Profilovka Ivona89

Ivona89

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
24 července 2016, 11:09:57

Kamarádi,nejprve vám musíme znovu poděkovat za to množství přáníček a dárečků,co jsme od vás dostali,bylo toho opravdu hodně,aspoň víme,že tu máme spoustu kamarádu. Jaká byla oslava narozenin?Dostala jsem grilované kuře s klobásou a mojí oblíbenou zeleninou,na něm zapíchnuté dvě svíčky,páníčci mi ho pak pomohli sníst.Dále jsem dostala nový pelíšek,plyšový a spoustu odměn,včetně hraček a něco na zuby. Odpoledne přišla zmiňovaná návštěva a byla to Lara,takže jsme řádili,především s novou hračkou,pískacím mývalem,který píská jak na ocasu,tak na hlavě a přetahovali jsme se o něj,pak jsme se honili s novým žlutým pískacím míčkem,dokonce panička přemluvila paničku Lary,aby tu zůstala,tak ji tu budu mít ještě dneska.

23 července 2016, 11:48:11

Kamarádi,tak dnes mám své druhé narozeniny.Už ráno jsem dostala několik krásných přání a dárečků právě od vás,ani nevíte,jakou radost mi to udělalo. Panička mi říkala,že dnes taky dostanu nějaké dárky a domluvila mi dokonce návštěvu,tak snad přijde,ale dárečky budou určitě.

12 července 2016, 11:43:25

Zdravíme kamarádi, konečně jsme zase zpátky a snad budeme aktivní,jak jsme byly předtím.Důvodů naší nepřítomnosti bylo hned několik, panička měla hodně práce a následně jsme jeli na dva týdny na dovolenou na ostrov Pag. Panička sem určitě dá nějakou fotku. Moc všem děkujeme za přízeň,především těm, kteří nám psali, i přesto, že jsme neodepisovali.Kitty s paničkou:-)

1 ledna 2016, 11:25:34

Kamarádi,tak panička vše stihla nachystat,všichni přišli a i moje kamarádka Lara.O půlnoci začali lítat petardy,Larince to bylo docela jedno,já jsem začala štěkat.Nejsilnější to bylo,když někdo pouštěl u nás na ulici.Jinak,to na co jsme všichni čekali, přišlo aspoň u nás na Nový rok,máme tu sníh.

31 prosince 2015, 10:05:22

Kamarádi,tak panička má dnes hodně práce.Přijede k nám pár lidí a mě dokonce moje kamarádka Lara.Posíláme vám jedno přání do nového roku 2016. Ať zvony zvoní a srdce plesají,ať svíce hoří a číše cinkají.Teď když ke štěstí už je jen krok,přejeme Vám šťastný ten nový rok. Kamarádi,děkujeme Vám za vaše přátelství,vzkazy a kostičky.Moc si toho vážíme.Kitty s paničkou

25 prosince 2015, 11:01:34

NÁŠ ŠTĚDRÝ VEČER Kamarádi,tak se s vámi velice rádi podělíme o to,jak to u nás včera vypadalo. Panička už den dopředu měla nachystaný bramborový salát,jen potřeboval uležet.Nejprve uvařila polévky,které museli být dvě,jedna rybí a klasický vývar.Kolem páté hodiny začala smažit jak kapra,tak řízky.U nás totiž někteří kapra vůbec nejí, a k tomu ji hrály vánoční koledy.Po večeři se panička odebrala pryč,nevěděla jsem kam, a když jsem přišla do obýváku,uviděla jsem vánoční stromeček,pod kterým byli nějaké zabalené krabice,tak jsem to musela začít zkoumat.Nakonec to dopadlo tak,že jsem byla ze všech nejvíce nedočkavá a u storměčku jsem seděla a čekala. Panička přišla za mnou a čekala,až dojdou i ostatní a pak začala rozdávat dárky.Dostala jsem toho opravdu hodně,nějaké nové hračky a hlavně hodně pamlsků. Takto u nás vypadal Štědrý večer,a doufáme,že u vás byl taky minimálně takový.

24 prosince 2015, 10:33:29

O Vánocích myslíme na ty,na kterých nám opravdu záleží.Jsou jako bílé vločky,snášející se na naši rozehřátou dlaň.I kdyby se nám nepovedlo všechny tyto vločky pochytat a pošeptat jim tiché vánoční přání na dlani,stále můžeme svá přání pošeptat do zimního vánku a ten je roznese do všech koutů k našim blízkým.Posíláme jedno malé přání i k vám a přejeme krásné Vánoce. Jěště jednou přejeme všem našim přátelům krásné svátky.Kitty s paničkou. PS:Panička letos napekla sedmnáct druhů cukroví.

24 července 2015, 13:54:40

Kamarádi,srdečně děkujeme za ty krásná přání k narozeninám a dárečky, které jste nám poslali.Moc si toho vážíme,jste skvělý.Nečekali jsme jich tolik.Nejraději bysme poděkovali každému zvlášť,ale báli bysme se,aby jsme někoho nezapoměli.Děkujeme i za gratulace k výhře v soutěži.Kitty s paničkou

1 července 2015, 10:12:13

Kamarádi, zdravíme vás. Hlasíme se po dvou týdnech,s tím, že jsme se vrátili z dovolené. Bylo krásně, plavali jsme v moři, měli jsme krásné počasí. Určitě uvidíte fotky. Bohužel jsme neměli internet, tak jsme s vámi nekomunikovali, ale teď už vše bude snad v pořádku. Musíme vám srdečně poděkovat za přízeň. Pohár jsme nečekali. Děkujeme moc. Kitty s paničkou.

19 června 2015, 10:46:33

Kamarádi, tak vám musím napsat dvě události. Ta první je, že panička má dnes narozeniny, už 26. A ta druhá je ta, že od včerejška všichni balí věci a panička mi vysvětluje, že jedeme dneska k velké misce s vodou, která bude akorát slaná. Nevím, co to je, ale vím, že by tam měla být moje kámoška Lara. Taky říkala, že by jsme s vámi měli zůstat snad v kontaktu. Tak uvidíme. Jinak vám s paničkou děkujeme za vzkazy, dárečky a kostičky, které nám posílate. Kitty s paničkou.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Kitty

Pohlaví
Datum narození

23. července 2014

Hmostnost

3,6

Krátce o mně

Ráda všechny vítám a kradu ponožky svým pánečkům, které vždy někde schovám.

Co umím

např. sedni, lehni, dej pac, ke mě

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

kuřátko, granulky si pečlivě vybírám

Oblíbená hračka

Mám spoustu hraček, přes míčky, gumová pískátka, přetahovátka apod., ale nejraději mám ponožky svých pánečků, sem tam hřebeny a gumičky.

Co ještě zbožňuji

Ponožky, procházky, jídlo, své páníčky

Fotky

Více fotek

Přátelé (294)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?