Profilovka poklad

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
5 listopadu 2011, 15:09:58

S T V O Ř E N Í Prvního dne stvořil Bůh psa. Druhého dne stvořil Bůh člověka, aby psu sloužil. Třetího dne stvořil Bůh všechna ostatní zvířata, aby mohla sloužit psu za potravu. Čtvrtého dne Bůh stvořil dřinu, aby člověk mohl pracovat pro dobro svého psa. Pátého dne Bůh stvořil tenisák, aby ho páníček musel házet a pes mohl aportovat nebo neaportovat. Šestého dne Bůh stvořil veterinární vědu, aby udržovala psa zdravého a jeho pána na mizině. Sedmého dne chtěl Bůh odpočívat, ale musel jít se psem.

21 října 2011, 21:26:17

Znáte ho? "Je zima, že by ani psa nevyhnal, tak jsem ven vykopl kočku." To bych chtěl vidět toho našeho povaleče venku. Tomu stačí, když se otevře okno. Hned se strašně tlačí se podívat ven, ale stačí fouknout větříček nebo kapka deště a hned mizí v teple domova, kde hledá gaučíček, postýlku případně jakékoliv teplé místečko.

2 července 2011, 23:43:42

Sice bylo chladněji, ale na chaloupce bylo krásně. Panička se chopila krompáče a převorala kousek dvorka - prý tam místo vydláždění bude trávník. Nakonec to zahradila a prý tam nesmím, dokud nenaroste travička. Asi má strach, že bych jí tam zakořenil já. A přitom bych si to pouze upravil k obrazu svému. Vždyť zahradničit je tak krásné.

28 června 2010, 00:22:28

Víkend na chaloupce, to je pohodička. Celá zahrada jenom moje. Pro pobavení tam snesu svoje lidičky a musím se jim pořád někde motat pod nohama. Akorát mívají takový nesmyslný nápad a jezdí k rybníku. To nemusím a raději na ně čekám někde v chládečku. Vždyť bych si namočil tlapky. Brrrr!!

17 dubna 2010, 20:04:32

Panička sice pajdá, jako invalida (prý jí bolí klouby), ale říká, že raději chodí, než sedí. Proto jsme si vyjeli k Pařezáku. Jsou tam nádherné vycházky lesem. Spokojeně si vykračujeme a najednou synátor zmerčil, že proti nám jdou kolegové boxerkáři. Uznejte sami, že se musí zastavit a pokecat. Lidi jsme neznali, ale představte si, že měli mojí dceru. Byla to zlatá holka boxerka a moc se mi líbila.

29 ledna 2010, 20:58:13

Musím si postěžovat. Dneska mne doma týrali. Prý si Pegynka vymyslela zase nějakou srandu a já musím zapózovat. Rozhodně jsem dokázal, že temperament a roztěkanost dovolí jen velmi těžko mne vyfotit. Nejprve jsem chtěl vypucovat kocourovi mističky a nakonec přispěl k tomu, abych se na chvíli uklidnil. Nakonec jsem dopadl jako princezna. Není to pro hafana potupa?? A kocourovi jsem stejně kapsičku zbaštil a panička se ani nezlobila.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

John a Jerry

Pohlaví
Datum narození

15. října 2000

Hmostnost

Jerry(červený) - 0.83kg , John - 2.00kg

Krátce o mně

Jsme dvě užovky. Ten větší je užovka čtyřpruhá s délkou 2.5 metrů, ten menší užovka červená albín s délkou asi 1.5 metrů. Jsme kamarádi, takže se nesežerem.

Co umím

to snad ani ne

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

myši, potkani, křečci

Oblíbená hračka

klid

Co ještě zbožňuji

vlhko a teplo

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Šín

Pohlaví
Datum narození

12. června 2005

Hmostnost

27 kg

Krátce o mně

Jsem nepapírový, žíhaný boxírek nezkrotného temperamentu. Doma mám velkou rodinu - nejen lidskou,ale i zvířecí. Sice se mi nechce poslouchat, ale moji lidi mě mají stejně rádi. Už jsem si je naučil, jak se ke mně a se mnou chovat.

Co umím

některé ano

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

cokoliv,hlavně aby toho bylo dost

Oblíbená hračka

spolubydlící Pepsi,klacek,...

Co ještě zbožňuji

dělat blbosti s mladším synem páníčků

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Samuel

Pohlaví
Datum narození

28. června 2008

Hmostnost

6.40kg

Krátce o mně

Jsem britská kočka mixnutá černým kocourem. Páníčci stále tvrdili, že kočku mít nikdy nebudou. Velmi rychle jsem si je ochočil. Mám rád všechny, rád se lísám k Pepsince - ona to dokáže přetrpět. Jediný, kdo se se mnou nechce smířit, je Šíneček. Rád ho provokuji skrz okno.Od začátku osmého měsíce jsem KASTROVANÝ mazlík.A mazlit se umím.

Co umím

mazlí - na požádání se otřu o paničku; radost se má dělat

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

srdíčko,granulky

Oblíbená hračka

myšky a papírky

Co ještě zbožňuji

lovení lidí, sledování osmáků, potkana a našich psů za oknem

Fotky

Více fotek

Přátelé (144)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?