Profilovka Bublinka

Bublinka

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
26 května 2017, 17:51:19

Páni, dneska páníčkové spali strašně krátce a dokonce už začali zmateně šmejdit po bytě. Balili se batůžky a chystali se někam. Ještě mi udělali baštu, tak jsem čekala, že zase zmizí, jako to dělají skoro každý den a pak se začnou trousit postupně odpoledně domů,ale pak mě člověčí máma zase lapila, nandala mi kšírky a strčila mne do vaku.Tak jsem si ještě chvíli zdřímla a když jsem se zase probudila, tak jsme běhali takovýma chodbičkama a hledali, kam si sednout. Já jsem vám jela poprvý vlakem! Ale moc jsem z toho neměla, člověčí máma mě nechala zabalenou ve vaku a baštila s člověčím tátou a strejdou Rendym a pak spali, tak jsem spala taky ale dlouho mě spinkat nenechali, protože najednou zase vystřelili a letěli na jinej vlak, tam se mě pokoušeli ve vaku hlavně udržet i když tam bylo tooolik lidí. Pak když jsme se rozjeli a tak mě nechali vykouknout, ale to byl pěknej podraz, protože to mě zase hned lapili a zabalili do látkový pleny a mazali mi očíčko. Když jsme konečně přestali cestovat, tak mě vynesli ven, byli jsme v Sedlčanech a když jsem se vzbudila, tak jsem zjistila, že jsme na pochodu Praha - Prčice! Byla jsem z toho v šoku, všude kolem tolik lidí - malých, velkých, prostě spousta. Jo a taky všelijakých hafanů! Ti se mi moc nelíbili, ale já na rozdíl od nich nemusela šlapat po svých, ale panička mě celou dobu nesla buď ve vaku, chvilku mě i chovala v náručí, pak mě zase dovolila si vylízt na batoh, kde jsem strávila nejvíc času, protože jsem měla rozhled a když jsem chrupala, tak mě nic netlačilo. Když jsem se vzbudila, tak jsem se chtěla kočkovat, ale to se člověčí mamce moc nelíbilo, protože jsem jí jenom dosáhla na krk, to začala strašně nadávat, tak jsem se rozhodla jít prozkoumat terén a seskočila jsem se. Ale zase jsem byla lapena a pak mi pořád říkali "paragáne" nevím teda, co to je... 8-| Různě jsme zastavovali, panička mi vždycky sehnala vodu, a v malé dózičce měla pro mě granulky a dokonce mi na nějaké zastávce udělala i kotěcí sunar, to vám byla zase bašta! Ale taky se kupovaly všelijaké dobroty, co voněly, ale to mi vůbec nechtěli dát.Skoro celou druhou půlku jsem už prospala a pak když jsme přišli do restaurace, tak jsem to zalomila úplně. Pak mě vzbudilo že mě člověčí mamka otočila hlavou dolů 8-| a když jsem otevřela očka tak se mi smáli, že jsem nevzbuditelná, a pořád se mě snažili probudit, nechápala jsem proč, ale když už mě vzbudit dokázali, tak mě zase zabalili do té plíny a zase mi mazali očíčko. Já nevím, že je to furt baví. Po cestě domů jsem se ještě prospala ve vaku a člověčí mamka zase usnula. Ale doma si se mnou nikdo nechtěl hrát a zase šli spát a to byla otrava.

16 května 2017, 15:10:42

Dneska jsem alespoň nebyla doma sama dlouho, přišla brzy panička z práce a hned se mi věnovala, dala mi baštu a opět mě pošťouchla ke kočičímu záchodu, tak mě zase chválila, jak jsem šikovná, akorát jsem se pokoušela po sobě uklidit... no prostě jsem si do toho šlápla, takže mě panička chytila a nožičku mi šla umýt. Teda voda byla ošklivá, ale držela jsem a panička mě pak zase chválila, jen se mi smála, že teda nevoním po fialkách. Pak si pustila GoT a koukala se, než začal hokej. To bylo strašně zajímavé hemžení na obrazovce, zkoušela jsem ty malinkatý lidičky pošťuchovat, ale nakonec mě to unavilo a skoro celý zápas jsem prospinkala. O třetině mě panička probudila a dala mi odčervovací pastu, fuj, to vám bylo hnusný, ale já se nedala a panička si pak stěžovala, že půlka pasty skončila na kočce místo kočky. A já byla vážně naštvaná, což paničku pobavilo, pak se mi snažila od té žluté hmoty vyčistit trochu kožíšek. Po hokeji se oblékla, dala mi kšírky a strčila mě do nosícího vaku na břicho a vzala mě ven, Když kolem projela taková rachotící příšernost vydrápala jsem se paničce za krk a schovala jsem se jí do vlasů, chvíle mě tak nechala, než měla pocit, že bych mohla spadnout a strčila mě zpět do vaku. Šla se mnou docela dlouho po rušných ulicích, kde jezdilo spoustu rachotících věcí okolo, potom i parkem až jsme došly na velké náměstí, kde čekal páníček s jiným klukem - strejdou Míšou. Šly jsme koupit nějaký tabák a pak zase domů pro baštu, deku a dýmku. Mezitím si se mnou strejda Míša hrál, panička mu ukázala že nejradši koulím žluté vajíčko, jak v něm jsou ukryty hračky v Kinder vajíčku a strejda Míša do něj dal kuličku hrášku a ještě víc ho vylepšil. Pak jsme vyrazili na Parukářku. Páníčkové měli obavu, že začne pršet, ale strejda Míša je přesvědčoval, že nás bouřka obejde. Když jsme došli na Parukářku, začalo vážně trochu pršet. Naštěstí jsme to v klidu přečkali pod stromem. Strejda Míša si se mnou pořád hrál a byla to sranda. Kolem půlnoci už začalo být chladno, tak mě panička schovala do kapuci a tam mě hřála a já spinkala až domů. Ale když se mě doma panička pokusila odložit i s mikinou do postele, tak jsem vylítla a odmítala jít spát. Tak mě páníčci potom nechali v kuchyni, kde mám pelíšek a hračky a já si ještě hodně dlouho hrála s plyšovým tygříčkem, než jsem šla chrupkat,

16 května 2017, 00:08:41

Achjo, začal nový pracovní týden a já zase tvrdnu doma sama. Páníčkové mi ráno dají baštu, několikrát zkontrolují, že se nemotám u vchodových dveří a odchází a přijdou domů až pozdě odpoledne. Dneska poprvé přišel páníček domů první, tak jsem si s ním šla hrát a povídat. Ale brzy mi zase utekl, ale pak už se vrátili i s paničkou. Jenže dnes s nimi nebyla vůbec sranda. Páníček se doma potácel jak tělo bez duše a panička se točila jenom kolem plotny a chystala baštu páníčkovi a se mnou si vůbec nehrála>:-(. A pak, neuvěříte, co mi provedli. Panička mě chytila, zabalila mě do látkové pleny, abych nemohla šermovat pacinkami a drápky, páníček mě přidržoval a panička mě chytla za hlavičku, otevřela očíčko, které mě teď nějak zlobí a dala mi do něj nějakou mastičku, co jí pro mě napsala veterinářka. Moc se mi to nelíbilo, ale naštěstí to bylo rychlé a mohla jsem si zase jít hrát.

16 května 2017, 00:02:48

Dneska ráno páníček odjel a zůstaly jsme doma samy s paničkou. Ráno mi páníček dal baštu, ale já měla spíš na starost rejdění, hlavně mě pustil k paničce, tak jsem si k ní vlezla do postele a paníček odjel. Vstávaly jsme v poledne, panička připravila novou baštu, pustila si seriál, kde je taková blonďatá paní, co se jmenuje úplně jako já. Celý den jsme si s paničkou hrály, pak zase odpočívaly a jedly. Panička mě pořád strkala na kočičí záchod a často mě chválila, že jsem moc šikovná. Pak jsem jí pomáhala taky hrát na tabletu hry a i s odepisováním páníčkovi, nevím proč mě pořád odstrkovala. Ale měla jsem víc prostoru prozkoumat obývák, kam mě pouští jen když jsou páníčkové doma. Našla jsem velkou bílou nádobu a něco v ní bylo, tak jsem to chtěla pořádně prozkoumat, hlavně to zajímavě vonělo. Jenže mi ujely nožičky a já tam spadla ozvalo se žbluňk! Kočky, ono to bylo mokré, studené, ona to byla voda! Hned jsem utekla. Panička se mi strašně smála, že jsem spadla do kýble, ve kterém obvykle krmí želváka Matýska. Ale víte, jaká to byla tragédie? Měla jsem mokré všechny tlapinky a ocásek i bříško. Panička mě chytla a ještě mě namočila víc u umyvadla, abych prý nesmrděla, pak mě zabalila do pleny a sušila mě. To mě unavilo, a já se přitulila k paničce a zahřívala jsem se o ní. Ale sotva jsem usnula už byla panička na nohou a se mnou v náručí šla vítat páníčka. Ten si se mnou hrál a tak jsem mu předvedla, že umím chodit na kočičí záchod a měl radost. Panička si mě pak vzala do postele a já jsem jí usnula v náručí a nechali si mě výjimečně přes noc v obýváku, kde mě jinak nenechávají, když mě nemohou hlídat.

15 května 2017, 23:21:12

Kuk, tak jsem se dnes narodila. Jsem roztomilá kočičí holčička, mám mourovatá zádíčka a bílé bříško. Zatím ještě mám zalepená očka, ale už se mám k světu. Moje maminka je venkovní kočička Bobule, mám čtyři sourozence, dva bráchy a dvě ségry. Kluci dostali prozatimní jména Zikmund a Lemur, holky jsou Gigi a Miluna no a mě pojmenovali Papaya.

13 května 2017, 17:02:07

Kočky, to byl náramně náročný den. Všechno jako vždy, mamka, bráchové, ségry. Ale prý, že si pro mě přijedou noví páníčkové. Co to jako je? Ale hlavu jsem si s tím moc nelámala, protože se nám povedlo překonat zábranu z místnosti, kde jsme až do teď bydleli a mohli jsme si prozkoumávat byt. Maminka na nás dohlížela i když už nás tolik nehlídá a pejsek Edie taky. Pak mě ale lapila panička-veterinářka a au, něco mě strašně štíplo! A pak mi ještě dala do tlamičky takovou fujky pastu. V poledne se ozval zvonek a objevila se nějaká holka s klukem a hrozně se zajímali kde jsem. Ale já zrovna byla na průzkumu, tak jsem se nechtěla nechat chytit, holku jsem si trochu očuchala a pak vyrazila pryč, nakonec i maminka Bobule se vydala jinam a zůstal jenom Edie, toho ti dva noví lidi zajímali mnohem víc. Řešili nějaké papíry, granulky a dostali další stříkačku s tou fujky pastou a pak mě začali hledat. Ale já se nedala! Šla jsem se ještě schovat k mamince a napít se mlíčka. Pak mě ale oblíkli do kšírků, připli do nosící tašky a najednou jsme vyšli z bytu a já byla poprvý venku! To bylo zajímavé! A šup, ani jsem se nerozkoukala a byla jsem v autě a jeli jsme pryč. Po cestě se mi strašně chtělo spát, ale auto pořád drncalo a mě to budilo. A nakonec jsme přijeli do nového domova, kde mi dali granulky a vodičku a pak si mě vzali do postele a já jsem tu spoustu zážitků dospávala. Večer mě strčili zase do vaku, co nosí nová panička na břiše a šli jsme se podívat o patro výše na návštěvu a koukat na takovou velkou krabici, kde se pořád někdo hýbal a chlapi u toho vypadali děsně rozčíleně a pak začali něco křičet a já se lekla a panička mě musela lovit pod stolem a utěšovat. Až se mi z toho pak začalo chtít čůrat a já se nahrbila na tom vaku, panička mě lapla a hned se mnou vyběhla dolů do bytu, kde mě posadila na asan a pak mě strašně chválila. Nakonec mě strčili zpátky do nosící tašky a já šla spinkat.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Daenerys - Papaya

Pohlaví
Datum narození

20. března 2017

Krátce o mně

Jsem malinké zvídavé, ukecané, divoké a stráášně šikovné koťátko

Co umím

Bašta!

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Jó tak to ještě nevím, zatím nadšeně baštím všechno, co dostanu do mističky

Oblíbená hračka

Koš na prádlo

Co ještě zbožňuji

Hraní, mazlení, šmejdění, rejdění, ježdění po papírech

Fotky

Základní informace

Jméno

Anežka

Pohlaví
Datum narození

5. listopadu 1996

Datum úmrtí

10. února 2009

Krátce o mně

Mourovatá, drobounká, bojácná, ale moc hodná kočička z útulku.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Zbaštím-na-co-přijdu

Fotky

Přátelé (0)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?