Profilovka siriuska

siriuska

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
20 listopadu 2011, 19:48:11

Hafojky noji kamarádi. Strááášně dlouho jsme se tu neukázali tak vám tu stručně řeknu co se vše stalo. Moji kamarádi anduláci se přestěhovali do voliéry ještě s jednou andulkou po Montáskovi, protože se nám na zahrádce narodila koťata a jedno zůstalo doma. Profil mu ještě vytvoříme, ale já ho vůbec nemám rád furt na mě skáče, jinak řečeno mám kočičí šikanu. Za další začíná ze mě být hodný kluk. Pánička si mě pořád chválí. pač malých psíku si už nevšímám a radši se nachám i přejet... to bude pro dnešek asi vše. takže brzy naslišenou.

22 dubna 2009, 00:49:06

Ahojky hafíci omlouváme se, že nějak nejsme k zastižení ani neposíláme kostičky, ale pánička když se dostane na komp tak dělá úkol z AJ, učí se atd. Prostě fofr. Tak zítra vám napíšu jak to bylo u Desenského a samozřejmě budeme posílat kostičky tak snad to vyjde. Dobrou noc přeje Samííííík.

19 dubna 2009, 00:01:55

Ahojky dneska bylo ale počasí pánička doma přemlouvala rodiče na freečko a já zase lenošil doma. Venku se mi teda moc poslouchat nechtělo taky mě pánička pustila asi jen 4x a taky ta poslední dopadla, za rohem na louce se objevily fenečky jedna ovčanda a malá voříščice, ale ta ovčanda se mi líbila víc. Pánička mě pustila z vodítka a šel jsem běhat s Jessy. A najednou se objevily a já se chtěl seznámit, ale to jsem neměl dělat, protože jsem nechtěl jít spátky a pánička mě už nepustila z vodítka. Achjóóó. Jo a zítra jeden na frečko a Martina mi říkala, že si užiju tak to bude asi super, ale radši vám napíšu, ale nevim jestli zítra nebo v pondělí jestli bude čas. Tak dobrou noc přeje psík Samík

18 dubna 2009, 01:08:10

ahojky tak tedka mi pánička dlouho nepsala do deníčku tak to vemu tak nějak stručně. KLÍŠŤATA: na ty jsem tak nejak alergickéj, nelíbí se mi jak je pořád hledaj a vyndávají je a ještě tan peroxid no fujky. Taky chodíme s kamarády na procházky a to je: já s páničkou, Martina s Ozíkem, taky ridbečka Jesie, háravka ridbečka Akima, bíglík Roník, a taky občas i luisián Roky, ale to určitě není všechno. S Ozíkem jsme kamarádi tak na půl, Roník mi taky nevadí ale Roky toho nemusim, ale ten na mě de opatrně. Taky si hlídám fenečky kdež si hafani moc dovolujou tak je du trošku srovnat, taky to minule dopadlo mě pánička držela 5 minit u země, ale to je jen detail. V neděli pánička chce jet na free neděli, ale nevim proč a co tam jako se mnou bude dělat a ještě říkala že se bude brzy vstávat tak nevím. Ale nebojte se určitě vám v neděli napíšu co se dělo atd. Tak to je všechno důležité tak ahojky kamarád Samík.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Sam

Pohlaví
Datum narození

6. února 2004

Hmostnost

32,4 kg

Krátce o mně

Ahojky jsem hafan, kříženec haskyho a vlčáka. Jsem strašný mazlík vždycky si lehnu na záda a nechám se drbat na bříšku. 2.6.09 si mě pánička vzala z útulku kde jsem strávil 3 roky. Teď jsem spokojený a každý den pobíhám se svými psími a lidskými kamarády venku jak nejvíc to jde. Občas si vyjedeme i vláčkem na výlet.

Co umím

sedni, ke mně, lehni, zůstaň a ty vedlejší: pocem, počkej, kde máš být, přecházíme, chodník

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

vše co obsahuje maso, sýr tavený a eidam, vše co jedí páníčci

Oblíbená hračka

žaludy a kaštany jedině ty aportuju

Co ještě zbožňuji

1) procházky, 2) jídlo(maso, to co jedí páníčci), 3) drbání, 4) spinkání

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

prcek, sam

Pohlaví
Datum narození

12. září 2007

Krátce o mně

ahoj Já jsem Sam. Jsem taková sřeštiprdlo panička sy mislí že jsem příííímo z tý Austrálie. Jsem totiž ještě moc divoká a mladá a nemůže mě naučit naučit abych se jí nebála, ale já nevim jestli se jí mám bát nebo ne tak mi poraďte jak to mám zjistit jak se jí nebát, proto potřebuji pár kamarádů aby mi poradili po andulkovsku. Tak zatím ahoj

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

proso a tyčinky

Oblíbená hračka

jakákoliv

Co ještě zbožňuji

Lítání po pokoji a zlobení mé andulčí kamarádky Monty

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

monty

Pohlaví
Datum narození

31. října 2005

Datum úmrtí

23. července 2010

Krátce o mně

Tak ahoj já jsem Monty andulka vlnkovaná neboli papousek. Pánička o mě říká že jsem chytrá, mazaná a rozmazlená andulka, protože když něco chci tak to mám. Ale s váma bych se chtěla kamarádit z důvodu, abych našla nové kamarády a kamarádky. Tak se mě nebojte.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

všecno ale nejvíc sýr a špagety

Oblíbená hračka

která se vyskytne v dohledu

Co ještě zbožňuji

Lítání po pokoji a zlobení mého andulčího kamaráda Sama

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Saly

Pohlaví
Datum narození

14. května 2007

Datum úmrtí

12. září 2007

Krátce o mně

ahoj já jsem, teda už nejsem Saly. byla jsem taková hodná andulka s Monty mi sice chviůlu trvalo než jsme se skamaradili, ale pak jsme bili dobrá dvojka.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

pro andulky

Oblíbená hračka

zrcatko, zvoneček, kulučka.....

Co ještě zbožňuji

lítání, koupání a Montáska

Fotky

Více fotek

Přátelé (249)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?