Profilovka Wana

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
12 října 2012, 15:45:45

Přátelé, kamarádi... tak jsou mi už 4 roky (tzn. liských skoro třicet) a už dostávám rozum..si myslim :-) co skončili ty pařáky začal jsem poctivě jíst a taky běhat a celkem jsem zmohutněl a trošku sem vyrýsoval svaly na stehnech, to abych se víc líbil fenkám, které potkávám, víte , není nad vymakané tělo :-) No a trochu se těším už na sníh a taky na Ježíška, budu muset vymyslet o co si napíšu... mějte se :-)

12 července 2012, 22:16:26

Tak jsme tu dlouho nebyli ale nebojte, žijeme si dobře :-) Už jsem s paničkou zahájil plaveckou sezonu a chytal jsem trochu i bronz. Přes ty vedra s emi teda nechtělo vůbec baštit až panička byla zoufalá že jí budou podezřívat že mi ani najíst nedá ale já sem byl fakt nějakej uvařenej...ted už je to lepší, trochu jsem přibral a jsem zase fešák :-) tak prim aléto kamarádi , haf!

16 ledna 2012, 09:29:11

Haf, tak jsem teda dlouho nepsal,tak co je novýho? Přestěhovali jsme se do jinýho domečku,Ježíšek mi přinesl novej (luxusní :-) )pelíšek a panička má na mě prej kvůli vydělávání na granulky trochu míň času. No jinak jako sem se těšil na sníh a on pořád nikde, tyhle mrazy se mi vůbec nelíbí bo jak nemám tolik srst a ještě k tomu ani tukový zásoby protože i když mi doma podstrojujou přece si nebudu kazit tajli. To bych se pak nemusel líbit fenečkám v okolí a to bych nepřežil :-) No a jinak panička mě pořád zkouší z nějakejch povelů - že jí to pořád baví nechápu a tak se teda snažim, už umím přejít kolem plotu kde je zuřivej Berňák bez hnutí brvou a to je u mě páni a dámy veliiikááánskej úspěch bo sem ho vždycky chtěl sežrat :-) Tak fajn zimní dny a snad se dočkáme toho sněhu i u nás v Polabí! baf

27 února 2011, 16:49:44

táák dlouho sem tu nebyl ále nic novýho pod sluncem..jen dostávám ted masíčko abych s eprej trošku obalil bo sem pořád nějakej prej hubenej nebo co...tak se trošku obaluju, nooo :-) by mě zajímalo kolik asi tak vážím už sem se dlouho nevážil ale to budem muset asi někam na nádražní váhu , cháchá :-)

12 ledna 2011, 00:35:52

táák máme nový rok.! přátelé, kamarádi - asi sem v novém výcvikovém programu či co? .... panička na mě začla zkoušet ZASE "k noze" a podobný hovadiny....hele jak mě to neba, já bych tak rád čmuchal a čmuchal....no ale protože sem charakter snažím se vyhovět..zato pak mám prolítání po poli za zajdama, a i se slovama "bež!!" no není to nádhera? :-) pěknej leden ....!

18 prosince 2010, 23:27:07

Táák máme tu v Polabí samej snížek ale i pěknej mráz a to já nemám moc rád....ani paničku moc neotravuju abysme šli ven, nejraděj mám naši siestu kdy si mě veme do pelíšku a jen tak si hovíme bok po boku..:-)říká že sem teda pěknej gaučovej povaleč ale věříte že mi to nevadí :-)

2 prosince 2010, 19:28:24

takže vážení průser jako barák ! dneska sem paničce utekl, celej den sem byl takovej nějakej neposlušnej a když sme pak šli na večerní čůrání ( a to chodíme jen tak bez vodítka ulicí bo nám tu nejezdí žádná auta) no a jak si tak panička jde, celá zmrzlá tak já pospíchám rychle to očůrat a očuchat a nějak sem chytl stopu nebo co a prostě sem byl vtahu. ..panička prý chodila po celé čtvrti, pískala na píštalu jak divá a skoro půlhodiny bloudila aby mě našla,,pak už to prý vzdala, že vezme na to auto a hle, já byl u vrátek! ale vítání nebylo.celej sem se klepal a rychle do křesla a chtěl sem pak s paničkou i do pelíšku ale ona se mnou nemluví, stydím se .dostal sem takovejch vyčítavejch pohledů...myslím že teď k těm vánocům fakt nic nedostanu :-(

30 listopadu 2010, 17:27:53

Tááák kamarádi... napadl první sníh, sem z toho trochu v rozpacích bo to nějak studí :-) no a ještě k tomu v ulici je háravka-značkuje blízko našich vrat a to si dokážete předsatavit jak zas má panička hlavu v pejru bo k večeru je to se mnou takový nanicovatý..tak snad zase za pár dní to bude oká a já přestanu myslet na to na co nemám... jinak se blíží Vánoce a já vůůbec nemám tucha co dostanu, musim sekat latinu aby to vůbec něco bylo..:-)

7 listopadu 2010, 16:59:38

táák trošku se nám ochladilo a namoklo, což já nemám vůbec rád ale naštěstí panička si vymyslela válecí víkend a vzala mě k sobě do pelechu a tak sme se váleli celý den a občas si došli pro něco na zub-a taky teda vyčůrat ale jinak paráda, pak sme ješě přibrali "tátu" k sobě a tak sme leželi všichni tři a bylo tomoc fááájn...

1 října 2010, 17:44:50

táák panička myslela jak moudřím ale to se přepočítala, ještě ne-e :-) dneska sem pubertačil o sto šest...klasika- v poli , běhám čmuchám , panička volá - nereaguju, hodím ještě provokativně zadkem-čmuchám dál..slyšim paničku že už trochu zuří, aaale říkám si " to vydrží-ještě tady to očůrám a támhle sem ještě nebyl" :-) ... a najednou koukám .panička ode mě stráášně daleko, normálně se naštvala anechal amě tam a chtěla jít domů snad beze mě nebo co?! takže rychle pelášim za ní a omlouvám se očima ..ale pak cestou dom chůze na vodítku, no nebavilo mě ot dneska, takže to bxlo děsný a panička doma sedla do křesla a říká " dneska si byl na pěst Dexíku, víš to vid? " a já natočil hlavu jako že vim :-) Za tři dny mám druhé narozeniny tak teda nevim co po dnešním divadle dostanu--asi nic :-(

20 září 2010, 23:31:48

táák kamarádi, byl sem ted o víkendu na své zatím nejdelší cestě, ..autem na Moravě,300 km celkem, jako řeknu vám užil sem si, sice sem asi 100 km nechtěl ležet a pořád sem stál a kymácel se v kufru :-) ale pak mi to došlo že i mýmu pupíku je líp když aspon sedim, tak sem seděl a kochal se krajinou... a pak sem bějhal u rybníka, na poli, pod větrnými elektrárnami u kterých sem chtěl chytit stín co vrhala vrtule, páníci byli smíchy skoro na zemi :-) jinak nic extra novýho..teda mám novýho "tátu" sem zapomněl..už je to teda dýl ale sedli sme si do noty, mám ho rád a vždycky poznám už na sto honů zvuk jeho auta a běžíím k vrátkům a vííítám a pak běžím to říct rychle paničce a zase zpátky ho oblíznout :-) no sem hold typ velmi vítací :-) mějte se bájo!

8 září 2010, 21:05:13

Tak je po prázdninách, najednu stranu jsem rád bo mi ty horka nedělali vůbec dobře. Takhle aspon vyrážíme s paničkou zase na kolo a je to bájo. Jen se netěšim až bude pršet tak na ty louže všude, to fakt nemám rád. Jinak mám taky novýho "tátu", vozí mě v autě a je fajn, jen když paničku objímá moc dlouho tak žárlíím a občas štěknu bo panička je přece jen moje! ale tak jemu jí teda taky půjčím , nooo...

22 července 2010, 12:10:08

tak si užívám grilovacích párty a podobně, přes den sem teda ufuněnej od vedra lae jakmile se setmí chytám druhý dech :-) a taky konečně pořádně baštím, což má panička radost a sem už konečně kus chlapa! a asi za chvíli zpychnu bo mě každej pořád jen chválí :-) asi budu mset zase něco provýst aby si nemysleli ...:-)

8 července 2010, 15:24:50

táák konečně prázdniny,,jen to horko by nemuselo být tak extrémní bo mě ot zmáhá, celej den ležim na dlaždicích a jen funim, večer pak vycházíme na prochajdu a to sem pak jak divoch, zrovna včera sem měl záchvat puberty, nejprv sem bez vyzvání a varování skočil do Labe, což teda nikdy nedělám, vyřítil sem se ven, oběhl tryskem několik stromů, trošku si u toho povrčel a poštěknul a zase hop do Labe, trocha plavání stylu "nafouklá ropucha" a zase ven a k paničce a pěkně blízko u ní se oklepat .... :-) paráda...ona jen zírala jestli mě to přejde nebo jestli mi fakt z toho tepla nehráblo :-)) ale nebojte, nehráblo :-)

27 května 2010, 20:24:34

Panička na mojí hádanku s pantoflí přišla, schoval sem jí totiž do krabice s papírem a plasty a tam by jí teda nenapadlo hledat.. sem koumák :-) no jinak panička je ted chabrus, kašle a kašle a já u ní ležim a smutně na ní koukám když má zrovna "záchvat", ani prochajdy nejsou nic moc ale snad už bude po víkendu v rychtiku a vyrazíme na slíbený dlouuuuhýýýý výlet !

11 května 2010, 16:57:52

tak mám za sebou už několikátý koupání v Labi. Dneska to byla sranda, měli sme sebou i kámošku Laru ( bílá Jackyně Ruslyně :-) )a ona objevila cosi chcíplýho a pěěěkněěě se v tom vyválela, paničk aoči navrch hlavy a mě chválila že sem si toho nevšiml :-) Jinak ale nejsem moc dobrej skokan, lezu tam jak poseroutka (prej) al ejinak brouzdání po břehu mám moc rááád :-)

5 května 2010, 14:02:04

Čáu všichni, tak mám emáj, lásky čas a na mě jde jaro jako blázen. Venku je to samá háravka a já nemůžu ani běhat navolno bo mě pak panička musí okřikovat a to říká že takovou ostudu si dělat nebude :-) no a taky sem začal bejt pěkně mlsnej, jen tak něco do tlamky nedám a tudíž sem trošku štíhlejší než by bylo zdrávo ...jo a taky sem měl letos už 6! klíštákůůůů.........to je život.! :-)

19 dubna 2010, 23:49:19

tak jde na mě jaro! venku se to hemží voňavejma fenečkama všech velikostí a já sem z některejch teda fakt paf. Panička říká at se nechovám jak úchyl ale já za to nemůýu a prostě si musim aspon čuchnout když už teda nic víc :-) ale máme úspěch! dneska sem byl velmi rychle odvolán od zajdů, panička jásala, já se divil že z toho dělá takový haloo a pak večer sem dostal takovej dobrej nášup že sem se svalil dopelíšku a chrnííímmm ..nahlas :-)

11 dubna 2010, 00:00:07

tááák kamarádi včera sem měl zážitek ! :-) byli sme s paničkou na venkově trochu obhospodařit políčko, panička makala a já se tam tak coural a nevěděl co bych tak sem šel na průzkum a co neobjevil! parádní čerstvej hnůj, to vám bylo něco.no a protože sem chtěl paničce jako obvykle udělat radost vyválel sem se v něm celej! :-) no panička teda říkala že sem si nezvolil dobrej parfém a hned mě šoupla do vany, no..pes se snaží a stejně neudělá dojem :-) tak příště,nooo

24 března 2010, 19:52:55

Tak tu máme konečně jaro! sem celej nažhavenej :-) Panička si ale na mě něco vymyslela,,,,tahám za sebou dlouhou šnuru a ona mi nedovolí už zdrhnout za zajdou nebo jen tak za psímkámošem..má mě pod palcem :-) ale zase je ráda že sekám latinu a pak sem i já rád že ona je ráda :-) dnesk sme na procházce potkali obří dogu jménem Aron, sem se hned naježil bo ona byla fakt velká a já dostal trochu strach ..přiznám že sem trochu couvnul i za paničku, vím, za ženský se schovávat nemá ale kdybyste ho viděli ! :-) Jinak na baráčku už ani moc jámy nehrabu, ale včera jsem v naší oblíbený hospůdce trochu očůral bar..to byl sekec, ste měli vidět. sem pak zalezl paničce k nohám a ani se nehnul...no nevim co to na mě přišlo..nooo... tak fajn jarní dny! a pozor na klíštáky, už prej lezou ..

1 března 2010, 16:34:48

tak tlapku už mám v pohodě, zahojilo se to k údivu paničky celkem rychle. no a jinak domeček je fajnovka, sice sem takovej ještě nezabydlenej a trochu vyplašenej ale myslim že jde jen o zvyk. užívám si slunka, dneska sem se dokonce na terase už opaloval :-)pak se ale zatáhlo a doma v pelíšku je stejně nejlíp :-)

22 února 2010, 19:17:29

tak mám velký bebíno! o víkendu jsme byli na venkově, řádil sem s Amálkou a najednou teta kouká že mi teče z tlapky krev no a taky že jo! :-( někde sem si rozřízl takový ten polštářek nad "kotníkem" na přední pravý a nevím vůbec kde. no ale vypadá to ošklivě a tekla docela hodně i krev :-( sem ted takovej nějakej z toho divnej a tulivej , ani běhat se mi nechce. Panička mě pořád hlídá,hladí a utěšuje, když jdem ven tak mi to zaváže a ještě zabalí do igelitáku aby se mi to nenamočilo a já si to chci pořád blízat...no to víte, bebíno je bebíno. Doufám že se mi to brzy zahojí a já zase budu moct běhat jako dřív...

11 února 2010, 21:53:28

tak za pár tejdnů se budeme s paničkou stěhovat do baráčku! sice to nebude náš baráček navždy, jen pronajatej ale já budu mít zahradu a dokonce i bazén :-) no sem zvědavej jak si zvyknu. Jinak sem ted celkem hodnej akorát občas po ránu blinkám, panička říká jestli prej nejsem náhodou v tom! :-D no doufám že ne ! :-D co bych s dětma dělal? ve svým věku ? chci si ještě užít :-D

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Dexter

Pohlaví
Datum narození

4. října 2008

Datum úmrtí

3. prosince 2015

Hmostnost

40 kilogramů a možná i trochu víc

Krátce o mně

už se ze mě stává mládenec..pobírám trochu rozum ale paničce někdy ještě vstávaj vlasy hrůzou co dokážu vymyslet ale já si říkám, že přeci jinak by se se mnou nudila, no nee? :-) Jsem velmi společenský a sám bývám velmi nerad, mám rád svoje pohodlíčko, nejlíp gauč nebo paničky pelíšek, mooc mi chutná vařený kuřecí a taky syrový hovězí, a za hermelín bych dělal i stojku kdybych uměl :-) Občas mám náladu pod psa a a jindy mi trochu hrabe a nemám moc rád když mi panička čistí uši protože to lechtá :-) tak, to jsem já

Co umím

já už toho umím :-) sedni, lehni, pac, místo, fuj! k noze , vztyk, u kola, u nohy (i bez vodítka), aport mě moc neba :-) ...

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

tak po ochutnávkách několika typů granulek sme zakotvili u Acany, dostávam k tomu ještě maso, rýži, nebo těstovinu, jinak takovj hermelínek, to mám moooc rád a vařenou mrkvičku!

Oblíbená hračka

bůvolí kostičky všech velikostí , starý škrpály, zmuchlaný petlahve,tenisáky, noviny..a pak klacíčky :-)

Co ještě zbožňuji

váálení na gauči , u paničky v posteli když se zrovna nedívá :-) , drbání mejch svalnatejch šunčiček :-) a běhání , čmuchání podél řeky Labe a běhání za paničkou která jede na kole a když dáváme spolu závody ..a když můžu ležet na slunci

Fotky

Více fotek

Přátelé (64)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?