Profilovka vanda

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
2 listopadu 2009, 02:07:12

po dvouměsíčním perném tréninku jsme včera zdárně zdolali barvářské zkoušky honičů ve II. ceně se 176 body (4-4-3-3-4) na celkovém třetím místě (ze 12 beaglů). a mohlo být ještě výrazně lépe, kdyby se panička na stopě nesnažila být chytřejší než já. když jsem zvedla hlavu, hned myslela, že nasávám srnky a stáhla mě zpátky ale já šla dobře a taky to rozhodčí paničce vytkli, že mi má víc věřit. U prasátka jsem se chovala obstojně ale měla jsem u něj vydržet déle, zato jsem se nechala napoprvé odvolat a přiběhla na píšťalu. Dlouho pilované odložení dopadlo výborně - tedy za 4, chůze u nohy za 4 a poslušnost taky za 4. Panička měla nakonec šílenou radost jak jsem šikovná, narvala mě odměnama a buřtíkem a to ještě ani nevěděla, že jsem vybojovala umístění na bedně a pohárek.

3 května 2009, 12:12:31

včera jsem byla na své druhé výstavě (mvp praha - letňany) a vyběhala si výbornou. postoupila jsem dokonce do skupinky z které rozhodčí vybíral první čtyři fenky. myslím hezký výsledek na to , že je mi teprve 10 měsíců. panička mě moc chválila protože jsem v kruhu vůbec nezlobila (jako na minulé výstavě, kdy jsem chodit vůbec nechtěla) a v postoji jsem stála jak přibitá. Taky jsem pak za odměnu dostala voňavého buřtíka (a to se mi stane opravdu vyjímečně).

3 května 2009, 12:12:00

čera jsem byla na své druhé výstavě (mvp praha - letňany) a vyběhala si výbornou. postoupila jsem dokonce do skupinky z které rozhodčí vybíral první čtyři fenky. myslím hezký výsledek na to , že je mi teprve 10 měsíců. panička mě moc chválila protože jsem v kruhu vůbec nezlobila (jako na minulé výstavě, kdy jsem chodit vůbec nechtěla) a v postoji jsem stála jak přibitá. Taky jsem pak za odměnu dostala voňavého buřtíka (a to se mi stane opravdu vyjímečně).

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

agnes

Plemeno

Bígl

Pohlaví
Datum narození

1. července 2008

Hmostnost

13 kg

Krátce o mně

ahoj, jmenuju se allegory strakaté štěstí ale všichni mi říkají agnes. vyrostla ze mne poslušná holka, která svým lidičkám dělá jen a jen radost. mám je moc ráda a většinu času se od nich ani nehnu - to jen, když musím prověřit zajímavou stopičku se od nich na chvilku vzdálím ale vracím se brzy a šťastná - tak mi tuto moji jedinou neřest tolerují. Taky je ze mne od podzimu lovecky upotřebitený pes protože jsem úspěšně složila Klubové barvářské zkoušky honičů. Dokonce jsem se umístila na 3 místě a dostala pohárek - tak jsem paničce udělala, jak jinak, ohromnou radost ... já to ani jinak neumím - pro paničku se třeba rozkrájím :-D

Co umím

sedni, lehni, zůstaň, ke mně, štěkat na povel, pac, kotoul

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

všechno

Oblíbená hračka

fajta

Co ještě zbožňuji

jídlo, procházky

Fotky

Více fotek

Přátelé (74)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?