Profilovka Jarča Kozúbková

Jarča Kozúbková

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
27 března 2017, 06:50:09

Miska umírá bouzehl potkanci se moc nedozivaji je to moje zlatíčko vím že někteří je nemusí ale byla ochočená jak pejsek no moc se mi bude po ní stiskat. Bílá moc hodná a mazlivá. Stoprocentní mazel. Ráda bych jí pomohla ale nejde to. Aspoň mi poni zůstala jedna malá a její sestra. A 3.kluci tak aspoň poni něco zůstane. Ale spominky zůstanou jak bílá malička a úžasná. Budeš mi chybět.

8 prosince 2016, 17:34:10

Ahojky všem mám provaz smutnou správu naší sousedi chtějí abi mě panicka dala pryč jen proto že sem se jím nezalibil. Tak začali panice vyhrozovat sociální pracovnici což se týká děti a ne zvířat a že i policajti. Nikomu sem neublížil jen nafam venku na jiný psi to je asi normální. Tak drste palce ať to vše odpadne dobře a já budu moc zůstat u své páníčky.

18 února 2016, 19:45:00

Ahoj lidičky a zvířátka sem moc rada za sem mezi vami. Letos už mi budou 2roky to to letí.Panička bi chtěla odeme letos koťátka tak uvidíme jak to dopadne. Kdy bi to prý nešlo tak se nic neděje.Určitě budu super máma. Jo a Sindulce bude letos tak 2.roky. Panička nám pořát něco kupuje. Sme vsechny rozmazlovane. A je nás 5. Za ten rok se hodně událo. Odešla Belluska ale zase máme Suzie a Blesku. Zatím se mějte kamarádi ja zase pisnu. Vaše Elza.

27 ledna 2016, 11:42:14

Narodil ses 6.5.2000. Ty sis vybral nas a ne mi tebe. Dnes je to už 5.let co si náhle odešel. 27.1.2011. Si mi umřel v náručí. Nikdy nezapomenu když sem si te přinesla domů. Umřel si v 10.letech a 6.měsíci náhle a nečekaně. Veterinarka uz jen potvrdila smrt a ze si dostal infarkt. Ten den se mi zhroutil celi svět. Dlouho mi došlo ze us nejsi.

27 října 2015, 20:49:05

Tak to zase budou vánoce ale bez Bellusky uz nebude běhat po bytě a honit se s ostatními. List postromecku a strhávat ozdobi. Též běhá po oblackach a zlobí jako vzdi. I kdy s tu nejsi Nellusko stejně michibis a chybět budes.Stále te vidim jako koťátko co sem te přinesla domů. A takovou te stále vidím před sebou. Tak jako na Saliho mého pejska a i to co tu us nejsou s nami.

27 června 2015, 03:58:18

Ahoj lidičky sem tu nová. Tak si snat nájdu spoustu kamarádů. Sen ze 4. Sourozenců sme tři kočičky a jedr n kocourek. Tak mě snat panicky kočičky přijmou. Uvidime se od kočičky která je trochu divocejsi tak se snat trochu solidním. Jo a sem na fotce ta hodně vepředu a hodně barevná. A panička mi vybral a jméno Suzi.

6 května 2015, 16:21:32

Ahoj lidičky. Tak dneska bi bilo našemu broučkovi 15. let. Ale boužel dožil se 10. Ale i tak sem bil u vás mooooc štasný a opčas sem vas potrapil a někdy sem i utek,ale vrati sem se domu. Bil sem tvrdohlavi jako každy jezevčík. Tak ty Sali přejeme vše nej k naroskám a pořadně si je tam nahoře uží. Pořat natebe myslíme a nejvic muj manžel kterehi si zezačatju moc nemusel a pak ste bili kamoši. Jo a pozdravuj Bellu aspoň tam eni sama. Pa andilku. ;-)

11 dubna 2015, 12:40:18

Tak už sme jenom tři. Panička jednoho dne vzala Bellušku do přenosky a ňekam sní šla asi k veterináři ale proč přišla bez ní to nechapu a kde je Belluška a proč panička přišla bez ní a proč pořad brečí. Ja chodila po bytě jesli se mi třebo Belluška neschovala a nebafne namě za rohem ale ono nic volala sem ji a stale žadná odpovět. Pak mi to doško Belluška už tu není a skím se budu teť honit a dovádět a vimišlet lumarni k diš tu už není. Ale i tak pořad Žabička běho po celem bytě a hleda Belkušku co kdybi vykoukla za rohem.

11 dubna 2015, 12:27:05

Ahoj lidičky a zvířatka. Tak mi bilo Rok. A mělasem i dortík s paštiky. A i darky sem dostala. No musela sem bít mooóc hodna. Narodila sem se 30.3.2014. Ale bili promě i smute jedna smích kočičích kamaradek onemocněla ale aspň tu ještě bila na mé narosky. Boužele už tu není Belluška musela bít uspana měla nemoc co napada iminutní sistém a měla ji v krvi takže je dědičná přestala jíst a hrozně zhubla a jenom spala. Postihujeto koťata od 4. měsícu až do roku. Bella bila uspaná.3.4.2015. Nedožila se ani 8.měsícu. Boužel už tu nezy námi není. Určitě se tam nahoře ma dobře a yž jí nic neboli a je zase zdravá.

9 dubna 2015, 06:38:02

Ahoj Belluško sice je to jen par dní co tu nejsi ale i tak nám tu chibiš. Opčas zavřu oči a vidím tě jak zase dovádiš litaš po bytě ale božel je otevřu aty tu nejsi. I tvuj pelišek kam si lehavala je prazny a Žabka tě stale hleda a vola snat ji to jednou dojde že uš tu nejsi. Posílám ti pusínky tam nahoru nejsi tam sama maš tam svoji sestru a miho pejska Saliho a jini co už tu semnou nejsou.

3 dubna 2015, 12:19:53

Tak už nejsem mezy vámi teť už dovádím ze svojí sestřičkou Elis. Běháme a honime se jako dřív. Bila sem tu mezy vámi kratce ale našla sem tu spoustů psích a i kočičích komaradu. Belluško tvoje kamošky běhaj po bytě a hledajitě a volaji mysli si že ses jím schovala . A nejvíc Žabička. Bella se narodila 12.82014. A nechali sme ji odejít 3.4.2015. A mě bude dlouho trvat neš si zviknu že uš nemame 4.kočky ale 3.kočiky. bude se nám mic stískat. Měj se krasně tam nahoře. Pa. Belluško. :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(

2 dubna 2015, 14:21:14

Ahoj lidičky mam provas smutou spravu Bella je važně nemocná a neda se to lečit a bude to horši. Tet ji musím nechavát od ostatních abi je nenakazila na rozenou virozu co napada koťata boužel nedavno umřela i jeji sestra Elis.A veterinář mi řekl že to bude horší. Tak je to promě těške ji nechat uspat. Ale nechci jí abi se trapila. :-( :-( :-(

2 dubna 2015, 14:20:43

Ahoj lidičky mam provas smutou spravu Bella je važně nemocná a neda se to lečit a bude to horši. Tet ji musím nechavát od ostatních abi je nenakazila na rozenou virozu co napada koťata boužel nedavno umřela i jeji sestra Elis.A veterinář mi řekl že to bude horší. Tak je to promě těške ji nechat uspat. Ale nechci jí abi se trapila. :-( :-( :-(

25 března 2015, 21:24:38

Tak sme dneska bili zase u veterinaře. Doktor mi něco strkal do zadečku a pak mi dal další včeličku a ňeco říkal mojí paničce. Ano Bellin se trošku stav zlepšíl ale ještě nema vihrano nejspíš ňaka viroza a jesli se potrvdí to co veterinář myslí tak to s Bellou nevipada dobře. Snat to tak nebude. Že je to ňaka viroza co se neda lečit. Snat nepříde čeho se děsím. Snat o Bellu nepřídu. :-( :-( Dršte packy a palce ať vše dobře dopadne. Zatím pa.

21 března 2015, 10:17:46

Tak je tu jaro a ja sy tu běhám po oblačku a koukam na vás jak se radujete že je první jarní den. A sem rad že je zaseu paničky veselo. Maji tam 4.krasné kočičky bit tam ja tak bych nevěděl s kym sy hrat první ja totiš měl moc rad kočičky byl se na ňě zvyklí. Tak se tam dole mějte krasně a uživej te sy jaro. Haf vaš andílek Sali. :-D :-D

10 března 2015, 20:29:20

Ahoj lidičky a kočiči a psi kamaradi jak se všechni mate ja super a sem rada že sem tu mezy vámi a že mám tak super paničku občas jí vytačím ale ja sem tak sladka že my zatím odpustí nevím jak my to projde aš vyrostu. Jo a moji sestře Elze bude zachvíli rok a Sindynce taky takže budou dvě oslavi. Tak zatím vás zdraví Jarča panička a její kočiči banda. :-D :-D :-*

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Elza

Pohlaví
Datum narození

30. března 2014

Hmostnost

5.kg

Krátce o mně

Sem prí pěkna lumpice začínam pry lumpčit. Ale ja sem hodna. Tak sem u nových paníčku už dva týdny a mam se super spím u paničky v postílce ale opčas musím spat na chodbě nechapu proč. Asi otravuji kdyš chtěj spát. Jemi už přes dva měsíce. A rostu jako z vodi už važím 1kg asi budu puclík po tatovi. Sem ze tři sourozencu mam ještě dvě sestry a všechny sme šli jinam kam šli oni nevím. Sem modra britka .

Co umím

naco poslouchat sem kočka a ne pes.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

tvaroch,syrove maso a vnitřnosti,vajička,zeleninu a těstoviny a ryži.

Oblíbená hračka

miček,myška,kačenka a opčas panička

Co ještě zbožňuji

běhani za hračkami a nejvic za mičkem,spaní,drbaní od paničky,honění much a dovadění na balkoně,

Fotky

Základní informace

Jméno

Sindy

Pohlaví
Datum narození

5. května 2014

Hmostnost

3.10.kg.

Krátce o mně

Jemi teprve měsíc. Sem napul britka maminka je kočka domací a tatínek bricky kocour je modro bílí. Mam ještě dva braškove. Měla sem ještě sestru ale bila moc slaba a umřela. Ale budu mít novou sestru sice sarší ale to neva. Pa Sindy. Už jemi 3.měsíce a važím 1.5kg. A sme z Elzou už sestry. A pořad vymyšlíme lumparny. Už je mi 6.měsícu a už sme tři kočíčky. A je to super. Zachvíly sou tu vanoce a mi se ae těšíme a doufam že něco dostaeme pod stromečkem. No uvidíme a echame se překvapyt. :-D :-D

Co umím

sem kočka a ne pes.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

masové kapsičky s těstovynami,tvaroch. vnitřností a opčas maso.

Oblíbená hračka

míček,myš,červene světlo,kytky, Elzu. A hlavně miluju víčka.

Co ještě zbožňuji

drbaní, mazlení,spaní a hračku na gumičce

Fotky

Základní informace

Jméno

Žabička

Pohlaví
Datum narození

20. září 2014

Hmostnost

2.2.kg 2. 8. kg

Krátce o mně

Odkud sem nevím. Jedna paní mě našla u mojí maminky nejspíš jí zrazílo auto. Je možne že nas maminka přenašela možna že sem byla první a nebo poslední. Jesli mam sourozence nebo sem byla jedinaček se nikdy nedovím.Dneska si promě přijeli nový paničkove. A tet se konečně našla nový domov. A snat ně přijmou i ostatní kočíčky. Jinak sem až s Prahy a tet sem na Mělníku. Tak tu zustavám u dočasné paničky nastalo. Sem pěkná roubiřka a malí pošuk jak říka panička. No co sem mala a učím se. Jo a moje datům narození je přiblšné. Ale asi pravdive.

Co umím

ne a naco sem kočička.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

kapsičky granulky moc nemusím. miluju maso jak syrove tak vařené kuřecí,hovězí,krutí. a tvaroch

Oblíbená hračka

míčky,myšky,víčka. a moje tři nové sestry.

Co ještě zbožňuji

mam rada kdyš se semnou panička mazly.rada honim míčky a rada se honím se sestramy.

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Suzie

Pohlaví
Datum narození

8. května 2015

Hmostnost

1.5.kg. 2.7.kg.

Krátce o mně

Zatím si zvikam sem tu ze svoji sestrickou ale ta půjde jinam tak tu budu sama. Snat to tu zvládnu sama.

Co umím

naco

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

všechno zatim

Oblíbená hračka

hraju si ze vším

Co ještě zbožňuji

zatím jim vše.

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Bleška Iška

Pohlaví
Datum narození

6. června 2015

Hmostnost

1. 2. kg. 2.5kg

Krátce o mně

Panička o me nic neví naslame u popelnic. Dala mi jméno Bleska kuli tomu co sem mela v košíku. Ale sem ori steasny mazel. Datum je odhad. Je mi tak neceli 2. Měsíce. Podle veterinarky.

Co umím

na co sem kočka a ne pes

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

nejsem vybirava

Oblíbená hračka

vse

Co ještě zbožňuji

mazleni

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Roky

Pohlaví
Datum narození

14. února 2016

Hmostnost

9.kg.15.kg. 20.kg.30.kg. 35.kg 37.kg.

Krátce o mně

Sem neposlusny mali uličník. Snat se to se mnou trochu změní. Tak sem už doma zničil co mohl no sem ještě štěně.

Co umím

Učím se sedni lehni,nesmis,zustan,popros, dej pac,zustan na místě. Zkrátka se já a panička oba učíme

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Ryzí granulky kapsicky maso. Těstoviny , granulky a sem tam nake ty mlsky.

Oblíbená hračka

Uzel míček opicka.micky,zirafa a hlavně kočičky.

Co ještě zbožňuji

Milují vodu. Házení klacku a míčku. A procházky s moji panickou která ma se mnou moc trpělivosti.

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Čiky

Pohlaví
Datum narození

26. dubna 2016

Hmostnost

2.kg.

Krátce o mně

Sem 6.mesicni malá kočička.

Co umím

Nejsem pes

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Zatím jim malo sem vystrašená.

Oblíbená hračka

Zatím žádná

Co ještě zbožňuji

Mazlení a klid

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Roby a Niky

Pohlaví

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Sme oba mlsny.

Fotky

Základní informace

Jméno

Misa a Bobinka.

Pohlaví
Datum narození

9. května 2015

Datum úmrtí

5. dubna 2018

Hmostnost

tohromady 560g

Krátce o mně

Sme neuvěřitelný mazlici. Obě. Ale každá jiná.

Co umím

Zadne

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Jíme vse

Oblíbená hračka

Nic

Co ještě zbožňuji

Mám rada vše v jídle nejsem vybírala a radi se mazlime. máme rádi maso, ovoce i zeleninu. Skrátká vše.

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Bella a Ellis z oblačku.

Pohlaví
Datum narození

12. srpna 2014

Datum úmrtí

4. března 2015

Hmostnost

2.2.kg

Krátce o mně

Sem mala ale strašně ukecana. A rada se schovavam.

Co umím

žadne. na co

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Granulky,kapsičky,tvaroch,kořecí syr.maso,

Oblíbená hračka

Miček,myška,víčka, a Sindy.

Co ještě zbožňuji

Mam rada když se honim ze Sindy.Mam rada tvaroch a rada běham ya vším co se kutalí. A moc rada spím. Rada se mazlím s paničkou. A sem pry strašně ukecana kočička pořad něco povídám..

Fotky

Základní informace

Jméno

Sally z nebíčka. ;-)

Pohlaví
Datum narození

6. května 2000

Datum úmrtí

27. ledna 2011

Hmostnost

15 kg

Krátce o mně

Tvrdohlaví ale zlatičko.

Co umím

zustň,přínes,pusťo,nech tobít.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

piškoti,mrkev,maso,těstoviny.

Oblíbená hračka

míček,piskaci ježek a paničkovi pantofle ty sem zbožňoval.

Co ještě zbožňuji

drabani na břišku,hazení míčku, spaní.

Fotky

Přátelé (146)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?