Profilovka iwet.rico.ast

iwet.rico.ast

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
26 dubna 2015, 02:00:44

Ahoj :) Jsem tu zase a hle.. naposledy jsem měl 9 měsíců?? :D Teď už mi byly 2 roky, to ale letí. Zažil jsem toho spoustu, také jsem měl nemalé zdravotní problémy s alergií a zánětu v uchu, přestěhoval jsem se do Brna, narostli mi pořádné koule :D Naučil jsem se aportovat a další věci :) Mám nového pánička, Iwetčinýho přítele Honzíka a co! Jeho mamka Ivča má SBT Gaiu, černou dračici a mám v rodině bulla a hlavně kamošku :) Gaia je z Olomouc Bulls a dříve jsme spolu chodívali ven, a teďka už jsme rodina! :) Zase příště kamarádi :) <3

21 července 2013, 14:40:42

Abych nezapoměla, tak 23.6. 2013 se nám objevila hnusná boulička ve vnitřní straně tlamičky a šlo to vidět i na venek. Tak se nám na to podívala kamarádka a s doporučením jsme šli na veterinu a nasadili nám antibiotikum (injekce) na 3 dny a 3. dnem dostal poslední injekci a k tomu prášky na 7 dní. Po 7 dnech jsem šla na kontrolu a zaplatili jsme posledních 30 Kč s tím, že bude mít bouličku napořád, že se mu to zacelilo. Dohromady nás to stálo přes 1.500 Kč. 12.7. 2013 mu bulečka na dásni opět zduřela a její velikost byla ja třešeň srdcovka. Jeli jsme k veterináři a ten opět nasadil 3-denní antibiotikum. Další den jsme šli na injekci a paní veterinářka nám z rány vypreparoval osinu asi 1.5 cm velkou. Rána byla zevnitř, ale vyhnisalo mu to venkem. Další den to měl lepší a nebylo to tak velké, dostal poslední injekci a 3 prášky domů.Teď 21.7. 2013 mu upadl strup a začíná mu růst opět jeho krásná krémová srst :)) tak a ještě 2.7. 2013 nám vypadl 1. zoubek. :))

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

RICO

Pohlaví
Datum narození

7. března 2013

Hmostnost

28,5kg

Krátce o mně

Jmenuji se Rico. Narodil jsem se 7.3.2013 v Želechovicích nad Dřevnicí. Nyní mi jsou 2 roky a bydlím v Brně. Mám moc hodné páníky Iwetku a Honzíka, kteří se o mě nejlépe starají a dopřejí mi veškerou péči. Jsem za ně moc rád! Chodí se mnou na túry, příroda voda..geocachingu se také rád účastním. Dělají se mnou agility, různé hry a berou mě všude. Ale co nejvíce miluji je aportování a spaní s páníky s postýlce, to by mi šlo! Přeji všem i těm, co domov a své paníky nemají, aby se jim poštěstilo a dostali se do nového domova a těm co už domov mají, tak ať se mají tak jako já :) Mějte se hezky mojí čtyřnozí kamarádi :)

Co umím

Sedni!, Lehni!, Fuj!, Ke mně!, K noze!, Zůstaň!, Popros!, Pac!, Medvídek!, Pozdrav!, Toč!, Aport! Jsem prostě poslušný o:)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Všecko sežeru :)

Oblíbená hračka

Tenisák, můj angry bird plyšák a pešek :)

Co ještě zbožňuji

Mám rád mou paničku a rodinu, moje kamarády a hlavně jsem hravej padouch, takže i moje hračky :)

Fotky

Více fotek

Přátelé (20)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?