Profilovka Niki

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
28 srpna 2015, 10:23:37

Dneska ráno jsem ještě do čtyř hodin spal nad mojí paničkou. Já měl polštář, ona zbytek. Ve čtyři jsem se probudil. Vyskočil z postele. Samozřejmě jsem jí pěkně pošlapal obličej. A začal jsem hledat hračky. Našel jsem jeden míček.. ten mě nezajímal. hledal jsem dál a dál a nic. Potom ospale vylezla z postele i moje panička a vytáhla pamlsky. Dala mi 3 a já jeden snědl, ostatní jsem nechtěl. Tak mi panička hodila míček. Já jsem za ním běžel. Hrál jsem si s ním asi 20 minut. Potom jsem se šel napít a pak zase k paničce. Spustil jsem svoje "MŇAU!" Na to se moje panička hned probudila a vzala si mě do náruče. Hladila mě a já se nechal. Tak to netrvalo dlouho a já zase spustil "MŇAU!" moje panička našla boty, brýle a pustila mě ven. Teď jsem pořád venku.

28 července 2015, 18:16:28

Dneska jsem přidala pár fotek s Mikešovou novou boudičkou/pelíškem. A skoro jako další den jsem na zahradě viděla mrtvou myš. Tentokrát byla, ale v myším oku i vosa: živá. Trošku jsem se lekla, že ta myš má černo-černý oči. Potom vyletěla a místo očí tam byla krev. Nebyl to nejhezčí pohled, ale Mikeše jsem pohladila, pochválila dobrůtkou za dobře odvedenou práci. Myš jsem vyfotila a dala sem na profil (můžete se mrknout do Mikešové foto galerie). Když je vevnitř je v novém pelíšku. Když je venku loví myši. Musím říct, že v lovení je MISTR, PROFÍK!

27 července 2015, 17:32:46

Dneska byl Mikeš v noci vevnitř a ráno byl venku. Byl venku celkem dlouho, ale asi 13 hodin jsme ho pustili domů. Dostal nový dárek. Je to vlastně psí, ale Spoty je na to už velký. Je to vlastně taková boudička, ale ne dřevěná je taková plyšová nebo tak nějak. je tam tma a Mikeš si v tom hrál i spal a moc se mu to líbí. Potom se spustil velký déšť a ten jsme přečkali a potom se Mikeš vloupal ke dveřím a nějak se dostal ven.

26 července 2015, 15:25:16

Někteří lidé říkají, že dnešní kočky už ani neví co je to myš. No, ale to se pletou! Sice kočičky hodně spí a lidé si myslí, že nechtějí lovit myši, ale to jen šetří energii. Nemluvím o koťatech ti jsou hravý a hrají si se vším, ale dospělá kočka tak už odpočívá a pokud jí v noci nebo i ve dne pustíte ven tak co jiného kromě lovení myší nebo lezení na strom dělá? Mikeš včera celý den spal a večer jsme ho pustili ven a jsem si jistá, že ulovil nejméně 3 myšky. Spí i teď a večer půjde ven. Neznamená to, že dnešní kočky neznají myš. No a to samé lze říct o ptácích nebo menších ježcích. Mikeše mám moc moc ráda tak jsem mu dneska dala trošku víc dobrůtek. Taky jsem se s ním ráno moc moc mazlila.

25 července 2015, 23:32:40

Tak dneska ráno jsem už Mikešovi deník psala, ale napíšu ještě jednou. Musím říct, že dneska Mikeš hodně spal. Vlastně celý den. Akorát ráno to bylo v mé posteli a během dne se přemístil k pelíšku a potom na škrabadlo. Dostal dobrůtky a hodně jsme se s ním mazlili. Na večer byl, ale hodně aktivní a chtěl ven. Tak je venku a loví myši.

21 července 2015, 11:04:58

Dneska ráno mě panička pustila domů. Chvíli jsem spal a najedl jsem se. Asi po dvou hodinách už jsem protestoval, že chci ven. Tak mě panička pustila ven. Byl jsem venku asi do 16:00 hodin. Doma jsem byl jen na chvíli, protože jsem se jen napil, najedl a pak zase ven. Venku jsem zase lovil myšičky.

2 července 2015, 21:36:58

Dneska jsme taky viděli Mikeše lovit opravdovou myš! Šli jsme domů. Na zahradě vidíme jak Mikeš sedí u skoro mrtvé myšky. Chvíli ho pozorujeme a myška ještě zkusí utéct. To se jí nepovedlo. Mikeš jí chytil a kousl do ní. Odvedl si jí na místo, kde bude v bezpečí a nikdo mu myš neukradne. Odvedl si jí do křoví. S myškou si ještě chvíli hrál. Párkrát do ní kousl, ale nakonec ji nechal ležet a vypravil se domů. Teď spí na škrabadle. Je vidět jak je unavený. Zítra ráno mu dám pamlsky a pochvalu za úspěch v lovu.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Zrzek

Pohlaví
Datum narození

21. června 2012

Krátce o mně

Zrzek je zrzavý. Utekl nám.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Roal Canin

Oblíbená hračka

Modrá mašlička

Co ještě zbožňuji

Hlazení na krku

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Mikeš

Pohlaví
Datum narození

5. června 2013

Hmostnost

okolo 5kg

Krátce o mně

Jsem Mikeš..někdy klidný..někdy hravý. Ale všichni mě mají rádi. Ráno mě panička pustí ven a večer mě volá domů. Je to tak každý den. Mám kamaráda Spotyho, je to pes mops. Rádi si hrajeme. (Spoty je taky na hafících, můžete se mi kouknout do přátel).

Co umím

Na nic mě neučí a já si dělám co chci.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Mám moc rád rybu, ale jím granule pro náročné a VYBÍRAVÉ kočky. Ale ze všeho nejraději mám pamlsky. Party Mix mám úplně nejraději! Když s ním panička zatřese tak se hned zvednu a dostanu.

Oblíbená hračka

Moje oblíbená hračka je škrabadlo, mám tam pověšené různé hračky. Jako další skvělá hra je pro mě lovení! A moc rád si hraji s gumičkami.

Co ještě zbožňuji

Mám rád když mě někdo hladí na bříšku a já pak válím sudy sem, tam.

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Pixi

Pohlaví
Datum narození

2. července 2017

Hmostnost

1,1 kg

Krátce o mně

Jsem kříženec kočky domácí a britské. Během dne si hraji, koušu, hraji, jím, piju, hraji, škrábu, koušu, hraji, hraji, spím, hraji, koušu.

Co umím

Žádné

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Royal Canin - British shorthair kitten

Oblíbená hračka

Hraji si se vším.

Co ještě zbožňuji

Hraní, kousání!

Fotky

Přátelé (16)

Články

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?