Profilovka PESANI

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
20 dubna 2011, 00:23:00

Panička pořád pracuje a běháme za nemocnýma lidičkama tak ani nemáme čas psát a odpovídat,tak se omlouvám.Je už krásně tak skoro celý den běhám po zahradě a pak doma usnu jak špalek. Na velikonoce jedeme na chatu to se uz těšíme jedeme mimo kocoura všici.Tak doufám že tám bude moje dcera a poví co a jak.

15 ledna 2011, 13:09:04

Mám se fajn už měřím 81 cm tak má panička radost.Ovšem to neznamená že se nechovám jako štěně, je mi přece 6 měsíců.Tak se snažím ,ale někdy to dá záhul- musim občas vytvořit louži, nejlépe na koberec,pozvracet auto, čmajznout paničkovi řízek ( už je vegan ),dělat hluchýho,hrát si když jdeme po ulici, zlobit kočku při jídle,atd.Ale rodinka mě má ráda, protože jsem mimi.Canisterapie mi jde zatím úžasně,panička mě jen chválí.Tedka se mi zase povedlo zdrhnout až do postele přímo ze zahrady, úžasné.Hezký víkend

15 ledna 2011, 13:02:24

Dneska je počasí pod psa a tak hajám.Panička trochu nadávala že chrápu jak lokomotiva, ale já za to nemůžu.To asi ten polštář co byl pod hlavou.Tedka hajám u kluka v posteli a čekám až se vrátí ze závodu aby se válel se mnou.Dneska jsem měla taky kuře, ale málo, musím schodit, asi do plavek nebo co.Já ale chodím na Evu !!! tak nevim co pořád mají s tím hubnutí.Krásný víkend

15 ledna 2011, 12:57:53

tak je tu sobota,sobotička klídek a pohoda.Dneska odpočívám, papám dneska jsem měla kuře a to já můžu, pak zlobení s Tondou a hajání v posteli.Počasí nic moc, ale když dostanu bundu vydržím i dlouho venku.Panička mě přihlásila na výstavu v březnu do ČBtak se musím připravit. Od příštího týdne začneme zase jezdit na canisterapii do pomocné školy tak se hro zně těším.

12 ledna 2011, 18:08:09

tak jsme zase tady.Nebyl internet tak panička nepsala.Co je nového ? Skoro nic Tonda roste do nebes už má 78 cm.Na canisterapii je šikulka tak tedka chodíme všude spolu.Na cvičák chodí zatím sám protože ho panička připravuje na zkoušky.Já jinak vzorně na něj dohlížím, hlídám Ebi aby se neutahala.Připravuji se na sezonu výstav, ale nevím mám udělat vlohy ale panička je dicky tak nervní.Dneska jsme řádili na zahradě, no klasika vyhrabali jsme díru - kráter.Bahno jsem měla všude, no krása až jsem mrzla.Chtěla jsem se propašavat do postele, ale panička né, nejdříve koupel.Tak mě drhhli no a pak jsem vyčerpáním usnula v posteli dobrou

21 srpna 2010, 16:56:15

Tak očička už mám vyléčený.Byla jsem s naší smečkou na chatě a to se mi hrozně líbilo ani jsem nechtěla večer domů.Na domečku už běhám po zahradě a lezu po stromě.Panička když přijde běžím se honem mazlit a taky pozlobit Tondu dokud se nechá.Jinak musím chodit do domečku kontrolovatpotkany a oni se mi potvory rozmnožily.Tak kočky čau

21 srpna 2010, 16:52:05

Jsem Tonda a narodil jsem se v Ostravbě vlkodaví mamině.Tatka je barzoj tak uvidíme co ze mně vyroste.Domu jsem jel pendolínem a metrem.Takže dopravní prostředky jsem splnil.Zatím jsem byl už v domově důchodců a jde mi to.Mazlím se i na procházce a to s každým tak než se projdem tak to trvá.Včera jsem dostal píchanec a je to nic moc, byl jsem s toho stzrašně unavený.Dneska je holka v práci tak mě hlídá a venčí kluk.Už pěkně řádím s Ajšou až peří lítá, ale holka není doma.Chudák až přijde, to bude mela.

21 srpna 2010, 16:46:34

Bohužel štěnatka nám odešla do nebíčka.Bylo mi moc smutno, ale Ajšinka mě v tom nenechala.Pořád se mnou hajala, olizovala mě,utěšovala, je to kámoška.Jinak mi panička přinesla štěně Tondu.Nevím komu chtěla udělat radost, ale mě ne.To jí nestačí kotě.Ale už jsme se skamarádili.Hlavně aby mě poslouchal.Jsem ráda že jsme se už přestěhovali a můžu se válet v jezírku nebo na trávě.

21 srpna 2010, 16:39:31

Tak je po dovolené a jsme tu.Doma jsou samé novoty.Nový domeček, postýlka,zahrádka no a pejsek.O štěnatka jsme přišli tak aby Eby moc nebrečela máme doma psího kluka.Zatím je vyjukaný a všeho se bojí.Doma je vpoha.Řádíme jak tajfun, pořád něco vyvádíme je s ním sranda.Tak jsem zvědavá až nám klučina vyroste.Včera jsem byla s Tondou na očkování a můžu říct že byl hodný šikula a nebrečel.

26 června 2010, 13:35:00

Po pauze jsme tu zase.S paničkou jsme byli na výstavě v Kunraticích ,no a mám zase medaili tak dobrý.Do práce za dětmi a do důchodáku chodím sama, protože Ebi čeká ty mimina a už musí odpočívat.Jinak je doma nový kotě a protože je černobílé chodí všude se mnou.Je to malej křeček.Je doma první den tak uvidíme.

26 června 2010, 13:26:33

Tak po nějaké pouze jsem tu.Bříško se zakulatilo, cecíky naplníli a zatím čekám kdy to přijde.První termín mám 28.6. tak uvidíme pak má panička dovolenou a bude tam se mnou.Stěhujeme se na domeček .Panička se směje že bude stěhovat nejen rodinu,ale i štěnata.A co je nového máme doma mrnavé kotě, někdo ho opustil,vyhodil a panička se ho ujala,jako kdyby jsme jí nestačili.

19 května 2010, 23:00:13

A je to tady, panička je smutná.Byla jsem na zkoušek vloh a nic jsem neudělala.Panička byla tak nervní, tak jsem jí uklidnovala a zkoušky nic.Musím tedy přes léto trénovat, aby holka nebrečela že to všechno zmotá.Aspon ví že mi střelba vůbec nevadí.Ještě že mi jde to mazlení v canisterapii.Stěhování se ještě nekoná.Dnes přivezli linku tak ještě podlaha v pokojíku pro malého a jdeme balit.

14 dubna 2010, 18:37:13

tak konečně jsem prolomila ledy smůly( doufám). S paničkou jsme byli na výstavě a konečně jsem taky něco vyhrála.Tak měla panička radost že máme pohárek.Jinak stále cvičíme na lovecké zkoušky, ale nevím jestli to vyjde letos.Čeká nás stěhování, ještě má holka hodně práce .Já vím že by nejraději byla s náma doma, ale penízky jsou potřeba to by jinak nebyl domeček.Jinak nám jde skvěle canisterapie a to je důležité.

14 dubna 2010, 18:32:28

Tak po návštěvě u babičky jsem vyfásla dietu.To mám za to že jsem hlídala babičku aby nesnědla něco skaženýho.No a tak hubnu.Byli jsme zase na domečku celá rodina a protože panička makala na zahradě já s ní.Celkem jsem chytla asi pět myší a aby mi holka věřila, že já sama přinesla jsem jednu živou a ukázala jak jí chytám.Řeknu vám panička měla tak velkou radost že skákala až do nebe

29 března 2010, 10:04:44

A je tu pondělí. Celá moje rodinka byla na chatě.Já teda ne.Já jsem hlídala babičku s Andělkou.To je štěně od Adinky.Už není taky nejmladší jde jí na 14 let tak se starám o obě. Běhala jsem po zahrádce a hlavně babička pejskům vaří samé mnamky tak se papalo a já pak pěkně chrupala.Babička teda tvrdí že děsně chrápu, víc než ona, ale já nic neslyšela.No a dneska už jsem zase doma a odpočívám.Utahalo mě i to hlídání a papání. Budu asi dneska držet dietu.

29 března 2010, 09:59:28

A je tu zase nový týden.O víkendu byla chatička a to já ráda.V sobotu jsme se byli projít a protože si Max pokadil zadek musel do řeky, atak jsem šla taky a bylo to prima.Kluci malý hráli na vojáky , tak jsem se přidala.Moc nadšený nebyli, jelikož mám noc a vždycky je najdu.V neděli byla vlečka a to já můžu.Docela se mi povedla tak mě panička chválila.Jsem šikulka.Dneska hajám.

13 března 2010, 20:00:02

Tak ta zima trvá a trvá.U nás ve městě začala velká kontrola známek a očkování,Copak mi pracanti jsme na nějaké ošahávání cizími lidmi zvyklí.Ovšem jsou pejsci kteří cizí nemusí a ani nemají být kamarádští.Když se takové setkání stane poproste policistu že mu psa podržíte jako na veterině nebo ještě lépe podám obojek.U některých psů hlavně trpasličích plemen je takový člověk naklánějící se natahující ruku hrozba, nehledě že pejsek vníma strach páníčka co se to děje.Tak hodně zdaru a nebojte se nebolíto, jen noste při venčení občanku, známku a sáček.

13 března 2010, 19:49:02

Panička je po noční tak dneska nic moc. Je fakt že jsem musela ven brzo ráno, ale zase si šla se mnou lehnout do postele.Jinak trénuji na výstavu do Boleslavi.Byli jsme se zvážit na veterině tak mám další kilo navrch už vážím 21kg.Chybí mi sice ještě 4 kila ale to se už podá.Lovu zdar.

23 února 2010, 19:39:19

Tak už to víte máme potkaní miminka.Jsou už větší tak všude lezou.Dokonce je panička vzala na terapii.No a děti si chovali potkany a mě si nevšimli hrůza.Jinak je sluníčko tak běhám venku.Musím zase více trénovat na výstavu a zkoužky, ZV tak to snad ta moje panička zvládne.Vždycky je tak nervní a pak mi to kazí.No a co moje imič, přece si ho nezkazím, tak ji trochu vycepuju a snad si dá říct.Já narozdíl od ní vím co mám dělat.

5 února 2010, 22:07:02

Tak už jsem zdravá. Mám už vytažený stehy a běhám jako blázen.Panička mě nechala na domečku u babičky abych si trochu odpočinula.Já teda řádila ve sněhu až mě packy boleli.Tento týden jsem začala chodit do práce tak už je to fajn.Na zahradu se k nám zatoulala sousedovic fenka zlatáka tak se panička smála že je adoptovaná.

5 února 2010, 21:49:48

Tak nevím jak to bude v domečku.Babička už se nastěhovala i s Andělou- štěně Adinky ( dalmatin ) a ta mě moc nemusí.Je fakt že jsem zvyklá být středem pozornosti no a Andělka mi dala kapky že je tam pánem.Tak já nakonec budu poslouchat nějakou puntíkatou babču.Jinak je to fajn chodíme za dětmi i staroušky.Panička moc nestíhá,protože musela kluka přihlásit do jiné školy.No a stěhování se blíží tak jen čekám kdy budou balit můj pelíšek.V psí škole jsou tedka noví štěnata tak se můžu vytahopvat co všechno už umím.Pak obejdu jejich páníčky a vyžebrám plno mnamek.

13 ledna 2010, 21:51:24

Dneska panička lítala okolo Ebiny protože měla úraz.Tak jsem jí celý den lezla až na hlavu jinak by snad na mě i zapomněla nebo co.Ale ven na velkou prochajdu jsem šla jen já s Maxem.Byli jsme otestovat rybník.Aby byl vidět led musela jsem hrabat.Pak jsem zlobila Maxe.Vždycky ho chytnu za krk a třepu s ním, no a na ledě mu to klouže takže padá jako pytel brambor.Je to docela sranda.Ted už se ohřívám u holky v posteli, není jí moc dobře tak utěšuju a to já ráda.Jsem zase středem pozornosti.

13 ledna 2010, 21:29:49

Tak a je tu smolný den.Přišel sních ,radovánky a také úrazy. Včera jsem šla na boby s klukem to bylo vpohodě.Běhala jsem klouzala,bobovala.Pak jsem s klukem šla přes silnici na kopec a co čert nechtěl malem mě porazilo auto.Odnesla to jen noha a nervi páníčků.Panička přišla večer s práce a když viděla tu ránu málem se rozbrečela.Dneska už je to dobré.Ošetřujeme ránu a v pátek nás čeká šití.Tak držte paničce palce at to přežije já ji budu olizovat at sebou nesekne.

14 prosince 2009, 13:01:16

Tak a už jsem oficiální canisterapeut.Už mám za sebou test canisterapie a dokonce i už certifikát,hurá.Přišla pěkná zima,Ebi s Maxem mají radost.Nevím proč?Venku mi mrzne zadek a to mi holka koupila zimní bundu.Já jsem teda radši doma v posteli a nebo musím hodně běhat aby mě ta zima nechytla.

14 prosince 2009, 12:56:37

Napadl snížek hurá.Že je ho, málo to mě nevadí, válím sudy,metám kotrmelce, kluožu se a je to bezva.Včera jsem byla dost smutná, protože mě holka vzala na cvičák a po cestě jsem potkala Endulu.Byla jsem ráda,že ho vidím pusinkovala jsem ho .No a co myslíte, že udělal ?Šel se projít, prý sám, to mu tak věřím šel k rybníku za holkama.Chlap !Já teda hodně brečela, ale panička že né že se jde na cvičák.Prostě mě vůbec nechápe a to je ženská.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

EBI

Pohlaví
Datum narození

29. května 2003

Hmostnost

..............30.........................

Krátce o mně

Ahoj,jsem majtelkou maleho kluka,mí cvičitelky,jo a jednoho chlapka.Miluju aport a hrabání myší na poli. Doma mám skákavou Ajšu,línýho vzteklouna. (prodávam psí bopky kupujte do vyprodání zásob) TAK PA EBI

Co umím

základní, aport, stopa, cuovej, kolečko, kolo, dej pac, překul se, plaz se, štěkej, kolo, kolo a skok, slalom, tunel, hop, bok, místo, pusinku,

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

ryba,piškoty,myšy,ovoce.....

Oblíbená hračka

míček,dítě,plišák,uzel,jablko

Co ještě zbožňuji

jogurty,psí sladkosti,chatu,válení,klouzání ve sněhu.................................

Fotky

Základní informace

Jméno

Ajša

Pohlaví
Datum narození

25. května 2007

Hmostnost

20 kg

Krátce o mně

Ajšu jsem koupila na inzerát v 1,3m.Od první chvíle je náš největší mazel, ožila celá naše rodina. Je to vynikající pejsek do rodiny, na cvičení. Již od srpna praktikuje canisterapii ve Speciální škole a v DD. Na cvičáku jí to jde taky dobře a již má i první úspěchy i na výstavě.

Co umím

ke mně, lehni, sedni, stůj, klus, pomalu, hop, tunel, aport, pust, dej, bok, vypadni, místo, kde je kluk, hledej, stopa,

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

piškoty,pacholík,kostičky

Oblíbená hračka

dumma,uzlík,Ebi

Co ještě zbožňuji

chování, mazlení, aportování

Fotky

Základní informace

Jméno

Tonda

Pohlaví
Datum narození

21. června 2010

Krátce o mně

Co umím

ke mně, fuj,sedni

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

vše co papá panička

Oblíbená hračka

-uzlík,botky,vše co panička potřebuje

Fotky

Základní informace

Jméno

Whiskas

Pohlaví

Krátce o mně

ja jsem odešel od sve paničky nedobrovolne ale ted se mam taky dobře holky na mne venku cekaj a miska je bezedna

Co umím

přivolaní

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

nejlepe masíčko

Oblíbená hračka

spolubidlící

Co ještě zbožňuji

jídlo a božský klid

Fotky

Přátelé (40)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?