Profilovka Majha

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
29 srpna 2016, 23:46:11

Moje panička má novou přezdívku, sousedovic klouček Máťa, se kterým si rád hraju, jí říká paní Edíčková:D Léto nám pomalu končí a já jsem neměl klíště, za což jsem moc rád;-)Mám nový bezpečnostní autopás pro pejsky s Bartem Simpsnem, to bude policejní kontrola valit oči:-D ;-)

29 července 2016, 17:46:47

Dnes sice pršelo, ale krátce, tak nám to garáž se sklepem přežila bez úhony:-) Každý den je dusno, takže nechodíme na dlouhé procházky, ale jen kratší. Páníček je konečně bez ortézy a začíná cvičit! Dokonce spolu opatrně posekáme zahradu, už se moc těším, u toho rád asistuju:-) :-)

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Edík

Plemeno

Bišonek

Pohlaví
Datum narození

5. července 2007

Hmostnost

9-10kg dřív, nyní tak 14kg

Krátce o mně

Ahoj! Jmenuju se Edík a jsem po tatínkovi bišonek, po mamince trochu voříšek:-) Díky tomu mám ouška a záda zabarvené do hněda a jsem veliký fešák:-)Rád chodím na procházky a pokud to jen trochu jde, běhám na louce nebo v lese bez vodítka. Mám rád svoje páníčky, rád se s nimi mazlím a pokud nejsou doma, tak to celé prospím:-)Taky rád cestuju autem a už jsem byl i u moře, kde se mi moc líbilo a rád bych se tam podíval znovu:-)

Co umím

sedni, čekej, pojď, hop na místo /do auta/, popros, dej pusinku

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

piškotky, sýr, sušená střívka

Oblíbená hračka

míček, pískací gumové hračky, deka páníčků

Co ještě zbožňuji

hraní a honění se s ostatními pejsky, spinkání

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Klementina

Pohlaví
Datum narození

1. dubna 2010

Krátce o mně

Kdybych tak uměla mluvit, měla bych co vyprávět:-)Ví se o mně, že mě koncem roku 2014 našli vyhozenou na jedné benzínové stanici u Soběslavi. Choulila jsem se a čekala, co dostanu k jídlu, protože jsem typická domácí číča a neumím si chytit ani myš. Naštěstí mě po pár dnech jedna hodná slečna dovezla do Cibely, organizace co pomáhá opuštěným zvířátkům. Byla jsem tam čtvrt roku a 4x jsem se účastnila umisťovací akce - kočičí kavárny ve Fotocafé v J. Hradci. Až na té poslední, čtvrté, se na mě usmálo štěstí a našla jsem konečně domov u hodných páníčků a zvířátek v Lodhéřově:-) Páníčci si mě brali s ošklivou rýmou, ušním svrabem, průjmem a celkově jsem byla hodně slabá a vystresovaná. Prvních pár dní jsem jenom spala, nabírala sílu a páníčci mě léčili ATB, kapičkami do uší a očí a probiotiky. Už je mi dobře a začínám nabírat kondici:-) Je mi dle veta 5-7 let, jsem po koťátkách a vykastrovali mě v Cibele. V novém domově se mi moc líbí, s Edíčkem jsem byla kámoš hned, s Lucinkou je to horší. Nejdřív na mě žárlila, ale teď se z nás pomaloučku stávají kamarádky. Mám totiž výbornou nekonfliktní povahu, jsem moc mazlivá, hodná, vděčná, klidná a vychovaná kočička:-) Ať už jsem zažila v minulosti cokoli, pravděpodobně jsem žila v bytě u někoho, kdo mě měl rád. Proč jsem se ocitla na ulici a kdo mě vyhodil, to můžou páníčci jen spekulovat, protože já mluvit neumím. Ale teď už žiji jenom přítomností a těším se na budoucnost, protože ta bude pořádně vymazlená:-)

Co umím

chodím přivítat páníčky, když přijdou z práce domů a zavolají mě a perfektně rozumím tomu, když cinkne moje miska a chystá se mi bašta:-)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

kapsičky, granulky Royal Canin, šunka, pamlsky pro kočičky a další, nejsem vybíravá, protože jsem zažila hlad

Oblíbená hračka

ráda si zaškrabu na škrabadle a miluju kartáčování

Co ještě zbožňuji

teplo domova, pocit bezpečí, mazlení, spaní, Edíčka, Lucinku a hlavně páníčky:-)

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Mikeš

Pohlaví
Datum narození

27. února 2012

Hmostnost

nevydržím sedět na váze

Krátce o mně

27.8.2012 mě panička našla kolem 23 hod. v noci, když venčila jejího pejska Edíčka. Bál jsem se a utekl jsem na strom. Panička se pro mě ale vrátila sama a na zavolání čiči jsem hned přišel:-) Odnesla mě domů, dala mi najíst, napít a spali jsme spolu v posteli. Edík na mě ani nežárlil, hrál si se mnou a vysvětlil mi, že tady se budu mít moc dobře:-) Panička vylepila všude inzeráty, ale nikdo se o mě nepřihlásil. Asi mě někdo vyhodil, možná nějaké děti, když končí prázdniny. Podle všeho jsem ruská modrá kočička nebo její kříženec. Často předu a jsem tu moc spokojený a šťastný, že jsem našel domov:-) Psí bráška Edík mě tak trochu adoptoval a láskyplně mě olizuje, když si zrovna nehrajeme na honěnou:-)

Co umím

jdeme baštit

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

kapsičky, granulky Hills a všechno, co jí Edíček:-)

Oblíbená hračka

papírové kuličky, Edíčkovi hračky a páníčkovi palce u nohy:-)

Co ještě zbožňuji

všechny možné lumpačinky, skákání, lítání po bytě, ale i mazlení a spinkání

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Lucinda

Pohlaví
Datum narození

22. března 2013

Krátce o mně

23.5.2013 si mě panička přivezla od svojí kolegyně z nedaleké vsi Matná. Narodila jsem se jejich kočičce a doteď žila na půdě na seně. Od včerejška je pro mě nový domov v Lodhéřově u páníčků a pejska Edíčka:-) Všechno pomalu prozkoumávám, jsem hýčkaná a rodinný mazel:-)Po tom, co se před měsícem páníčkům ztratil jejich milovaný kocour Mikešek, si mě pořídili, aby zmenšili jejich bolest. Hlídají mě jako oko v hlavě a pokud to vydržím, rádi by mě měli jenom doma:-) Venku čeká na kočičku příliž mnoho nebezpečí.Však on mi Edíček řekne, jaké to tam je:-)

Co umím

Nic se učit nehodlám, viděl někdo kočku plnit příkazy?

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Royal Canin,Happy Cat,Gourmetky konzervičky a kapsičky. Ovšem nejsem mlsná, sním všecko, co dostanu.

Oblíbená hračka

škrabadlo, myška, kytka dracena a hlavně Edíček:-)Ráda taky sedím na okně a chytám mouchy:-)

Co ještě zbožňuji

dobré papání a hodně lásky:-)

Fotky

Více fotek

Přátelé (295)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?