Profilovka Betti

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
3 března 2017, 17:06:23

Milý deníčku, moje panička byla ve středu a ve čtvrtek nemocná. Proto zůstala doma a já byl celý den s ní! :-D Opravdu mě to potěšilo. Ležel jsem ji u nohou a občas mi přinesla ze špíze i něco dobrého na zub :D . Dokonce jsem si vyzkoušel hraní na klavír (přikládám do alba fotku;-) takže se můžete mrknout).

28 února 2017, 22:07:58

Milý deníčku, dlouho jsem se neozval, co? Každopádně jsem si během té doby užil spoustu věcí! Měl jsem narozeniny a panička mi domů přinesla z Košic krabici plnou dobrot! Nějaké mi zbyly doteď. Končí nám zima a stejně tak moje každodenní poflakování vevnitř na gauči. Se začátkem jarem znovu oživnu a již brzy zase budu běhat po zahrádce. Během té doby jsem se pořád nezměnil. Jsem pořád ten veselý hyperaktivní pejsek, který je vždy natěšený, až se panička vrátí domů. To je zatím vše tak zase někdy jindy. Váš Spoty

29 července 2015, 20:55:31

Milý deníčku, moje panička zítra odjíždí :(. Snad to nějak přežiju. Hodně jsem si s ní pohrál a trávil s ní čas. Dneska nás navštívil i paničky táta. Na procházky ještě po nemoci nemůžu, ale moc moc jsem chtěl. Zase se o mě týden bude starat sousedka a pak přijde domů máma paničky a ta se o mě bude starat 2 týdny. A pak už mi domů přijde panička :). Určitě budu mít neskutečnou radost, že se vrátila.

28 července 2015, 22:20:32

Milý deníčku, dneska jsme hráli s paničkou a její sestrou zajímavou hru vevnitř. Byla to pěkně bláznivá hra. Panička si lehla na zem, její sestra na ni položila deku a já po paničce chodil. Přitom jsem ani nevěděl, že chodím po ni. Pak vystrčila ruku z deky a já se toho lekl. Byla to i taková masáž pro paničku ;). Byla to legrace. Sice už tolik nekašlu, ale pořád dostávám antibiotika. Teplotu už asi taky nemám. Pozítří mi panička odjíždí do Maďarska na 3 týdny :(. 1 týden se o mě bude starat sousedka. Další 2 týdny zas paničky máma. Takže to nebude tak hrozný...alespoň doufám.

27 července 2015, 17:13:11

Milý deníčku, dneska pršelo. Panička mě vzala dovnitř a tam jsem vyčkal. Pak šly panička a její sestra volat i Mikeše. Volali ho a volali, ale nic. Když už to vzdaly tak šly dovnitř, kde jsem na ně čekal. A hádejte kdo byl vedle mě? Ano správně, Mikeš. Ony když byly vepředu (my byli vzadu) tak Mikeš si v klidu odkráčel domů. Sestra mé paničky ho objala, jelikož ho miluje ze všech z nás nejvíc. Každopádně jsme s Mikešem byli vevnitř, když venku pršelo.

25 července 2015, 23:28:47

Milý deníčku, den po dni se cítím lépe. Dneska jsem už měl chuť si hrát a tak. Dneska ráno, ale byla velká bouřka. Přesně v 7:00 udeřil obrovský hrom blízko našeho domu...hooooooodně blízko našeho domu. No dobře nebylo to přesně v 7:00, ale přibližně v tolik to bylo. Hodně fouká vítr a je zataženo. Ale kašel ještě pořád mám. :/

24 července 2015, 22:45:02

Milý deníčku, dneska jsem se cítil mnohem lépe než včera. Méně jsem kašlal. To určitě díky antibiotika. Měl jsem hodně pozornosti, protože panička otevřela dveře od terasy a já si mohl chodit ven a dovnitř kdy se mi zachtělo. A to se mi líbilo. Vevnitř ale máme jeden stůl (je jich tam víc ale tak obrazně..) a já jsem si jedno místo u stolu očuchal a už, už jsem zvedal nožičku, abych se vyčůral. Naštěstí mě panička včas zastavila a já se vyhnul vyhubování. Došel jsem si tedy na WC venku a pak jsem se vrátil a pohrál si s paničkou. Moc hezky se o mě stará a jsem za to rád.

23 července 2015, 19:55:47

Milý deníčku, jak začít...v posledních dnech jsem se choval divně. Nechtěl jsem si moc hrát a nevyžadoval jsem tolik pozornosti jako obvykle. Taky jsem kašlal. Postavil jsem se a začal vydávat přitom divné zvuky. Byl to suchý kašel. Jelikož panička nevěděla co s semnou je, tak mě vzala dneska k veterináři. V autě mi ani nebylo zle jak obvykle. Seděl jsem u nohou své paničky. Když jsme dorazili (trvalo to asi 10 minut, tak jsem se vyčůral. Před námi byli ještě dva psi, ale nečekali jsme dlouho. Veterinář mě posadil na stolek a změřil mi teplotu. Normální psí tělesná teplota je 39°C. A já měl 39,5°C. Takže jsem měl teplotu. A ještě k tomu zánět průdušek. Také nám řekl, že se asi uzdravím za 5-6 dní. Veterinář mi dal léky a odešli jsme domů. Byl jsem stejně jako panička moc rád, že se nejspíš brzo uzdravím. :)

22 července 2015, 20:49:06

Milý deníčku, dneska jsem se necítil moc dobře. Po celém dni jsem divně kašlal. Nevím jestli jsem něco nesnědl špatného nebo jestli nejsem nemocný. Nebo, že by to bylo kvůli tomu vedru? To nevím. Každopádně jsem si na procházce pohrál s Čikem a to bylo fajn. Budou zde i fotky z dneška s ním. Cvičil jsem i odpoledne povely co již umím. A panička mě chce v budoucnu, ale co nejdřív naučit povel-dej pac.

21 července 2015, 17:41:42

Milý deníčku, ráno bylo velké vedro. Panička šla prodávat zmrzlinu a já zůstal na zahradě ve stínu. Možná by mě vzala s tebou, ale minule, když jsem byl tou cestou na procházce (říkáme tomu okolo barevných domů) tak jsem už cestou zpátky tak nemohl, že mě museli polovinu cesty zpátky nést v náručí. Je pravda, že cesta tam a zpátky není pro mě zrovna nejkratší, ale prostě jsem to nevydržel a sednul si uprostřed cesty a nechtěl vstát. A dneska jsem si pohrál s moji oblíbenou hračkou: oranžovou chrastící plyšovou hvězdou a s paničkou. Hodila mi to a já proto jak jsem v tom vedru mohl pro to běžel. Výdrž jsem ale neměl moc velkou. A tak asi po 10 minutách jsem si lehnul do stínu a napil se.

20 července 2015, 20:17:09

Milý deníčku, byl jsem hodně venku. Tohle počasí mě zabíjí. Musím být pořád ve stínu a hodně pít. Byl jsem venku postříkán malinko vodou. Odpoledne jsem si procvičoval povely co umím s paničkou a za to jsem dostával výborné psí piškoty, kterých mám ještě dva pytlíky, které jsem dostal ještě v červnu k narozeninám. K večeru jsem byl vevnitř abych se pořádně nadlábnul.

19 července 2015, 23:41:41

Milý deníčku, dneska v 1 hodinu ráno dorazila moje panička domů z dovolené. Sice jsem spal, ale jejich auto vždy když přijdou domů, probudí. Takže jsem se probudil. Byl jsem radostí bez sebe, když jsem je po týdnu zase uviděl. Ten týden mě krmila a starala se o mě panička mého kamaráda Čika. Byl jsem spokojen, že zase vidím svoji rodinu.

19 července 2015, 23:39:01

Milý deníčku, dneska jsem si s paničkou hodně hrál. Různě na honěnou nebo aport-honěnou. To je taková hra, že panička hodí nějakou hračku a já pro ni doběhnu. Jenže ji nevrátím zpátky jako u klasického aportu, ale začnu s ní běhat a panička mě pak honí a musí tu hračku získat. Když ji získá, pak ji musí zase hodit.

8 července 2015, 21:48:57

Milý deníčku, dneska ráno, když mě pustili dovnitř byla u nás sousedka Bára (majitelka Čika). Koukali se na film a já jim ležel u nohou. Venku pršelo. Alespoň nebylo takový vedro jako včera. Odpoledne si dali nanuky, protože už bylo lepší počasí. Zbytek nanuku mi dali. Taky jsem se ochladil. Večer jsme běhali kolečka okolo domu s paničkou a její sestrou Niki (majitelka kocoura Mikeše). Dostal jsem čistou vodičku na večer a šel jsem spát.

4 července 2015, 21:40:50

Milý deníčku, dneska jsem byl v bazénu. Panička pro mě a sobě připravila na zahradě bazén. Bazén je modro-bílý, nafukovací. Naplnili ho vodou. Na sluníčku se pěkně zahřál a dopoledne byla voda hezky teploučká. Odpoledne už byla trochu studenější a tak, aby mi nebylo velký vedro mě tam panička pustila. Začal jsem si ve vodě čvachtat a moc se mi to líbilo. Byl jsem roztomilý. Panička tam byla s semnou. Nebyl jsem v bazénu poprvé. To můžete poznat z mých fotek co jsem sem dal dřív. Dám jsem fotky z dneška co jsem byl v bazénu. Hodně psů vodu nemá rád, ale je vodu miluju.

3 července 2015, 23:45:40

Milý deníčku, dneska jsem si to velice užil. Ráno jsme si jako vždycky hráli. Pak jsem byl s kamarádem Čikem na procházku. Prošli jsme se okolo domů. Různě jsme se honili a přitom se zamotávali do vodítka. Pak mě postříkali vodou, aby mi nebylo horko. Kolem večera si semnou ještě hráli na zahradě panička její sestra a jejich kamarádka/sousedka. Dnešek byl velmi vydařený.

1 července 2015, 22:04:52

Milý deníčku, dneska jsem se měl báječně. Protože jsem poznal nového kamaráda. V sousedství máme totiž jednoho psa jménem Čiko. Toho můj páníček pozval na návštěvu, abych si zlepšil sociální život. Čiko se mi hned zalíbil a hráli jsme spolu asi 3 hodiny. Pak musel zase odejít domů. Ale doufám, že po tomhle se ještě někdy uvidíme. Což nejspíš ano, když zjistili, že spolu dobře vycházíme.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Spoty

Plemeno

Mops

Pohlaví
Datum narození

11. června 2012

Hmostnost

10 kg

Krátce o mně

Srst je béžová až na obličej a uši což jsou černý. Mám doma kamaráda Mikeše (kocoura) se kterým dobře vycházím.

Co umím

Sedni, lehni, ne! (např. když mu nějaký pamlsek dáte před nos a řeknete ne tak to nesní, až když řeknete ano)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Všechno

Oblíbená hračka

Chrastící, plyšová, oranžová hvězda

Co ještě zbožňuji

Drbání na bříšku

Fotky

Více fotek

Přátelé (13)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?