Profilovka František

František

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
30 června 2016, 15:39:31

Ahoj kamarádi. Tak ten můj dvojnožec, ten se asi pomátl na rozum!!! Chce mě ofrézovat až na kůži. Prý mi nechá jen nějakou chocholku a přední pacenky a ocásek chlupatý a zbytek, že půjde do pryč! No to jsem zvědavá co ze mne udělá. Už to vidím , jak si kamarádi budou štěkotat o vycházce, že co jsem to za pometlo. Uf asi mu to slunko připápilo mozeček, pokud nějaký má!!! Mějte se suprově a držte mi pacenky. Pac Vaše kamarádka Míšenka.;-)

5 června 2015, 23:03:04

Ahoj kamarádi, tak to je hrůza! Když je venku škaredě a prší jak o závod, tak se mi ven nechce! No a dnes? Bylo příliš velké teplo a nechtělo se mi jít ani ven. Nakonec jsem to vyzkoušela a šla. Ale toto jsem neměla pokoušet. Byla jsem ráda, že mě nakonec paniček nesl domů na rukách. Byla jsem unavená když jsem šla domů. No to teda zítra nebudu opakovat. Pac a dávejte na sebe pozor. Pac kamarádka Míšenka. :-)

28 dubna 2015, 08:23:52

Zdravím Vás již jen z obláčku . Vím, že mě tady neznáte, ale byl jsem páničkuv miláček. I když většinu života jsem prožil po boku jeho maminky a tzv.moji paničky. Všichni stárneme a tak i já musel jít na věčný odpočinek. Umřel jsem v pokoji a když se panička probudila, ležel jsem ji u nohou a ani netušila, že se na ni již koukám z nebíčka. Bylo to pro ni šokové ráno, ale věřte mi , že jsem odešel v klidu a bez bolesti. Zdravím Vás všechny . Mějte se moc krásně. Na tomto pozemském světě jsem si to opravdu užíval a nelituji toho. S pozdravem zůstává navždy Grimeček.

1 dubna 2014, 20:51:20

Všem kamarádům na zemi , děkuji za dárečky, které jsem od vás dostala.Moc si toho váží i můj pozemský páníček, kterému moc chybím! Dívám se na vás z obláčkového světa a vím jen jedno, že mi bylo dobře. Zdravím vás všechny a prosím pěkně... , nezapomeňte, že psy tu jsou jen pro vás. Můj páníček mi vždy povídal, že jsem jeho princeznička a já mu to vždy věřila a dnes vím i to, že nezapoměl. Vaše Elisha z Olomouce. pac a pozdrav pro všechny .

21 března 2014, 20:55:27

Ahoj kamarádi. Musím štěknout novotu! Jak jistě víte, umřel nám Jeníček . Zbyl nám jen Filípek.Dnes mu pániček donesl domů samičku a jmenuje se Filomena.Toto jméno vymyslel děda. No bude opět doma zvučno a Filípkovi nebude smutno. Taky páník říkal, že sem dáme fotečku aby jste viděli jak jim to spolu sluší.Tak zatím pac - vaše kamarádka Míša. :-)

16 února 2014, 04:55:54

Ahoj kamarádi. To, že mám pánička doma a ne v nemocníci, tak to jsem už štěkla. Jsem ráda, že je doma. Má vycházky a tak semnou teďka chodí zase ven. No včera jsem se opět po dlouhé době dostala do MC donals. To jsem byla ve svém živlu. Pániček mi koupil tři kusy sýru- trojhránky, ty já moc ráda. A pak ještě šest kusů kuřecích kousků. To vám byla bašta.Když jsem šla domů, pořád jsem dorážela a hafala, aby mi už dal mňamku. Nakonec jsem se dočkala a byla jsem ráda, že jsem si pochutnala. Tak se zatím mějte moc krásně. Vaše kamarádka Míša.

11 února 2014, 03:54:40

ELISHENKO, navždy budeš v mém srdci co budu na tomto světě!Až se sejdeme už nikdy nás nic nerozdělí. Moc mi chybíš a moc bych si přál, kdybys mohla být po mém boku.Moc tě zlatíčko postrádám. ODPOĆÍVEJ V POKOJI. Tvůj pániček.DNES 24.02.2014 to jsou přesně dva roky co jsem tě naposledy pohladil a ty jsi mi odešla . :-(

8 února 2014, 10:32:12

Ahoj da všem co nás máte rádi. Dala jsem slib, že dám vědět, jak to v nemoci dopadne. Tak a štěkám, že pánička mám doma. Jenže, není nic vyhráno. Pániček musí jít opět na kontrolu a to ve středu 12.02.2014., pokud budou výsledky dobré, přijde pániček domů a bude léčen ambulantně. Ovšem pokud ne, tak ve čtvrtek jde na příjem a bude pod kontrolou lékařů v nemocníci. Tak prosím držme páničkovi pacenky,aby nemusel ležet ve špitále. Já bych byla smutná a musela by na něj čekat. Zdravím všechny a děkuji vám za podporu. Vaše kamarádka Míša. :-)

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Míša

Pohlaví
Datum narození

4. ledna 2012

Hmostnost

10,5 Kg

Krátce o mně

Jsem kříženka a jsem kamarádské povahy. Občas někdy pozlobím , ale jinak jsem pohodářka.

Co umím

Ty moc nejdou , ale snad až budu mít po pubertě, tak snad si moje hlava něco zapamatuje. :-)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Mám ráda všechno co páníček. Granulky ty nééé.

Oblíbená hračka

Mám jich plno, tak že všechny mám ráda. Jsou moje.

Co ještě zbožňuji

Nejvíce pánička. Stal se ze mě doslova závislák.

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Grimeček

Pohlaví
Datum narození

2. dubna 1999

Datum úmrtí

23. dubna 2015

Krátce o mně

Byl jsem moc rád na tomto světě a lidičky jsem miloval.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Papal jsem vše co mi chutnalo

Oblíbená hračka

Míček

Fotky

Základní informace

Jméno

Elisha z Olomouce

Pohlaví
Datum narození

1. dubna 2010

Datum úmrtí

25. února 2012

Fotky

Více fotek

Přátelé (79)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?