Profilovka pajinaks

pajinaks

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
7 února 2017, 23:45:49

Vítám vás lidičkové! Jsem Monty Smejkal-PUDL trpasličí. vážím o kolo 3,5 kg a na výšce jsem cca 28-32 cm. Ale zatím rostu. Nahradil jsem zemřelého pudlíka prý se tvářím jak on a vyvádím stejné lumpárny jak on. Všichni mě zde milují dokonce i takový kluk jménem Kuba ale ten mi říká Bafouš nevím proč :O. Mám zde spíš kamarádky Mamku,Pavču a Peťu. ,,Jejda" já zapomněl:D mám další kamarádky Andynku to je taková mourovatá micina. Pořád si o sobě myslí jaká je! Přitom kdo je nejdokonalejší? No přeci já! Ale nebudu ztrácet čas kočičkou se kterou si hrajeme. Potom jsme tu měli Šmudlinku:( Osmačku Degu bohužel 23.1.2017 po 8 letech zemřela :( No jo, ale v domě máme i zajímavého živočicha tedy. Ani nevím co to je, žije to ve vodě! Ale i na souši? Co je, to? žere to hmyz i maso kuř. i granulky určené pro toho živočicha hádějte? Kdo to má dobře ať se mi hlásí o dáreček! Mile rád pošlu. Mám dost bodíků nééé, že bych se vychloubal ,,PFF" Hádejte. Nápověda-miluje to vodu žije déle než já, je to výborná plavkyně. Kdepak ryba to není ona ty ryby žere. Má na tváři červenou barvičku musí jí mít i nemusí! Těžko se pozná zda-li je to samec či samice. Hádejte. _ - - - - - - - - - - - - - - - Napište mi do komentíku Dále pokračujeme- mám klučičího kámoše Adámka... Moje veterina je v Moravském Krumlově. Mám dokonalé paní doktorky hlavní je Terezka Procházková a druhá je Jitka Borkovcová Veterina se nazýva: Veterina u Alíka. To je asi zatím vše.

12 listopadu 2016, 22:36:52

Ahoj miláčkové. V den 11.11. 2016 jsem musel zemřít bohužel jsem nepapal bylo mi zle nevyskočil jsem a nezvedl se na všechny 4. Při "usmrcení" tedy před mně vyšetřila paní lékařka Procházková Tereza z Moravského Krumlova veterina u Alíka. Tedy mě prohledála a říkala že mám výrustky čelest na srdíčku, zaplnují se mi plíce vodou a neurologické problémy. :( Bohužel i lékařka naznala že kdyby to byl její pejsek taky by ho nechala odejít tam kde mu (je) bude lépe. :/ I my jsme řekli že nám ho je až moc líto a že nechceme vidět jak už !musí! se vyčůrat pod sebe. :( Má se dobře mi to víme, říkala že by maxmálně vydržel týden ale ve strašných bolestech a udusil by se :( kdyby neměl problém s plícemi a různými závažnými chorobami který měl a hlavně kdyby byl mladší tak ho necháme a lečíme. :( Ale to je život a on určitě nechce abychom smutnil.

25 září 2016, 11:53:23

Mé staří :'( Milé lidičky, jsem starý nedokážu už vyskočit nikam stále padám když jdu, bolí mě už klouby ale miluji svoji rodinku jsem na to špatně ale stále se cítím jako mlaďoch nechci ještě opustit svoji nekrásnější rodinku! Držte mi palce abych tu mohli ještě s nimi být moc je miluji!

16 dubna 2016, 13:07:57

Ahoj Kočičáci,docela jsem jakoby slavná pánička mě všude zveřejnuje a také mě obdivují přitom nechápu proč. Každá kočička je krásná. Také mám vlastní instagram,blog, a také mě přidává na Facebookovou stránku koťátka. Blog se jmenuje Andy-Andynka.blog.cz A také mám i vlastní stránku Andy a Šmudla také je na FB jinak přidala jsem fotky. >>

10 dubna 2015, 15:21:42

Dobrý den .. Musím psát takhle divně ne čau atd.. Protože moje pánička mi to nařídila ano chce aby jsem se chovala slušně .. Ale to nedokážu ! . . A tak zjistili jme že prý čekám miminka už se mi v bříšku hýbu sice jsem mladá ale . Děti asi budu mít zatím jsem asi v 1 měsíci :)

25 února 2015, 16:10:23

Když si mě Peťa dovezla byla jsem kluk :) Protože pan prodavač říkal že jsem kluk ano každý si to myslel jmenovala jsem se Šmudlík :) Peťa říkala o mě jako kluka :) No dříve měli taky osmáka-Kluka Bédě :) No a pak jsem tloustla a tloustla a byla jsem holčička která za pár měsíců porodila osm mladých osmáčků :)

19 února 2015, 20:57:17

Ahoj. Kotátka kocouři kočičky návštěvníci :) Dneska jsem dostala pamlsky :) Nooo.. Prořeknu se bylo vynikající :D Takové sem něměla no však sem jich dostala 4 prý za to že jsem byla na procházce hodná to víte každý de na kšírkách to dá zabrat ! No a nebo každý den venku tedy ... Necodím se potulovat sem jen na dvorku ve stodole pánička zavolá čičičííí.. A sem u ni :D no a pak napít a jít páničce na klín a špinkat no a dneska sem špinkala dvakrát ! Sem velmi unavená fotky z procházek budou v úterý připravuji i videa ! Tak dobrou mňau sen unavená ..

22 ledna 2015, 20:15:58

Tak a já vám řeknu proč vlastně si mě vzala panička je to celkem krátké tak ale pozorně čtěte : 24.11. 2014 Den kdy si mě vybrala dojela do Branišovic se svou mamkou a tam ale bylo mých sourozenců . Líbilo se jí také černé kotě ale já sem k ní jediná přišla . A říkala ona je ta je krásná. A hned beru ji . Nerozmýšlela se a prostě si mě vzala a pak sme nasedaly do auta a jely sme no a pak sme byla doma !

18 ledna 2015, 13:28:49

Dneska jsme byla venku. Na vodítku na ulici po dlouhé době pánička byla nemocná tak jsem šla až dneska. Kolem jdoucí lidé mě obdivovaly ten svět je tak malý ! No sem docela malinká no není to pravda a za 3 dny oslavím 4 měsíce ! To pánička mi zase řekne a seš o měsíc starší ! To je skrátka pravda a není divu zase určitě vyrostu !! Tak přeji hezkou neděli všem ! Kočičkám a kotátkům a dvoj nožců

17 prosince 2014, 21:51:42

Blíží se Vánoce.. A já přemýšlím co dostanu a co jsou vlastně Vánoce ? Nějaký kočičí zvyk ? Ale doufám že budu mít třeba nějakou sestřičku. Dneska jsem docela zlobila. Ráda kousám nohy a škrábu to se ale panička zlobila, na večer mi umyla hlavu. Měla jsem no nevím co tím myslela. Mnau... A zítra prý něco dostanu zajímalo by mě co ?

5 prosince 2014, 22:55:12

Jsem.Zlobivá a krásná kočička. Občas kousnu taak paničku do prstu že mi řekne Andyno ! Takže dnes byli čerti a Mikuláš anděl- Z okna vypadaly jako nějací....Divní. No a dostala jsem kapsičku. Mnáám to byla ale dobrota . Tet v poklídku ležím. A za chvíli. Stejnak ulehnu a spinkám. Zítra pojedu asi do Rokytné spíše do nového domu zase a na pár hodin. Zítra.

25 listopadu 2014, 19:07:36

Chcete říci můj příběh ?: Začalo to takhle, moje maminka mě porodila a asi odešla skoro dva dny jsme tam ležela hladová.Pak přišla jedna paní Tetka Loska-Jitřenka.Donesla mě domů A její syn s jeho přítelkyní mě nakrmily druhý den mě koupily. Mléko pro kotátka.A za 3 dny přišla mladá dívka tedy Pája a ta mě hladila no měla mě ráda a mimochodem bylo to v létě tak měla na mě čas žila jsem asi měsíc nebo spíše 29 dní nevím do prostě málo nebo méně no nevím. Staraly jse o mě bylo krásně pak jsme asi onemocněla ten poslední týden byl blbí protože prázdniny skončila a ta Pája přišla až v pátek a to tetka řekla... Že jsem umřela. Děkuji za vše Sáruško.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Andy

Pohlaví
Datum narození

21. září 2014

Hmostnost

4,5kg

Krátce o mně

Jsem moc hezká kočička. Ráda si hraji a hlavně noo spíše to hraní. Měla jsem už koťátka ♥

Co umím

Vyskoč na postel pusinka. Papůůů

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Whiskas

Oblíbená hračka

Myška na prutu a prst mé paničky

Co ještě zbožňuji

Kapsičky Whiskas. Masíčko.A hlazení a hraní ale mám spíše ráda jen to jídlo

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Monty

Pohlaví
Datum narození

21. října 2016

Hmostnost

7kg

Krátce o mně

Jsem dokonaly

Co umím

1.Panáček 2.otočka 3. sedni 4.lehni 5.packy 6.pac 7.high fives 8.hledej 9. Ve které ruce mám 10.hop 11.dolů 12-nesmíš...můžeš 13.přines 14.mrtvola 15. obě packy (něco jako high fives akorát dvouma packama high ten?) 16.Chy 17. Opři. 18. plaz se 19.Drž se ruky 20. u nohy

Co mám v oblibě

Co ještě zbožňuji

svoji majitelku Páju, její maminku a psího kamaráda Ádinka.

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Adámek

Pohlaví
Hmostnost

8kg

Krátce o mně

Narodil jsem se na Čerty a to 5.12,2009. Žiju doma s moji rodinkou a mými kamarády Matýskem a s Andy a pak s malými tvory Šmudlou a Želvičkem! Nerad běhám jsem docela rozmazlený! Miluji povalování v posteli.

Co umím

skoro neumím nic jen prosit

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Konzerva hověz, a kočičí kapsičky!

Oblíbená hračka

takové co mi koupil kuba

Co ještě zbožňuji

Hlazení, hraní a jídlo!

Fotky

Základní informace

Jméno

Máša

Pohlaví
Hmostnost

Málo

Krátce o mně

Jsem nalezenec, už rok bydlím u svého nejlepšího pána na světě. Dokonce mám děti.

Co umím

Fuj a čiči

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Konzerva hovězí

Oblíbená hračka

Všechno

Co ještě zbožňuji

Hlazení na bříšku, a chutnou konzervu

Fotky

Základní informace

Jméno

Šmudlinka

Pohlaví
Datum úmrtí

23. ledna 2017

Krátce o mně

Jsem krásná holčička :)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Vše :) Jablíčka-Okurky-Oříšky :)

Oblíbená hračka

Klec :DD Škrábu na klec a jako by si brousím zoubky

Co ještě zbožňuji

Hladění pod krčkem nebo na krku :)

Fotky

Základní informace

Jméno

Mourek

Pohlaví
Datum narození

19. května 2011

Datum úmrtí

11. ledna 2017

Hmostnost

4kg

Krátce o mně

sem krásný a hodně rostu.Je mi 3

Co umím

skoč na okýnko běž do kočárku

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

maso

Oblíbená hračka

růžová myška

Co ještě zbožňuji

konzervy a hlazení pod krkem

Fotky

Základní informace

Jméno

Matýsek

Pohlaví
Datum narození

11. prosince 2000

Datum úmrtí

11. listopadu 2016

Hmostnost

Dříve 15kg na stáři teď 13kg a to jím pořád!

Krátce o mně

Miluji svoji páničku, když byla po autonehodě myslel jsem že zemřu byl jsem smutný ale když se vrátila tak jsem ještě sice těžko ale vyskočil na velkou postel a mohl jsem se s ní mazlit, je mi šestnáct let. A jsem velkej čipera, jsem bez pp ale vůbec mi to nevadí. Narodil jsem se na bílého Martina! a jsem nejlepší pes jaký kdy žil.

Co umím

k noze sedni lehni ke mě

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Konzerva,tyčinky,vanilkové rohlíčky,čokoláda,botičky vše co mi příjde pod nos!

Oblíbená hračka

váleček

Co ještě zbožňuji

Hlazení na bříšku, a chutnou konzervu

Fotky

Základní informace

Jméno

Justin

Pohlaví
Datum úmrtí

27. února 2015

Krátce o mně

sem jako siamská kočka nebo tajská

Co umím

budu umět na vodítku

Co mám v oblibě

Oblíbená hračka

myška

Co ještě zbožňuji

moc jídlo

Fotky

Základní informace

Jméno

Sára †

Pohlaví
Datum úmrtí

25. září 2014

Hmostnost

0a půl spíše 1

Krátce o mně

našli mě když sem nevidělůa umřela jsem ve čtvretek 25.9 2014 byla jsem moc malá

Co umím

nic

Co mám v oblibě

Co ještě zbožňuji

hraní

Fotky

Přátelé (82)

Články

Články

Andy a kastrace

Je to tu další článek o kastraci. Inu, už jí je dobře. Prý nemá mít (mrouskání) Ale v našem případě je jakoby má. pořád by chtěla chodit za kocoury a když ji hládíme no nevím jak se tomu místuu řík...

16. dubna 2016 2:00

Andy a KASTRACE ♀

Dobrý večer, před týdnem jsem nechávala kastrovat moji kočičku Andy. roční kočičku narodila se 21.9.2014 ale to teď sem plést nebudeme. Časté otázky jsou: Jak to probíhalo? Co bylo před tím? Co byl...

29. února 2016 1:00

Honey. Máme se blbě :

Tak ahoj ! To jsem já Honečka :) Bydlím v novém domě, jen už nemám tak dobrou péči zÁCHŮDEK JE ŠPINAVÝ nedostáváme jíst ! jen když vidím toho chlapce jak mě bije a maminku topí ! je mi s toho zle '...

27. dubna 2015 2:00

Nejisté těhotenství ↓

Ahoj, řeknu vám příběh který se teť odehrává teda je v průběhu .. Tak a začneme? Andy jednou šla ven-Chodí každý den .. To ji pustila moje sestra brzy ráno asi o půl sedmé . Slyšela jsem divný zvuk...

6. března 2015 1:00

Brigit

Je to skoro pravdivý příběh i nu sem si ho zlepšila takže čtěte. Jednou se narodilo na pasece krásné hříbě majtel pan Hanc byl velice rád že jeho kobylka porodila na jeho narozeniny to byl ale dar....

30. ledna 2015 1:00

Andy a první setkání s mou kamarádkou Terkou

Začalo to takhle... Já sem chtěla aby moje nej kamarádka jela ke mě na víkend a ona se zase mooc těšila až uvidí moje kotátko Andy... Když sme dojely Andy byla zavřená v mém pokoji první co bylo ut...

18. ledna 2015 1:00

Andy a první sníh

Sníh už pomalu roztál . Nebo už není vůbec . Když začlo sněžit byl pod večer a náš pes Mates utekl ! Tak jsme s bratrem šly já jsem si vzala Andy do postroje a šly jsme. Byla velká tma. Myslím, že ...

15. ledna 2015 1:00

Honey: Nová rodinka

Ahoj to jsem zase přece já :) .... Tak a brášky a sestřičku si někdo vzal.Je nás tu málo ale prý pojedeme někam.Ale zajímá mě kam?....Maminka mi řekla že myslím teda že každé dva roky jezdí za jedn...

8. prosince 2014 1:00

Mikulášská nadílka. Honey a mikuláš.

Ahoj.To jsem zase já.Honey bráška se něka zaběhl a já jsem šla s maminkou a se sourozenci domů protože nastala zima.

2. prosince 2014 1:00

Speciální kočičí příběh

První kapitola.Kdo jsem ?

1. prosince 2014 1:00

Když jsem se narodil.

Ahoj.Jmenuji se Mourekek můžete mě najít na profilu Pajinaks a pak profil kočky a Jsem tam také já, A radil jsem se v roce 2011. 19.5.

23. listopadu 2014 1:00

Jak jsem poznala nový domov.

Jak se objevila nový domov.

1. listopadu 2014 1:00

Kočičí Halloween

Mám obroskou radost kam až jsme došli máme Halloween,Tak jsem vymyslela příběh o jedné kočičce.

30. října 2014 1:00

Endy

Endy je kočička která,je velice malá narodila se v pátek.

29. října 2014 1:00

Potřebuji tě !

Ahoj.. Můj kocourek se jmenuje Justin je to zlátíčko zatím je u babičky už v listopadu ho budu mít můj příběh je jak se vlastně našla Justinka začaloto takhle..

15. října 2014 2:00

Mám tě ráda Sáruško

Ahoj, toto o mé kmotře která našla kotě..

26. září 2014 2:00

Zůstaneš v mém srdci Mikeši ♥

Jednou když sem byla malá bylo mi asi 3,4,5 více ne!

22. září 2014 2:00

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?