Profilovka Loki

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
8 dubna 2018, 23:22:26

:-) :-) 7 důvodů, proč je skvělé a zdravé spát se psem v posteli :-DD :-DD Partner zakázal, aby s vámi váš slaďoušek spal v posteli? Žádné strachy, máme hned sedm neoblomných argumentů, které ho musí přesvědčit, aby do vašeho pelechu přizval i psího kamaráda. 1. Eliminátor stresu. Ne náhodou se psi používají k terapii. Dokážou zmírnit hladinu stresu a pomoct člověku najít duševní klid. Jejich přítomnost je prostě pro lidské zdraví prospěšná. 2. Cítíte se v bezpečí. Lidé spí se svými psy už od středověku. Naši předci to dělali především kvůli bezpečí. Vaše čivava vás asi neochrání před násilníkem, ale je v nás zakořeněné, že když je po našem boku pes, nic nám nehrozí. 3. Kvalitnější spánek. Studie prokazují, že rytmické dýchání, srdeční tep a přítomnost psa vylepšují spánek. 4. Posiluje to vaše pouto. Ten, kdo má psa v kotci na zahradě, s ním nebude mít tak pevný vztah jako ten, kdo s ním sdílí lože. To může prospět například při učení přivolání a dalším výcviku. 5. Jako s plyšákem. Taky jste jako děti před spaním tisknuli svého oblíbeného plyšáka? Je skvělé, když ho člověk může nahradit živou bytostí v podobě psa. Nikdy se pak necítíte osaměle. 6. Zbavíte se dětí. „Honzíku, už tu s námi leží pes, když si sem vlezeš ještě ty, nevyspíme se nikdo!“ A noc plná rodičovského sexu může začít. 7. Jste hvězdy Instagramu. Nikdo neodolá sladkému pejskovi v bílých peřinách. Takže pes napomáhá i vaší popularitě.

29 března 2018, 23:29:57

Přejeme Vám kamarádi krásné svátky jara a hodně sluníčka :-) :-DD Zas skřivánek zpívá a svítí sluníčko, dojdi k nám, Janíčku, pro pěkné vajíčko. Hody, hody, doprovody, dejte medu, žádné vody, nechci vody, dejte medu, jinak od vás neodejdu. A nakonec, tetičko, dejte pěkný vajíčko. Běží bílý králíček, v tlapičce má košíček, v něm barevná vajíčka, co mu dala slepička. Koho potká, tomu praví, že mu přeje štěstí, zdraví, hezky se naň usměje, srdíčko mu zahřeje.

18 února 2018, 17:44:29

:-) 5 stavů, které psi dokážou vycítit. Budete překvapení, co všechno o vás vědí :-) 1. Nálady. Jako jedno z mála zvířat dokáže pes rozeznat, jesti se usmíváme nebo pláčeme. Vnímají i řeč našeho těla. Během toho dlouhého času, který tráví po boku lidí, se stali dokonalými identifikátory naší nálady. Jsou schopni se naladit na naši vlnu, proto poznají, kdykoliv jsme nervózní, deprimovaní, vyděšení nebo šťastní. A na tuto náladu reagují. 2. Těhotenství. Psi mají výborný čich, díky kterému poznají změnu hormonální rovnováhy. Proto jsou schopní rozpoznat, že je s vaším tělem něco jinak, jinými slovy, že ve vás roste miminko. Pokud nemáte doma zas tak velkého senzibila, dřív nebo později mu stejně dojde, že se něco děje, kvůli narušení rutiny. 3. Záchvaty. Rozpoznat záchvat dokáží většinou jen speciálně vycvičení psi. Poznají příchod hypoglykemického i epileptického záchvatu ještě dřív, než to tuší člověk. Před záchvaty se totiž lidem zvedá hladina stresových hormonů. Jakmile tyto změny pocítí, začnou vás odvádět od stolů a věcí, které můžete shodit, na místo, kde sebou můžete bezpečně plesknout a záchvat přežít. 4. Bouřky. Na to, jak psi dokáží předpovědět příchod bouřky, existuje několik teorií. Někteří vědci se domnívají, že cítí změny statické elektřiny ve vzduchu, někteří zase, že jsou schopni zachytit barometrický tlak. Každopádně příchod bouřky ohlašují kňučením, přecházením po místnosti a všemožně se projevující nervozitou. 5. Rakovina. Psi mají tak dokonalý čich, že je jde dokonce vycvičit k rozpoznání rakoviny plic, močového měchýře nebo prsu, a to pouhým nasátím pacientova dechu. Prokázala to studie z roku 2006. :-) :-) To páničci koukáte co dokážeme:-DD:-DD

11 ledna 2018, 22:42:11

:-) :-) Dojemná galerie lidí bez domova, kteří dávají svým psům i to poslední, co mají:-) :-) ;-D Tohle je velmi emotivní. Při pohledu na tyto snímky pochopíš, proč se říká, že je někdo věrný jako pes... Tito lidé přišli o střechu nad hlavou a jediné, co jim zbylo, je jejich pes. Svého věrného přítele se nechtějí vzdát, protože je mají rádi. Mnoho bezdomovců využívá němé tváře pro žebrání. Tito bezdomovci jsou jiní. Pro své psy by udělali cokoliv.;-D ;-D Když prší nebo je zima, vezmou své oblečení a přikryjí tím své mazlíčky, bez ohledu na to, že jim samotným bude zima. Dělí se s nimi o veškeré jídlo a jsou vděční, že v tak těžkých chvílích mají někoho, o koho se mohou opřít.;-D https://www.evropa2.cz/news/dojemna-galerie-lidi-bez-domova-kteri-davaji-svym-psum-i-to-posledni-co-maji-1115288?

31 prosince 2017, 14:03:48

:-DD Do nového roku přejeme vám to nejlepší, co může být.:-DD Hodně štěstí, pevné zdraví, ať nemusíte jenom snít. PF 2018:-) :-) :-) Ještě chvilku veselme:-) se v tomto starém roce, odchází vše, co už bylo, i probdělé noci. Ty už změnit nemůžeme, ale vždyť to nevadí, v novém roce vytvoříme, co nám duši pohladí. Po půlnoci popřejem si, ať den za dnem celý rok přináší nám zdraví, štěstí a dobrých přátel plný žok. Ať umíme lásku dávat všude tam, kde můžem, odměnou nám za to bude v tomto roce každý den.:-) :-)

23 prosince 2017, 22:57:58

:-) Ten, kdo zlobil, nemá nic, kdo byl hodný, ten má víc. Ježíšek všem dárky dá, protože je má moc rád. My Vás rádi také máme, krásné svátky Vám přejeme. Buďte stále šťastní, veselí a zdraví. Krásné Vánoce přejí:-) :D Rolnička mi zacinkala, že je tu čas Vánoc, co kouzelnou má moc. Všechno zlé v dobro změní, chudobu ve velké jmění. Zdraví, štěstí bude fůra, nebude už žádná smůla.:-) :-) Štědrý večer už je tady, sníh se snáší do zahrady, na stromečku svítí svíčky, vyhlížíme andělíčky. Mají sáně s párem koní, rolničky jim pěkně zvoní. Uhánějí bílou plání, vezou všechna lidská přání: pytel štěstí, náruč lásky, žádný stesk a žádné vrásky!:-)

30 listopadu 2017, 23:22:27

:-) Štěňátku bez domova byla zima. Přitulilo se k Ježíškovi v jesličkách :-) S blížící se zimou trpí zvířátka bez domova stále víc! Některá bohužel mrazy nepřežijí, zvláště když patří bezdomovcům. To mohlo potkat i štěňátko německého ovčáka. Naštěstí se stal zázrak! Venku pod nulou a malé štěňátko bez domova si přálo jediné – toužilo po bezpečném a teplém místě, kde by mohlo přečkat noc. Naštěstí se stal doslova vánoční zázrak. Takové místečko našlo v betlémě jednoho místního kostela. A ulehlo si symbolicky k Ježíškovi. Když jej ráno objevili místní obyvatelé, byli v šoku. Maličké štěňátko v jesličkách spokojeně spalo. Takové nevídané překvapení přilákalo plno lidí, kteří poslali dojemný příběh do světa. Není jisté, co se s pejskem stalo. Je však pravděpodobné, že se ho někdo ujal. Zájem pomoci mu byl totiž obrovský! https://www.evropa2.cz/news/stenatku-bez-domova-byla-zima-pritulilo-se-k-jeziskovi-v-jeslickach-1182611

29 října 2017, 01:59:03

Slepého pejska pohodili na ulici. I přes těžké chvíle, které prožil, se neustále usmívá :-) Smiley se narodil slepý. Na svět přišel před 10 lety na psí farmě a jeho vyhlídky nebyly valné. Kdo by si dobrovolně koupil slepé štěně? Jak se Smiley dostal na ulici, nikdo neví, ale velmi pravděpodobně tam byl jednoduše pohozen, když o něj žádný zákazník nejevil zájem. George ho našel ve zuboženém stavu. Podvyživeného, špinavého, se zacuchanou srstí a kůží plnou bolestivých ran. Pejsek se v jeho péči začal rychle zotavovat a George si všiml nebývalé pozornosti, kterou Smiley přitahoval. „Lidé k němu zcela spontánně přicházeli, mluvili na něj, bylo vidět, že si jeho společnost užívají a on jejich. To mě přivedlo na myšlenku využít Smileyho při canisterapii,“ vypráví George. Dnes se Smiley denně setkává s dětmi v nemocnicích a parťáka dělá starým lidem v domovech. Všem přináší úsměv na tvář a i on je zdá se konečně šťastný. Podle fotek tedy určitě. Co myslíte? https://www.evropa2.cz/news/slepeho-pejska-pohodili-na-ulici-i-pres-tezke-chvile-ktere-prozil-se-neustale-usmiva-1173013?

20 října 2017, 02:20:44

Přehraboval se v odpadcích, ale pak se ukázalo, že se snaží zachránit život :-) :-) Před týdnem narazila městská Policie na psa, který se přehrabuje v odpadcích. Později se ukázalo, že fenka jménem July patří sousedovi, ale tím příběh rozhodně nekončí. Policisté chtěli psa zajistit a najít mu majitele, popř. ho dát do útulku. Jakmile se k němu, ale přiblížili, pes k nim přišel sám a v tlamě něco držel. „Myslel jsem si, že je to mrtvá kočka“, vypráví jeden ze strážníků. „Pak jsme přišli na to, že je to mladé štěně, které je plné života.“ „S kolegou jsme začali nadávat na člověka, který tohle mohl udělat. Zároveň jsme si uvědomili, že by bylo dobré, aby psi zůstali spolu. Přeci jenom by se o něj July mohla postarat. Ve výsledku právě ona hrála hlavní v roli v celé záchraně. Do dnešního dne jsou spolu, ještě se uvidí, zda si ho nechají, ale vypadá to, že ano.“ Přestože July ukázala štěně Policistům, s láskou se o ně starala, byl tady jeden problém - štěně potřebovalo mléko. Naštěstí majitelé July nelenili a během jednoho dne našli fenku v sousedství, která je s laktací… „Našli jsme dva psy a jeden druhému dělá i díky nám mamku. Mohlo se nám během služby stát něco úžasnějšího?“ http://psiusmev.cz/media/prehraboval-se-v-odpadcich-ale-pak-se-ukazalo-ze-se-snazi-zachranit-zivot

3 října 2017, 01:22:47

Bez sebe nedají ani ránu. Dva psí kamarádi si prokazují lásku neustálým objímáním se :-) Silné pouto těchto dvou roztomilých pejsků dojalo téměř všechny. Obě psiska totiž umí jeden neuvěřitelně sladký trik, který si určitě zamilujete i vy. Jejich panička Taylor Duguay ani ve snu netušila, jaké pozdvižení vzbudí zveřejnění fotek a videí s pejsky, které má aktuálně ve výchově. Borderka Lottie a německý ovčák Grizzly se totiž naučili krásné gesto, jak si vyznat vzájemnou lásku – objímat se. A nutno podotknout, že tahle psí dvojka je opravdu k sežrání! Podívejte se, jak jim to spolu sluší… https://www.evropa2.cz/news/bez-sebe-nedaji-ani-ranu-dva-psi-kamaradi-si-prokazuji-lasku-neustalym-objimanim-se-1102240

2 září 2017, 00:54:21

Příběh německého ovčáka dojal tisíce lidí. Popadl granule a evakuoval se před záplavami. Kříženec německého ovčáka Otis se rozhodl evakuovat se před záplavou, kterou za sebou nechává bouře Harvey. Popadl balík psích granulí, opustil dům Salvadora Segovii, který ho měl právě v péči a vydal se na cestu. Podle serveru Chron pes patří pětiletému Segoviovu vnukovi, který se kvůli záplavám evakuoval. Segovia žije v texaském Sintonu a v pátek večer, kdy udeřil v Texasu hurikán Harvey, zjistil, že je pes i pytel se psí potravou pryč. Vydal se ho autem hledat a sousedé mu dělili, že Otise viděli i s taškou. Jeden z nich ho zachytil a fotografii umístil na internet. Do sobotního odpoledne snímek zhlédlo 16.000 lidí. Segovia psa nakonec dovezl zpět právě před návratem svého vnuka. https://www.frekvence1.cz/clanky/zpravy/pribeh-nemeckeho-ovcaka-dojal-tisice-lidi-popadl-granule-a-evakuoval-se-pred-zaplavami.shtml VETERINÁRNÍ-POHOTOVOST-PODLE-KRAJŮ :-) :-) Kamarádi našli jsme telefonní čísla na zvířecí pohotovost v krajích když budete mít zájem čísla uložte pro případ potřeby :-);-D http://www.helppes.cz/wp-content/uploads/2013/02/VETERIN%C3%81RN%C3%8D-POHOTOVOST-PODLE-KRAJ%C3%99.pdf

19 srpna 2017, 00:50:32

Osamělý pejsek utekl z domu, aby poděkoval svému nejlepšímu příteli za neustálou podporu :-) Labradoří slečna Messy je důkazem, jak psi dokáží oddaně milovat a být těmi nejlepšími přáteli. Každý den se ze sousedství ozývá nářek osamělého huskyho, který těžce snáší, když jeho páníček odejde do práce. Stejně tak každý den labradorka Messy na svého psího kamaráda zaštěká, aby se uklidnil. Majitel tvrdí, že to vypadá, že si spolu povídají. Po pár minutách se husky vždy uklidní a přestane výt. Jednoho dne osamělý pes utekl špatně zavřenými vraty a namířil si to přímo k plotu své kamarádky Messy. Pejsci se začali okamžitě objímat a byli rádi, že se konečně setkali. https://www.evropa2.cz/news/osamely-pejsek-utekl-z-domu-aby-podekoval-svemu-nejlepsimu-priteli-za-neustalou-podporu-1163088

6 srpna 2017, 00:15:51

Kamarádi posíláme krásných 12 důvodů, proč je skvělé být psem a jsou tak i krásné fotečky pejsánků :-) :-) Psí život nemusí být pod psa. Tady je pár důvodů, proč je super narodit se jako nejlepší přítel člověka. http://muj-pes.cz/zivot-se-psem/12-duvodu-proc-je-skvele-byt-psem-1696.html

24 července 2017, 01:07:30

Kamarádi posíláme Vám příběh pejsánka :-) ;-D Neuvěřitelný příběh Lea, kterého našli na pláži v Thajsku Když se mladá kanaďanka Megan se svojí rodinou vydala na dovolenou do Thajska, netušila, že si užije více starostí než zábavy. Když Megan první den vstala jako první, šla se projít na pláž, kde ho uviděla a věděla, že mu musí pomoct. A právě tady začíná Leův příběh. Leo byl v té chvíli opuštěný a nemohl ovládat polovinu svého těla. Podle přivolaných záchranářů by další týden nepřežil. Megan přemluvila své rodiče a začal složitý proces převezení Lea z Thajska do Kanady. Podívejme se na příběh z pohledu Leovi nové rodiny. http://psiusmev.cz/media/neuveritelny-pribeh-lea-ktereho-nasli-na-plazi-v-thajsku

19 července 2017, 20:31:49

KAMARÁDI DOBRÁ ZPRÁVA :-) :-) :-) Zázraky se dějí! Bárt, který uvízl ve skále, je živý! Byl tam 16 dní Úžasná zpráva přišla ze Skalan v Českém ráji. Pes Bárt, který zůstal 16 dní uvězněný v závalu, se našel živý a zdravý! Veterináři ještě musí podle čipu a obojku ověřit, že jde o hledaného pejska. S největší pravděpodobností je to ale opravdu on. http://tn.nova.cz/clanek/zazraky-se-deji-bart-ktery-uvizl-ve-skale-je-zivy-byl-tam-15-dni.html#g_611446

16 července 2017, 00:20:15

Holčička dostala nejkrásnější dárek na světě. Její reakce vás dojme Pejsci Pokud chcete někomu dát nejkrásnější dárek, úžasného parťáka a nekonečnou lásku, darujte mu psa. Tato holčička byla z dárku neskutečně nadšená. Sledujte, jakou měla radost. http://magazin.mameradipsy.cz/holcicka-dostala-nejkrasnejsi-darek-svete-jeji-reakce-vas-dojme/

29 června 2017, 23:36:53

Dojemné video pejska obletělo svět. Takto vypadá pravá láska a nefalšovaná radost! Páníček se svému psímu kamarádovi schoval a čekal na jeho reakci. Chlupáč se zpočátku neznámého předmětu bál, jakmile se k němu více přiblížil, okamžitě svého pána poznal a začal se radovat z jeho přítomnosti. Psi umí vážně krásně projevit lásku. http://magazin.mameradipsy.cz/dojemne-video-pejska-obletelo-svet-takto-vypada-prava-laska-nefalsovana-radost/

14 května 2017, 10:17:36

Vítěz kategorie Pomáhající srdce Jméno psa: Malina Cenu přebírá: Zdenka Koldová Cenu předává: MUDr. Jana Bradáčová, vyhlašovatelka tradiční záchranářské ankety Zlatý záchranářský kříž Malina je devítiletá kříženka malého vzrůstu, které se Zdenka Koldová ujala v roce 2012. Pocházela z nevyhovujících podmínek a byla dokonce i týrána. Následkem toho přišla o levé oko a trpí poúrazovou epilepsií. Teprve po třech letech převýchovy se z ní stala vyrovnaná fena. Paní Zdenka Koldová trpí diabetem, proto musí užívat inzulin. Hladina cukru v krvi jí často kolísá, a tak mívá skryté hyperglykemie a hypoglykemie. Svou fenku úspěšně naučila tyto záchvaty předvídat. Přicházející záchvat Malina oznámí štěkotem, skákáním a olizováním těla i obličeje. Panička trpí i praktickou slepotou, při které jí Malina také pomáhá tím, že jí usnadňuje orientaci v prostoru a díky ní může chodit například i na procházky do lesa. Navíc se Malina věnuje i canisterapii a pravidelně dochází do domova seniorů. Naposledy záchvat hypoglykemie Malina signalizovala letos v lednu. Zdenka se chystala na venčení psa a oblékala se. V tom Malina začala urputně vyštěkávat, skákat a olizovat ji. Po změření hodnoty cukru v krvi na glukometru byly zjištěny vysoké hodnoty hyperglykemie. Díky ní si panička okamžitě aplikovala inzulín, a během venčení tak nedošlo ke kolapsu a stavu bezvědomí vedoucí k diabetickému kómatu. Přestože byla týraná, nechtěná a zažila pouze utrpení, dostala druhou šanci na život. A ten život užívá naplno po boku své paničky. Paní Koldová tvrdí, že je to její strážný anděl a byly si obě souzeny. http://muj-pes.cz/zivot-se-psem/statecne-psi-srdce-za-rok-2016-pet-pribehu-ktere-vas-chytnou-za-srdce-1664.html?utm_source=email&utm_medium=14-201

30 dubna 2017, 11:53:23

Vítěz kategorie Záchranný čin neslužebních psů - laiků Jméno psa: Róza Cenu přebírá: Veronika Tomášková Cenu předává: herečka Bára Štěpánová Róza, kříženka stafordšírského, irského teriéra a labradora vykonala svůj hrdinský čin loni v létě. Mladší sestra Veroniky Tomáškové se vypravila na procházku s koloběžkou, při které jí dělala společnost právě Róza. Asi hodinu a půl nato zahlédla Veronika za plotem dva volně pobíhající psy, kteří jsou známí svou agresivitou nejen vůči ostatním psům, ale i vůči lidem. O svou sestru tak dostala obrovský strach. Jen chvíli nato ji spatřila za oknem, jak jede na koloběžce tažené Rózou. Ta ji dokázala odtáhnout z dosahu nebezpečných psů, kteří ji chtěli pronásledovat. Celou situaci později vylíčila Veronice tak, že psy potkaly v půli cesty nazpět, a ti se za nimi ihned rozběhli. Róza ale dokázala zachovat klidnou hlavu a sestru Veroniky zachránila tím, že ji svou silou „odtáhla“ domů. Rozzuření psi tak situaci vzdali a odběhli pryč. Jak Veronika Tomášková říká, neumí si představit, co by se dělo, kdyby tak Róza neučinila. Od té doby se na ni proto dívá jinak – jako na oddaného parťáka, který zachránil sebe i svou milovanou paničku.

19 dubna 2017, 23:22:31

Statečné psí srdce za rok 2016 - pět příběhů, které vás chytnou za srdce Že jsou psi nejlepší přátelé člověka dokazují i následující příběhy úžasných pejsků, kteří vyhráli sedmý ročník ankety Statečné psí srdce. Vítěz kategorie Záchranný čin služebních a záchranářských psů Jméno psa: Cita Cenu přebírá: policejní kynolog Ladislav Pozdníček Cenu předává: spisovatelka Bára Nesvadbová Téměř devítiletá fenka labradora Cita prokazuje své schopnosti hned na dvou frontách, tedy jako psí záchranář a jako canisterapeutický pes. Se svým páníčkem Ladislavem Pozdníčkem má sutinový atest Ministerstva vnitra a je v jednotce určené pro mezinárodní záchranné operace (USAR). Své hrdinství už dokázala několikrát. Příběh, za který ji náleží ocenění v anketě Statečné psí srdce, se odehrál loni v srpnu v okolí Nechranické přehrady. Tehdy byl její páníček Ladislav Pozdníček požádán o pomoc při nočním hledání třináctiletého chlapce, který se nevrátil domů. Policejní hlídka po něm marně pátrala už čtyři hodiny. Po příjezdu na místo nedaleko přehrady začal Ladislav Pozdníček a Cita prohledávat určené sektory. Noční pátrání dalo fence pořádně zabrat. Zhruba hodinu po půlnoci pak štěkotem oznámila, že našla člověka. Obavy, že by hoch byl zraněný nebo si sám ublížil, se naštěstí nepotvrdily a záchranáři ho mohli předat šťastné rodině. Navíc, jak bylo řečeno, Cita není jen záchranářským psem, ale také navštěvuje hendikepované děti na severu Čech. O tom, že je v této činnosti velmi úspěšná, svědčí i to, že si ji zkušená canisterapeutka Iva Bajtlerová dokonce vybrala jako ukázkového psa na kurzech pro canisterapeuty. http://muj-pes.cz/zivot-se-psem/statecne-psi-srdce-za-rok-2016-pet-pribehu-ktere-vas-chytnou-za-srdce-1664.htm

14 dubna 2017, 22:12:56

Hody, hody doprovody, jaro už je vskutku tady. Se sluníčkem najdem sílu, do žil vlijem novou mízu. Pomlázka a kraslice, k svátkům patří nejvíce. Běží bílý králíček, v tlapičce má košíček, v něm barevná vajíčka, co mu dala slepička. Koho potká,tomu praví, že mu přeje štěstí,zdraví, hezky se naň usměje, srdíčko mu zahřeje. Beránek se pase v trávě, na svou milou čeká právě. Chce jí popřát, pusu dát, protože jí má moc rád. Tak jako beránek své milé, my taktéž přejeme Vám svátky klidné. Krásné, Velikonoční, barevné, sluníčkové svátky

10 dubna 2017, 00:43:47

Zázrak! Lidé ztratili psa, ten si po dlouhých 4 letech našel opět cestu domů. Pokud si myslíte, že se nedějí zázraky, tento příběh vás přesvědčí o opaku. Joel a Carolyn přišli před čtyřmi lety domů a jejich pes tu z ničeho nic nebyl. Manželé se se ztrátou milovaného člena rodiny nedokázali smířit a usilovně ho hledali několik měsíců. Obvolali všechny útulky, sousedy a vylepili všude letáky. Po čase se smířili, že o něj přišli navždy. Po dlouhých 4 letech se najednou u dveří objevil toulavý pes, který byl jejich bývalému chlupáči neskutečně podobný. Majitelé nechtěli věřit, že je to jejich milovaná Molly, a tak ji vzali k veterináři, aby jí zkontroloval čip. Když jim veterinář řekl, že se skutečně jedná o jejich psa, začaly jim po tváři stékat slzy štěstí. Tomu říkáme krásné shledání! https://www.evropa2.cz/news/zazrak-lide-ztratili-psa-ten-si-po-dlouhych-4-letech-nasel-opet-cestu-domu-1148066

2 dubna 2017, 15:36:52

Srdcervoucí video: Pejsek pláče na hrobu své paničky. Nedokáže se s mířit s tím, že už ji neuvidí. Američanka Sarah Varley zveřejnila video, které dojímá svět. Když se žena šla rozloučit se svou matkou na hřbitov, vzala s sebou jejího psa, který se nedokázal se ztrátou vyrovnat. Chlupáč si lehl na hrob své paničky a začal brečet. Je neuvěřitelné, jak psi umí milovat. Tomu říkáme věrnost! https://www.evropa2.cz/news/srdcervouci-video-pejsek-place-na-hrobu-sve-panicky-nedokaze-se-s-mirit-s-tim-ze-uz-ji-neuvidi-1146616

23 března 2017, 13:08:41

Fenka s těžkou minulostí se stala matkou pro 20 koťat. Špatné zkušenosti ji neodradily od lásky. Hema neměla lehký start do života. Toulavou fenku našli zraněnou na ulici. Hladové zvíře by bez pomoci lidí nepřežilo. Když ji Marissa Clingen poprvé spatřila v útulku, měla jasno. Zvíře, které doposud neznalo, co je to láska, si odvezla domů a vynahradila mu všechnu péči. Hema i přes veškeré utrpení, které zažila, nezanevřela na lidi ani na zvířata. Projevil se v ní mateřský pud a začala se starat o opuštěná koťata. Během tří let nahradila matku více než dvaceti kočkám. A pak, že se psi a kočky nesnesou! https://www.evropa2.cz/news/fenka-s-tezkou-minulosti-se-stala-matkou-pro-20-kotat-spatne-zkusenosti-ji-neodradily-od-lasky-1144485

19 března 2017, 16:40:34

Okouzlující kočička Hosico vypadá jako pohádkový Garfield a internet ji zbožňuje! Když byla Hosico kotě byla neuvěřitelně rozkošná a nyní jako dospělá kočka je snad ještě rozkošnější! Její obrovská kukadla, hustá zrzavá srst a nevinný kukuč tě totálně dostanou. A ještě aby ne, když vypadá jako skutečný Garfield! Majitelé této krásné kuličky přidávají pravidelně její fotky na Instagram a díky tomu si získala pořádnou základnu obdivovatelů, kteří jí absolutně milují! A vsaď se, že ty budeš taky! https://www.evropa2.cz/news/okouzlujici-kocicka-hosico-vypada-jako-pohadkovy-garfield-a-internet-ji-zboznuje-1142955

14 března 2017, 23:43:49

Něco dobrého pro kamarády :-) Domácí sušenky Miluje váš pes pamlsky všeho druhu? Co takhle mu občas upéct domácí sušenky? Díky čerstvým surovinám budete mít jistotu, že váš pejsek dostává to nejlepší. Inspirujte se. Játrové Ingredience: 2 a ½ šálku žitné mouky 200 g čerstvých kuřecích jater 2 lžíce nasekané petrželky 4 lžíce slunečnicového oleje 1/2 šálku vývaru z jater Uvařte ve vodě kuřecí játra (cca 15 minut) a nechte je vychladnout. Předehřejte troubu a vyložte plech pečícím papírem. Rozmixujte játra s vývarem, masovou směs smíchejte s žitnou moukou, petrželkou, olejem. Míchejte, až vám vznikne hladké těsto. V případě potřeby přidejte mouku či pár lžic vývaru. Tvarujte malé kuličky, které rozložte na plech. Pečte přibližně 25 minut na 170 ° C Dietní hruškové Ingredience: 3 šálky špaldové mouky 2 šálky ovesných otrub 1 šálek tvarohu 1 čerstvá hruška 1 lžička skořice ½ šálku vody Předehřejte troubu, na plech si rozložte pečící papír. Promíchejte pšeničnou mouku, ovesné otruby a tvaroh, přidejte rozmačkanou hrušku, skořici a vodu. Ze směsi vytvořte hladké těsto. Na pomoučněném válu vyváleje těsto do placky a vykrajujte sušenky různých tvarů. Pečtě asi 20 minut na 160 °C Tuňákové Ingredience: 2 a ½ šálku špaldové mouky 1/2 šálku drcených ovesných vloček 200 g tuňáka z konzervy (tuňák ve vlastní šťávě) 1 vejce 3 a ½ lžíce slunečnicového oleje ½ šálku vody Předehřejte si troubu, na plech položte pečící papír. Tuňáka propláchněte ve vodě, abyste ho zbavili soli. Smíchejte všechny ingredience a vytvořte hladké těsto, ze kterého vykrajujte sušenky. Pečte je přibližně 20 minut na 150 °C.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Argo

Pohlaví
Datum narození

26. prosince 2007

Hmostnost

12 Kg

Krátce o mně

Ahooj Hafííci. Takže.. Narodil šem se 26.12.2007.. u jisté paní Procházkove v Novém Boru.. Hned po narození sem zjistil šokující škutečnost,že nejsem sáám..!! Byl šem sice první na švětě..ale hned po mne se vyklubal bratr a po něm šégra.. Bože..!! Musel sem se sněma dělit o jídlo..ale oni většinou dojídali až co zůstalo..někdy nezůstalo nic a paní je mušela přikrmovat.. Ale myslím,že mne měli láádi..protože 9.2.2008 už mi zbalili kufry,abych se moc nenamáhal..a odešel sem k novím lidem..na severní Moravu..do mešta Šumperk.. Zatím še mi tu líbí.. Vždycky večer okupuji lidem postel..přece nebudu špát na zemi.. I-když někdy si lehnu i pod radiátor.. Lukáš..můj nejmladší lidskej kamoš..kterému je 23let hraje na Slovensku florbal- Extraligu. Néní furt šakriš doma! Kdysi doma býval, a bylo nám špolu fajn.. Alespoň za mnou někdy přijede a doveze kokina a hračky.. :-D No, zůstal mi doma Honza, Honza je šuper, poslední dny přibral, tak ho trošku proháním po bytě, aby zhubl. Vždycky zapískám a už běhá! Mu totiž vadí moje pískací hračky, che! No a Honza mi dovedl dom Moniku, takovou prima kamošku.. Tak se s ní musím taky pomazlit..já mám tak ráád lidišky to mazlení se ženskejma.. Abych nezapomněl.. Mám taky ještě dva dospělí páničky.. S páničkem Rudou chodím čuchat holky a vyzvídat na klepy..to já rád..a on taky.. A spáničkou chodím na procházky a kakinkat.. Kdysi sem chodil s Lukášem na dlouhé prochážky..snad ještě někdy budu.. Věřím, že jo..určitě..!!

Co umím

Ouplně všechny :-)) jen když chci

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Mašooo..!! Mašííško..!!

Oblíbená hračka

Balonek.. A červená pyšoví liška..

Co ještě zbožňuji

Všechno od masa.. A taky pribíňáčka..!!

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Argo a jeho kamarádi

Pohlaví

Krátce o mně

Jsem kocour a jmenuji se Mikeš.Panička mě chybou špatně přiřadila - nejsem pes,ale kocour černý jak tma ,jen bílá náprsenka a packy svítí ve tmě.Pak do naší rodiny patří Micinka (babka Majová),tak jí panička říká když se sní mazlí.Tak omluvte chybu která se vloudila.Stejně jsme s Argem nerozluční kamoši všude chodíme spolu i lumpačíme.Micka nás někdy zlobí oba,ale jsme tři mušketyři.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Mlíčko s vánočkou

Oblíbená hračka

Boxováni s Arinkem

Co ještě zbožňuji

Mazlení se s páničkou a lumpačiny s Argem

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Monty

Pohlaví
Datum narození

23. července 2011

Datum úmrtí

15. září 2011

Krátce o mně

Bydlím u Honzy a Moničky v Javorníku u Jeseníku moc se mi tam libí. Jsem ještě maličký a tak mě dokrmují sunárkem,ale baštím už i masenko. Jinak jsem hodně zvědavý a rád se mazlím,nejraději spinkám u Moničky na klíně,ona mě krásně hladí.Všichni si mysleli,že jsem kočička,ale jsem kocourek a tak mi dali jiné jméno. Mám psího kamaráda Arga,je na mě moc hodný a nechá mě si hrát s je ho ocáskem. Teď mě začali hnisat očička asi jsem se škrábnul a tak Monička mi je léčí. Jsem rád,že jsem mezi Vámi kamarádi a mám Vás tolik už teď je mi s Vámi hezky.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

zatím sunárek a trošku,masíčka

Oblíbená hračka

plyšová myška a kulička

Co ještě zbožňuji

vyhřívání na sluníčku a mazlení se

Fotky

Přátelé (337)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?