Profilovka Karfi a Filda

Karfi a Filda

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
13 června 2018, 00:30:36

Jsem už starý, ale na okno ještě vyskočím. :D Jsme s paničkou v jižních Čechách na chatě. Zahradu neopustím. Panička chodí na houby. Našla. :-DD Momentálně je suší. Taky panička krmí ptáčky lojem, :-) který obalí v namletých rohlíkách. Měli jsme na zahradě rodinku, a pozorovali jak rodiče krmí mláďata -ptáčata. :-) Je to lepší než televize. :-D

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Filda

Pohlaví
Datum narození

7. října 2008

Hmostnost

3 kg

Krátce o mně

Jsem zrzavo-bílý kocourek Evropské kočky křížené, mám bílé bříško, záda do červena, mám flíčky kolem čumáčku. Jsem moc hodný. Panička si mě vzala z útulku v Praze -Měcholupech v květnu 2016, když jí bylo smutno po Karfieldovi, kterého jí pravděpodobně někdo ukradl. Na rozdíl od Karfielda se držím víc doma, na zahradu chodím na záchod, i když už jsem si trochu zvykl, tak se i proběhnu, nebo vylezu i na strom. Pravděpodobně mi musel v minulosti někdo ublížit, protože jsem ustrašený, bojím se každé rány, třeba když bouchnou dveře, tak se leknu. Ale u paničky se cítím v bezpečí. A lidi mám rád, nechám se i pohladit, dlouho mi totiž chyběl lidský kontakt. Jsem o hodně menší, než byl Karfield, a jsem i na rozdíl od něho kastrovaný. Panička mi nemohla říkat Karfílde, tak mi říká Fildo. A protože se panička o mě bojí, mám v obojku napsané dokonce i telefonní číslo. Ovšem naši zahradu jsem ještě neopustil.

Co umím

U nás se nerozkazuje, my jsme kamarádi.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Panička mi vaří kuře a játra, jinak mám Whiskas kapsičky, konzervy a granulky. Nejsem sice vybíravý, ale jím málo.

Oblíbená hračka

panička, papírové krabice a noviny

Co ještě zbožňuji

Mám rád paničku, mazlení, nový domov. Jsem takzvaný papírový kocour, mám rád vše, co je z papíru, noviny, krabice a podobně.

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Karfield

Pohlaví
Datum narození

21. února 2013

Datum úmrtí

22. února 2016

Hmostnost

4,80 kg

Krátce o mně

Objevil jsem se u paničky tak, že mě vlastně donesly děti od sousedů, ať prý si mě vezme, jinak mě prý utopí. Měl teprve 4 měsíce. Moje panička se mě ujala, i když si kočku vlastně nikdy nepřála, možná tak pejska. Ovšem osud tomu chtěl jinak. Velmi si mě oblíbila. Žil jsem u ní spokojeným životem až do ledna 2016. Jenže jsem měl smůlu! Ztratil jsem se. Panička je z toho zoufalá! Myslí si, že mě asi někdo ukradl, buď jsem se mu líbil, a vzal si mě domů. A nebo jsem někomu vadil, tak mě mohl odvézt někam daleko, abych netrefil domů. -Těžko říct, to nevíme, to si jenom myslíme.

Co umím

U nás si na vojáky nehrajeme, jsme kamarádi.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

všechno, panička mi vaří, například kuřecí sklelety, játra a podobně

Oblíbená hračka

kuličky z papíru, a vše, co lítá venku na zahradě

Co ještě zbožňuji

Velmi rád jím, sežeru vše i s miskou. Rád běhám po venku, to se opravdu vyřádím. Rád lozím po stromech. Miluju svoji paničku, která se mě ujala.

Fotky

Více fotek

Přátelé (51)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?