Profilovka Šárka Mix

Šárka Mix

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
12 prosince 2012, 19:07:43

ahojte kamarádi.. mocinky se omlouváme, že se teď vůbec neozýváme, nevracíme kostičky, neodepisujeme, ale panička je odkázaná pouze na internet v mobilu a tam má s některými stránkami problém.. :-(( každopádně vás všechny zdravíme a jelikož už se sem asi do konce roku nedostaneme, tak všem přejeme krásné Vánoce a šťastný Nový rok..!!! :-)

12 prosince 2012, 19:06:30

ahojte kamarádi.. mocinky se omlouváme, že se teď vůbec neozýváme, nevracíme kostičky, neodepisujeme, ale panička je odkázaná pouze na internet v mobilu a tam má s některými stránkami problém.. :-(( každopádně vás všechny zdravíme a jelikož už se sem asi do konce roku nedostaneme, tak všem přejeme krásné Vánoce a šťastný Nový rok..!!! :-)

12 prosince 2012, 19:05:31

ahojte kamarádi.. mocinky se omlouváme, že se teď vůbec neozýváme, nevracíme kostičky, neodepisujeme, ale panička je odkázaná pouze na internet v mobilu a tam má s některými stránkami problém.. :-(( každopádně vás všechny zdravíme a jelikož už se sem asi do konce roku nedostaneme, tak všem přejeme krásné Vánoce a šťastný Nový rok..!!! :-) ps. všem moc děkuju za přáníčka.. :-)

12 prosince 2012, 19:03:50

ahojte kamarádi.. mocinky se omlouváme, že se teď vůbec neozýváme, nevracíme kostičky, neodepisujeme, ale panička je odkázaná pouze na internet v mobilu a tam má s některými stránkami problém.. :-(( každopádně vás všechny zdravíme a jelikož už se sem asi do konce roku nedostaneme, tak všem přejeme krásné Vánoce a šťastný Nový rok..!!! :-)

20 června 2012, 13:25:10

tak včera se za mnou zase přijely Šárka s Léňou.. :-) když vlezly na zahradu, vůbec sem o nic nevěděl, chrupkal sem v chodbě.. asi začínám nějako hůř slyšet, všimnul sem si Šárky až po hooodně dlouhý době.. :-( ale neni se čemu divit - v září to bude rok, co mám zánět uší, už z toho šílím..!!! :-( nevím, jesli mám klepat hlavou, abych to uvolnil, nebo neklepat, páč to taky bolí.. :-(((( páníčka holky nepotkaly, což měl jediný štěstí, páč to by si něco vyposlech. jen babču, ale tak s tou nemá cenu něco řešit, ta za nic nemůže.. :-/ jinak mám hrozný proleženiny, šlinc nad okem a měl sem přerostlý drápy (jako obvykle - ty mi teda Šárka ostříhala, a naprosto nevyčesanej, takže mě přebytečnou srst aspoň částečně "oškubala".. ale z čeho sem byl nejšťastnější - vzaly mě ven..!!! :-))) sice "jen" do zveráče, ale tam sem dostal dobrůtku.. :-) mi ten kousek i celkem stačil - počuchal sem si, označkoval, a navíc už nejsem tak vytrénovanej, tak mi to dalo trošku i zabrat.. :-( ale překonal bych se, jen abych moh být venku.. ;-) ale bohužel holky pospíchaly.. :-(((

3 června 2012, 13:07:39

byla za mnou Šárka s Léńou od Akima.. Léňa měla strach, jesli ji pustim na zahradu, jesli ji nezakousnu, ale Šárka ji ujistila, že když bude mít jídlo, tak nemusí mít strach.. tsssss, jako bych byl úplatnej.. :-D no dobře, uznávám.. nic sem jí neudělal a ještě sem si nechal nakapat do oušek.. to teda od Šárky, ne od Léni.. ;-) achjo, ať už zase holky přijedou.. :-(((

3 června 2012, 13:00:58

tak máme za sebou další závody - v Jičíně.. poslušnost byla katastrofální 27b/50b, byla sem poslední, ale na obraně sem se vytáhla - 45b/50b.. :-))ale nechtělo se mi pustit na první povel, tak byla panička naštvaná, hlavně když zjistila, že mi o 1bod uteklo 3.místo.. :-( ale na tu mizernou poslušnost.. ;-) a měla sem 3.nejlepší obranu v závodě.. :-))

1 března 2012, 15:30:58

tak konečně k tomu Kostelci... :-) ráno sme vyrazily busem do Turnova, kde nás na nádraží vyzvedla Zuzka s Wegou.. když sme se srovnaly v autě, vyrazilo se.. jelikož paničky ještě nemaj odvahu nás dát spolu do malýho kufru a navíc na tak dlouho cestu by ani neměly to srdce, tak já byla v kufru a Wega na zadních sedačkách.. :-) v Kostelci klasický zastávky - Olinka, Beny a školní psi.. :-) Olinka dopoledne ve zveráči nebyla, tak sme vyrazili s Benym na 2hoďky ven.. no ten byl utahanej až hrůza..!! :-) nj, není už zvyklej.. :-((( ale byl nadšenej, že nás všechny vidí a že je venku.. ;-) pak sme to vzali zpátky za Olčou, všici i s Benym, takže bylo ve zveráči trošku plno.. :-DD když sme Benyho vraceli, tak mu holky ještě čistily uši, páč páníci to nezvládaj.. :-(( joo, taky bych si je nechala čistit, kdyby mě takhle cpaly dobrůtkama.. ;-)) pak návrat k Olče a nákup.. noo, ani paničky moc neutrácely, jen tam každá nechala přes tisícovku.. :-)))) no a cesta do školy ke psům.. odtamtud se panička vrátila akorát nasr…. :-((( nejdřív sme tam asi hodinu čekaly, páč přehodily hodiny a učitelka se holkám neozvala.. pak jim oznámila, že netušila, že sme teda přijely, že nenapsaly(ani ne týden předem jí Zuzka psala, že dorazíme) a pak měla ještě plno připomínek, takže prostě děs.. :-((( já se k ní ani nehlásila, jen sem ji očuchala a pryč.. :-P pak opět návrat k Olče, poskládání nákupu do auta a hurá domů.. na Skale sme se stavily na špagety, teda paničky, my měly smůlu..:-( Zuzka nás dovezla domů, dostala sem nepapkat a šlo se spát.. :-)

12 ledna 2012, 17:27:03

jůůů, včera za mnou přijela Šárka s Barčou a taky Zuzka s novou kamarádkou Wegou.. :-)) (ta je teda ale děěsně prdlá..) :-D byl sem nadšenej.. vzaly mě do zveráče, tam sem sice čekal jen venku, protože Olinka, za kterou sme tam šli, tam nebyla, ale hlavně že sem šel na procházku.. pak sme šli zpátky k domu, ale jen sme prošli okolo a pokračovali sme směr cvičák.. ten sme taky jen minuli a došli sem až na louku za ním, kde mě holky pustily.. tam sem moh asi hodinu chodit, jak sem chtěl.. :-)) pak si nás tam holky fotily, to bylo něco - z každý strany čubinka.. :-DD pak sme se vrátili zpět do zveráče, to už tam Olča byla.. dostali sme mňamku, trochu si schupli, páč já už nejsem na procházky moc zvyklej, tak mě to dost zmohlo, a pak mě šly holky vrátit, protože musely do školy.. když mě vracely, tak se Šárka ptala, jak sem na tom s tím zánětem uší(věděla, že bídně, páč sem celou procházku klepal hlavou jak o život, ale chtěla vědět, co jí řekne páník), tak se dověděla, že mi mají stále do uší kapat, ale že si to nenechám líbit.. :-( tak nabídla, že to zkusí.. páníček sice pochyboval, že se to povede(což i řek), ale zkusil to.. Šárka mi dala kolem krku smyčku z vodítka, abych nemoh utýct, konec dala Zuzce, která mě začala ládovat pamlskama(joo, takhle se to dělá.. :-DD ) a začla mi masírovat ouško.. já držel, protože se mi to moc líbilo.. když mi odklopila ucho, že mi tam kápne tu vodičku, tak sem zaklepal hlavou a bylo po pokusu.. ale holky se nevzdaly.. zase mi Šárka masírovala ouško a když mi ho znova odklopila, tak už sem si tam nechal nakapat.. to samý i druhým ouškem a bylo to.. ;-) páníček koukal jak tele na nový vrata, jak sem si to vklidu nechal udělat.. :-D tak mu Šárka řekla, jak to má udělat, načež se dověděla, že se se mnou páníček a veterinář vždycky prali, tak se jim to nepodařilo.. to bylo holkám jasný, že neměli šanci.. :-/ tak schválně, kdy mi to páníci doléčí, když už se mi to táhne 4měsíce.. :-((( když jim teda Šárka poradila, jak maj se mnou zacházet.. no, snad to bude brzo, už mě ty ouška vážně hrozně bolej.. :-(((

5 prosince 2011, 13:47:47

a už je to tu zas - hárání.. :-/ panička mě nechce pouštět ke kámošů, jen ke kámoškám můžu.. :-( jediná vyjímka je Akimek, k tomu můžu pořád.. :-))) všera sme si krásně pohráli - on do mě zase šťouchal čumákem, jesli ho nechám si užít(což už ale dělal snad měsíc před háráním) a já skákala "jak koza" a chtěla si hrát.. pak sme se zfackovali a byli sme spokojení.. :-D

15 listopadu 2011, 16:12:16

ahojte kamarádi.. v neděli sme byly s paničkou na zkouškách - stopařská speciálka FPr1, ale jelikož sem neměla absolutně náladu, tak sem ani nezačla stopovat, takže nesplněno.. :-( paničku to dost mrzelo, protože stopuju, dokonce se mnou hned po stopě nemluvila, jen se mnou tu stopu odešla mimo bodování, abych si našla ty předměty, pak mě zavřela do kufru a to bylo všechno.. :-(( když sme se vrátily na cvičák(ve Smržovce), tak se dělaly obrany, takže sem byla v odkladačce.. ale když se skončilo, tak sme s Akimkem dostali kousnout.. :-) a na cvičák sme dostaly půjčený 2zástěny, takže bude sranda.. hned sme je vyzkoušeli.. :-)

15 listopadu 2011, 15:38:34

ahojte kamarádi.. tak sem zase nějaký pastydlý.. :-( furt pčikám, no hrůza.. stavil sem se zase za Šárkou v práci, chtěl sem dovnitř, ale bylo moc brzo a hrozilo, že někdo přijde, tak mě nepustila.. :-(( ale jelikož šla zrovna ven, tak mě vzala do náruče.. :-) lísal sem se jak to jen šlo, objal sem ji packama a držel se jako klíště.. :-D pak sem se uvelebil v náručí.. po chvilce sem se ale sebral a zase sem šel.. pak už sem se nevrátil, zalez sem do úkrytu.. ;-)

8 listopadu 2011, 12:49:37

tak co nového při návštěvě Šárky..?? konečně mě vzala po dlouhý době ven - byli sme hodinu venku, tak sem byl nadšený.. šli sme dolu k řece na louky, kde sem moh být navolno.. :-) Barča chtěla blbnout, ale já neměl nějak náladu.. furt sem klepal hlavou a když se mi chtěla Šárka kouknout do uší, tak se mi to vůbec nelíbilo.. :-( mám je teď hrozně citlivý a když se jí povedlo se mi do nich aspoň na chvilku podívat, tak věděla hned proč.. měl sem v nich hrozný bordel.. :-(( Šárka se mě snažila trošku vylítat, ale Barčino přemlouvání a "nálety" moc nezabíraly.. tak sme se procházeli po louce jen tak.. Šárka prohnala aspoň Barču za klackama, mě masírovala ouška - to sem si moc užíval, a pak sme vyrazili pomalu domů.. na zahradě sme potkali páníka, tak mu Šárka řekla, že mě má vzít na vet, páč má podezření na zánět uší, že furt klepu hlavou a sem na ně hrozně citlivej.. když páník jen zkonstatoval "jo, to sem si všimnul.. stejně tam budu muset..", tak z něho rostla, páč tohle se má řešit hned.. :-( tak mi aspoň ostříhala zase přerostlý drápy a šla zpátky za Olčou.. z páníka se asi brzo zblázní, ještě že sem jezdí tak málo.. :-/

8 listopadu 2011, 12:48:51

kamarádi, máme MEGA ÚSPĚCH!!!! :-D byli sme s Akimem na závodech v Doksech, Akim obsadil("nečekaně" :-D ) a já - velké překvapení - sem obsadila 2.-3.místo..!!!! :-D moje první, poctivě vybojovaná medaile.. :-) bylo nás tam celkem 5.. opět sme byli oba v ZZO(jen poslušnost a mimořádně na těchto závodech i speciální cviky - skupinka lidí, reakce na přivázání a odvolání od míče). panička ale měla pěkně nahnáno - šly sme jako 3., ale problém byl, že když byl na place 1.závodník, tak se před klubovnou začal oblíkat figurant, takže já začla šílet, že budou obrany.. řvala sem jak prdlá a rvala se k němu, takže panička málem ani nepostřehla, že na place už je 2.závodník a za chvíli jdem my.. :-DD když sme byly na řadě, hnala sem se na plac a panička měla strach, abych se nevrhla na rozhodčího v domění, že je to figurant, ale já chci rukáv, nee nějaký desky.. :-) ale místo toho, abych jí při hlášení vzorně seděla u nohy, koukala sem, kde mám toho figuranta, abych si zakousala.. :-D hlášení se zdařilo a šlo se na věc.. "volno" sem měla předpisový, páč sem hledala toho figuranta, zato abych přišla zpátky, to na mě musela panička trošičku zařvat, abych se odtrhla od hledání obran.. já teda poslechla, ale asi 2m před paničkou sem se zastavila a počkala si na ni, až dojde ke mě, abych se přiřadila.. takže bod dolů.. :-/ chůze u nohy byla zajímavá, páč sem si stále nedala vysvětlit, že obrany nejsou, takže sem různě předbíhala, při obratu v levo se o mě panička málem přerazila, ale šlo to.. obraty na místě se mi ale nechtěly dělat vůbec, což sem paničku pěkně naštvala, každopádně za to 3b dolů.. sedni - lehni za plných 10, sice pomalejší(což nám nebylo ani vyčteno), ale udělala sem to a přesně... :-) odložení za pochodu taky za plných 10b.. :-) "aport" sem měla dost neochotný, se mi ale vůbec nechtělo, hlavně zpátky.. když sem vzala činku, tak sem se začla vracet děsnym obloukem, takže mi panička dala radši 2.povel, abych opravdu přišla a navíc sem si pak sedla asi půl metru bo metr od ní.. :-)) takže 2body dolů.. :-( no a dlouhodobý jak jinak než za 10.. ;-) když dělal poslední pes dlouhodobý, tak sem šla ještě jednou cvičit - to sem chodila krásně a panička mě málem přetrhla.. :-) pak nás čekaly speciální cviky.. nejdřív bylo přivolání za stížených podmínek, což v tomto případě bylo od lidí s míčem.. bylo to s košikem, takže sem přiběhla k míči, čuchla a když panička zavolala, okamžitě sem šla k ní.. proč by nee, když s košem ta hra stejně nestojí za níc..??? :-) skupinka lidí byla v pohodě, ale teda nechtělo se mi tam.. rozhodčí si dělal z nás srandu, když mi panička řikala "tak poojď.." jenže komu by se tam zas chtělo..?? ale jinak sem s tim neměla problémy.. jeden pán, co tvořil skupinku, pochválil paničku, že poznala jeho lajku, že je asi tak jediná.. :-) a když tam přišel pes, tak sem se šla s ním výtat, což je povolený.. ;-) reakce na přivázání a ponechání mě samotnou taky zvládám, ale jelikož mám naučený ze cvičáku, že mě panička přivazuje jen při čekání na obrany a navíc neodchází do úkrytu, tak sem celkem koukala, co se děje, a nějaký procházející lidi a psi mě nezajímali.. trošku sem si i zakńourla, aby na mě panička nezapomněla.. :-) Akimek dal taky Léňě zabrat, páč při volnu zahlídnul mě a okamžitě po povelu vyrazil plnou rychlostí za mnou.. :-D ale po zařvání to sice pomalu(ono než se ta jeho váha ubrzdí.. :-D ), ale ochotně vrátil zpátky.. ;-) no a pak měla Léňa strach při dlouhodobym, páč já už zase řvala, že chci kousat, tak prý Akim koukal, co se děje.. ale uležel to, šikula můj.. :-)) takže umístění..??? Akim 1.místo s 59b a pohár za nejlepší poslušnost.. já se dělila se strakáčem Buckem o 2.-3.místo.. měla sem být 2., páč při rovnosti bodů se to bere podle bodů z aportu a přivolání a pak až losem.. za aport sme měli oba 8b, ale za přivolání sem měla o bod víc.. ale pořadatelé nechali rovnou losovat, takže sem byla až 3. :-( ale všichni sme dostali jen medaili, kde umístění není psaný, tak je to nakonec jedno.. :-) jen na tom diplomu to je napsaný.. :-/ paničce sem udělala konečně radost, že sem ukázala, co umím, ale má strach, že jen co pudem zpátky do kategorie se střelbou, bude zase problém.. :-( no uvidíme.. ;-)

7 listopadu 2011, 13:36:31

tak máme za sebou další závody.. tentokrát byly v Hrádku n/N. a byli sme s Akimem oba v kategorii ZZO, takže bez obran a střelby.. normálně chodim už do ZM bo ZVV1, kde je obrana, ale jelikož sem týden před závody kulhala(natažený sval), tak to panička nechtěla riskovat, nějaký velký běhání.. :-/ a jak tentokrát vypadala moje poslušnost..??? při přivolání sem krásně odběhla na 1.(!!!) povel "VOLNO", čímž sem paničce udělala velkou radost, ale jelikož byl Akimek na dlouhodobym odložení, tak pro přivolání sem dostala 2povely, páč sem Akima chtěla jít pozdravit..:-) chůze u nohy byla horší - čekala sem, kdy se ozve střelba, takže sem se preventivně táhla za paničkou, za což sem měla patřičnou srážku bodů.. :-( sedni a lehni bylo vpohodě, jen pomalý.. odložení za pochodu taky pomalý ulehnutí problém nastal opět při aportu.. :-/ byla sem natěšená, takže když mě pro něj panička po odhození vyslala, tak sem krásně vyběhla, jenže činka dopadla pěsně za místo, kde se předtím nějaký kámoš vyvenčil, takže sem si šla zkontrolovat, co psal.. tak se panička naštvala a dala mi další, dosti důrazný povel pro přinesení, tak sem teda vzala aport a kupodivu rychle sem se s ním vrátila.. jediné, co mě prý omlouvalo bylo to, že sem tomu kámošovi neodepsala.. :-D no a pak bylo dlouhodobý odložení, se kterym nemám problémy, takže to bylo jako obvykle za plný počet.. ;-) tím sme měli odcvičeno a začali sme se nudit.. :-( ZZO totiž chodí jako první, aby neměli předtim střelbu od vyšších kategorií.. naštěstí ostatní už měli zas sebou obranu, takže sme čekali jen na jejich poslušnost a to šlo celkem rychle.. :-) na závodech s náma byla ještě jedna fenka (původně) od nás ze cvičáku.. panička si myslí, jak má super poslušnost, ale nakonec jí vůbec neodběhla při volnu.. paničky tak měli radost, že byly sme byli lepší, než ony.. :-)) (ale bylo to opravdu jen proto, že se o sobě její panička tolik myslí..) no, nakonec sem se teda neumístili, ani Akim, kterýmu 3.místo uteklo jen o jeden bod.. :-( ale nemrzelo nás, že sme nevyhráli(ná to já už sem zvyklá), ale to, že sme nedostali ani diplom na památku.. :-((( jo a ještě z jedný věci byla panička šťastná - NEBYLA SEM POSLEDNÍ...!!!!!!! :-D :-D :-D

13 října 2011, 10:57:49

v sobotu sme byli na voříškijádě, ale jen na čumendu.. nejdřív sem byla dost nesvá, jesli to zas nejsou nějaký závody, ale pak sem se uklidníla a hrozně sem si to užila.. :-) bylo tam spoousta kámošů, ale panička mě nenechala hrát, kvůli tý pacce, takže sem se jen chvilku proběhla s Akimem a Dagem.. ale i tak to bylo super.. viděla sem se po dlouhý době s Eby(vlkodavka), byla tam Charlie ze cvičáku, potkala sem novou kámošku - kříženku NO, která mě sice nejdřív chtěla sežrat, ale pak sme byly v pohodě.. prý když je na vodítku, tak prostě nejdřív šílí.. :-) no a samozřejmě i plno dalších kámošů.. ;-) panička byla nadšená, páč tam potkala Janu Henychovou, u který byla na praxi, a kámošku ze ZOO, takže pokecala.. ta měla s sebou svoji čubinku, s kterou sem si hrozně chtěla hrát, ale ona neměla moc zájem.. :-(( pak sme utvotřili malou skupinku, kdo sme se znali a paničky vypustili ostatní (Akima aspol.), ať blbnou.. já chtěla taky a tak sem se vztekala a chtěla sem je chytat aspoň když běželi kolem mě, ale panička nepovolila.. :-(( pak ale paničku naštvala jedna paní - kdykoliv jí potkáme venku s její fenkou, tak mě fenka chce sežrat, šílí jak prdlá..!!! :-/ a když viděla, že tam lítaj psi, tak aniž by se zeptala, prostě ji k nám vypustíla...!!!!!!! kolem všech prošla v pohodě, ale jak se dostala ke mně, tak čuchla, zjistila, že sem to já a začla vrčet a cenit zuby..:-(( já ale byla tak nadšená z kámošů, že mě panička nemohla stáhnout za sebe a vyhnat ji, jako to dělá jindy, např. se psama, když hárám.. a tak čubina dostala pěknou po palici.. ta se radši stáhla a nevíme, jesli šla k paničce sama nebo si jí paní zavolala, každopádně obě rychle zmizely.. :-) tohle panička prostě nesnáší..!!! :-( pak sme počkali přes vyhlášení, dokonce i tunel sem si zkusila.. a po vyhlášení hurá přes park, kde nás s Akimkem paničky ještě chvíly vypustily, a domů.. panička totiž měla noční, tak musela spěchat.. :-( ale i tak to bylo super.. na cvičák nás druhý den přišlo jen 10, protože celý dopoledne lilo.. ale sranda byla, že paničky čekali, že nedorazej spíš štěňata, ale nakonec sme pokročilí dorazili jen 3 a z toho Rony se přesunul ke štěndům, páč my si šli trénovat na závody.. :-) bylo to super - panička mě pak nechala běhat s Akimem a po cvičáku sme se ještě stavovali u Simči pro tyčinky za zoubky - MŇAAAM!!! :-) no a pak už domů a užívat si klidu a teplíčka.. :-))

5 října 2011, 16:37:35

ahojky kamarádi.. tak sem byla včera nadšená, že můžu lítat s Akimkem, ale nějako se mi sklouzla packa či co a teď mě hrooozně bolí.. :-(( mám problémy s leháním, protože jak ji vytočim trošku do strany, tak se bolest vrátí, takže když už ležim, nechce se mi moc vztávat.. :-/ panička si myslí, že mám zas skřípnutý nějaký nerv bo něco a dneska s tím jdem na veterinu.. :-(( Ale Akimek je v tom nevinně - běžel až dál za mnou..

27 září 2011, 18:58:38

tak si představte, co mám za nový kámoše.. :-) ve městě sem se potkala s vipetkou. nejdřív sme se očuchaly, to bylo vše ok, chtěly sme si hrát, tak mě panička pustila.. ale jak sem byla navolno, tak se vipetka schovala za svojí paničku.. :-( ta ale byla rozumná a vyhodila ji s tim, že dokud sem byla na vodítku, tak byla hrdinka.. :-D panička mě připla na vodítko s tim, že pudem domů, ale vipetka začla zase provokovat ke hře.. tak mě zase pustila, seběhly sme schody a začly se hodit kolem auta.. :-DD pak sme na sebe číhaly a ona na mě začla štěkat, ať něco dělám(to je obvykle moje práce.. :-)) její panička se pak smála, že je tak zabraná do hry, že si ani nevšimla, že přišel i páníček.. :-) když si ho všimla, přilítla k němu a začla po něm skákat jak prdlá.. já se ale jen tak nevzdala a šla si jí ještě očichat, takže mi skončila na zádech, ale to mě bylo fuk.. :-DD na cvičáku sem se konečně skámošila se Sendy(celočerná NO).. ona se chtěla kámošit už předtím, ale já nechtěla, protože sem nevěděla, co od ní čekat, páč se bála.. teď už ale získala sebevědomí, ale nadruhou stranu není moc hrr, tak to bylo v pohodě.. dokonce sme si chtěly i hrát, ale to přece jenom nechtěly riskovat, kdyby nám ještě něco nesedlo.. ;-) pak sem se ještě kámošila se štěndem cane corso a s 2koliema.. vše v pohodě.. panička říká, že sem až podezřele milá.. ale to sem přece furt, néé..?? :-DD

16 září 2011, 18:25:29

tak zas nějaké novinky.. :-)) ve středu sme byly s paničkou v Kostelci.. jako vždy sme jely busem do Železnýho Brodu a dál pak už jen vlakem.. v Kostelci sme zamířily rovnou k Olče do zveráče.. :-) ta ze mě měla zase vééélkou radost, tvrdila, že sem zase tmavší, ale to jí navadí a mazlí se se mnou stejně.. :-DD zase sem dostala něco málo na zub a panička mezitim hledala, co má podle seznamu koupit.. ;-)) pak 0lča musela jít pryč, tak sme vyrazily za Benym.. oba sme byli nadšený, že se vidíme, tak sem moc nechápala paničky poznámku, že doufá, že mě Beny nesežere.. :-/ ale ona to myslela jen ze srandy, páč ví, že řežu já jeho a on si to nechá líbit.. ;-D Beny mě doprovodil po zahradě a po chvíli přilítnul se přivítat s paničkou.. okamžitě potom se postavil k vratům, že chce jít ven.. :-)) jelikož bylo hezky a měly sme čas, tak se panička rozhodla, že pudem dolů za koleje na louky, kde nás bude moct oba pustit.. ale nastal problém - nemohla najít Benův obojek ani vodítko.. naštěstí za chvíli dorazil jeho páníček, tak se mohlo vyrazit.. byla to celkem sranda, páč panička nás dala na jedno vodítko, každýho na jeden konec a my se oba děěsně motali..:-) ale zvládli sme to, sme přece šikovný.. ;-) na louce nás panička pustila a já začla lítat.. Beny ale moje nadšení nezdílel.. už cestou věčně klepal hlavou a když mu panička chtěla sáhnout na uši, tak ucuknul a občas i zakňučel.. takže když sem ho začla vyzývat ke hře a při neúspěchu sem ho občas štípla do boku nebo do ucha, moc nadšený nebyl.. :-/ ale nakonec se taky proběh, když mu panička začla zdrhat.. nakonec se jí dokonce i podařilo mrknout mu do uší a z toho co tam našla, málem zcvokla.. měl tam neuvěřitelný bordel.. :-( hlavně že páníkům řikala, ať mu nechaj u veterináře čistit uši.. :-/ a dle fotky, která se jí narychlo povedla, zjistila, že tam dokonce má snad i krev, nějaký strup či co.. :-((( no poslala páníky s Benym na veterinu, tak uvidí, jak to dopadne.. když sme ho vrátily, panička mu ostříhala aspoň drápy, udělala pár fotek, dala mu tyčinky na zuby a šlo se zas dál.. vyrazily sme prozměnu od školy.. vzaly sme to přes intr a mě vzala s sebou dovnitř.. panička se tam skvěle pobavila, protože: hlavní vychovatelka slezla do mezipatra, viděla jen mě a začla držkovat, co tam dělá pes.. pak viděla paničku, tak dobrý, že to je vyjímečná situace, takže dobrý.. no ale páč mě měla navolno, tak žačla držkovat, ať mě dá na vodítko, že volně tam bejt nemůžu.. no samo že holky, co chodily okolo se na mě vrhaly a mazlily se, takže kdybych byla na volno, tak by to vůbec nevadilo.. zbylé 2vychovatelky ze mě byly taky nadšený.. :-) pak tam někdo šel, zavolal na mě, tak mě panička pustila s vodítkem, tak si jedna z vychovatelek dělala srandu, že na vodítku přeci sem.. :-DD pak sme se šly podívat na letošní školní štěnda, ale nikdo tam nebyl, tak si se mnou panička udělala aspoň překážky a šla ještě do školy.. mě odložila u vchodu, kde sem na ní 30nebo 45minut čekala, ale já sem zvyklá.. ;-) pak se šlo zase ke psům, to už věděla, že tam někdo je.. mě odložila nahoře pod valníkem, aby nebyla nějaká rvačka, mrkla dole na štěnda, pokecala s holkama a zase se šlo k Olče.. cestou si ještě panička koupila oběd, páč celý den nejedla.. u Olči donakoupila, přetáhla jí nějaký věci z PC a pomalu sme musely jet.. :-(( ještě sme se totiž stavovaly v Třebechovicích, mrknout na štěňátka mojí ségry Aginky.. :-) já je teda neviděla,ale panička z nich byla nadšená.. nj, štěnda, tak jak jinak.. ??? :-/ :-D Monča(Aginky panička) měla jen strach, abysme se s Agi nechytly, ale bylo to ok, dokonce sem Aginku vyzývala ke hře, ale ani Aginka z mýho nápadu nebyla nadšená.. :-/ vlakem sme dojely do Hradce, kde si panička šla koupit pití a odchytla jí kámoška, tak kecala ještě tam.. pak sme šly na nástupiště, ale vlak měl stejně zpoždění.. :-( když přijel, našly sme volnou čtyřsedačku a vklidu sme dojely až do Brodu a busem až domů.. :-) příjezd ve 22h.. :-DD

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Estrelíni

Pohlaví
Datum narození

3. května 2002

Hmostnost

30-50kg

Krátce o mně

ahojky, sme hafani z Ch.S. estrelských pasteveckých psů a patří k nám i další hafani - barzoj Valča, papilon Belena, fr.buldoček Uschi, 2středoaziati Čert a Ezra, 2kernteriéři a angl.buldok.. a pak různě kočky, křeček a podobně.. Šárka nás(některý) pomáhala předvádět na výstavách a docela si to užila, protože některým se nechtělo běhat a podobně.. :-))

Co umím

my máme jiný věci na pamatování..

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

granulky

Oblíbená hračka

zbytek smečky

Co ještě zbožňuji

drbání a papkání

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Elinka

Pohlaví
Datum narození

9. dubna 2004

Hmostnost

to se neříká...! ;-)))

Krátce o mně

Ahojky všici, sem fenečka berňáka a jmenuji se Elinka. Bydlím u rodiny Paurových v Krásné Studánce a Šárku znám, protože mě cvičila. Byla jsem ustrašená, ale Šárka ze mě udělala celkem pohodáře. Díky ní jsem poznala i nové kamarády. Ale i páníci jsou moc fajn. Dokonce mě nechali stát se maminkou..

Co umím

sedni, lehni, ke mně-když už to po mě někdo opravdu chce...:-))

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

piškotky

Oblíbená hračka

uzel

Co ještě zbožňuji

páníčky a procházky

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Valmiéra

Pohlaví
Datum narození

29. října 2005

Krátce o mně

ahojky, já patřím k estrelínům, takže co se týče Šárky, platí u mě to samý, jako u nich.. sem hrozný mazel, chci poznat každýho člověka, co se u nás jen zastaví.. :-)

Co umím

hajinky :-))

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

granulky

Oblíbená hračka

zbytek smečky

Co ještě zbožňuji

mazlení, spinkání na křesle

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Big Ben

Pohlaví
Datum narození

5. prosince 2005

Hmostnost

52kg, sem machr..:-)))

Krátce o mně

Ahojky, jsem kavkazáček, který patří rodině Sahulových. Šárku jsem si vybral jako kámošku na jedné procházce s paničkou, když jsme šly kolem ní a Šárka se s paničkou začala bavit.. Znám taky Zuzku, která tu má taky můj profil, protože za mnou začala chodit spolu se Šárkou. Ale víc až v deníčku... Jinak o mě říkali, že jsem zlatíčko, pokud jsem nezačal boje o postavení...

Co umím

sedni, lehni, celkem i přivolání, odložení za pochodu, zůstaň, k noze, packu, druhou, pacinky, a že by ještě něco???

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

děti, kdyby mi to Zuzka a Šárka povolily...

Oblíbená hračka

no, asi páníci, momentálně...

Co ještě zbožňuji

děti-na smetaně, znepřátelený psy-na cibulce, ale Šárku a Zuzku a taky páníky-tak jak sou;-)

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Bára Jos-Pok

Pohlaví
Datum narození

18. června 2007

Hmostnost

kolem 31kg

Krátce o mně

Tak a už mám jen jednu paničku-Šárku. Moc se těším, co na mě doma vymyslí, no uvidíme..:-)) A teď už se vám budu hlásit z Jablonce;-P ----------------------------------------------------------------------------- Patřila jsem zemědělské škole v Kostelci nad Orlicí. Měla jsem 4 paničky-Šárku,Evu,Lenku a Renatu,které mě cvičily, někdo s menším zájmem, někdo s větším..Už mam složené i 2 zkoušky-zatím ZZO a BH.Někteří tvrdí, že jsem \\\"vychcaná jako mraky\\\", ale přitom jsem pouze vysoce inteligentní fena:-)

Co umím

dle zkoušek ZZO a BH(mám složeno) i podle jinejch, couvej, packu a druhou, packu na to, slalom(na místě, za chůze), na pelíšek, hop, down(poklona)... klasické povely na 96%, zbytek dle nálady, za úplatek a někdy i jen tak.. :-))) ale je toho spoooousta a stále přibejvaj..

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

jsem všežravec-přežravec, ale nejradši \"zakázaný ovoce\".. ;-))

Oblíbená hračka

balonek na šňůrce a figurant ;-))

Co ještě zbožňuji

Cokoliv u čeho je zábava, hlavně obrany na cvičáku..

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

kočičák

Pohlaví
Datum narození

20. června 2009

Hmostnost

kdo ví..

Krátce o mně

ahojky všici, sem kočičák, který chodí dělat společnost všem, kdo má zrovna službu v práci, kde dělá i Šárka.. sem hravý, hrozný lísal, no prostě ještě prdlý kotě.. ale asi takový stejnak zůstanu.. :-))

Co umím

co to je??

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

cokoliv

Oblíbená hračka

kulička z papíru

Co ještě zbožňuji

mazlení, teplíčko

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Angel

Pohlaví
Datum narození

23. září 2009

Hmostnost

asi 19kg

Krátce o mně

jsem Amstaf, který už změnil asi 2x nebo 3x pána.. momentálně žiju u tatínka jedný Šárčiný kámošky ze cvičáku a Šárka mě cvičí, protože můj páníček nemůže a Lída musí cvičit s Merry.. Barča už na mě ani nežárlí, páč má aspoň pokoj od poslušnosti a chodí si na cvičák jen na obrany.. :-D

Co umím

sedni, lehni, k noze, aport, obraty na místě i za pochodu, ... ale teprv se pořádně učim.. ;-)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

cokoliv

Oblíbená hračka

míček, pešek, ...

Co ještě zbožňuji

cvičák - je tam sranda, Merrynku, kohokoliv, kdo má zájem se mazlit i kdo zájem nemá.. :-DD

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Samuel (Sam)

Pohlaví
Datum narození

1. listopadu 2010

Hmostnost

20kg

Krátce o mně

Sem krizenec asi pointra s nejakym pitikem bo tak. Sarka spolecne se Zuzkou sou moje 9.panicky.. maji me spolecne,proto \\\'pul-pes\\\' :) predchozi majitele me vzdy po par dnech vratili do utulku :(predposledni panicka me prozmenu nechala u znamyho,ktery me mel mesic hlidat,zatim co ona bude v cizine,ale uz tam zustala a tak sem rok bydlel u toho znameho (8.majitel).. ten me potreboval dat pryc,protoze se kvuli me jeho psi prali a hlavne k nemu jezdily deti a nechtel riskovat,ze se neco stane.. :( Sarka se o me dozvedela,ze sem problemovy,dovedela se o me,ze mam byt agresivni na cizi lidi a psy,ze sem v minulosti pokousal uz 5lidi (proto se bal o deti) a mam strach z odlouceni.. rozhodla se,ze se se mnou pokusi neco udelat,aspon s tou agresivitou,aby se mi snaz hledal domov. Kdyz se mnou zacla pracovat,zjistila,ze nejsem agresivni,jen nejisty,ale ze to se mnou neni tak hrozny.. a jelikoz se nikdo neozval,ze by me chtel,a Sarka se Zuzkou se do me zamilovaly,tak si me nechaly.. :)

Co umím

sedni,ke mne,cekej,lehni,packu a mozna i dalsi :)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

cokoliv :D

Oblíbená hračka

Barca a Wega :)

Co ještě zbožňuji

svoje 2panicky,jejich 2fenecky,prochazky a jidlo :)

Fotky

Základní informace

Jméno

Alta

Plemeno

Samojed

Pohlaví
Datum narození

30. ledna 1993

Datum úmrtí

24. prosince 2008

Hmostnost

14

Krátce o mně

Patřím rodině Prokopových, kde jsem se i narodila. Se zbytkem kulíškovské smečky na vás koukáme z nebíčka. Šárka nás chodila venčit a seznámila nás s dalšímy kamarády... Z celé rodinky jsem se dožila nejvíc, ale poslední dobou už to nebylo stejně ono-většinou jen sama na zahradě, bez sourozenců..:-( Teď už jsem spokojená, jsme tu všici pohromadě a dáváme společně pozor...-))

Co umím

přivolání na piškůtky?? stačí zašustit pytlíčkem...:-))

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

cokoliv

Oblíbená hračka

ségra Andra

Co ještě zbožňuji

mazlení, lidičky a jídlo

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Ark

Plemeno

Samojed

Pohlaví
Datum narození

30. ledna 1993

Datum úmrtí

22. července 2008

Hmostnost

18kg

Krátce o mně

Ahojky, jmenuji se Ark. Teď už vás sleduju ze psího nebíčka se ségrami Androu, Altou a Antou i s maminou Animou. (Zemřel jsem na angínu pectoris.) Stejně jako ségry a mamča jsem patřil rodině Prokopových, nakonec... Jako většina štěňátek jsem šel do světa a za svůj život jsem toho zažil celkem dost. Ale o tom až v deníčku.. :-))

Co umím

sedni, lehni, u nohy, štěkej, zůstaň, ....

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

cokoliv

Oblíbená hračka

sourozenci ;-)))

Co ještě zbožňuji

jídlo, mazlení, zbytek smečky

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Andromeda

Plemeno

Samojed

Pohlaví
Datum narození

30. ledna 1993

Datum úmrtí

11. března 2007

Hmostnost

15kg

Krátce o mně

Jmenuji se Andromeda, no,spíš jen po domácku-Andra. Dnes už na vás ale shlížím z psího nebe.. Patřila jsem rodině Prokopových, se kterými se Šárka seznámila přes spolužačky ze ZŠ. Chodila nás (byly jsme 3) celkem pravidelně venčit, dokud nezačala chodit na střední do Kostelce nad Orlicí. To už neměla tolik času..:-((

Co umím

nic moc, ale přivolání na piškůtky...to mi šlo:-)))

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

cokoliv

Oblíbená hračka

zbytek smečky

Co ještě zbožňuji

drbání, jídlo, lidi

Fotky

Více fotek

Přátelé (215)

Články

Články

Dovolená 2011 aneb stanování na Branžeži

Všechno to začlo už ve středu velkým balením. To, že panička pobíhá po bytě a shání všemožné věci, je vcelku normální. Ale když začla balit spoustu mého papkání, věci na výcvik apod. tak jsem zpozo...

5. října 2011 2:00

JAK SI NEJLÉPE ZKAZIT ZÁVODY

Tak je to tu zase.. Po roce jsme s paničkou opět vyrazily do Kostelce nad Orlicí na závody a tentokrát jsme vytáhly i Léňu s Akimkem.

16. června 2011 2:00

JAK VYNERVOVAT PANIČKU, ANEB HURÁÁ NA ZÁVODY.. :-)

Všechno začalo už ve čtvrtek odpoledne, kdy panička lítala po bytě a balila do óbr baťohu všechno možný, všetně mý deky, granulek, pamlsků a tak.. No tak to sem začala být v pozoru..!! A v pátek v ...

10. června 2010 2:00

Problémy s rodiči aneb než jsem si odkoupila Barču

Barču jsem si odkoupila po 2letech jejího výcviku ve škole. Často jsem si ji vozila domů(od 1roku každý víkend i prázdniny), takže rodiče věděli, jak se chová-že je hodná a poslušná. Barča nikdy ne...

16. srpna 2009 2:00

Různé tváře jorkšírů

Abych pravdu řekla, nikdy jsem malá plemena psů nemusela a žila jsem v domnění, že to jsou jen rozmazlení "gaučáci". V tomto mě utvrzovaly i zkušenosti ze setkání s těmito mrňousi. Někteří bezdůvod...

10. srpna 2009 2:00

Pro majitele NO

Chtěla bych upozornit všechny majitele NO s PP, kteří se chystají na výstavu se svým kamarádem, aby se měli na pozoru. Stala se mi teď jedna velmi nemilá věc - chystala jsem se na krajskou výsta...

10. srpna 2009 2:00

Proč je dobré vědět, co se dělo se psem??

Z vlastní zkušenosti vím, že objeví-li se u psa nějaké zdravotní komplikace, je potřeba vědět co nejpřesněji, co se se zvířetem v předchozích dnech dělo. Téměř do 2let Barčina života patřila B...

16. července 2009 2:00

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?