Profilovka šelmička

šelmička

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Kinder

Pohlaví
Datum narození

28. dubna 2013

Hmostnost

6 kg

Krátce o mně

Jsem nádherně zbarvená šelmička -hnědo-béžově-bílá -žíhaná. Můj páneček si mě vyhlídl na internetu. A jeli si pro mě do Kutné Hory, kde jsem se narodila. Jsem takový malý \"rys.\" Mám poměrně velkou sílu, klidně si otevřu i šoupací skříň, nebo shodím květináč packou. Skáču jako Tarzan, nahoru a dolů. A moc mě to baví. Jsem pěkný kvítko. Vstávala jsem už ve 4 hodiny ráno, a budila celou rodinu. Ale občas jsem mívala problémy usnout, celá jsem se klepala. To jsem pak musela na veterinu, kde mi pomohli. Měla jsem jednoho pánečka a dvě paničky. Ale s paničkama jsme se odstěhovali do jiného bytu, takže už mám jen dvě paničky -malou a velkou. Páneček mě občas příjde navštívit, a donese mi nějakou dobrůtku. Když si malá panička napíše úkoly do školy, tak pak si spolu hrajeme, háže mi míček, a škádlíme se navzájem. Mám se dobře. Jsem mazel obou paniček. A spinkám s nima v posteli.

Co umím

Nevím proč, když nejsem pes!

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

maso s rýží, a kvalitní granulky

Oblíbená hračka

myšičky, míčky a plyšáci

Co ještě zbožňuji

Ráda skáču, a hraju si se vším možným, co najdu. Třeba okusuju i rohy od knížky. Mám hodně různých pěkných hraček. Ráda se mazlím. Ráda si hraju s malou paničkou.

Fotky

Základní informace

Jméno

Uhliška †

Pohlaví
Datum narození

7. května 2000

Datum úmrtí

4. dubna 2012

Hmostnost

3 kg

Krátce o mně

Dalo by se říct, že mi můj páneček zachránil život. Přišel do útulku. Řekl, že chce to nejubožejší kotě, jaké tam mají. Jeho jediný požadavek byl, že koťátko musí být černé. No, a to jsem byla já. Největší chudáček ze všech koťat v útulku. Páneček si mě vzal domů, a vypiplal mě. Staral se o mě s láskou. V útulku bych pravděpodobně v takovém bídném stavu nepřežila. A vyrostla ze mě krásná kočička, která si žila spokojeným životem v bytě. Byla jsem trochu menšího vzrůstu. Ale jinak mi nic nechybělo. Měla jsem pánečka a paničku, která se nakonec odstěhovala do Bulharska, kde se narodila. Měla mě moc ráda, ale musela odjet za svojí maminkou. Ale získala jsem dvě nové paničky -malou a velkou. Ale to už bylo ke konci mého života. Teď už jsem v nebíčku pro kočičky. Měla jsem pěkný život.

Co umím

Ani ne. Ale uměla jsem škrábat na škrábadlo.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

kapsičky a granulky pro koťata, kotleta

Oblíbená hračka

šňůrky, honila jsem i světýlko na zdi, ktreré se odráželo od hodinek, taky se mi líbily kabelky

Co ještě zbožňuji

Ráda jsem spala v posteli s pánečkem. Hlazení se mi taky líbilo. K cizím lidem jsem moc nešla, pouze výjimečně k těm, co opravdu milovali kočky. Ale k pánečkovi na klín jsem přišla i sama. Byla jsem hodná, tichá, klidná a bezproblémová kočička.

Fotky

Přátelé (42)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?