Profilovka meggy

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
19 září 2016, 22:52:40

Ahoj kamarádi! Už jsem registrovaná závodnice.Mám už zaběhnuté zkoušky.Ve vyšší kategorii na Border colie už nemám čas.Jsem ukázněný pejsek,moc mně to baví.A jsem proti nim menší,ale překážky přeskočím.Já kříženeček z útulku,bez rodokmene,jsem moc šikovná.Na jedněch závodech mi pán od značkového pejska řekl ořechu.Byl naštvaný,že jsem byla lepší.8-} ;-)

4 června 2015, 20:23:49

Byla jsem s mladou páničkou na dvou závodech v agility.Na prvních jsem dostala stříbrnou medailičku.Na druhých jsem byla první v agility a třetí ve skocích.Byla jsem super hned na svých prvních závodech.A musím se pochlubit,že moje panička je od 27.května diplomovaný Kynolog.26.6. Má promoce v Praze na ČZU.Moc zdravíme všechny kamarády!

30 listopadu 2013, 22:23:16

Lara je u nás už dva týdny!Je moc milá a hodná slečna!Krásně přibrala a dobře papká.Dnes jsem ji vykoupala.Dokonce si hraje s Citou a snášejí se už super.Jsme s holkama pořád na chatičce.Mají k dispozici zahrádku a teplé pelíšky.To je pro Larynku něco nového a náležitě si to užívá.Její vděčnost mně občas dojímá k slzám.Je to stvořeníčko s dobrým srdíčkem a velmi kultivované(nato,že je z ulice zlatíčko).

15 listopadu 2011, 00:00:58

Dnes jsem byla s páníčkem na chajdě.Přijela jsem tak špinavá,že jsem se musela koupat.Hrabala jsem myšky.Prý si tam někdo zlomí nohu.V Plzni je smog a dnes někde byl i sníh.V televizi říkali,že nějaký průmyslový sajrajt.Ani sníh už není normální.Nějak tomu nerozumím.Moc zdravíme všechny kamarády,co jsme jim nestihli napsat!!Cita s páníkama!

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Cita z Vlňáku

Pohlaví
Datum narození

19. září 2006

Hmostnost

7kg

Krátce o mně

Cita je velký mazlíček a miluje lidi i ostatní pejsky.V lese prohání zvěř.

Co umím

Ke mně

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

mléko s piškoty

Oblíbená hračka

PET lahev

Co ještě zbožňuji

svoje páníčky a všechny svoje kamarády

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Lara

Pohlaví
Datum narození

1. července 2013

Hmostnost

15 kg

Krátce o mně

Jsem adoptovaná ze Slovenska. Jsem veselá, hravá, vděčná a taky trochu rozmazlená. :) Miluji agility a strašně mě baví. :)

Co umím

sedni, místo, pac

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

granulky

Oblíbená hračka

míček

Co ještě zbožňuji

mazlení s páníky, hraní, běhání na zahradě, vycházky a zlobení Citušky :D

Fotky

Více fotek

Přátelé (180)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?