Profilovka Kristýna

Kristýna

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
1 září 2013, 03:47:19

Ahoj kamarádi! Moc rád bych Vám všem touto cestou poděkoval za myšičky, co jste mi posílali, protože jen díky Vám a Vašim hlasům jsem mohl vyhrát takovýhle krásný pohárek! :-) Musím Vám sem navíc mňouknout poděkování i za svoji paničku - poslední dobou je nějaká smutná, takže Vám vděčím dvojnásob i za to, že jste mi ji takhle pohárkem pomohli alespoň malinko rozveselit. Děkujeme moc! Zároveň bych chtěl poblahopřát i všem ostatním oceněným k pohárkům i medajličkám! Přeji Vám všem i Vašim páníkům krásné babí léto i podzim (a těm školou povinným samozřejmě i úspěšný vstup do nového školního roku ;-) )! A ještě jednou díky moc všem! Váš dojatý Falkoušek ;-)

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Falco

Pohlaví
Datum narození

1. srpna 2012

Hmostnost

4,8 kg

Krátce o mně

Jsem krásný, hravý, zvídavý, upovídaný a mazlivý kocourek a někdy taky tak trošku trotl :-) Vyžaduju neustálou pozornost, a když se mi jí náhodou nedostává, dávám najevo svoje rozčarování nespokojeným mňoukáním. Občas už paničku doháním k šílenství, ale stejně mě zbožňuje :-)

Co umím

V tomhle jsem trochu pozadu, ale panička říká, že to nevadí, protože jsem moooc hodný kocourek :-) Alespoň většinou ;-)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

S jídlem si na paničku pořádně vymýšlím. Granulky mi moc nejedou, ale pamlsků bych se mohl klidně užrat :-) Nejradši mám sušené masíčko od Cosmy.

Oblíbená hračka

Panička :-), sestřička Mystique, škrabadlo, igelitky, mašličky, šustivý tunel, myšky, míčky, krabice, pomlázka, ponožky atd. A samozřejmě všechno, co není hračka.

Co ještě zbožňuji

Úplně nejspokojenější jsem, když se pořád něco děje a hlavně když se všichni zabývají mou maličkostí :-) Jsem hrozně akční kocourek, rád cestuju, objevuju, prozkoumávám, zbožňuju návštěvy, pomáhám v domácnosti, pořád bych blbnul s paničkou nebo proháněl svoji malou ségru a když už jsem konečně do sytosti vyřáděný, tak se úplně nejradši přitulím k paničce a spokojeně si vrním :-)

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Mystique

Pohlaví
Datum narození

25. ledna 2013

Hmostnost

2,8 kg

Krátce o mně

Co umím

Jako koťátko jsem ráda aportovala svou oblíbenou myšku, ale to už mě omrzelo a panička mě k tomu nenutí. Jsem tvrdohlavá a pořád zkouším dělat to, co mám zakázané. Když mě panička přistihne při činu, nádherně jí odmlouvám.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Nejsem mlsná, ale jídlu tedy moc nedám. Mám ráda kočičí pasty všeho druhu, kočičí pudink a s chutí okoštuju, co dobrého baští paníčci.

Oblíbená hračka

Panička :-), Falco, udička s peříčky, myšky, míčky, hadr, šustivý tunel, škrabadlo, pomlázka, igelitky... A všechno, co se dá kousat.

Co ještě zbožňuji

Mám moc ráda svou paničku a hru s udičkou. Na obojím jsem přímo závislá.

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Falkoušek a Mysťulka - společné fotky

Pohlaví

Fotky

Více fotek

Přátelé (79)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?