Profilovka BlackLexx

BlackLexx

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
30 prosince 2015, 18:29:20

Byla jsem se podívat za mým kamarádem huskym, který bydlí kousek ode mě. Čekalo tam na mě překvapení. Majitelé si pořídili nové štěňátko - křížence huskyho a malamuta. Bylo to ještě větší miminko než já, je starý 8 týdnů. A já mám 12 týndů. I přes to nám majitelka prozradila, že váží 7,8kg což je přesně moje váha. Určitě to bude obr až vyroste, těším se na nového kamaráda zase zítra.

29 prosince 2015, 18:30:45

Dnes jsem si chtěla hrát s našim kocourkem Charliem a on spolupracoval. Začala jsem po něm skákat na chodbě a on začal velmi hlasitě mňoukat. To přivolalo paničku a ostatní členy rodiny. Ti rozsvítili všechna světla na chodbě a začali se na nás dívat. Stáli všude okolo nás a já jsem si stále hrála s Charliem. Ten se naježil a začal se bránit. Nejdřív jsem od něj dostávala jen jemné facky tlapičkama, poté ale přidal i drápky. Když jsem stále nepolevovala, tak se do mě Charlie pořádně opřel. Začal po mě skákat a povalovat mě na zem. Já jsem ho přeskakovala a on mě kousal. >:-( Všichni kolem nás stáli, smáli se a dívali se jak se pereme. Charlie potom vyskočil na skříň a bylo po zábavě. :_/

28 prosince 2015, 22:43:02

Dnes jsem se opět předvedla. Vzbudila jsem se trochu se najedla a začala jsem si hrát s paničkou, ta ale po chvilce musela odskočit k plotně. V tu chvilku mě popadly roupy a řekla jsem si, že ten stromeček co tu je je hroozně krásný a určitě i chutný. Tak jsem se hned pustila do větviček na které jsem nejlépe dosáhla. Po chvilce kdy už jsem otrhala asi 3 větvičky, přišel kocourek Charlie, viděl, že si hraju se stromečkem a s radostí se přidal. Charliemu ale nechutnal stromeček, pustil se do ozdob na něm. Já jsem si spokojeně a tiše žvýkala větvičku aby na mě nikdo nepřišel, ale Charlie vzal ze stromečku celý řetěz a utíkal s ním kolem paničky. Asi jí ho chtěl ukázat a pochlubit se, ovšem to prozradilo i mě.. :D

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Charlie

Pohlaví
Datum narození

16. září 2013

Hmostnost

5 kg

Krátce o mně

Jsem britská modrá kočka. Nejdříve jsem byl jen já a já, ale teď nám přibyl nový člen rodiny - pes Akinka. Nejdřív byla menší než já ale teď už mě předrostla. Rád se schovávám a když mě hledají jsem schválně ticho. Aki si chce často hrát ale já jen někdy. Raději si zdřímnu. :)

Co umím

Ignoruj, spi

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Granulky, kuřecí maso

Oblíbená hračka

Akinka - náš pes, myšičky, podrpsenka

Co ještě zbožňuji

Spánek, pozorování všech členů rodiny někde zvrchu

Fotky

Základní informace

Jméno

Aki

Pohlaví
Datum narození

9. října 2015

Hmostnost

7 kg ale ještě budu hooodně růst

Krátce o mně

Ráda si hraji, koušu vše co vidím a budím paničku. Když spinkám, tak jsem prý nejhodnější. Panička mě každý den cvičí doma i venku. Už umím základní povely, i když s povelem \\\"ke mně\\\" si moc nerozumím a někdy neposlechnu, ale já se to naučím. Mají ze mě velkou srandu, když válím sudy, tak je často válím i bez povelu. Přivezli si mě až ze Slovenska, ráda se vozím autem, jsem prý cestovatelka.

Co umím

Sedni, Lehni, Ke mně, Zůstaň, Kuk, Pusu, Sudy, Vyskoč, Popros

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Nejradši bych snědla vše co vidím ale nejvíce mi svědčí granulky Calibra

Oblíbená hračka

Každá bota a hlavně moje panička. Jinak si strážím scoji opičku a nedám na ni dopustit.

Co ještě zbožňuji

Mám ráda každého živého tvora ale nejvíce se kamarádím s kocourkem Charliem se kterým bydlím.

Fotky

Více fotek

Přátelé (4)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?