Profilovka Jenna

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
29 dubna 2010, 21:27:10

Venku je nádherně. Dvojnohá mě sice na zahrádku nepustí a ona tam také nejde. Nechápu, je doma a ťuká do té placaté věci na stole a dívá se, co se objeví na té druhé placaté věci. Ale pustí mě alespoň oknem na střechu, sice potom prudí s utíráním tlapek, ale to je malá daň, i když zadarmo tlapky nedám, vždy si hájím své. Nakonec povolím, aby měla radost.

24 dubna 2010, 19:58:42

Taaak, moje dvojnohá to moje utíkání přes plot nezvládla a dnes ráno mě odvezla k panu doktorovi. Nechala ze mě udělat kočku LUCINKU. Mńauuuuuu. A to měla předsevzetí, že to dostanu k narozeninám. No, fakt hezký dáreček. Teď už jsem doma, snažím se chodit, ale nožky neposlouchají. Koočky, to Vám je divný pocit. Chci chodit, běhat a vůbec to nejde. Výskok na topení se také nezdařil. Prý vypadám jako malé kotě, které se chodit teprve učí.

17 dubna 2010, 23:15:05

Venku je krásně, ptáčkové se ozývají a dvojnohá mě pustí každé ráno na střechu, odkud pozoruji dění kolem. Dnes jsem byl odpoledne s velkým dvojnožcem na zahrádce, ale jen na vodíku a pak dřímal v ložnici. Ovšem, nedopatřením zůstaly dveře na terasu pootevřené, chlapi někde venku a dvojnohá v pracovně u té velké, divné krabice a už jsem byl na zahrádce. Ale asi telepatie, ONA mě začala hladat a našla. Mooooc mě k sobě tiskla a říkala, že jsem uličník a ptala se, zda chci také být tam, kde Pišta. Já tedy nevím, kde Pišta je, ale ona to říkala smutně.

22 února 2010, 08:47:32

V sobotu během úklidu jsem překonal sám sebe. Velký pokrok!!! Poprvé za celou dobu, co zde přebývám, jsem před tou zelenou hlučící věcí neutíkal z pokoje do pokoje a pak na záchod. Ona mi totiž byla neustále v patách, zvlášť v sobotu. Konečně jsem se tomu postavil čelem a zůstal s ní ve stejné místnosti. Zatím jsem ji pro jistotu pozoroval z bezpečné vzdálenosti, protože jeden nikdy neví a obludy nikdy nespí, že? A proto: "Kočky bděme!!!"

31 ledna 2010, 14:19:50

Včera jsem dvojnožcům předvedl své lezecké vlohy. Dvojnohá říkala, že jsem asi bengál nebo habeš v kožichu rusáka. Ona původně na ně měla zálusk, ale bála se, že by neměli dost místa k lezení. Tak ať vidí, že nejsem žádné béčko. Zdolat dveře WC není žádný problém. Jen nevím, kam výše. Snad na něco příjdu.

24 ledna 2010, 15:35:18

Nějak se mi mění chutě. Masíčko mi nejede, když dostanu kapsičku, tak si dám jen omáčku a masíčko nechám. Dvojnohá tomu nerozumí a ptá se mě, co má dělat s kapsičkami a konzervičkami, které pro mě koupila. Ale to já přece nemohu vědět, že? Ale chutná mi zeleninka (brokolička, květáček) v páře a tvrdým sýrem také nepohrdnu. Dnes jsem smlsnul kousek nivy a taky bych si dal říct. Bohužel moje oblíbené vínečko mi do misky dát nechce, zatím. Mám nárok jen na olíznutí číšky, když dvojnohá dopije ten lahodný mok.

11 ledna 2010, 09:07:24

O víkendu jsem nevěřil svým očím, seděl jsem na parapetu a koukal z okna. Venku něco bílého stále padalo z nebe dolů. Dvojnožci říkali, že chumelí. Netušil jsem, co to je. Šli odhrnovat sníh a mě také s sebou vzali ven. Tedy studilo to do tlapek, ale užíval jsem si to. Celý jsem se klepal zimou, dvojnožci mě chtěli vzít domů a říkali, že budu nemocný. Domů se mi vůbec nechtělo. Zase chodím od okna k oknu, jako lev v kleci, mňoukám a mňouká a ... Panička se na mě zlobí a říká, že se zblázní. Vůbec netuším o čem mluví.

18 prosince 2009, 10:25:27

Sedím na parapetu a koukám ven. Je tam nějak bílo, co to je? Dvojnohá říkala, že sníh. Chtěla mě včera vzít ven, abych to viděl, ale po boji při nasazování obojku a vodíka z toho nebylo nic. Nechce mě bez vodítka ven vzít, protože jsem ji minule utekl ze zahrádky k sousedům. Hold jsem větší a zdolat katalpu a skrz větve se dostat na plot sousedů a z něj do jejich zahrádky, žádný problém.

17 listopadu 2009, 13:41:51

Au, au, dostal jsem na zadeček. Dvojnohá našla díry po mých drápcích v obalech na obleky. Díry jsou menší i větší po celé délce všech 4 obalů, to jak jsem se po nich snažil vyšplhat. Někdy se můj horolezecký pokus zcela nezdařil, to je pak díra v obalu poněkud větší, protože ve snaze zachytit se při pádu, jsem drápkem kus obalu vytrhl.

19 října 2009, 10:06:54

O víkendu měli dvojnožci návštěvu, přijely babičky z Moravy. Samozřejmě vím, co se sluší a patří, takže jsem je srdečně přivítal. A abych náhodou někoho neurazil, tak jsem klíny k pohovění střídal. Venku pršelo a nevlídno bylo, ale i tak jsme pořád žadonil, abych vypuštěn byl. Nakonec se jim kocourka zželelo a vzali ho na terásku.

3 října 2009, 20:11:53

Včera večer jsem asistoval malému dvojnožci při koupeli. Přistupoval jsem k tomu tak zodpovědně, až jsem spadl do vany. Na tlapkách i tlamičce jsem měl bílou pěnu. Trochu jsem se divil a trochu prskal. Dvojnohá mě vytáhla, dala na osušku, trochu otřela. Dokončil jsem to raději sám, aby byl kožíšek zase podle mých představ.

16 září 2009, 16:58:23

Tak jsem dnes odpoledne s dvojnohou a malým Timem navštívil zvířecího doktora. Původně slibovali jen zastřižení drápků a vyzvednutí pasty BEZO-PET. Dvojnohá mi zkoušela drápky zastřihnout doma, ale já ji pokousal, poškrábal a pak ji utekl, ha,ha. Nakonec mi nezastřihli jen drápky, ale také jsem dostal injekci - 3. vakcinaci - založili mi také kartu v počítači. Říkali, že jsem fešák a za statečnost jsem dostal plyšovou myšku.

14 září 2009, 10:52:48

Včera na zahrádce jsem se snažil pod brankou dostat na druhou stranu plotu a 2x úspěšně. Dvojnohá však nesdílela mou radost z úspěchu, vždy mě vtáhla zpět do zahrady, zlobila se na mě, vzala mě zpět do domu a bylo po průzkumu. Také říkala, že jsem jako habeš v kožíšku rusáčka - snažím se vylézt do výšky kam až to jde. Kmen katalpy už zdolám pod korunu a doma mám různé finty, jak se dostat výš a výš a ..., např. v koupelně nejprve vyskočím na Timiho bedýnku, pak se odrazím od držáku na ručník a hop do umyvadla z něj dvojnožci na ramena a koukám, kam výš by to ještě šlo.

13 září 2009, 10:34:03

Tak mám nový zážitek - SPRCHOVÁNÍ. Nikdo mě nenutil, prostě jsem šel s dvojnohou do koupelny, když se začala sprchovat, tak jsem nejdříve pozoroval akci a pak šel za ní. Nejdříve jsem seděl v rožku sprchy, trochu mi cákala voda na kožíšek, ale bylo to děsně zajímavé. Dvojnohá nabírala vodu do dlaní a dávala mi ji pít. Líbilo se mi to.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Lucius

Pohlaví
Datum narození

3. června 2009

Datum úmrtí

11. ledna 2017

Hmostnost

2,5 kg

Krátce o mně

Ahoj kočky a kočičáci, jmenuji se Lucius a jsem malý rusáček v šedém kožíšku, kterému se očka začínají zbarvovat do zelena. Jsem velký šikula a průzkumník, který začíná poznávat svět kolem sebe. Teprve včera, tj. 30.08.20009, jsem se přistěhoval sem do Zelenče. Hned jsem se do toho dal a celý dům jsem bez obav prozkoumal. Zatím jsem to zvládl jen tak na první kuk, ale budu mít dost času to pořádně prošmejdit, už se na to těším. Dnes jsem zjistil, že za velkým oknem jsou kamínky, stromečky a travička. Tam to také prozkoumám, ale to prý musím společně s dvojnohou nebo malým Timim na vodítku. Bude to jistě zábava.

Co umím

sedni, hop

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

granulky, konzervičky,kapsičky, mlsáníčka, vínečko bílé i růžové

Oblíbená hračka

vše, co se hýbe. je to výzva

Co ještě zbožňuji

drbání na bradičce, mazlení, lezení do výšek, venkovní průzkumy, vodičku a hovězí maso na kostičky, mňam

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Pišta †

Pohlaví
Datum narození

8. srpna 2008

Datum úmrtí

15. června 2009

Hmostnost

4 kg

Krátce o mně

Ahoj Kočky, jsem siamák s modrýma očima, barvou srsti capucino a jmenuji se Pišta. Když mám dostat nějakou dobrůtku, tak jsem ochoten reagovat na povel SEDNI. Povel ZŮSTAŇ také zvládám, maličkost. V zimě jsem moc ven nechodil, to mě studily tlapky, ale sotva přišlo jaro, tak mě doma nic neudrží. Běhám volně venku, občas ulovím myšku nebo ještěrku. Nebaštím je, to ne. Úlovek přenesu ukázat DVOJNOŽCŮM, aby viděli, jak dobrý lovec jsem.

Co umím

sedni, zůstaň

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

masíčko, kočičí mlsání

Oblíbená hračka

plyšový potkan a delfín, ale i živé myšky

Co ještě zbožňuji

drbání pod bradičkou, mezi oušky, stulení se do klubíčka v klíně

Fotky

Více fotek

Přátelé (19)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?