Profilovka Irča

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
6 listopadu 2015, 00:24:18

Mám za sebou hárací den. A vůbec se mi to nelíbí. Nemůžu ven, protože tady na vsi je jeden takový malý psík, který se prý dostane všude i do chovné klece. Je to prý místní plemeník. A mým páníčkům se nelíbí, tak musím být doma. Jen mne venčí a hlídají, abych prý nevzala roha.

4 listopadu 2015, 23:16:39

Dnes jsem byla opět na cvičáku. Panička mi vybrala takový, kde se cvičí pozitivní motivací. Když se mi chce, tak udělám cvik a dostanu odměnu a když se mi nechce, tak si běhám a čuchám. Panička měla dobré pamlsky, tak jsem se snažila. Byl tam hezký pejsek bígl, tak jsme se očuchávali a protože už zjistili, že hárám, tak nám další očuchávání zatrhli.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Isabel z Dašického zátiší

Pohlaví
Datum narození

3. března 2015

Hmostnost

21 kg

Krátce o mně

Narodila jsem se v březnu r.2015 v Dašickém zátiší a mám 7 sourozenců. Pořád musím něco dělat. Naposledy jsem pomáhala česat jablka a pár jsem si jich schovala pod rybíz. A taky mi chutnají jahůdky. Panička mne pořád něco učí, teď mi dává do tlamičky kost a na povel jí musím pustit. Co bych pro kousek dobrého pamlsku neudělala, tak se snažím.

Co umím

sedni, lehni, na místo, k noze,

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

vše co můžu ukrást

Oblíbená hračka

pískací míček

Co ještě zbožňuji

Strašně ráda něco koušu. Panička mi nestačí kupovat uzle. Nejvíc se těším na cvičák, kde mám spoustu kamarádů. A taaky miluji vodu, do každé louže či rybníka skočím skočím.

Fotky

Více fotek

Přátelé (14)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?