Profilovka stan

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
11 prosince 2009, 22:22:07

Nitra Minulý týden jsme vyjeli na dvojitou mezinár.výstavu do Nitry. V sobotu i v neděli Darkan dostal ocenění V1, CAC. V neděli navíc rezCACIB, protože nejsme moc znalí výstavních pravidel, domnívali jsme se (někteří), že Darkan už je champion Slovenska, ale není to tak. Že má mít 4x CAC, tak ještě někdy zajedem do SR nebo...

11 října 2009, 23:25:49

WORLD VÝSTAVY(v kategorii sám s CZ rodokmenem) 1.den:SVĚTOVÁ VÝSTAVA, hodnocení „excelent“ tj.výborný, ale bez umístění, protože Darkan nechtěl ukázat zoubky, asi mu bylo horko. V hale bylo vedro 30°C a dusno jak v papiňáku. 2.den:Speciálním výstava bílých ovčáků (skoro stejní pejsci a jiný rozhodčí), hodnocení opět nejvyšší a 1.místo ve své kategorii s CAC Slovenska. Výstava byla tentokrát venku pod stanem za deště, větrného počasí a teploty kolem 13°C. TAK jsme pěkně vymrzli a teď jsme se zase hezky pochválili. Konec hlásání Darin a spol.

27 června 2009, 22:39:17

KDYŽ SE NEPOCHVÁLÍŠ SÁM, NIKDO TO ZA TEBE NEUDĚLÁ... Dnes jsme byli na další výstavě (MVP Brno). V pavilonu dusno jak v sauně, svou kategorii mladých jsme vyhráli, takže máme 3.CAJCe, Darkan je "Český šampion mladých". V soutěži o nejlepšího psa plemene BOB jsme neuspěli, přestože Darkan byl úplně nejhezčí (fotografovalo se s ním asi 150 lidí) a nejlepší, vyhrál neokoupaný šedý pes s křivýma nohama, který měl malou viditelnou vadu u BÍLÉHO ovčáka dosti podstatnou-nebyl BÍLÝ (asi měl lepší reference), PŘÍŠTĚ HO ALESPOŇ UMYJTE. Závěrem děkujeme Vám všem za kostičky a zároveň se omlouváme, že je moc nestačíme vracet, pejsek to neumí a jinak není moc čeasu. . . . ahoj

19 června 2009, 20:05:43

NA ZÁVODECH: Vyjeli jsme na 1.závody \"malé mistrovství bílých ovčáků\".Po příjezdu se Darkan šel proskočit,že ukáže jak umí překážky,na cvičáku cvičil jiný pes a Darkan se s ním šel kamarádit. Dostali jsme od majitele minicvičáku drškovou, prošli jsme se mimo cvičák, nasedli po auta jeli k domovu 220 km zase zpět. Darin obsadil 2.místo-viz str.bílý ovčák. Dá se říct výborná sobota.

19 května 2009, 01:18:06

\"VODNÍ PES\" - nové vedlejší označení plemene Švýcarský bílý ovčák. Jak jde kolem vody, hned tam skočí a neéé a neéé jít ven. Taky občas kulhá (už 3x, má to stejný průběh vzniku i odeznění), protože je divoký a občas si nějaký kloub anebo vaz natáhne. Byl taky u doktora, který mu chtěl v narkóze vyšetřit klouby, to se nám vůbec nelíbilo, příště zkusíme jiného odborníka.... Pomohly léky od bolesti s protizánětlivým účinkem.

24 dubna 2009, 20:40:53

Na procházce Darkan skočil do Dyje (6.největší řeka ČR, ale velká moc není) přeplaval na mělčinu, kde měl vody po prsa,chytal mouchy a různý hmyz,když cákl do vody chytal kapky, bahnil se ve vodě a ven ani za nic.Nemohlo ani přemlouvání, že půjde na sousedovy kočičky. Nakonec jsem ho nalákal na půl kila narychlo zakoupeného šunkového salámu, samozřejmě krájeného. . . .

22 dubna 2009, 23:47:40

Pokračování,životopisu:leden-duben:Výstava dvojitá Brno sobota 2.,neděle 4.Všem se Darin líbíl, jenon rozhodčí měli připomínky, další výstava Nitra,Darkan byl 2.,protože nesl výš ocas než se nosí na výstavách,konečně vítězství v Ostravě/máme 2x CAJC, tak ještě 1x a dost/.Další akce Svod mladých (aby mohl mít potomky s papírama musel jít k \\\"odvodu\\\"-prošel) s výstavou z 8.pejsků byl 4. Na cvičáku umí všechny překážky, figuranta ještě neprožene /trochu má respekt/.Všechno o poměrech na výstavách a podobných akcích chceme dát na stránky \\\\\\\\\\\\\\\"darkan.cz\\\\\\\\\\\\\\\", ale zatím se to moc nedaří, až budou funkční dáme vědět.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Darkan

Pohlaví
Datum narození

2. února 2008

Hmostnost

brutto 40kg

Krátce o mně

Divoký pejsek, velmi hravý. Rád chodí ven, pořád by byl ve vodě, řádí jak zdivočelý, škoda je mu dávat nějaké povely... Rád chodí na cvičák a rád jezdí autem.

Co umím

ZOP a něco navíc,ale tak na 82% ............................ ........... máme také zkoušku BH

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

MASO a kosti, ale pořád mi cpou granule

Oblíbená hračka

všechny pískací+plyšáci

Co ještě zbožňuji

plavání v řece,blbnutí ve sněhu

Fotky

Více fotek

Přátelé (58)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?