Profilovka Efulin

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
21 března 2010, 21:17:40

Nevím, jak je to možné, ale opět do mě Eva dvakrát denně cpe hnusně smrdící prášky. Prý jsou to antibiotika, aby se moje tělo lépe vypořádalo s tím zánětem, který se mi udělal na jednom moc citlivém místě. Beru tyhle prášky co chvíli - když jsem byla štěňátko, pak v deseti měsících a teď zase. Už mě to nebaví! Co to má znamenat?

19 února 2010, 11:19:57

Začínám chápat, co po mě Eva chce. Vždycky si proti mě stoupne a dívá se na mě. Pak zvedne ruku a udělá z ní před hrudníkem posunek a řekne: "Štěkej!" Napodruhé štěknu, protože si nejsem jistá, co po mě chce. Ale když se hned po tom, co se ozvu, začne usmívat a dá mi dobrotu, skoro to vypadá, jako by po mě chtěla, abych přesně tohle udělala vždy, když provede ten posunek. Divné. Nechápu, proč mi jednou ječet zakazuje a pak mi řekne, abych to udělala. Ale co, hlavně že jsou za to dobroty.

8 února 2010, 23:35:46

Dneska mě to tu nebaví. Přijela Věrka, sestra Evy, a nikdo se mi nevěnuje. Aspoň, že přišla Fíba, ale i ta je spíš na to žrádlo a se mnou si hraje tak, jak mě to vůbec nebaví. Venku jsem dostala do kožichu za to, že jsem neměla náladu na bavení se s nějakým rozjančeným štěnětem. Není fér.

26 ledna 2010, 18:37:45

Po dlouhé době se nám podařilo zprovoznit deníček. Hurá! Dnes jsme byly s Phoebe (Fíbí) na krátké procházce kolem dokola Barrandovem. Všude nová vrstva prašanu, krásný lesík a velký bílý lán. Nádhera! Jen se v tom hrozně špatně běhá. Nikdy si nemůžu být jistá, jestli se mi náhodou neproboří noha do bubliny v ledové krustě, která je pod novým sněhem schovaná. Nevadí ale, protože pokud se tak stane, určitě je tam schovaná myš a já se jí vždycky snažím vypátrat!

16 prosince 2009, 23:47:33

Stále bydlíme na Barrandově. Tady je to asi úplně nejlepší! Navíc si dneska přinesl spolubydlící malé štěňátko, takže pořád řádíme. Dostala jsem vynadáno, že prý ho nesmím tak moc tahat a honit. Nechápu. Hrozně mě štve, když se ta malá fena motá kolem mé paničky. Párkrát jsem se jí to snažila vysvětlit, ale panička mi vynadala! Nespravedlnost. Pak si mě ale vzala stranou a dala mi dobrotu ... asi to bude v pořádku ...

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Bertík

Pohlaví
Datum narození

8. ledna 1996

Hmostnost

mezi 15 a 20 kg

Krátce o mně

Panička si přišla do útulku pro jedno chundelatý štěně. Ale to už někomu dali a já tam pořád trčel se svojí sestřičkou ve studené cele za mřížemi. Tak čapla mě. To mi ještě plandala ouška a nikdo netušil, kolik mi je a odkud jsem se tam vzal. Teď už jsem starý Pan Pes a potřebuju svoje soukromí a klid.

Co umím

těch je

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

piškotky

Oblíbená hračka

kostičky všeho druhu

Co ještě zbožňuji

mazlení

Fotky

Základní informace

Jméno

Ich. Jiskra Jabra

Pohlaví
Datum narození

10. září 2001

Krátce o mně

Jiskra se narodila v den pádu new yorských dvojčat. Zajímavá souhra okolností. K nám přišla následující leden a přesto, že nebyla ani trochu kontaktní nebo mazlivá, získala si moje srdce. Projezdila s námí množství výstav, kde snadno získávala postupy do BISů ... ale dosažením titulu interchampion to skončilo. Stala se maminkou. Jednou, pak podruhé a pak onemocněla na očičko. Od té doby je kastrátkou a naší milovanou princeznou.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Vše, co jedí lidé a ona to má zakázané.

Oblíbená hračka

Králík Vítězslav.

Co ještě zbožňuji

škemrání u kuchyňské linky a probouzení lidí, aby jí hladili

Fotky

Základní informace

Jméno

Aramis Wild Pet

Pohlaví
Datum narození

11. září 2003

Krátce o mně

Rik je báškou Donýska. Taky nezažil pravou kočičí mateřskou lásku, ale o to intenzivněji vrací své něžnosti lidem. Je to tak trochu povaleč a milovník jídla, tak se nám krapet zakulatil. :)

Co mám v oblibě

Oblíbená hračka

všechno co se hýbe

Co ještě zbožňuji

Jídlo

Fotky

Základní informace

Jméno

Adonis Wild Pet

Pohlaví
Datum narození

11. září 2003

Krátce o mně

Donýsek je andílek. Je to kluk z prvního vrhu naší Jiskry. Jako malý málem umřel, když se o něj maminka nechtěla starat, a tak jsme mu dělaly náhradní mámu já s moji maminkou. Bojoval statečně i když mu zkolabovaly ledviny ve třech týdnech věku a musel každý den na kapačky. Dneska je z něj překrásný PAN kocour, který měl naději na velice solidní výstavní kariéru. Bohužel jsme jej pro dědičně přenosnou chorobu oči nechali vykastrovat. Nyní je zdravý jako rybička a dělá nám všem doma ohromnou radost. :)

Co mám v oblibě

Oblíbená hračka

teta Jokina

Co ještě zbožňuji

Mazlení!

Fotky

Základní informace

Jméno

Ajla

Plemeno

Akita Inu

Pohlaví
Datum narození

22. prosince 2008

Hmostnost

Přes 30 kg.

Krátce o mně

Ajla je mladá akití slečna, která se právě učí žít se svou přítelkyní Evou ve velkoměstě. Zatím jim to moc jde, jezdí spolu do školy i do práce, a tak si začínají velice dobře rozumnět.

Co umím

Sedni, lehni, pac, ke mě, k noze, slalom mezi nohama, mrtvolku, zpívám, hop, kolečko.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Brit Care

Oblíbená hračka

panička a páníček

Co ještě zbožňuji

hlazení na bříšku a dětičky

Fotky

Více fotek

Přátelé (21)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?