Profilovka Winey

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
20 ledna 2018, 19:48:00

Ahoj kamarádi, omlouváme se, že jsme teď delší dobu nebyli, ale panička, moje pravá tlapka, která se stará o můj profil, píše za mě deníček a rozdává Vám bodíky, je nemocná. Před několika dny dostala angínu a musela k doktoru, kde dostala inejkci a antibiotika 8-| :_( Na jednu stranu mi je jí hrozně líto, hopkám za ní pořád do postele a olizuju jí, aby jí bylo lépe (už jsem jí trochu pomohl, páč už říkala, že je to lepší). Aby jste veděli, tak postel je jediné místo, kam teda obvykle nesmím, ale tím, že jí bylo zle, tak neměla ani sílu mě peskovat a sundavat dolů, takže jsem tam s ní lebedil a hlídal jí, kdyby se jí přitížilo.:-D Nad lítostí ale občas vítězí pocit nadšení, že když je nemocná, tak nechodí do práce a tudíž tady nezůstávám ani na chvilinku sám :-DD Jinak u nás teď napadlo moc sněhu a tak chodím ven na túry s páníkem a to Vám povím, ten mi dává do těla. Vybírá takové stezky, kde jsou obrovský závěje, že se v nich občas i ztrácím 8-} :-D moc mě to ale baví, a hlavně mě hřeje u srdce ten pocit, že vím, že doma na mě čeká panička s plnou miskou a po doplnění energie se u ní můžu s přecpaným pupkem stočit do klubíčka a spokojeně chrupkat. :_/ ;-D Věřím, že i Vy si užíváte sněhu, mějte se krásně a omlouváme se, kdyby jsme se zase na chvíli odmlčeli. Henk

11 ledna 2018, 12:59:08

Ahoj kamarádi, přináším pár novinek, mým páníčkům asi přeskočilo, páč domu přinesli další zvířátko a ne ledajeké. Normálně přinesli hada, prej Hroznýše královského a říkají, že je to můj kamarád... ale jak to může být můj kamarád, když si s ním ani nemůžu hrát. Když si ho přinesli, dali mi k němu čuchnout, já mu chtěl dát "hubana" a hned jsem dostal vynadáno. Teď bydlí v nějaký sklenění kostce, chudák, musí mi závidět, že já si můžu volně běhat :-D ale občas si ho páníčci berou do ruky a on po nich leze a já jsem z toho celej nesvůj, protože to jsou moji páníčci a jen já se s nimi můžu mazlit... no mám na něj spadeno, co Vám budu říkat >:) ale panička mě zlobí a říká, ať ho moc neprovokuju, že až vyroste, aby jsem nebyl jeho hlavní chod 8-|, on totiž až bude dospělej tak bude mít asi 2 metry :-O Takže teď zvolim asi jinou taktiku, hada se už všímat nebudu a zkusím se s ním kamarádit... já totiž nechci být jídlo 8-} :-D Takže mi držte palce a mějte se, až se s ním skamarádím pošlu foto jak se máme rádi :-DD :-DD :-DD

25 prosince 2017, 20:57:29

Ahoj kamarádi, omlouváme se za delší absenci, ale však víte, předvánoční čas byl trochu "hektiš". Nic méně už je to dá se říct za námi. Běžím se Vám teda pochlubit, jak jsem byl hodný a kolik mi Ježíšek nadělil dárečků. Večer jsme trávili s páníčkama u babi s dědou a přisel i paničky brácha s mým kamarádem Rufíkem. No poklidná sváteční večeře se rázem stala zajímavější :-DD :-DD :-DD po večeři se pak rozdávali dárečky a já dostal moc hraček, nějaký dobrůtky a mňamkový masíčkový paštičky. Největší radost mám z míčku se kterým, když si hraju, tak z něj vypadávají dobroty, to je Vám panečku záhada, kde oni se v tom berou. Věřím, že i Vy jste měli pod stromečkem naježeno a přejeme poklidné strávení zbylých svátečních dnů. ;-) :_/ ;-)

5 prosince 2017, 16:53:41

Hafoj kamarádi, tak dnes chodí Mikuláš s andělem a také prý čerti... od rána mi panička vyhrožuje, jestli budu zlobit, tak mě prý odnesou. Jako já si osobně myslím, že jsem hodný a nezlobím, ale panička má jiný názor, asi se jí nelíbilo, že jsem jí dnes "uklidil" pantofle. Takže teď radši sekám latinu a natahuju uši jestli neuslyším řinčení řetězu, abych se běžel rychle schovat, kdyby si pro mě náhodou přišli. Mějte se také krásně a nezlobte ať si pro Vás rohatý taky nepřijdou >:) >:) >:)

3 prosince 2017, 20:02:57

Zdravíme všechny, tak už tady prý máme první adventní neděli, panička říká, že za chvíli budou Vánoce a jestli prý budu hodný, tak mi Ježíšek taky přinese nějakej dárečk. :-DD No hodný, to já jsem pořád, teda myslím si. Třeba dnes a včera panička pekla cukroví, po celém bytě to moc hezky vonělo a proto že mám být hodný, tak jsem jí chtěl pomáhat, seděl jsem u ní a chodil za ní a čekal až mi dá povel... jediný povel co řekla, bylo NEMOTEJ SE a jdi si hrát s páníčkem... no tak vidíte, pro dobrotu na žebrotu :-D a už se tedy zapojovat do domacích prací nebudu. Tak užívejte adventní včas v klídku, žádný shon a mějte se rádi, pac a pusu posílá Henk

13 listopadu 2017, 12:55:24

Ahojte všichni, jakpak se všichni máte? Věříme, že dobře. U nás včera vůbec celý den nešel internet, tak jsme Vám ani nemohli poslat kostičky, ale dnes to napravíme. Včera bylo u nás ráno pěkně ošklivo, tak mě panička ráno vyvenčila a pak říkala, že si uděláme léháro, prý, že slovo neděle je odvozeno, od slova nedělat, tak že budeme jen doma v teple a hrát si a mazlit se na gauči. A tak jsme taky udělali, pěkně jsme zatáhli rolety, zatopili v krbu a koukali na film, no vydrželi jsme to docela dlouho :-DD o to ví jsme pak byli překvapení, že když jsme šli ven, bylo všude bílo 8-| no já byl z toho úplně vykulenej, panička mi vysvětlila, že se tomu říká sníh,že ho prý přivezl Martin na bílým koni (já teda žádnýho Martina a ani koně neviděl:-DD ). Pustila mě tedy z náruče do toho bílého cosi, jejej.. mě zábli packy, opatrně jsem našlapoval, čuchal a čuchal, zprvu se mi to moc nelíbilo teda, říkal jsem si, co je to zase za novinky. Ale pak jsme si začali hrát, panička mi z toho sněhu udělala "míčky" a házela mi je, já je chytal a cupoval je >:) a tak jsem zjistil, jaká je to sranda, v tom běhat a hrát si, co Vám budu povídat ani se mi nechtělo moc dom, šel jsem až když jsem byl úplně mokrej a vymrzlej. No už se těším na dnešní prochajdu, snad ten sníh ještě vydrží, ať můžeme skotačit. Tak pac a pusu Henk :-)

29 října 2017, 14:44:03

Ahojte všichni, jak se máte... taky je u Vás takovej vichr? 8-| Já si tak v noci hezky spím a najednou takovej fičák, no já jsem se Vám lek, to víte, hned jsem začal kňourat, protože než mi panička vysvětlila, že je to jen velký vítr, tak jsem se tak bál. No dalo jí to hodně práce mě zpátky ukolébat ke spánku, prý spinkej, až vstaneme bude líp... TO JO, pěkně mi kecala, přijde mi to ještě horší a v tom já musím chodit ven čůrat? ! 8-} No aby se neřeklo, tak rychle vyběhnu, vyvenčím se a běžím zase zpátky, protože mám strach aby mě to někam neodfouklo, co já bych si pak počal? Takže všem s paničkou přejeme, ať se to rychle přežene a nenapáchá to žádné škody. Mějte se krásně, zůstaňte raději doma a když musíte ven, tak ať Vám to moc neprofičí kožíšky. Páááá ;-)

5 října 2017, 19:13:36

Prší a prší a prší... to jsou dny, no panička říká, že lepší už to nebude, že přišel podzim a sluníčkové dny už jsou pryč. Ale nebojte já nezahálím, místo dlouhých procházek si hrajeme doma a učíme se novým věcem... tak třeba včera a dnes jsem se učil dávat PAC... tý jo, já než jsem na to přišel a udělal, co se po mě vlastně chce, tak to páníčky stálo hodně ňaminek a pochval :-D . Tak se mějte fajnově... a já zase letím, neboť už na mě volají, prej mám ukázat návštěvě, co už všechno umím (no, jak nevytáhnou nějakou dobrotu, tak je prdím a z toho gauče neslezu). >:)

28 září 2017, 14:55:51

Čauky kamarádi, doufáme,že si užíváte sváteční den pohodově... u nás je mlha jak mlíko a ještě mrholí, no počasí, že by ani psa nevyhnal 8-} , tak si užívame den na gauči a hrajeme si doma. Zítra má být už lépe, tak mi slibila panička dlouhatánskou prochajdu, takže dnes budene šetřit tlapky. Pac a pusu Henk a panička

27 září 2017, 23:59:26

Dneska jsme byli s paničkou na houbách... páni to Vám bylo něco, běhal jsem a běhal a ten les nikde nekončil. ;-) A tolik hub kolik jsme našli, to by jste ani nevěřili... moc mě to bavilo, to je jiný dobrodružství, než chodit jen tak po parku, no už vše těším až půjdeme zase, klidně i bez hledání hub :-) :-)

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Henk

Pohlaví
Datum narození

6. května 2017

Hmostnost

už mám přes 5 kilo... heč ;)

Krátce o mně

Jsem zatím malý, ale je mě všude plno... Rád zkoumám nový věci a pořád někde něco lovím, občas nepozorovaně ukořistím něco lahodného (páníčci mě pak hubujou a stále dokola opakujou slovíčka FUJ a NESMÍŠ... no chápete to?). Jinak si myslím, že jsem celkem hodný pejsek, umím i poslouchat a rád spím paníčkům v klíně a nebo vedle nich na gauči, jo, jo po trochu lumpačení se musí holt odpočívat.

Co umím

sedni, lehni, k noze... další se teprve učím

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Granulky a kuřecí masíčko s rejžickou a mrkvičkou a taky tuňáka, toho já rád, moc rád.

Oblíbená hračka

Ponožka :-)

Co ještě zbožňuji

mazlení, spaní na gauči a přetahování se s paníčky

Fotky

Přátelé (0)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?