Profilovka Evan

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
11 listopadu 2013, 20:31:47

No teda. Panička s páníčkem včera přijeli pozdě večer s velkou přepravkou, ve které jsem přicestovala tehdy i já a hádejte co, byl v ní kocour! Pár týdnů zpátky bych z toho měla ještě radost, ale dnes? Jsem pěkně vytočená! Fešák to sice je, ještě aby ne, ale stejně jsem se rozhodla, že na něj budu prskat, syčet a hudrovat, aby si nemyslel, že teď bude pánem domu on. Kdepak. Já se nedám.

26 října 2013, 14:08:06

Pokud vše dobře poklape, budu tu mít svého nového kamaráda už příští víkend. Panička mi ho dnes ukazovala. Jmenuje se Brunno Biondo a je ze stanice Caramellcoon CZ. Narozdíl ode mně je to už zkušený rodič, já bych si ta koťátka tak přála, ale prý mne brzo čeká kastrace. Ačkoliv netuším, co to je, vůbec se mi to slovo nelíbí. Ostatně Brunna čeká kastrace teď v pondělí a do víkendu bude mít čas se uzdravit. Budu se taky muset uzdravovat? Já se bojím! Ostatně, zatím jsem u svých nových páníčků ani jednou nemrouskala, takže to prý možná odloží, chtěli mně kastrovat už před Vánoci, chápete to? Takový dárek. Raději vůbec mrouskat nebudu. Já už se na svého nového kamaráda tak těším! Dokonce už nikde nečůrám, jsem teď moc hodná. A hádejte co? Tak moc mně baví sledovat některého z páníčků ve vaně! To je zábava. Ti lidé se tak srandovně myjí! Proč se nemyjí jako já? Všelijaké šampóny, pěna, sprchové gely. Cha, to mně stačí jazýček. Mějte se hezky, brzo Vám napíšu, jak se mi můj nový kamarád bude líbit.

25 října 2013, 18:36:43

Tak se mi povedlo to, oč se v novém domově celou dobu snažím. Vyprosila jsem si kočičího kamaráda. Jak? Zrovna dvakrát se mi nelíbilo, když mně moji páníčci nechali doma samotnou, a tak jsem jim vždy na truc počůrala boty. Ty otravné a šeredné boty, podle kterých kdy poznám, že mně čeká samota, když si je páníčci nazouvají! Panička je vlastně ráda, že budeme dva. Oba dva páníčci plánovali dalšího tygříka. Měli to však v plánu až po Vánocích! No teda. Až do Vánoc tu občas zůstávat sama? KDEPAK! Pěkně jsem to urychlila. Prý tu za pár dnů budu mít společníka v podobě 2 letého kocourka. Doufám, že se mi bude líbit a že mu padnu do oka. Musím si teď pořádně čistit kožíšek! A hádejte co? Všechny boty zmizeli! Páníčci je určitě někam odklidili. Pro jistotu. Každopádně teď, když už vím, že tu brzo nebudu sama, jsem hodná a nikam čůrat nebudu. Prozatím. Však já si ty páníčky ještě vycvičím! Špión kočičí galaxie na planetě Zemi, Cocain.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Brunno Biondo

Pohlaví
Datum narození

23. května 2011

Hmostnost

8 kg

Krátce o mně

Jsem prvotřídní mývalák s velmi dobrým původem, říkali mi. Nevím, rodiče si již moc nepamatuji. Každopádně ze své rodné chovatelské stanice jsem odešel do stanice Viktoria Pride, kde jsem až do nedávna působil jako chovný kocour. Vyhrál jsem spoustu výstav a získal titul CAC. Dnes jsem již vykastrovaný a ve svém novém, posledním domově, kde si užívám klid, pohodu, hraní, skvělé jídlo a zábavu se svojí paničkou a mývalí parťačkou Gwen :)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Ryby, syrové maso a vše, co má panička po ruce.

Oblíbená hračka

Vše, s čím si právě jde hrát Gwen :P

Co ještě zbožňuji

Mazlení, svůj klid a plnou misku žrádla :)

Fotky

Základní informace

Jméno

Gwen Cocaine

Pohlaví
Datum narození

27. dubna 2012

Hmostnost

6 kg

Krátce o mně

Jsem mlaďoučká čistokrevná maincoonka s PP. Ve svém nynějším domově jsem teprve krátce, ale už jsem si to tu moc oblíbila. Mou oblíbenou činností je koukání z okna, nahánění všech po zemi se válejících věcí, aportování klacíků a vymýšlení tajných lumpáren. Mé zvláštní dovednosti? Umím si otevírat všechny skříně. Páníčkům tak dělám ranní překvapení v podobě mého spánku v hrncích a pánvičkách, které se v kuchyňských skříních nacházejí. Umím se i pěkně urážet, jako správná kočičí princezna, jak by taky ne!

Co umím

Aport a příkaz, který se mi vůbec ale vůbec nelíbí . NE, NESMÍŠ. Po něm se většinou ráda urážím, ale poslechnu ho vždy.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Tuňák

Oblíbená hračka

Tužky, klacíky, štětce :)

Co ještě zbožňuji

Ze všeho nejvíc čistý kožíšek, plnou misku krmení a svůj vlastní klid. Ráda si stelu v posteli svých páníčků, zvlášť když se sami chystají spát a já jim celou postel zabavím.

Fotky

Více fotek

Přátelé (0)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?