Profilovka ☼ Daisynka a spol. ☼

☼ Daisynka a spol. ☼

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
3 ledna 2014, 14:33:52

Máme tady leden a u nás svítí sluníčko, to snad není možné. Já se toho sněhu asi nikdy nedočkám, bylo to žůžo bájo, když jsem ho poprvé viděla, ráda bych se vyblbla znova a znova a znova. No, ale na druhou stranu jsem ráda, alespoň nemám ledové kuličky na packách :) ale stejně mě to pěkně štve. Tak se mějte kamarádi, hodně sněhových vloček a velikánskou čumákovku posílám :)

16 září 2013, 15:41:51

haf haf, jsem zase zde přítomná. Jak jinak, u nás je deštivé a chladné počasí, paninku to taky pěkně štve. A navíc, teď jsem se léčila, šíleně mě bolelo bříško :(. Už je to ale lepší a to jsem ráda. Malá pánička mě měla celé dva dny zabalenou v dečce, příšerná zima. Už jsem zase začla papat, ale s pitím je to trochu jinak. Zatím mi pánička vodičku do granulí nebo musí přímo do krku :(. No doufá že to bude lepší a že začnu už sama, já jsem šikovná a proto se snažím. Teďkom budu měsíc brát takovou pastu, je to mňamka! Snad to s paňulí přežijem a bude to jako dřív, držte mi ťapky kamarádi! :) Pac a pusu.

17 června 2013, 11:08:02

Hafojky kamaradí, tak to jsem pěkně podělala :(. Včera jsem měla fakt obrovský průjem, a zvracela jsem :/ , jsem nešika, asi jsem něco spalala, ale panička se vždycky dívá. Pobolívá mě bříško, pořád jen ležím a kňučím :(. Jestli se to nezlepší, dneska půjdu k panu doktorovi, achjo, strašně se bojím :( Držte mi tlapky prosím.

10 června 2013, 17:33:57

Ahojte hafani! Tak dneska jsme byli na druhém očkování, proběhlo to v naprostém pořádku, ani mě to tolik nebolelo. Pan veterinář byl hodný, a ještě mi říkal, že jsem šikovné miminko. Že prej takového kliďase ještě u očkování neviděl - co se tyče nás maličkých. Dokonce jsem dostala i pochvalu od paničky, za to jaká jsem byla šikulka :))

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

♥ DAISY ♥

Pohlaví
Datum narození

21. března 2013

Hmostnost

cca 2,5 kg

Krátce o mně

Hafojik kamarádičci, jmenuji se Daisynka, jsem malá ale šikovná. Ale taky umím paniky pořádně nazlobit! Ale to je to vedlejší, teď zpět k tématu. Jsem velice hravá, někdy neposedná. Poslouchám jen když se mi chce, ale to většinou neplatí. Učím se rychle, jsem šikovná, někdy ale pravý opak. Umím být pořádný nezbeda. Ráda se předvádím a jsem středem pozornosti. Mám milující rodinku a jsem na ní pyšná!

Co umím

Pojď sem, zůstaň, sedni, lehni, nesmíš (fuj), volno, dej pac, popros

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

To, co není moje

Oblíbená hračka

Balónky, paniččiny šňůrky z mikiny, uzlík

Co ještě zbožňuji

Škrabání po bříšku a za ouškama, když můžu hopnout panince pod peřinu a když jsem středem pozornosti

Fotky

Více fotek

Přátelé (156)

Články

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?