Profilovka Andrejka a Přéma :-)

Andrejka a Přéma :-)

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
19 února 2013, 20:44:42

Ahoj moji psí kamarádi, tak jsme tu nějakou dobu nebyli... stala se spousta věcí. V minulém týdnu mi diagnostikovali sníženou funkci štítné žlázy a nic moc jaterní testy, tak jsem od paní doktorky dostala na štítku Euthyrox a na játra nějaký Flavobion. Panička má o mě velký strach, nemá s tímto žádné zkušenosti, tak snad to bude zase všechno v pořádku. Mějte se tu moc krásně a zase brzy hafojky. Vaše Ladynka.

4 dubna 2012, 13:36:09

Hafojky kamarádi, moc se omlouváme, že jste teď delší dobu neposílali kostičky, ale byla jsem na operaci s ouškem. Na veterině mi diagnostikovali nádor, tak ho museli co nejdřív odstranit. Naštěstí histologie vyšla v pořádku a vše se vyřešilo menším operativním zákrokem. Teď už jsem zase v plné síle a začínám posílat :-) Všem hezký den Ladynka s paničkou

26 ledna 2012, 11:06:14

Hafojky kamarádíčkové, tak včera se mi povedlo páníky pěkně vyděsit. Odpoledne jsem byla chvilku sama doma a byla mi dlouhá chvíle, tak jsem si po věšákem vytáhla mojí krabici se starýma hračkama, se kterýma už jsem si dávno nehrála a roztahala jsem hračky po celém obýváku :-) K tomu, jak jsem tahala tu krabici, mi spadlo na zem pár věcí, které na ní byly položené. Páníci přišli domu a v první chvíli si mysleli, že u nás někdo byl, pak ale objevili otisk mých zubů na krabici a bylo to jasné :-)) No jo, nuda je nuda. Hezký čtvrteční den všem :-)

25 ledna 2012, 15:00:41

Tak jsme doktora úspěšně s paničkou zvládly :-) Zdlábla jsem mu tam tři tyčinky, dostala jsem pigáro a upalovala jsem s paničkou domu :-) Teď už vegetím na pelíšku a je mi fajn. Venku dneska asi moc lítat nebudeme, vypadá to, že každou chvílí začne buď sněžit nebo pršet... uidíme. Tak zatím hafojky :-)

24 ledna 2012, 14:06:34

Moc všem děkujeme za poslané kostičky a vzkazíky. Ne vždycky stihneme všem odepsat a poslat kostičky zpět, ale vždycky se to budeme snažit dohnat :-) Zítra k doktorovi... :-/ To jsem vždycky nešťastnější, když to máme za sebou a jdeme s paničkou domů. Ale budou mě jen očkovat, tak to zvládnu. Doktor si vždycky myslí, že mě ošálí kostičkama a já přestanu pozorovat, co na mě chystá, ale to se plete :-) Já jsem holka mazaná a ošálit se nedám :-)) Tak mi držte zítra paciny, ať mě to moc nebolí :-) Hafojky Ladynka

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Ladynka

Plemeno

Tosa Inu

Pohlaví
Datum narození

12. dubna 2008

Hmostnost

cca 50 kg

Krátce o mně

Ahojky, jmenuji se Ladynka (po mamince).Jsem pěkná raubířka, ale i pořádnej mazel.Miluju svoje páníčky.Mám ráda spoustu lidí kolem sebe, svůj gaučík, všechny plyšové hračky a vůbec vše co jde kousat, žužlat, trhat i jinak zpracovávat.Ráda chodím na procházky nebo jen tak lenošíme s páníčkama doma.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Konzerva s těstovinami,piškoty

Oblíbená hračka

Gumový míček, všechny plyšové hračky:-)

Co ještě zbožňuji

Svůj gauč, páníčky u sebe, hlazení, drbání, cupování toaletního papíru:-)

Fotky

Více fotek

Přátelé (41)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?