Profilovka Rexík

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
12 listopadu 2015, 05:18:20

Přátelé, ty, kteří zde zůstali, zdravím. Nic tak otřesného jako nový design tohoto webu jsem ještě neviděla. Rexík se má fajn, jezdíme pravidelně na chaloupku a na výlety. Pořídili jsme si novou zrcadlovku, ale sem fotky dávat nebudeme. Snad někdy ahoj v lepších časech. Všem, kteří mi přáli k narozeninám, moc děkuji.

3 listopadu 2013, 06:20:56

Náš milý Rexíku, dnes slavíš svoje krásné páté narozeniny. Dodnes tě vidím, jak jsme si tě přivezli 20. prosince jako malé klubíčko, které se vešlo téměř do dlaně. Už o vánocích jsme se o tebe moc báli, měl jsi první zdravotní problém. Jako svého páníčka sis vybral Lukáše, ale nejraději máš, když je celá naše smečka pohromadě. Přejeme ti jediné. Zdravíčko. Jsi náš miláček, broučku maličký. K tvým narozeninám ti vytvořila krásné video Hana od Čikouška. Hani, moc děkujeme, určitě se vám bude video líbit tak jako nám. Také dnes dostaneš dáreček, ale to až se probudíš.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Rexík - výlety

Pohlaví
Datum narození

3. listopadu 2008

Hmostnost

3,3

Krátce o mně

Co umím

sedni, lehni, ke mě, ale jenom, když se mi chce nebo za piškot

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

granule Hill´s z/d

Oblíbená hračka

žlutý gumový pískací balonek

Co ještě zbožňuji

svého mladého páníčka Rexe

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Rexík

Pohlaví
Datum narození

3. listopadu 2008

Hmostnost

3,5 kg

Krátce o mně

Narodil jsem se v Sedleci-Prčicích a mám dva sourozence. Sestřička Elí je v Lošticích a bráška v Jesenici.Mým ochráncem bylo sedmiměsíční štěně ohaře. Nyní žiju v rodinném domě se zahrádkou. Mám paničku a dva páníčky. Hned od první noci si mne panička i s pelíškem vždy na noc přestěhovala ke své postýlce.Když mne venku nezebou tlapky, vyrazím na průzkum zahrádky do svého výběhu.Už mám všechna očkování, tak se učím chodit na vodítku.Zatím jenom v nejbližším okolí, ale každý den trochu dál a taky jsem už byl na chatě, kde krásně kvetly šafrány, bledulky a sněženky. Po ostříhání už vyskočím na sedací soupravu, kde moc rád spinkám zachumlaný v páničině svetříku. Pomalu si zvykám na jízdu autem,mám i bezpečnostní pás na zadním sedadle. Páníčky mám strašně moc rád,na procházku se mnou chodí mladý páníček a když není doma, tak panička, která se stará také o moje stránky na hafíkách. Ten nádherný sestřih, který vidíte na mých fotkách, mě vytvořila paní Fuchsová Iva., Jana Palacha 143, Kutná Hora,mobil 777 883 126.Ale musím štěknout, že panička už Ivě do stříhání fušuje, koupila si profesionální kadeřnické nůžky a celé tělíčko mi sama přes hřeben ostříhá. Jen na hlavičku si nenechám sáhnout.

Co umím

sedni, lehni, fuj, pelíšek, ke mě

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

TROVET DPD

Oblíbená hračka

plyšový pejsek a medvídek, balonek

Co ještě zbožňuji

procházky,, své páníčky, aportování míčku

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Testík

Pohlaví

Fotky

Přátelé (968)