Profilovka Jinula

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
6 června 2018, 08:48:08

Ahoj, tak to jsou vedra, co? Mně je nejlíp na zahradě, ale bohužel musí panička chodit do práce, tak aspoň na víkend. To mi potom napustí malý bazének a já dovádím. Do velkýho nejdu, to mám strach a taky mám strach o paničku, když se tam koupe. To lítám kolem a snažím se ji zachraňovat a volám na ní, jako že už má jít ven, že se utopí...Jsem malý strašpytel. Všechny moc zdravím a užívejte si léta... a posílám pohlazení Budečkovi a Buddynce.

5 března 2018, 11:51:53

Ahoj všichni...to byly mrazy, co? Mě to ale nevadilo, já jsem běhal venku jako torpédo. Panička se sice zlobila, a nutila mě jít za chvíli domů, ale mně se táááák nechtělo. Škoda, že nebyl sníh. Ale už se opravdu těším i na jarní sluníčko. Tak pac všem a našim pejskům za duhový most moc moc pohlazení.

7 září 2017, 13:55:52

Ahoj všichni, musím vám něco hafnout. Byl jsem na svatbě malé paničky, ale pšššt moc se mi tam nelíbilo. Bylo vedro, motýlka jsem měl nakřivo, musel jsem být na vodítku... no já jsem si to teda moc neužil. Ale velká panička říkala, že to bylo náááádherný. No co, já se vyběhám jinde. Už se těším na zahradu a že budu "na volno" a vyřádím se. Tak pac všem.

31 července 2017, 08:57:16

Ahoj všichni, tak nám to teda utíká. Už je půlka prázdnin za námi. My jezdíme na chatu a tam se vyřádím. Dovádím ve svým malým bazénku, do velikýho mne nedostanou ani za nic. Loni jsem tam omylem "upadl" a panička mne zachraňovala a tak se mu obloukem vyhýbám. Moc pozdravuju Budečka, byl to rok, co odešel. Páníčci na něj pořád myslí. Tak zatím pac...

14 června 2017, 11:40:08

Včera jsem měl své první narozeniny. Páníčci na mě byli moooc hodní, dostal jsem i pár pamlsků. A asi jsem to s tou oslavou trochu přehnal, protože jsem v noci blinkal...ale to k tomu patří :_/ Zítra pojedu zase na zahradu a už se moc těším, jak to všechno sousedovic kočkám a pejskům řeknu. Tak pac.

4 května 2017, 14:31:37

Ahoj všichni, tak jaro je v plném proudu a i já mám energie na rozdávání. Panička je ze mne na nervy. Jsem strašný neposlucha a to co umím, už se mi nechce... :D Taky proč, že? Takže nějaké přivolání a podobné příkazy já jaksi neslyším...Panička mi už taky vyhrožovala, že mě hodí někam za plot! :_/ Ale já vím, že by to neudělala, že by moc plakala. Já se opravdu polepším. :-DD

27 února 2017, 12:24:16

Ahoj všem. Konečně se malinko oteplilo a já jsem mohl zahodit svetr! Pořád se stydím, za ten svůj vypelichaný kožich, ale panička říká, ať si z toho nic nedělám, že jsem pro ni i pro páníčka ten nejkrásnější na světě...:-DD I když se na mě tento víkend moc zlobili, nechtělo se mi z chalupy zpátky do města. Když jsem měl jít do auta a tak jsem jim pořád utíkal na zahradu !!! Jsem neposlucha, ale já se určitě polepším. Tlapku na to! Pa pa pa...

9 února 2017, 11:21:56

Ahoj všichni, tak jak se máte? Naši mi koupili nový svetřík, sice mrazy povolily, ale i tak ho snad unosím. ;-) Pořád se léčím s tou demodikozou, ale vet říkal, že snad už to zmizí. Někde srst mám a někde jen tak tak. A mezi námi mi říká "skine...!". To je co? :-DD Ale mně to nevadí, mám ho rád. Pořád do mne "cpou" nějaké vitamíny, abych byl zdraví. Myslí to se mnou dobře. Tak všem posílám hodně pozdravů a plno pevného zdraví !!!

13 prosince 2016, 08:15:35

Hafoj všichni, tak už brzy budou vánoce. Počasí nic moc, snad se dočkám i sněhu, který ještě neznám. Panička říkala, že mi budou studit pacičky...no ty už mi studí teď o:). Jinak mám štěněcí demodikozu, vypadává mi srst, ale prý se to zlepší, chce to čas...Stejně mě moc milujou... prý jsem jejich zlatíčko i tak. Všechny moc zdravím a žadný stres...Pa za duhový most naší Buddynce a Budečkovi.

27 října 2016, 11:36:15

Ahoj všichni, tak jsme byli za dědou na Moravě a mooooooooc jsem si to užil. Mají tam pěknou malou psí slečnu, ale vrčela na mě, asi jsem ji nepadl do oka. Běhal jsem po zahradě a skotačil. Jinak je panička ze mne na nervy, protože mi začala vypadávat srst. Tak se moc bojí, abych nebyl nemocný. Přišla už o dva pejsky a tak mě pořád kontroluje a sleduje. Musíme k panu doktorovi, tak mi držte psí tlapičky. Haf.8-}

7 října 2016, 13:23:21

Ahoj, všechny moc zdravím. Byl jsem na pigárku u veta a byl jsem moc hodný. Naši mne nechali načipovat, kdyby náhodou... Dostal jsem za to moooooc dobrotek. Taky mne zvážili, mám 6,10 kg, a to mi brzy budou 4 měsíce. Chtěl bych být jako Samuel, velký, silný, odvážný a taky poslušný. Ještě mi to moc nejde, panička se občas straaaaašně zlobí, zvlášť když jí venku uteču za dětmi nebo dalšíma pejskama. Musí za mnou doběhnou, strašně mi vynadá, a musím na vodítko, což strašně nerad!!! Asi si na mne pořídí píšťalku...No co, strašně rád se vítám s každým koho potkám a taky bych si hrál, ale tady ti pejsci jsou nějací divní...hrát si nechtějí. A tak si doma hraju s paničkou nebo s páníčkem a pak se spolu mazlíme. To miluju. Pac všem a na obláček velkou čumáčkovou Budečkovi a Buddynce. Panička na ně pořád moc vzpomíná. Pac.

4 října 2016, 18:57:50

Hafoj, tak mi koupili pokusný obleček, ale nevím, nevím...jsem takový nějaký nervozní. Snad si zvyknu. Včera moc pršelo, ani se mi ven nechtělo. Záviděl jsem Samuelovi, že běhal v teple u moře. Doufám, že se tam s našima taky někdy podívám. Všechny moc pozdravuji a na obláček posílám velkou čumáčkovou.

15 září 2016, 14:07:55

Hafoj kamarádi, rostu jako z vody. Páníčci mají ze mne radost. Dovádím na své milované zahradě. Paničce se občas ztratím o:), protože jsem moc malinkej, ale vždycky se někde objevím. U malin, ve vysoké trávě, v živým plotě nebo v záhonkách mezi paprikami a jahodami...to má panička "největší" radost. Snažím se být čistotný, ale občas mi to ještě ujede, to se potom páníček moc zlobí, ale ne dlouho, to je jasný. Smutně na něj kouknu těmi svými hnědými očičkami a hned mi odpustí. Stulím se mu do klína a pak jsem ten nejhodnější a nejšťastnější pejsek. Tak zase někdy pac.

28 srpna 2016, 20:37:00

Ahoj kamarádi, jsem malé miminko a naši si mne přivezli nedávno. Už jsem se rozkoukal a začal jsem rošťačit. Dokonce jsem spadl do bazénu. Koupal jsem se tam s paničkou, ale mně to nestačilo a tak jsem běhal kolem až jsem tam zahučel, šipka jako vyšitá. Ale panička mne zachránila, vynadala mi, že jsem trdlo a tak už si dávám velký pozor. Pac všem a Budečkovi a Budynce na obláček velkou čumáčkovou.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Bulli...k

Pohlaví
Datum narození

13. června 2016

Hmostnost

1,5 rok ....... 15 kg

Krátce o mně

Jsem velmi vítací pejsek, prý až občas dotěrný. Paničce vadí, že kdo se na mě hezky podívá a chce si mě pohladit, s tím jdu. A za papání udělám všechno !!! Jsem občas pěkný neposlucha, ale to vypiluju ...prostě mám svůj názor...A taky jsem hrozný torpédo, jak se rozeběhnu, tak nevidím, neslyším a toho koho potkám, má co dělat se mi vyhnout. Jsem jak neřízená střela...

Co umím

Snažím se snažím...ale zatím mi to moc nejde. Občas umím Sedni ! a Pac !. Za to Čekej a Zůstaň, to mi ale vůbec nejde...Panička je z toho na nervy...Tvrdí, že když se to jeden den naučím, tak druhý den už to neumím...ale pššššt, já to dělám schválně !

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Nejsem vybíravý...sním všechno o:) o:) o:)

Oblíbená hračka

Všechny možný míčky...Plyšové hračky mi zakázali, protože jsem je všechny "preparoval"

Co ještě zbožňuji

Teploučko u páníčka a paničky, jejich lásku, náruč a pohlazení...ale taky pěnu z pivíčka .o)

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Bud

Pohlaví
Datum narození

10. ledna 2014

Datum úmrtí

29. července 2016

Hmostnost

33 kg - 2 roky, rostu jako z vody

Krátce o mně

...jsme malý rošťák, jak říká panička...ale miluje mě ! A rád nosím páníčkovi míčky a kulaté hračky a páníček mi je hází a já mu je nosím zpátky a je to strašná sranda...

Co umím

už umím sedni, plácneme si...hlavně, když za to něco dobrého dostanu ...

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Granulky ... a to co občas páníčkovi \"upadne\"...a sušené uši, mňam

Oblíbená hračka

Plyšák Hugo, malé gumové míčky .....

Co ještě zbožňuji

Moc rád se po probuzení mazlím ...a miluji svouji rodinu celou pohromadě....

Fotky

Základní informace

Jméno

Buddy

Pohlaví
Datum narození

23. září 2004

Datum úmrtí

6. března 2013

Hmostnost

25 kg

Krátce o mně

Co umím

Sedni, nesmíš, pozor, pojedeme autíčkem?

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Kuřecí masíčko, sušená střívka

Oblíbená hračka

Ragbyový míč, přetahovadlo

Co ještě zbožňuji

Cestování autem, opalování, celou svou rodinu

Fotky

Přátelé (28)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?