Profilovka Jana

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
1 září 2014, 18:09:16

Dnes jsem dorazil na Zikmundov a ubytoval se v boxíku vedle moc pěkné zrzavé kobylky, kterou jsem, co přepážka dovolila pocicmal kde se dalo a která byla tak jak já trochu vykulená, protože se taky právě přistěhovala. Když jsem se trochu uklidnil z toho všeho, vyšoupli mně ještě chvilku ven do menšího výběhu, abych se porozhlédl a zazáviděl pasoucímu se, už zabydlenému osazenstvu. Hezky jsem si zařval a předvedl, že jsem pořádný adrenalíňák a kdyby mně náhodou chtěl někdo pobít, bude mít co dělat. Nejdříve jsem byl na svoji paničku hezky dopálený, že mně táhne takový kraj světa ale myslím, že se mi tu bude líbit. Čerstvé povětří, obrovské pastviny ,dobré krmení, fajn ošetřovatelé a stabilní složení stáda (pan Havlíček už další nebere), není co by mi mohlo chybět.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Aša

Pohlaví
Datum narození

1. května 1994

Krátce o mně

Na Zikmundov se stěhuju koncem prázdnin. Čeká mně tu pěkná flinkačka.

Co umím

hlava dolů,zadek nahoru,vytáhnout otěž,2x3xi4x hopák dovrchu a fofrem vyrazit než se stačí pobrat(vše dohromady 1 cvik) Provádím jen v terenu, na placu jsem vzorný.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

fffšecko

Co ještě zbožňuji

pořádně se vylítat (ještě i v tomto věku), drbání za ušima, všude kolem hodně žrádla

Fotky

Základní informace

Jméno

Blek

Pohlaví
Hmostnost

asi 30 kilo

Krátce o mně

Jsem temperamentní a hravý, bezva k větším dětem, které spolehlivě utahám. Jak mi někdo hodí tenisák, nosím a nosím a nosím. Jak uvidím vodičku, šup tam a nejlepší je, když z ní můžu aportovat. Nyní jsem rozmazlená potvůrka ale můj život nevypadal nijak růžově. Odchytili mně ve Veselí nad Moravou jako asi roční štěně u popelnic ale přišla si pro mně do útulku panička a ta už mně nedá.

Co umím

ke mně, sedni, lehni, nejvíce funguje JDEME, to jsem ihned k dispozici a nikdy není třeba opakovat

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

masíčko,piškotky

Oblíbená hračka

tenisák

Co ještě zbožňuji

spaní v kanclu na gauči, mazlinkání, vycházky

Fotky

Přátelé (3)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?