Profilovka Černa Tlapka

Černa Tlapka

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
27 srpna 2011, 18:53:46

Zdravím všechny kamarády,moooooc Vám všem děkuji za přáníčka k narozkám,ani jsem si namyslela,že tolik kamarádů si na mne vzpomene,když teť na hafíky skoro nechodíme,panička je stále moc smutná z odchodu Bešulinky a také je moc nemocná,já se snažím paničku trošku rozveselit,protože teť s mými páníčky bydlíme v Týnci u páničků Bešulky,je mi tady dobře,ale paničce se stále stýská.Kamarádi doufám,že jste si užili prázdniny a přežili jste ve zdraví ty vedra.Moc Vám všem přejeme krásný podzim,aby byl příjemný sluníčkový aby se nám dobře běhalo na vychajdy.Moc Vás všechny zdravíme Vaši kamarádi Happynka,Matýsek a Bešulinka z obláčku!!!!!!!!!!!!!!!!!!

29 listopadu 2010, 01:01:29

Hafky kamarádi chtěla bych vám popřát krásný advent,aby jste si tenhle předvánoční čas pěkně užili,občas ochutnali i nějaké to cukrovíčko,no vždyť to pak venku vyběháme,ať mají i v tomto čase na vás páníci dost času,na vychajdy,začalo nám sněžit,tak to zas bude řádění ve sněhu a štěkněte jim ať se zbytečně nehoní a nestresují,lepší se jít s námi projít,to je zdravější!!!! Pa mějte se všichni moc pěkně vaše kamarádka Happynka!!!!!

29 listopadu 2010, 00:41:12

Ahojky kamarádi,přeji všem pěkný advent bez honiček a stresů,to pro ty naše páníky,začal padat snížek,tak se raděj běžte s námi v klidu projít pak vám všechno půjde líp. Kamarádi představte si vééélká novinka já jsem byl v sobotu na svatbě,vdávala se od páníka neteř,bylo tam spoustu dobrot,dostával jsem ochutnávat,mňam bylo to dobré,taky mě pořád fotili,no co vám mám povídat,bylo to fajn.Hafojky Matýsek.

31 října 2010, 02:16:43

Hafojky kamarádi,moc děkuji všem za krásná a přáníčka a za dárečky,mám ze všech hroznou radost,vůbec jsem nečekal,že dostanu tolik přáníček a dárků,ještě jednou moc děkuji. Omlouváme se,že neodepíšeme každému zvlášť,ale můj páníček ten vůbec nestíhá,protože teť moc pracuje a dokonce i o víkendech a babička která vlastně obstarává profily,je dlouho nemocná a tak u PC moc dlouho nevydrží a teť co jí odešla Bešulinka tak to je ještě horší a tak jsme rádi když děda pošle aspoň kostičky kamarádům!!!!! Tak nám to kamarádi promiňte,když moc nepíšeme,ale máme vás všechny moc rádi a vážíme si vašeho krásného přátelství i účasti ať už na záležitostech veselých a nebo na bolístkách a to je snad ještě důležitější,že když máme nějaké ty bolístky ať už na dušičce nebo jiné,vědět,že je tolik kamarádů kteří nás podpoří a pošlou hezké slovíčko a třebas jen pohlazeníčko po internetu,myslím,že to je v takové chvíli moc krásné a pomůže to každému z nás!!!!!!!!!!!!!Tak vám všem přejeme dobrou noc a posíláme véééééééééélkou čumáčkovou Váš kamarád Matýsek a spol.

29 října 2010, 02:21:59

hafojky kamarádi ráda bych vám všem poděkovala za krásné dopísky,mám radost z každého dopísku,jen se chceme omluvit,že málo odepisujeme,panička na PC moc nechodí,nevydrží sedět a co nám odešla Bešulinka tak je to ještě horší!!!!!! Ještě jednou moc děkuji a posílám pohlazeníčko a pusinu na čumáček všem kamarádům!!Máme Vás všechny mooooooooooocinky rádi Vaše kamarádka Happynka!!!!!!!!!!!!!!!

30 září 2010, 02:05:12

Naši milí kamarádi,bohužel vám všem musíme říct,že dnes v podvečer nám odešla naše milovaná Bešulinka do psího nebíčka,už sní svůj věčný sen,byla nám sluníčkem skoro 18 let.To co nám dala jsme jí nemohly nikdy dost oplatit.Byla naší radostí a mi ji nikdy nepřestaneme milovat a nezapomeneme.Jen doufáme,že je již zas v plné síle a s kamarády a šťastná.Sbohem moc to bolí.

26 září 2010, 00:39:29

Kamarádi tak už se nám přihlásil podzim a s ním i uplakané počasí,ale snad to nebude tak hrozné a sluníčko nám snad brzy zase pohladí kožíšky,jo a představte si,že mě a Matýska panička přihlásila do soutěže o nejlepší mňamku,já jsem jí říkala,že mezi takovou konkurencí taková babča jako já vůbec nemá žádné šance,ale ona si nedala říct,tak se podívejte co nám vybrala za fotky.Tak se všichni mějte moc fajn a opatrujte se,kamarádi!!

8 srpna 2010, 19:10:02

Hafojky kamarádi,je nám strašně líto všech kamarádů i jejich páníků,které zase postihly záplavy,moc držíme pacinky aby vše dobře dopadlo a nikomu se nic nestalo a aby jste se všichni mohli vrátit dommmmmůůůůů !!!!!!!!!!!!!!!Je to strašné co nám v posledních letech příroda připravuje za překvapení!!!!!Držte se myslíme na vás!!!!!

5 července 2010, 23:40:47

Hafojík kamarádi,chci vám všem popřát krásné prázdniny,užijte si je co nejlépe na chaloupkách i vy kteří jedete někam daleko,ale dávejte pozor a opatrujte se ať se všichni vrátíte v pořádku,ty tepla aspoň pro mě nejsou to pravé,moc špatně je snáším asi je to tím věkem!!!!Tak se mějte moc hezky vaše kamarádka Bešulka!!!!!!

16 května 2010, 22:14:57

Hafojky všichni,chceme vám všem kamarádi mocinky poděkovat za tu spoustu přáníček a dárečků k narozkám co jste mi poslali,mám z nich vééééélikánskou radost,je to moc krásné vědět,že mám tolik přátel!!!!!Možná,že se opakuji,ale moc moc si toho vážím. No jinak to víte oslavy už nejsou to co za mlada,musím být opatrná i s těma dobrůtkama,už toho na jednou nemůžu spapat tolik jako dřív,musím jen po troškách,ale já si to vynahradím,smím jen trochu,ale zase častěji něco sezobnu. Posílám vám kamarádi všem pohlazeníčko a pusinku na každý čumáček,kdyby to bylo možné poslala bych každému i nějakou tu dobrůtku!!!!!!!!!Dobrou noc všem a krásný týden a taky konečně snad trošku sluníčka všem kamarádům do kožíšku přeje vaše kamarádka Bešulka!!!

10 května 2010, 02:28:06

Hafojky kamarádi tak vám musím napsat novinky,no,že už jsem velký kluk to je jasné,ale máme přírůstek,páníci přinesli domů něco chlupatého,pořád jsem to zkoumal a byl to nějaký divný pes,měl velké uši a trčeli mu nahoru no hrůza,ale potom mi páníci řekli,že se jmenuje Adélka a že je to malý králíček,no když se jim líbí,ale hrát si nechce,když ho pustí ven z klece tak mi utíká a vůbec ho nemůžu naučit,aby si se mnou hrál!!No uvidíme časem jestli se to naučí!!Taky vám musím napsat,že jsme se stěhovali,máme teť hezčí boudičku,je větší a má balkon,to je príma,můžu pozorovat všechno co se venku děje.Tak jsem vám napsal co je u nás nového a Vám všem kamarádi přeji hodně sluníčka a pohody a také dlouhé jarní vychajdy,váš kamarád Matýsek!!!!!!!!!

19 dubna 2010, 01:40:50

Hafojky kamarádi,moc vám všem děkuji za kostičky a především těm kterým je nemůžeme oplatit a stále si na mne vzpomenou,posílám vám to nejhezčí pohlazení a velkou čumáčkovou pusinu,děkuji i za vzkazíky,mám velkou radost kolik kamarádů si na mne vzpomene a pošlou mi dopísek i když se v poslední době moc odpovědí nedočkají,ale věřte,že nás to mrzí a občas máme strach aby se někdo z kamarádů neurazil,ale panička je stále moc nemocná a nemohla vůbec sedět ani stát a pod.už to trvá několik měsíců a bohužel se nic nelepší,no ale jak vidíte,tak už aspoň občas pár minut zkouší sedět a honem něco napsat,teť se uvidí co dál,paničce teť za dva týdny napíchají 40 injekcí brrrrrrr,je jí po nich špatně,ale doufáme,že pomůžou!!!!!Doufá,že snad i jaro pomůže,držte nám prosím pacinky,ještě jednou děkujeme všem kamarádům i jejich bezva páníkům a jsem mooooc šťastná,že máme takové kamarády jako jste vy tady na hafících,mám Vás mooooc ráda,vaše babča Bešulinka!!!!!!!

18 dubna 2010, 01:21:50

Hafojky kamarádi moc vás všechny zdravím a děkuji moc za vzkazíky i dárečky,mám z nich vždy véélikou radost!No mi se teť moc neozýváme protože panička je stále nemocná,tak se omlouvám,že neodepíšeme,chci vám všem kamarádi popřát hodně sluníčka,aby jste si všichni užili jaro co nejlépe a po té dlouhé zimě,aby jste si pěkně vyhřáli kožíšky vaše kamarádka Happynka.

18 dubna 2010, 01:10:25

Hafojky kamarádi,moc vás všechny zdravím a přeji vám krásné jaro,ani jsem si nemyslel jak to může být bezva lítat po travičce a vyřádit se,v zimě jsem byl ještě malé mimi a tak jsem toho moc venku nenechodil,protože bych se v tom sněhu ztratil,zato teť si to užívám,když vyrazíme s páníčkem nebo s paničkou ven,to pořád něco objevuju nového,no zkrátka je to bezva,moc vám všem přeji hodně sluníčka a dlouhé vychajdy Váš kamarád Matýsek.

29 března 2010, 01:41:51

Hafojky kamarádi,chci vám všem popřát krásné velikonoce a vůbec krásné jaro a spoustu sluníčkových dní,to už se to jinak běhá venku když je tam tak krásně a nestudí to do tlapiček viďte!!!!!!!!!!!!!!!!!Také vám chci poděkovat za kostičky a milé dopísky,mám z nich velikou radost,když mi panička přečte,že je tam dopísek pro mě!!!!Moc nás mrzí,že teť nemůžeme na dopísky odpovídat,protože panička už dost dlouho marodí a nevydrží sedět,teť už to zkouší aspoň po chvilkách,ale moc to nejde a ne každý den,tak se na nás prosím nezlobte,ale vašeho kamarádství si velice vážím a jsem moc ráda,že mohu být tady na hafíkách s vámi a mít tolik fajn kamarádů,pohlazeníčko všem kamarádům posílá vaše Happynka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

29 března 2010, 00:50:06

Hafojky kamarádi tak už je konečně krásně a už tu máme velikonoce,tak chci popřát všem kamarádům ať si je užijou co nejlíp,aby nám svítilo sluníčko až půjdeme mi kluci vyšlehat ty nyše kamarádky,strašně rád bych vyšlehal svou krásnou Kessinku abych od ní dostal to nejhezčí vajíčko!!!!!!! Kessinko krásné a sluníčkové velikonoce ti přeje ctitel Matýsek !!!!!!!!

23 února 2010, 23:19:13

Hafky kamarádi,taky vás těší,že už krásně hřeje sluníčko?Já jsem mooooc rád,protože jsem malinkej tak jsem nemohl moc běhat venku,všude bylo moc sněhu a já bych se v něm určitě stratil!Teť už se moc těším na běhání venku až bude hezky teplíčko,no a jak vidíte už jsem připravenej na jaro i svetříček mám jako travičku.Tak vás kamarádi všechny moc zdravím a taky vám děkuji za kostičky a dopísky a mám vás moc rád,váš kamarád Matýsek !!!!!!!!!!!

19 února 2010, 22:36:58

Moc zdravím všechny kamarády a zároveň se omlouvám za paničku,že nestíhá odepsat na vzkazíky !!!!!Prosím nezlobte se, moc si vážíme krásných dopísků od vás všech,ale panička je jak sama říká, momentálně k ničemu,je nějak moc nemocná a tak kostičky pošle trochu páníček a panička po chvilkách zbytek a podle toho jak vydrží sedět tak občas odepíše na nějaký dopísek,doufám,že se to zlepší,teť už máme za dveřmi jaro.moc se těším až zmizí sníh a rozkvetou první kytičky a sluníčko nás bude hladit po kožíšku jůůůůůůjky taky se tak těšíte kamarádi? Tak zatím se všichni opatrujte a všem posílá pohlazení kamarádka Bešulka a spol.

17 února 2010, 00:13:13

hafojky kamarádi,dnes jsme s páníky přijeli k babičce do Týnce na pár dní tak snad zas bude trošku času něco napsat,jinak jsem moooocinky ráda,že už mám několik kamarádů a tolik dalších kamarádů mi posílá kostičky,mám vás všechny moooooc ráda a děkuji.Jů taky by jste chtěli už jaro? Já moc i když snížek mám taky ráda a řádím v něm prý jako tornádo,ale letos už je ho až příliš.Tak se kamarádi mějte moc hezky a snad zas bude chvilka na nějaké zprávičky,já teť poběžím s babičkou Věrou ven se ještě na chvilku proběhnout,aby se mi dobře spinkalo tak ahojky.

27 ledna 2010, 01:06:48

Hafky kamarádi,už mě ten sníh fakt nebaví,je ho všude moc moc,skoro nikam se nedá jít,všude hory sněhu,už jsem z toho nějaká unavená,čekám netrpělivě na jaro,to bude bašta až zase bude tepíčko,no ty veliký horka být nemusí!!!!! Ale takové pěkné jaro by nebylo na škodu viďte kamarádi!!!!!!!!!!!!!!!!!

9 ledna 2010, 21:16:47

Hafky kamarádi,téééédy je u vás taky tolik sněhu?Mě už to tady museli páníci kolem baráčku celé odházet,už bych se nemohla jít ani vyvenčit,protože už napadla taková peřina,že je všude větší než já,no a tak honem udělat co je potřeba a šup domů,no ještě že páníci říkají,že jsem babuška a tak mě opatrují abych nenastydla !!!!!!!!No a to pořád má ještě padat,panička říkala,že si za chvilku budem dělat tunely,ale to si myslím,že přehání né??Tak vám kamarádi přeju aby jste si užili snížku a řádění no samozřejmě ti mladší,já už na řádění jen vzpomínám!!Přeji vám všem krásnou neděličku a dobrou noc a pusinku posílám svému Dykouškovi kterého miluji!!!!!!

2 ledna 2010, 00:24:05

Hafky kamarádi,tak už máme ten Nový rok a já bych vám všem,protože samozřejmě už nevíme komu jsme stihli napsat a neradi bychom na někoho zapoměli,tak vám všem bych teť ráda popřála,aby ten letošní rok,byl pro každého z vás plný pohody a spokojenosti,aby jste byli všichni zdraví a veselí a měli jste doma vždy náruč která čeká jen a jen na vás!!!!!!No a samozřejmě spoustu dobrot po celičký rok a vůbec ať se vám každému splní co si moc moc přejete to vám všem ze srdíčka přeje babča Bešulinka s paničkou !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

24 prosince 2009, 22:53:09

Hafojky kamarádi ,chtěla bych vám všem popřát krásné vánoční svátky,jejich klidné a pohodové prožití,spoustu dárečků,hodné páníčky a vůbec všechno to nej aby jste byli šťastní a spokojení,omlouvám se jestli jsme nestihly odepsat všem na přáníčka mooooooooooooooooc za všechny děkujeme,ale vždyť to znáte panička katastroficky nestíhá a tak ani už neví komu odepsala,tak jsem ji štěkla aby vám popřála aspoň takhle v deníčku!!!!!!!!!!!Taky od paničky i ode mne přejeme i vašim rodinkám vše nej nej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A hodně lásky!!!!!!!!!!!!!!

7 prosince 2009, 00:41:29

Všem kamarádům moc děkuji za písmenka a chci omluvit paničku,nějak to všechno nestíhá,ale slibuje,že to zas bude lepší a stihne odepisovat na vzkazíky!Nevím kamarádi jestli vaše paničky dělají taky tolik zbytečných věcí jako ta moje,mi ji to s páníčkem říkáme pořád,proč pořád všechno meje,když to uklízí normálně průběžně,ale ona si nedá říct!!!!Doufám kamarádi,že vás nikoho neodnesl čert,ale určitě né protože mi zvířátka jsme pořád hodná že?Určitě jste dostali spoustu dárečků od Mikuláše.No my jsme byli u naší Barunky,které je 5 let a tam vám přišli mikuláš,anděl a čert ale brrrr ten byl ošklivej až jsem se trošičku bála,ale všechno dobře dopadlo.Chceme vám kamarádi popřát pěkný další adventní týden a aby nám to rychle utíkalo do vánoc!!!! Vaše kamarádka Bešulka!!!!

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Happy

Pohlaví
Datum narození

17. srpna 2007

Hmostnost

11 kg

Krátce o mně

Jsem tříletá slečna Holanského tulipánového psa,jsme pracovní plemeno,říkají,že prý opatrně našlapujeme a nezničíme kytičky tak nám svěřují dvounožci velmi zodpovědnou práci a to hlídat tulipánová pole když to všechno kvete,aby ty kytičky někdo nezničil,nebo neotrhal od toho název našeho plemene,není moc známé a také tady u nás moc našinců není!Všichni o mě říkají jak jsem milá,hodná,přítulná,no holka jak má být.No můj původ je trošku nejasný,moje panička si mě vzala z útulku v K.Hoře jako tříměsíční miminko,do útulku nás prý někdo přinesl,totiž mě a ještě jsem měla čtyři sourozence.Panička si na štěstí vybrala mě,už jsme spolu skoro tři roky a moc nám to spolu svědčí,mám paničku mooooc ráda a nedala bych ji za nic na světě!!!!!! Časem k nám přibyl páníček a páníčka mám taky moc ráda,ten je na mě také hodný,zkrátka mám moc ráda tu svou smečku člověčí a jsem moc šťastná,že jsem našla krásný a spokojený domov,kde mě všichni mooooc milují!Strašně moc bych přála všem pejskům v útulcích,aby i oni měli takové štěstí jako já!!!!!!

Co umím

základní poslušnost,také poděkovat,dej pusinku,panáčka,plácneme si,pac.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

sýry,masíčko

Oblíbená hračka

plyšáci

Co ještě zbožňuji

mazlení a drbání na bříšku

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Matýsek

Pohlaví
Datum narození

28. října 2009

Hmostnost

zjistíme

Krátce o mně

Hafojky jsem čivaví miminko,klouček a jmenuji se Matýsek.Narodil jsem se v Hradci Králové a měl jsem ještě dva brášky,moji páníčkové mě viděli na internetu kde jsme měli fotečky a hned jsem jim padl do oka,no a bylo to,honem zavolali a zamluvili si mě a před dvěma týdny si mě přivezli k sobě domů.Mají mě moc rádi a já je taky,všude chodíme spolu,mě dají do taštičky a jde se,no já se samozřejmě nesu,rychle jsem si v novém domově zvykl,jsou na mě moc hodní,už mám spoustu hraček,také už mám pelíšek, polštářky i boudičku,no v té moc nejsem,já jsem stejně nejradši s páníčky na gauči,nebo v postýlce to mám rád,tam se nejlépe spinká a mám rád když jsou tam oba.A panička říká,že rostu jako z vody.Tak to je asi všechno.

Co umím

zatím ještě nic,ale učím se

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

čivaví granulky pro miminka a piškotky pro pejsky,já toho ještě moc nemůžu jsem malinkej,ale občas mi páníci dají kousínek něčeho ochutnat,aby mě nebolelo bříško

Oblíbená hračka

plyšové sluníčko a plyš.pan čivava

Co ještě zbožňuji

spinkání s páníčky a řádění

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Eginka

Pohlaví

Fotky

Základní informace

Jméno

Bešulka

Pohlaví
Datum narození

15. května 1993

Datum úmrtí

29. září 2010

Hmostnost

akorát pro starší psí dámu

Krátce o mně

Jsem trpasličí špic,je mi skoro 16 let a narodila jsem se v Týnci a moji páničkové si mě odnesli jen o kousek dál,doma jsem si hned všechny ochočila a vychovala.Myslím si,že líp už to nejde.Říkají o mě,že jsem zlatíčko,když jsem byla mladší řádila jsem po bytě s hračkami kterých mám hodně.Dnes jsem již starší psí dáma a tak už si tolik nehraji,na svůj věk jsem stále ještě v dobré kondici.

Co umím

to co se mi právě chce

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

masičko

Oblíbená hračka

šmudlik

Co ještě zbožňuji

masíčko,dříve strašně ráda zmrzku a šlehajdu z větrníku

Fotky

Více fotek

Přátelé (202)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?