Profilovka Lucia

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
26 dubna 2011, 19:57:14

úžasné Velikonoce :-) jela jsem s páníčky sama, bez Blondyse! už to dávalo tušit, že to bude nadupaná akce. a byla! odjeli jsme se 2 kolama, fůrou masa. v sobotu 56 km do kopce hore, a zase dole.. s děsnýma cyklistama a akorát po silnici se mnou jeli páníci pomalu. jinak jsem stačila a všecky překvapila, jak rychle běhám. zatímco někteří po silnici 35 km/hod, já klidně po louce tak, abych byla první. první výlet mě rozhodně neunavil a po návratu jsem pořád prudila s aportkama. druhý den 46km, no, dobře.. na zastávkách na kole jsem už i usnula a spala jak špalek i po návratu. aportek přišel na chuť až po 2 hodinách bordeřího komatu. jo, jestli jsem byla ráda, že v pondělí už jen procházka? já nebyla ta unavená..

30 července 2010, 00:32:50

teďka jsme dělali strašně moc věcí. panička pěkně zapracovala na mojí psí vznešenosti a prostě musím za ní do vody a plavat s ní! nejprve jsem tedy šel na vodítku a doslova mě tam musela vtáhnout, ale teď už jdu za ní i sám a vodítko si jen tak plave vedle. v úterý jsme přeplavali celou malou ameriku a dokonce jsem se nechal přemluvit i k jednomu skoku do vody! a dnes jsem si hrál s cizím psem!! je to mnou a nebo bachovými esencemi?

24 května 2010, 19:47:27

sobota byla fakt výživná, vzali mě, žlutého psa, na závody. na dívání se. všichni psi tam chodili na vodítkách, nebo byli poslušní - já chodil pro jistotu s košem. vlastně jsem ani sám v autě ani nepíp, tolik psů jsem v životě neviděl, neslyšel. teprve se uvidí, jestli mi to pomohlo, bo jsem se samozřejmě snažil sežrat zvlášť ty, co chodili o samotě, na velkou smečku jsem si netroufl ani kouknout.. no, pak jsme si dali aspoň proběhnutí na koloběžce, prý jsem fakt dobrej, škoda, že zlejš :-) ale uvidíme! erisy výkony bych strčil do kapsy!

24 května 2010, 19:34:05

v sobotu jsem se parádně proběhla a pobahnila se - byli jsme se podívat na hobby závodík v Hoštěnicích a běžela jsem s paničkou bikejoring, s páníčkem canicros. panička bere za úspěch, že nebyla poslední - přeci jen u obzvlášť velikých louží nás dost brzdila ;-) a páníčka jsem odtáhla na parádní 2. místo. vydělala jsem blondysovi :-( obojek, bo já je nenosím, nějakou granuli a super pocit, přeci jen se jinak běží, když vás tolik lidí obdivuje v tom krásném plášti z bahna!

6 května 2010, 01:40:16

tož dneska nás naše ženská vzala okolo obory se srnečkama s tím, že budeme trénovat ovládání se žlutého psa. nic z toho nebylo, protože jsem se nechal odvolat jako zcela cvičený pes - jednoduše pršelo a tak srnečky nepochodovaly, nýbrž byly schované pod střechou. tak jsem se jen podíval a tvářil se, že ty srnky jako normálka... o tom, že jsem paničku odvezl 30 km rychlostí za bažantem včera, než stačila zabrzdit a vůbec si ho všimnout radši pomlčím, škoda, kdyby si nevšimla, tak jí vyklopím a měl jsem večeři ;-) ona je dost drsná, když velí stůj, to se pak zabrzdí a musí se stát bažant nebažant..

1 května 2010, 22:00:34

zítra prý pojedu s páníčkem na děsně dravou 30km cykloakci bez psů, budu musit všem stačit, prý je to můj test, zda zvládnu tolik, co se tvářim a bez Blondyse ;-) jinak KOLOBĚŽKA je uklizená, od té doby, co se na ní panička totálně rozflákala a pak na nás vřískala, když jsme jí s Blondysem šli křísit se na ní nemůže ani podívat, no, škoda, byla to docela legra ;-)

27 dubna 2010, 12:06:16

tak v pátek to vypadalo hodně nahnutě s běhací akcí, panička odjela kamsi s tím, jen počkejte až se vrátím.. až se vrátila, uložila doma obr krabici a trošku jsme se i proběhli.. v neděli byla krabice rozbalena a páníček sestavil KOLOBĚŽKU. V neděli jsme s koloběžkou dostali zabrat a už si nás jako spřežení půjčujou ;-)

17 dubna 2010, 02:38:20

panička lituje, že jsem tak problematický pes, protože moc rád tahám a čím dál rychleji běhám a závodně bych prý potkával moc psů a to by se zvencla.. pokaždý když nějaký cizí vleze až k nám, můžu se zbláznit a s paničkou pak začínáme znova, pořád a pořád dokola.. trpělivost prý růže přináší a tak se bláhová pořád snaží. dneska jsme potkali samé rozumné páníčky jiných psů, ale jak jsem byl nabroušenej ze včerejška, průchod okolo ostatních psů vypadal jak krocení divé zvěře

17 dubna 2010, 00:29:42

takže páníček opravil kolo a tak zase a zase běháme a běháme, jsem absolutně nejlepší bordera! předvčírem byla panička na výletě ještě s jedním bordrem, poté, co už jsme byli na kole asi tak 8 km a border zatím čekal, až uklidíme vraha /Blondyse, je to jeho nejnovější přezdívka/ a pak jsme šli znova.. BC, mladej chlap a on běhal jen poloviční rychlostí a měl fakt dost, chápete? a já si dala po 8km s paničkou a blondysem dalších 12 i teďka s tou bordeří společností a pořád jsem byla jako nová a nejrychlejší a to jsem ještě paničku musela vytáhnout do každýho kopce!

25 ledna 2010, 00:56:54

dvoudenní klid v tom běžeckém martyriu, tak jsem se včera alespoň skoro uškrtil v roští, naštěstí, než tam panička došla ve sněhu po pás jsem se vysvobodil sám... pro jistotu jsme ale nenašli obojek. zlomil jsem si nejspíš ocásek /dnes mě začal bolet na dotyk/ a zase budou vyšetřovat stolici, zase krev, krev.. to aby se nenudili, když neběháme ;-) k té nudě jsem sežral dneska bochníček chlebíku ze stolu, za což jsem sice nedostal, protože jsem se nenechal chytit při činu, zato jsem ale díky plnému břuchu přišel o delší procházku, protože nikdo neví, kdy jsem to snědl a kdy to má jít ven, šak já je ještě potrápím - neměli mě nechávat samotného, což ;-)

25 ledna 2010, 00:52:30

tak přišla totální hrůza a postrach všech border!! prý jsme běhali teď nějak moc a tak jsou dva dny klidu, jen s takovýma normálníma procházkama, no aspoň cvičíme, ale stejně, to běháníčko chybí.. prý ale nesmím zmagořit, už tak mi dnes dělala děsně pomalá chůze u nohy velké potíže!

11 ledna 2010, 11:10:18

tak včerejším dnem hodlám zapomenout na chůzi na vodítku, představili mi, na co mají jako ty psy! teďka provozujeme trénink prý na nějaké závody či co a dostal jsem kšíry a makám, prý bych stejně zdrhnul a tohle mě unaví. včera jsem po prvních 10km padl a spal a spal a spal.sice trénuju s borderou na její závody, ale pojede prý sama !! a já zůstanu doma !! každopádně mě povzbuzují vpřed a go, potom mě připnou na řemínek a to je samý pomalu, pomalu, tak mi to hnedka přestalo jít, sami chtěli tahat, tak mají psa zaplého v tažném módu a hotovo dvacet

4 ledna 2010, 16:22:52

už jsme dávno přestali hledat prázdný pelíšek, kdeže to Čertík je, jsme s Blondysem drzejší a vykutálenější, tak nás předvčírem vzali páníčci na výlet.. Jo, první den jsme šli jen 18km, což je pro nás 4nožce pohodka, ale druhý 28km a to jsem sice Blondysovi záviděla, že pracuje skoro celou cestu - šel zapřažený, protože jako moc ještě neposlouchá.. ale pak jsem si to rozmyslela.. hodnější psy jste neviděli! i do kufru jsme se hrnuli zcela sami a až do druhého dne do rána o nás nikdo nevěděl. Dokonce jsme ani paničku nevzbudili, když zaspala čas naší večeře!! Až páneček se smiloval o půlnoci a musel zase budit on nás ;-)

12 prosince 2009, 01:44:48

tak jsme vám byli ve čtvrtek na mega výletě, že mi ani panička nebrala míček - panička ušla tak 25 km, ale my s Blondysem? pchá, minimálně 10x tolik a naše panička si stěžuje, že jí bolí nožky..moc hezky celej vejlet lilo, takže jsem byla mooc pěkná bordera, ze který odkapávalo bahno ;-) nechápu, jak to Blondys dělá, ale on dycky vyleze z lesa a do 1min je čistej, panička mu nemusela ještě ani jednou sprchovat nohy! no, přiznávámm, že nás to dost znavilo, v hospodě po výletě by nám bylo úplně jedno, když si panička odskočila, kdyby nás někdo ukradl..nějak jsme zachrápli, že jsme ani nezaregistrovali, že odešla ... moc stydíme, měla z nás akorát pak srandu, jak jsme nebohý - za to jsme se ale odměnili tím, že jsme opadali a usušili se v autě, hehe, to teďka vypadá - hotová psí limuzína ;-)

12 prosince 2009, 00:59:32

už třetí den jsem velmi hodný pejsek, který když dostane nějaký nápad nevhodného charakteru, tak se nechám odvolat, sice třeba na slyšels, nebo na zvýšený hlas a nějaké upoutání pozornosti.. ale pokroky jsou to velmi značné, panička je se mnou teďka moc spokojená a já se tak snažííímmm..už mi skoro i odpustili pokus o sežrání čičiny.. trubka ale mi naběhla, he.. akorát kdybych při tom vítání paničku neškrtil tím, že se jí pověsím na šálu a držím, držím, tak by mě prý měla ještě radši ;-)

8 prosince 2009, 20:38:51

tak jsme minulý týden byli na RTG ještě s Blondysem, takové týrání psů, to jste neviděli!! představte si ten vořech by měl stoprocentně 0/0 na DLK i DKK, kdyby se to někam dalo posílat! a mě teda poslali, ale něco málo tam určitě bude, aspoň to o mě říkali, tak jsem jako teda zvědavá, zda se něco změní, protože kromě vyholené tlapky je nám to s Blondysem zcela fuk.

8 prosince 2009, 15:10:10

včera to byl náročný den.. nejdřív se mnou pán prvně zkusil kolo od té doby, co mě mají za vlastního a opravdu jsem chtěl sežrat toho hodného pejska na druhé straně chodníku..dostal jsem po prvý. a když si tak spinkám po výletě v kuchyni, tak kočku přestalo bavit se na mě koukat ze skříně a do té kuchyně vběhla /většinou se okolo mě plíží/ no a už jsem jí měl v hubě - naštěstí jsem nestačil stisknout, jak na mě začali ječet.. vlastně, ještě že jsem nestisknul, protože bych dostal daleko víc, než jsem dostal jako po 2. panička když to viděla, tak řekla, že jsem fakt děsnej, ať jí povím, čím mě má motivovat, abych na ní dával pozor.. tak jsme šli ven zcela sami cvičit s miskou, kde byla večeře! chápete s večeří na procházku? s miskou? šak ty lidi taky ale koukali..no a potkali jsme psa, od kterýho jsem se s tou miskou nechal odvolat a ani se mi chlup nezježil, pro jistotu jsem byl na šňůře, ale když budeme trénovat s miskou častěji, tak třeba budu hodný ;-)

10 listopadu 2009, 00:20:49

jsem každým dnem hodnější a hodnější, ale paničku začala zlobit bordera, chápete, že těžce snáší, když všichni chválí mě, jaký jsem krásný a papírové čuby si ani nevšimnou?? čuba jedna ješitná..ale je jasný, že jsem krasavec, žejo ;-) nechápu, co proti mě Erisa jako má, první týden si se mnou tak pěkně hrála... teďka odmítá všecky moje pokusy o hry, tváří se jak žárlivá metresa a to přitom jí do misky nelezu, když při přípravě upadne granule, tak se na ní ani nepodívám, aby si jí mohla uloupežit sama!

10 listopadu 2009, 00:16:50

tak už máme doma skoro 3 neděle toho cizáka, hloupou Blondýnu! jako by nestačilo, že má ta ženská 2 psy! ona se nechá, aby si jí pořídil ještě třetí!! první týden byl v pohodě - měla jsem cizáka jako venkovní hračku, ale když si od nás nikdo nechtěl vzít, tak to začínam špatně snášet, teďka to vypadá, že u nás zůstane!! chápete to? panička mi sice utírá nohy jako první, ale copak jsem teďka ta jediná? teda druhá jediná? dneska jsem odmítla poslušnost, když u ní byl ten cizák, aby si toho náhodou nevšimli, tak jsem to samé předvedla večer i páníčkovi, třeba se jim rozsvítí a cizáka vypakujou... ale slyšela jsem něco o tom, že dostanu navíc zcela samostatnou cvičící procházku na 15 min, abych měla ten pocit jedinečnosti.. hrůza!!

6 září 2009, 00:56:52

byla jsem s páníčky na dovolené v horách - až do 2600m jsem vylezla po svých tlapkách, jiného psa jsme takhle vysoko vůbec nepotkali!! Jen jednoho srabíka huskye, ale ten byl o 1000m níže ;-) pánečci byli moc pyšní a jen je mrzí moje odřené tlapky, prý mi měli koupit boty. Chápete boty?! Prý příště jdeme do takhle vysokých hor jedině s botičkama, tak vám nevím, zda se na to nevykašlu..

23 června 2009, 01:58:40

tak jsem přišla na to, co je to chodit na houby. to ste klidně s páníčky 2-3 hodiny v lese, ale je to taková nuda, to si nedovedete představit, hlavně, když něco najdou. Dokonce bych to označila za týrání, nejdřív vás vyprovokují slovy pujdeme? a pak se rýpají v zemi a vlastně se nikam nedojde, fakt děsný !

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Extravagant Eris

Pohlaví
Datum narození

30. září 2008

Hmostnost

17 kg

Krátce o mně

velice inteligentní a velice chlupatá potvůrka milující pohyb

Co umím

všecko, co se mi hodí

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

uplně všecko, hlavně to, co můžu někomu ukrást

Oblíbená hračka

momentálně jsem se velmi vzhlédla v povolání zahradnickém a miluju přesazovat kosatce ze záhonů a dělat krátery do trávníku, případně přehrabuji kompost, což prý je jediné jakž takž užitečné

Co ještě zbožňuji

všecko

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Blondy

Pohlaví
Datum narození

9. ledna 2007

Datum úmrtí

2. června 2013

Hmostnost

25

Krátce o mně

jsem nalezený vobyčejný nejvíc pažravý vořech ze všech pažravých vořechů

Co umím

pracujeme zatím jen na přivolání, jde to ztuha

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

všecko

Oblíbená hračka

nic..

Co ještě zbožňuji

hlazení, pozornost

Fotky

Více fotek

Přátelé (25)

Články

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?