Profilovka Peťullka&Gazollka

Peťullka&Gazollka

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
10 listopadu 2017, 16:20:50

Dnes slavíme 9 let od založení tohoto uživatelského účtu, snad tu s vámi vydržíme až do konce ;-). Benjík to tu celé vedl a pak jsme vládu převzali my pozůstalí :-). Vzpomínáme na něj hlavně panička, vždy když kouká na jeho profil. Kolik jsme tu potkali skvělých psích kámošů a jejich pánečků :-). Je to fajn komunikovat za nás čtyřhnohé :-) a podílet se na našich bříbězích ze života co si asi pejsci myslí :-). Jsme rádi a příští rok už to bude 10 let, letí to strašně rychle. Ale dost povídání o tom jak jsme tu šťastní (to je jasné), dnes u nás počasí nic moc, víkend na kruku což je paráda. Zítra focení (snad to vyjde) a vycházka. Neděle bude odpočinková jako vždycky. Tak se mějte užívejte si víkend a neseďte jen tady na hafíkách :-DD

10 listopadu 2017, 16:18:04

Dnes slavíme výročí co je náš uživatelský profil 9 let založený. Od počátku Benjíka až do dneška :-) jsme moc rádi, že jste tady s vámi a snad tu ještě hoodně dlouho budeme :-), teda spíš to tady pak převezmou kluci :-) já už přeci jen tady nebudu sloužit další desítku, ta nás, ale čeká až příští rok :-DD. Jinak se mám fajn. Příští víkend bych mohla být u kluků :-)

10 listopadu 2017, 16:16:32

Dnes slavíme 9 let co jsme tady založili svůj uživatelský účet :-). Benjík tu byl od začátků hafíků našel si tu spoustu kamarádů se kterými se i naživo potkal. My teď tady přebíráme štafetu a snad nám to ještě spoustu let vydrží a snad vydrží i tady to pouto na hafíkách :-). Jsme rádi, že jsme tady a můžeme se s vámi podílet o naše zážitky ať už sportovní nebo jen ze života ;-). Mějte se kamarádi hezky, užijte si víkend. U nás je zataženo a škaredě, zatím nepřší což je super. Těšíme se na víkend. Zítra jdeme na focení tak snad nebude pršet. Panička chce s námi nějaké podzimní fotky :-) a než napadne sníh tak ať z toho nemáme ještě zimní fotky!!

8 listopadu 2017, 16:21:27

Včera jsme oslavili Roníkovi narozky. Byli jsme na delší vycházce, domů jsme šli už za šera. Roník se se mnou rozdělil s dortem a taky mi vypůjčil hračku co dostal. Pak jsme leželi a šli na večerní vycházku. Teď se nic moc dělat nedá, když je brzo tma. Dnes je počasí škaredé, tak to bude jen krátká vycházka. Snad je u vás lépe. ;-)

8 listopadu 2017, 16:19:13

Ještě jednou moc děkuji :-), tolik přáníček jsem od Vás nečekal :-), potěšilo mě to. Skvěle jsme si to užili. Panička udělala dort a k tomu jsem dostal hračku. Alvinek sice koukal co to, ale rozdělil jsem se s ním :-). Bylo to fajn, byli jsme na delší procházce, tu jsme stihli i za světla, ale domů jsme přicházeli za šera. Doma jsme si pak hráli a odpočívali, měli jsme nacpané bříška. Dnes je u nás zataženo a škaredě. Zatím neprší, ale žene se mlha 8-} . Zítra má prý pršet. Dnes asi půjdeme jen na krátkou vycházku. ;-)

7 listopadu 2017, 15:34:45

Kamarádi, všem moc děkuji za přáníčka, velice mě potěšili :-). narozeninový den si užívám. Odpo pak panička bude dělat dobrotu tak snad si dáám :-), jsem velký jedlík a panička mě musí hlídat, jelikož labradora v sobě nezapřu tak je to za potřebí. Jinak včera jsme trošku zlobili, tak jsme měli sekec mazec a byli jsme v pelíškách. Dnes nám svítí sluníčko tak to bude určitě lepší. V sobotu se jdeme fotit, tak pak fotečky přidáme, panička chce s náma nějaký podzimní :-) a hlavně jsme si našli super kamarádku, která chodí s námi na vycházky a tak ji panička poprosila. Určitě budou i nějaké sněhové až napadne sníh. Tak ještě jednou všem děkuji za dárečky a přáníčka k 2. narozeninám :-) :-)

7 listopadu 2017, 15:30:53

Včera nás panička vzala na vycházku, už jsme šli za tmy, ale lepší to asi v týdnu nebude :-). Takže chodíme jenom na takovou rychlejší vycházku, je delší než ta ranní, ale moc se venku nezdržujeme. Doma si pak hrajeme, akorát včera jsme měli útrum. Panička byla naštvaná protože jsem ze***l celou kuchyň, takže otevřela okno šli jsme ven a pak to musela uklízet. Vůbec se s námi nebavila. Dnes slaví narozky Roník, tak bude mejdan. Panička chystá na odpo nějakou dobrotu jak přijde z práce :-). Zítra vám o tom písneme víc. Zatím tady máme dnes krásně, slunečno a i docela teplíčko.Tak se mějte ;-)

6 listopadu 2017, 17:00:38

Víkend utekl jako voda a máme tu zase nový týden. V sobotu jsme byli na vycházce v Adamově - vydali jsme se na Alexandrovu rozhlednu. Šli jsme lesem, svítilo sluníčko a smečka psů byla veliká. Byla to fajn parta, všichni jsme si sedli. Honili jsme se za klacíkama, listím. Moc lidí jsme nepotkali což bylo super :-). V neděli jsme byli doma a večer jsme šli na agility trénink. Panička nadšená z našich výkonů nebyla 8-} , i když občas se nám nějaká sekvence zadařila a pěkně jsme ji zaběhli. Trénovali jsme co jsme chtěli, takže náběhy do slalomu, zóny, rozlišovačky. Nás to, ale i tak hrozně baví a děláme to většinou pro zábavu :-). Jinak dnes Peggy slaví 11 narozeniny :-), letí to rychle. ;-D

6 listopadu 2017, 16:46:44

Víkend zase rychle utekl a páníci jsou zase v práci, ale bylo to super. V sobotu jsme tady měli krásné počasí a tak jsme měli domluvenou odpolední vycházku na rozhlednu v Adamově - Alexandrova rozhledna. Šli jsme lesem v krásné přírodě společně s dalšími hafany. Bylo to fakt fajn, já jsem se vylítal a taky jsem poslouchal :-). Šel jsem se bez paničky mrknout na rozhlednu :-D no tu málem trefil infarkt :-D, ale naštěstí jsem se dostal zpátky dolů. Doma jsme pak usli a nacpali si bříška. Neděli jsme měli odpočinkovou, panička ráno šla na jogu a navečer jsme šli na agility trénink - samostatný. No panička moc radost neměla 8-} protože jsme přesně dělali to co děláme na závodech - nevydržíme na startu, nevnímáme, nejdeme překážky které máme jít, lítáme všude možně po parkuru. No nebyla moc nadšená, a proto musíme trénovat. Do konce roku nikam nejedeme tak máme možnost. Od nového roku zase začínáme :-). Jinak zítra mám narozky, už druhé tak jsem zvědav co má panička pro mě, ale prý furt zlobím takže nic. Asi si to oslavíme s Peggynkou, která má narozky dnes. ;-D ;-D ;-)

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Peggy

Pohlaví
Datum narození

6. listopadu 2006

Hmostnost

7kg

Krátce o mně

Jsem kříženec knírače a ještě nějakého plemene s dlouhou srstí. Jsem z útulku. Ráda chodím bez vodítka a nejlíp kde nejezdí auta. Bydlela jsem v Brně a pak 3/4 roku v Kobylí a snad teďka zůstanu zase v Brně. Mám černou barvu. Dřív jsem si vůbec nehrála a vše se pomalu zlepšuje. Hraji si s plyšákama, občas potahám uzlík. Ráda lebedím na zahrádce když je hezky a v zimě moc dlouho nevydržím. Už jsem měla štěňatka, ale narodili se mi jen 2, museli ,ě vykastrovat jinak bych při porodu umřela, teď žiju spokojený život s rodinkou a Benjíkem.

Co umím

Ke mně, sedni, lehni, popros

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Granulky a masíčko

Oblíbená hračka

Plyšové hračky a provokovat Benjíka

Co ještě zbožňuji

Když je semnou panička nebo páneček doma, mazlení,dlouhé procházky

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Teddy

Pohlaví
Datum narození

15. září 2013

Hmostnost

200 g

Krátce o mně

Ahoj kamarádi. Jsem nový přírustek do domácnosti k Benjíkovi a Peggynce. Jsem zakrslí králíček. Moje jméno je Teddy. Pocházím ze zverimexu kde jsem byl do teďka. Už se těším až poznám víc domácí okolí.

Co umím

zatím žádné, ale třeba časem

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Travička, granulky pro králíka, tvrdý chléb

Co ještě zbožňuji

Zkoumání nového prostředí, mazlení

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Alvin Glint of Hope

Pohlaví
Datum narození

22. dubna 2014

Hmostnost

no aspoň už 18kg

Krátce o mně

Jsem pěkné zlobivé štěndo, které se učí poslušnosti a začínáme i agility

Co umím

základní sit, down, k noze, ke mně, toč, back, ruka, slalom mezi nohama, osmička mezi nohama, odložení, plaz se, couvání

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Mám teďka granulky, ale jsem tak trošku mlsoun

Oblíbená hračka

dírkovaný míček, ten teďka miluju nejvíc, ale mám taky rád pískací hračky a přetahovadla

Co ještě zbožňuji

mazlení a páníííky

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Ron

Pohlaví
Datum narození

7. listopadu 2015

Hmostnost

12. týdnech 6 kg

Krátce o mně

Jmenuji se Ron, pocházím až ze Starého hrozenkova. Mám 6 sestřiček a jednoho bráchu. Jsem kříženec borderky a labradora. Páníci našli inzerát na bazos.cz a hned jsem se jim zalíbil. Byl jsem takový vánoční dárek pro paničku a tak si pro mě 23. prosince 2015 přijeli. Měl jsem tehdá 6. týdnů. V autě byl nějaký velký kámoš, prý Alvin a můj skoro brácha, který se mnou budu trávit celý život. Druhý den po rozkoukání už jsme spolu řádili. Od 7. týdne jsem na barfu a prospívá mi to. Doufám, že budu taky takový vrcholový sportovec jako Alvuš, čeká mě agility a flyball, ale mám na to ještě dost času. Své nové rodině dělám radost i starosti, ale zatím jsem zdravý. Bydlím tedy v Brně a moc se mi tu líbí.

Co umím

sit, ke mně, toč, back, lehni

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

masíčko, piškotky a pamlsky

Oblíbená hračka

Alvinek, vše co píská, přetahovadla

Co ještě zbožňuji

mazlení, lítání, papání

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

♥Benji♥

Pohlaví
Datum narození

9. března 2005

Datum úmrtí

5. ledna 2017

Hmostnost

7kg

Krátce o mně

Ahoj, jmenuji se Benji a jsem kříženec. Můj tatínek je pudl a maminka německý lovecký jagdteriér. Jsem rychlý, hravý, divoký, nevydržím být v klidu jenom když jsem unavený, ale to jen na chvili. Většinu času trávím hraním si s míčky, přetahování s paničkou. Rád bývám venku na zahradě, ale jen přes den. Chodím rád na dlouhé procházky i na výlety. Také chodíme na flyball, ten mě moc jde a baví. Snad se budeme věnovat i nějakýmu dalšímu sportu. Tak už se věnujeme agility. Děláme velké pokroky a nše trenérka nás moc chválí. Jsme tam jenom chvíli a už umíme toho docela dost, ale ještě se máme co učit.

Co umím

sedni,lehni,ke mně, pusť, popros, zůstaň, dej pac, hop, fuj, chyť, přes, dokola, toč, chytání 3balónků za sebou,místo(pelíšek, boudička), vlézt do krabice, ruka(nose touch), nohy, panáček, odložení, paravá a levá packa, mrtvej pes, slalome mezi nohama, osmička, podej, sudy, mrtvolka

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

masíčko, piškoty, párečky, psí mlsky, granulky- jenom polomáčené, konzervy psí, paštiku, všechno možný

Oblíbená hračka

uzlík, míček na šňůrce, pískací slepičku, klacík, šišku, občas kamínek, tenisáky, míčky co pískají, frisbee(když mi ho panička hází)

Co ještě zbožňuji

Dlouhé procházky, házení tenisáků, zahrádku, mazlení

Fotky