Profilovka Diana

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
2 srpna 2012, 14:29:34

Tááákže :).. Včera jsem tahal dvě hodinky pneumatiku a následně se vykoupal v řece.. Panička mi tam házela klacíky a já se nebál do vody lézt! Prý sem pašák :))).. Potom jsem já + panička, Ginuška + její panička Barča šli na grilovačku! Tam jsme se nadlábli, pomazlili se s dětma, a pak jsme spali celou noc až skoro do odpoledne :)) Dneska budu běhat :)))... No a představte si co paničce řekla nějaká stará baba! Že prý mě týrá, že mi nedává nažrat a že nechápe, proč bych měl tahat pneumatiku... Panička z toho byla smutná... Pneumatiku tahám, protože mě to opravdu baví, žeru o 106 a panička mě opravdu netýrá :))

19 července 2012, 16:44:19

už jsem tu dlouho nebyl.. tak aspoň pár slov :)).. Moje panička zachránila fenečku RR Ginu před útulkem a vzala si ji paniččina kamarádka Barča :). Chodíme spolu na dlouhé procházky a cvičíme :). Panička mi objednala nový náhubek z hofera, protože ten co mi poslali byl malý. Oni to totiž spletli a poslali mi náhubek malý a úplně jiný :/... Už se těším, až se budu moct pořádně proběhnout s velikou smečkou ridgebacků :D

19 ledna 2012, 10:16:58

No ahoj :)... Tak rekapitulace Vánoc a Silvestra :).. Na Vánoce jsem dostal super obojek, vodítko a kožený náhubek od HOFERA a jsem z toho stejně jako panička nadšený! Každý můj oboječek obdivuje a navíc panička říká, že tady toto rozhodně nepřetrhnu! Nevím jestli mám být rád nebo ne, ale stejně, jsem v tom větší frajer než normálně jsem ;) Teď panička chce pro mě koupit ještě jednu věcičku, ale je to děsně tajný... Prý ale bude klidnější :) Jinak nechcete někdo vyrazit na prochajdu??? Já bych tak moc rád vylítal s kamarádama, ale nějak nám to nevychází :/..

17 listopadu 2011, 12:07:54

Ahojky kamarádi :)... Dneska máme od rána pěkně ošklivo, tam jsem s paničkou v pokoji a nevystrkuju z něj ani čumáček :).. Je tady nějak doma mooooc lidí! A je tady i dost těch malých lidí, tak jsem radši zalezlej, protože po mě pořád skáčou a to se paničce nelíbí. Já to teda neřeším, jsem canisterapeut, ale paňule řík, že někdy ty děcka neznají slitování a že v takovém případě mě radši odvede... Pacička už se krásně hojí :)!!!

15 listopadu 2011, 19:38:15

Pacička se mi pořád nehojila a nehojila, mokvala, krvácela.... AAle potom panička přišla s jednou takovou mastičkou, panička říká, že složení je děsně tajný, tak musím držet jazyk za zoubkama. Hned mi to na pacinku napatlala a šlo se spát. Ráno se panička podívala a nemohla uveřit vlastním očím, jak se pacinka nádherně pes noc zlepšila :)

12 listopadu 2011, 21:25:05

Dneska suprová prochajda s Bongouškem :P.. Jen panička je zase v nervu, protože sem si rozřízl polštářek na pravé přední a celkem hluboko. Panička mi tam dala nějakou hnědou divnou tekutou věc, která páchla. Potom tu bílou látku, kterou znám velice dobře a na to mi dala ještě ponožku :D. No zase hraju, že nemůžu chodit, asi se marně snažím aby mě panička nesla v náručí ze schodů :/..

5 listopadu 2011, 01:05:22

Dneska jsem s paničkou blbnul na zahradě :).. Panička teď dost uvažuje, že přejdeme částečně na barf, ale neví zda je to dobrý nápad.... Zase jsem hrozně zhubl a prý vypadám jak z koncentráku... Ale fakt nechápu proč, protože běhám, odpočívám a papkám totálně všechno co mi panička předloží! Vůbec nevím proč jsem tak hubenej, teda já to neřeším, nejsem baba, ale panička to furt řeší. Prý jí už několik cizích lidí řeklo, ať mi dá pořádně nažrat, ale já fakt jím!Teď u nás zase frčí nutriční pasty a drinky... Každopádně panička aspoň usoudila, že mi to moje spalování může jen závidět :D Taky se moc těším na nedělní RR sraz :), ale paňule říká, že nikam nepůjdu, že půjde sama, jinak že jí tam zase budou říkat, že jsem vychrtlej a ať mi dá najíst :D.. Jóóó, má to se mnou panička težký :D

25 září 2011, 23:05:28

Tak už mám hotový vlastní pokoj a moc se mi tam líbí :-P.. S paničkou chodím denně na tůry a pořádně se proběhnout :-).. Teď panička objednala něco na canicross, tak jsem zvědavej co to bude :-). A prý mám objednaný nějaký postroj na pulling, ale nevím co to je, protože panička mi na to řekla jen: ,,Však já tě unavím... :-D!!"

16 července 2011, 19:10:19

Tak bych vám měl povědět co se mi poslední dobou přihodilo :-) 25.6.- jsem byl na výstavě v Bohdalicích a moje umístění bylo V1/ 12!!!, BIG a nakonec i BIS!!! Takže jsem se už podruhé stal nejkrásnějším psem výstavy :-) 26.6.- jsem byl po dlouhé době zase na coursingu 6.7.- jsem byl zase na coursingu v Soběšicích a pokaždé tam se mnou byl bráška Bongo. Panička říká, že běhám už suprově! Stále chodím na lítačky s bráchou Bongem, na koupáky, byl jsem s pánečkama tři dny pod stanem v Níhově a tam se i moooc líbilo :-) Dnes- 16.7.- jsem byl i Bongouškem na výstavě v Brně (brněnské psí dny) a umístil jsem se V2/ 8! Paráda v tak obrovské konkurenci brášky Bonga a ostatních nádherných pejsků jsme to ani nečekali :-) Jo a abych nezapoměl.... Bongíšek je u nás na prázdninách!!! Skoro nebo asi na dva týdny... Paráda :-)

16 června 2011, 11:27:14

Jsem byl v neděli na výstavě ve Zlíně... jak jsem dopadl? V1, BOB a BIS!!! Stal jsem se nejkrásnějším ridgebackem a v závěrečkách jsem se stal nejkrásnějším psem výstavy, tudíž jsem celou výstavu vyhrál!!! :-) Ještě jsem byl od 8.6.- 10.6. s paničkou v Templštýně na "dovolený"... Bylo to tan super! Pořád jsme někam chodili a panička furt fotila a fotila :-).. Na fotky z výstavy a templštýna se podívejte na tuhle adresu :-)... www.dianaspa.rajce.idnes.cz

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Tabby

Pohlaví
Datum narození

7. ledna 2007

Hmostnost

4 kg

Krátce o mně

Jsem hravá a mazlivá fenečka a miláček mojí paničky...:).. Miluju dlouhé procházky a s Alfíkem udržím skvěle krok i při běhání :)...

Co umím

Umím hodně povelů. Jak ty které potřebuju, tak i spoustu triků :-)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Jím vařené masíčko

Oblíbená hračka

Uzlíky a všecko co píská a provokuje ostatní, pískací kuřátko, čuník a balonek... taky všechno ostatní co mě zaujme :-P

Co ještě zbožňuji

Svoji paničku, potom Alfíka, hračky, cestování a dlooouhatáánské procházky a válení.

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Gina

Pohlaví
Datum narození

20. července 2007

Hmostnost

34kg

Krátce o mně

S mojí nynější paničkou jsem od svých necelých pěti let a zvykla jsem si na ni rychle.. Už bez ní neudělám ani krok a jsme velké kamarádky :)

Co umím

Zatím všechno pilujeme.. i panička se učí

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Jím granulky ProPlan a taky spoustu dalších dobrot o které se panička podělí :)

Oblíbená hračka

Kočka... :)

Co ještě zbožňuji

Paničku, kamarády, procházky.... postééél!!! :)

Fotky

Základní informace

Jméno

Alfie

Pohlaví
Datum narození

16. května 2009

Hmostnost

48 kg... červenec 2012

Krátce o mně

Ahoj, jmenuji se Alf a jsem vysoký, zrzavý, tvrdohlavý, urážlivý, nepoučitelný, neúnavný někdy i protivný....no prostě jsem rhodéský ridgeback! Jsem závislý na mojí paničce, bez které neudělám pomalu ani krok, a tak není divu, že mě bere skoro všude s sebou! Ať je to dovolená, setkání s kamarády, návštěva příbuzných.... jsem tam taky :) Mám rád procházky a řádění s kamarády! Věnuji se různým sportům jako je coursing, agility, obrany, pulling, canicross, výstavy.. No, panička mě chce unavit :). Taky něco děláme z poslušnosti, ale to spíš jen panička, protože já vymýšlím blbiny... :) Panička mě zbožňuje a za nic na světě by mě nevyměnila, tím jsem si jistý!!!

Co umím

Umím toho hodně! Všechny povely chápu a dělám je na jedničku úplně přepisově! Horší je prý to, že je dělám jenom když se mi chce :P

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

BRIT CARE

Oblíbená hračka

Paničkááá!! I když už jsem velikej tak ju hrozně rád provokuju a ona si to vždycky nechá líbit :)

Co ještě zbožňuji

Paničku!!! Jídlo a běhání, řádění, blbnutí, procházkování s kamarády :)

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Erny

Plemeno

Hovawart

Pohlaví
Datum narození

27. dubna 2011

Hmostnost

cca 55kg

Krátce o mně

Jmenuji se celým jménem Erny Katveri. Jsem neposedný, bláznivý někdy i přitroublý hovawarth, ale i tak mě páníci mají moc rádi :)

Co umím

Zatím se všechno teprve učím a pilujeme to :)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Všechno :)

Oblíbená hračka

Kamarád Alfie.. jinak co najdu, tak je to moje! Motýli, včely a všechno, co lítá. :-)

Co ještě zbožňuji

Všechno :)

Fotky

Základní informace

Jméno

Trixie

Pohlaví
Datum narození

5. prosince 2011

Hmostnost

asi 35kg

Krátce o mně

K mému nynějšímu majiteli jsem se dostala až v 18ti měsících.. A můj nový páneček mě má moc rád a s láskou se o mě stará :)

Co umím

Sedni a lehni... na všem ostatním pracujeme

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Spapám všechno, ale jinak granulky Arden Grange

Oblíbená hračka

Alfík :)

Co ještě zbožňuji

Páníčka, procházky, gaučing :P

Fotky

Přátelé (91)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?