Profilovka Nell ♥

Nell ♥

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
7 května 2018, 02:51:02

Tak po delší době jsme opět zpátky! Nyní ale se smutnou novinou. Dne 4.5. jsem odešla do nebíčka. Měla jsem vysoké horečky 40°. Den před mou smrtí se mnou paničci museli jet na pohotovost, z ničeho nic jsem se obulila a sotva jsem nemohla dýchat. Zjistili mi zánět středního ucha a zvětšenou ledvinu. Řekli nám, at si zítra zajedeme k našemu veterináři. Tu noc jsem celou noc zvracela. Panička kvůli mě celou noc nespala a strašně se bála a plakala. Další den šli tedy semnou k veterině, tam mě zkontrolovali a zjistili, že mám něco z mozkem. Tak mi tedy chtěli píchnout injekci aby mi mohli zkontrolovat krev, ale náhle se mi zastavilo srdíčko a já na veterině umřela. Páničci to snesli opravdu těžce a plakali. Hlavně mladší pánička, která brečí už 4 dny a těžce to snáší. Byla jsem jejich první pejsek. Amálko, nikdy na tebe nezapomeneme ♥

29 listopadu 2014, 09:07:13

Hafojky kamarádi:-) , přejeme vám krásný sobotní víkend!! Protože je dneska to volno, rozhodly jsem se že pojedeme dneska na výlet!! :-DD Samozdřejmě ne na žádnou přehradu!! :-DD Pojdeme za naším psím znamým kamarádem Jerry:-) Je to Bišonek má taky hafíci;-) Ale...bohužel už tam nechodí:( Nebyli tam už rok!! :-DD :( Škoda....!! Posíláme vám čumáčkovou!! :D Máme vás moc rádi!! Pac Amálka a páníčka:-)

28 listopadu 2014, 15:46:10

Hafojky kamarádi:-) , tak malá páníčka s velkou páníčkou rozhodly, že dneska už začnou s pečením cukroví!! My víme že na pečení cukroví je ještě dost brzo, to říká i velký páníček:-DD Ale....on už prostě péct musí8-} :-DD Já je nechápu...!! Já jim nebráním, ale doufám že aspoň trochu cukrovíčka dostanu>:) :-DD Pokud ne, ať se mi raději neukazují!! :-DD Jinak vám všem přejeme prima páteční odpoledne, plné zlobení a mazlení!! :-DD Ale moc to nepřehánějte!! !! Za měsíc jsou přeci Vánoce a pokud Ježíšek zjistí že jste zlobily,můžete se dočkat že dostanete jen brambory!! :-DD To platí i pro vás milé dětičky!! :-DD Posíláme vám všem čumáčkovou!! ;-) Máme vás moc rádi!! Pac Amálka a páníčka:-)

27 listopadu 2014, 17:50:13

Hafojky kamarádi :-) , přejeme vám krásný pohodový čtvrtek!! :-DD Zítra už pátek...konečně!! :-DD Aspoň budou mít o víkendu na mě více času..:-DD :-) Teď chodily totož do pràce,školy a školky, :-DD Sch..to musela být pro ně nuda!! :-DD Já aspoň mohka spát! :-DD :-) No..ale mojí páničci chodí do práce i o víkendu!! Ale tento víkent to neplatí ;-) Aspoň tak no...!! :-DD Ještě jednou krásný pohodový čtvrtek!! Máme vás moc rádi!! Pac Amálka a páníčka :-)

26 listopadu 2014, 17:27:03

Hafojky kamarádi:-) , přejeme vám krásnou pohodovou středu!! Už jsme skoro ke konci listopadu, za chvilku už bude prosinec, a 24 prosince VÁNOCE!! :-DD Už se moc nedočkavě těšíme!! Bude hodně Vánočních dobrůtek...ale pokud mi páníčci dají, pochybuji!! :( To nevadí, aspoň že je mám!! :-DD Ještě jednou krásnou středu, máme vás moc rádi!! Pac Amálka a páníčka:-)

24 listopadu 2014, 16:57:48

Hafojky kamarádi:-) , přejeme vám krásné pohodové pondělí i když nesvítí sluníčko!! :-DD Ale zábavu...nám to nezkazí!! :-) I tak šly dneska se mnou páníčci na procházku!! Ale přectavte si že k nám se potuluje nějaký velký černý pes!! 8-| No....páníčci mě musí hlídat!! :-DD Máme vás moc rádi!! Pac Amálka a páníčka:-)

23 listopadu 2014, 17:20:10

Hafojky kamarádi:-) , přejeme vám krásnou podvečerní neděli!! Dneska u nás nebylo zrovna moc pěkné počasí8-} Co by jsme čekaly?? !! Je podzim:-DD 8-} Skoro zima a za měsíc Vánoce!! :-DD Jsem zvědavá co mi Ježíšek donese!! :-) Dneska si to pořádně s páníčky ještě užíjte!! Určitě jdou do práce jako moji 2 dospělý páníčci a malý páníčci do školy a do školky!! :-DD Ach jo...budu doma sama!! :-DD Máme vás moc rádi!! Pac Amálka a páníčka:-DD :-)

22 listopadu 2014, 12:04:45

Zdarec kamarádi:-) , máme stále slabý internet!! :( Dokonce nám i někde nejede8-| Ale dospělý páník slíbil že po Vánocích si pořídíme rychlejší internet;-) Ale i s rychlejším internetem sem nebudeme chodit úplně každý den!! Malá páníčka má hodně práce s učením!! !! Už se musí více učit!! Přejeme vám krásný sobotní víkend!! Máme vás rádi!! Pac Amálka a páníčka:-)

19 listopadu 2014, 13:54:49

Ahojky kamarádi:-) , dneska byla malá páníčka na SONO břicho!! A zjistily ji tam že má zvěčenou slezinu,něco se žaludkem a něco z ledvinami!! :_( Bude muset jít na operaci!! Kdy...to se ještě správně neví, ale bude muset jít!! :_( Jinak jsem asi taky tak trochu možná nemocná...včera a dneska jsem zvracela!! Furt se třepu!! Páníčka říkala že zítra půjdeme k veterináři!! Užívejte středy!! :-DD Pac Amálka a páníčka:-DD ;-) :-)

7 listopadu 2014, 21:06:49

Hafojky kamarádi:-) , přejeme vám krásný páteční večer!! No..ani zas tak krásný není!! , ve zprávách na TV Nova jsem slyšely velmi ale velmi smutnou zpárvičku která mně,malou páníčku,velkého páníčka a velkou páníčku rozplakala....:_( Jeto o tom že štěňátko německého ovčáka spadlo do skálové díry a bylo tam 3 dny..zachraná služba mu chtěla pomoct ale marně.....potom ten 3 den pejsek přestal dýchat a umřel tam....všichni jsme se rozplakali a litujeme chudáka pejska i chudáčci páníčci co ho musely ztratit,jinak naše malá páníčka je stále a stále nemocná!! Dnes musela jít na odběr krve, v pondělí se uvidí výsledky!! A co já?? !! Já se mám docela dobře i když litujeme všichni chudinku pejsanka!! :_( I když jsme ho neznaly, nikdy na chudáčka pejska nezapomeneme!! To víte...naše rodinka jsou milovníky zvířat:-DD A nesneseme vidět co se stává chudákům zvířadkám!! Ještě jednou vám přejeme krásný hlavně smuteční večer!! Máme vás rádu!! Pac Amálka:-)

20 října 2014, 09:56:05

Hafojky kamarádi:-) , děkujeme vám všem za nádherná přáníčka k narozeninám!! Jsem ráda že jste na mně nezapoměly:-DD :-) Mám vás moc ráda!! Bohužel máme opět máme slabý internet, takže asi neoplatíme všem myšky,kostičky a jablíčka:_( Krásné pohodové pondělí....i když venku zataženo!! Mám vás ráda!! Pac Amálka:-)

19 října 2014, 18:52:01

Haf kamarádi:-) , teď moc nebudeme úplně všem oplácet kostičky,myšky a jablíčka...máme totiž hodně slabý internet....:( Ale to neznamená že už tu nebudeme chodit, budeme se snažit sem chodit každý den!! Moje malá páníčka je pořád nemocná:_( Je ji špatně od žaludku a bolí ji v krku:_( Přejeme krásno víkendní neděli!! :-) Pac Amálka:-)

16 října 2014, 11:14:39

Hafojky kamarádi:-) , tak dneska tu máme čvrtek!! , doufáme že je u vás hezký!! U nás krásně svítí sluníčko 26 stupňu?! Já se zase opět venku vyhřívám na sluníčku...škoda že dnes nebude žádná procházka....malá páníčka nemocná,velká páníčka odpolední,velký páníček noční..8-} Ale aspoň že jsem venku a odpočívám na sluníčku;-) Užívejte si čtvrtka!! Pac a pusu Amálka:-)

15 října 2014, 11:10:52

Hafojky přátelé;-) , Přejeme vám krásný pohodovou středu!! ;-) Malé páníčce je pořád blbě a bolí ji v krku...jak byly páníčci s ní předevčírem o paní doktorky, říkala pokud se to nezlepší, musí jít ve čtvrtek na kontrolu, no..nezlepšilo se to tak zítra půjdou na kontrolu;-) Musí se rychle uzdravit! Má totiž potom....nevíme sice kdy to bude ale...páníčci ji musí objednat k neurologovi a ten ji pošle na mini operaci:-~ Musí ji totiž v ruce uřezat nerv...protože jednou si zlomila ruku, a tak ji tam daly šrouby a v srpnu ji je vytáhly a po vytažení šroubu seji zachytil někde to kostí nerv....nemůže hybát s 4 prstami na ruce....má je křivě..brní ji, když ji někdo šáhne na bolístku začne ji to bolet a kopat jako kdyby ji kopl elektrický prout!! Jinak dneska u nás vylezlo sluníčko! Tak dneska jsem jenom celý den na zahrádce!! Malá páníčka leží v posteli,velká páníčka má dneska noční!! , velký páníček má dneska volno, tak se valí doma na gauči a u televize:-DD Mějte se krásně užívejte sluníčka (pokud u vás svítí:-D ;-) ) Máme vás rádi♥:-) Haf a pac Amálka:-)

14 října 2014, 09:37:36

Haf přátelé;-) , Přejeme vám krásné pohodové úterý, i když jsou někteří v praci..někteří mají volno!!! :-DD No...dneska je u nás bohužel zataženo8-} :-~ Takže si jen zajdu na záchod a honem domů:-DD Užijte si úterý, stejně jako pondělí:D (včerejší) Máme vás rádi:-) Pac Amálka:-)

12 října 2014, 11:10:19

Hafojky kamarádi:-) Tak moje malá páníčka dnes chytila angínu8-| :_( Mně by zajímalo od koho?8-| No raději leží v posteli. Já ležím v mém pelíšku u ní v pokojíků;-) :D A kostičkujem,myškujem a jablíčkujem:D Tady vám posíláme jedno moje videjko: http://youtu.be/o6k6P8rF_as?list=UUN5R3SoAiNBg4EaLV954U-g je i na mém profilku, ale bohužel nám nejde spustit:( Asi jsme špatně tam vložujeme špatný kod YouTube:D Mějte se moc krásně,pozdravte páníky! Máme vás rádi! Pac Amálka:-)

11 října 2014, 10:31:42

Hafojky kamarádi:-) Tak dneska tu máme sobotu! Doufáme že si ji užijete stejně jako neděli! Je jen škoda že moje velká páníčka má dneska noční a musí do práce8-} Ale velký páníček má volno stejně jako 2 mojí malí páníčci:-) Mějte se krásně a nezlobte!:-DD :D Pac Amálka:-)

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Amálka

Plemeno

Mops

Pohlaví
Datum narození

20. října 2011

Hmostnost

8,5 kg

Krátce o mně

Jsem moc hodný pes. Někdy trochu zlobím, ale páníčci mně pořád mají moc rádi :) Jsem s nimi spokojená a oni se mnou :) Jsme jedna velká rodina :)

Co umím

Sedni,lehni,štěkej,zůstaň,ke mně,nesmíš,plac,pac,pusinku, jdeme na procházku, jdeme do vaničky, máš v misce, mazej na místo.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Já jím všechno, jsem takový malý všežravec :-D

Oblíbená hračka

Plyšová žabka nebo klacík.

Co ještě zbožňuji

Procházky,páníčci,jídlo,spání,hraní

Fotky

Přátelé (6)

Články

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?