Profilovka Kettynka & Nesinka

Kettynka & Nesinka

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
23 července 2014, 11:45:12

Včera jsme byly na pěkné procházce s paničkou a její kamarádkou. Prošly jsme kempem a potom jsme šly po cestě mezi loukami. Pěkně jsem se proběhla a chtěla jsem aby mě holky honily :-D Mám obojek proti klíšťatům - asi měsíc už a pravda je, že jsem ještě klíště neměla. Dneska je krásně a ke všemu má panička volno v práci, takže si to užijeme! :o)

18 června 2014, 19:31:10

Včera jsem byla u pana veterináře na prohlídce se zánětem dásní, bohužel nám pan veterinář pověděl, že mi bude muset vytrhnout 2 zoubky, takže jsme museli přijet dnes (kvůli narkóze - nesměla jsem den jíst). Hned před vstupem do čekárny jsem sebou cukla a chtěla jsem otočit směr. Pan veterinář mi píchl injekci a panička mě chovala a hladila dokud jsem neusnula. Potom si mě pan veterinář vzal na sál, vyčistil mi zoubky a vytrhl mi 2 přední. Když jsem byla slabá a unavená po narkóze a ležela jsem na lehátku, hned přišla panička s maminkou, štěkla jsem a byla jsem moc ráda, že je vidím! Když jsme na procházce, tak občas chrochtám, pan veterinář řekl, že mám zúžené průdušnice, ale že to někdy u nás pejsků bývá. Srdíčko mám v pořádku. Pan veterinář mě ještě hned co jsme přišly zvážil a mám 2,40 kg. V září jedeme na očkování a na kontrolu, jinak každý půl rok budeme jezdit na prohlídky a popřípadné čištění zoubků. Dostala jsem 5 tablet, které mi panička bude dávat od zítřka, mám jednu tabletu na den. Paničky mi koupily granulky, masíčko a hračku. Byla jsem moc šikovná a právě odpočívám.

22 března 2014, 10:08:39

Dneska je moc pěkně, před chvilkou jsme přišli z procházky a dopoledne vyrazíme do Lutové. Ve čtvrtek odpoledne jsme byli na stříhání. Na zádíčkách mám vlásky dlouhé asi tak 1,5cm a sukýnku a hlavičku mám taky upravenou. Byla jsem prý moc šikovná. Večer přidáme nějaké fotky :o)

10 srpna 2013, 22:10:39

Dneska jsme jely s paničkami na kolech na Žofinku. Ujely jsme přes 60km a bylo to super. Betynka vyrostla, pořád si hraje a moc ráda aportuje. Já jsem ráda, že už jsem doma, konečně si můžu odpočinout, tam mi padaly oči, ale usnout jsem nemohla, protože okolo mě běhala Besinka a Betynka a já byla pořád v pozoru.

20 dubna 2013, 12:57:42

Přes týden jsme tu moc nebyly, protože bylo krásně a chodily jsme na delší procházky. Ve čtvrtek 18.4. jsme jely s paničkou na kole do Lutové, kde jsme byli společně s paničky kamarádkou a mým kamarádem Brandym na pěkné procházce kolem zříceniny a pak jsme byli na louce, kde jsme se pěkně proběhli. V pátek odpoledne jsme jeli také do Lutové, sice už nesvítilo sluníčko, ale bylo teplo a příjemně. To jsme byli opět s paničky kamarádkou a Brandym na procházce, ale na mnohem delší, běhali jsme na louce a obešli jsme několik malých rybníků. Dneska je sice zataženo, ale teplo je, takže odpoledne pojedeme zas do Lutové :O) Od 13.4. máme doma zakrslého králíčka Kubíka. Bude u nás než mu páníci postaví králíkárnu v Lutové. Kubík se mě a Nesinky vůbec nebojí, běháme spolu po bytě :o) přidáme nějaká videa.

17 března 2013, 09:56:25

Včera jsme byli v Třeboni, koupit granule a nějaké mlsky a pak v Ledenicích na návštěvě u tety. S Ladynkou (jorkšír) a paničkami jsme byly na pěkné procházce, bylo nádherně, svítilo sluníčko a nefoukal ten protivný vítr. Když jsme přijeli, tak jsme ještě zašli k babičce v Chlumu.

10 března 2013, 10:33:55

Dneska jsme byly v parku a v kempu na ostrůvku, kde jsem se pořádně proběhla a kousala klacky. Na břehu jsem zahlédla dvě jorkšíří fenky, které běhaly po ledu.. chvilkami jsme na sebe zaštěkly :o) Cestou zpět jsme potkaly jednoho jezevčíka, já jsem se ho bála, tak jsem skočila na paničku a jakmile jsme ho přešly, ťapkala jsem po svých :-D

24 února 2013, 10:13:44

V pátek jsme byly na Žofince u babičky a dědy. Mají od středy štěňátko jezevčíka Betynku, je moc krásná.. prvně jsme se okoukávaly, ale pak jsme si hrály na posteli :o) Je to moje nová maličká kamarádka. Chvilku jsme byly na zahradě, já probíhala sněhem, pěkně jsem se vyřádila, ale Betynka chodila jen za paničkou :o) Dovezly jsme ji svetřík a vestičku po mně. Už se těším, až ji uvidím a pohrajeme si! VIDEJKA: ________ 1. JÁ S BETYNKOU, jak si hrajeme na posteli http://www.youtube.com/watch?v=UkUjUJFPEiY&list=UUHfYukUTecaSe7pRManPZ6Q&index=9 2. S BETYNKOU http://www.youtube.com/watch?v=NaW-XWOluKg&list=UUHfYukUTecaSe7pRManPZ6Q&index=8 3. BETYNKA http://www.youtube.com/watch?v=69JjC32g5WE&list=UUHfYukUTecaSe7pRManPZ6Q&index=6 4. BETYNKA s uzlíkem http://www.youtube.com/watch?v=Nx_I83kGnY4&list=UUHfYukUTecaSe7pRManPZ6Q&index=5

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Nesinka

Pohlaví
Datum narození

22. února 2008

Krátce o mně

Pocházím z Českých Budějovic od paní Hochové, která má CHS a koťátka a štěňátka odváží do Globusu \\\"ZOOHOCH\\\" a tam si mě páníčci koupili. Měli zamluvenou bílou peršánku, ale jelikož jsem byla za sklem sama v rohu a sourozenci si společně hráli, tak si nakonec koupili mě. Paničce je moc líto štěňátek a koťátek, kteří jsou za sklem a čekají, než si někdo pro ně konečně přijede :o( Narodila jsem se 22.2.2008 a páníčci si pro mě přijeli v polovině dubna. Jako koťátko jsem pořád skákala páníkům po nohou a šplhala jim po kalhotech :o) Měla jsem moc ráda jednoho kocourka Břéťu, se kterým jsem si dávala pusinky a mazlili jsme se, měli jsme se moc rádi, ale po čase zemřel :o( Jednou mě páníčci odvezli k perskému kocourovi, abych mohla mít aspoň jednou koťátka, ale nevyšlo to, já jsem mu nedovolila, aby se ke mě přiblížil, vrčela a syčela jsem, páníčci mě vůbec nepoznávali. Takže žádná koťátka nebyla a od té doby nemám ráda žádná zvířata a cizí lidi! Mám ráda pouze Kettynku a taky jsem měla moc ráda králíčka Kubíka, se kterým jsem odpočívala v kleci a hráli jsme si spolu... Mám spoustu hraček, myšek a různých originálních hraček z obchodů, tunel atd., ale to mě moc nezajímá, já si bohatě vystačím s papírkem, řetízkem nebo provázkem :o) Jezdila jsem s páníčky na Žofinku k babičce a dědovi, ale jakmile si pořídili novou kočku, tak jsme se schovala a byla jsem pořád schovaná a bála jsme se.. takže už mě páníčci nikam nevozí a jsem moc ráda doma.. ráda chodím na balkon, kde se vyhřívám nebo sleduji kolemjdoucí. Miluji, když mě panička krmí! Taky hraju s Kettynkou a páníky na schovávanou , to je sranda :o) Také mám moc ráda Vánoční svátky, to strávím snad celičké dny pod stromečkem, miluji, když se zdobí nebo odstrojuje stromek, to vždy paničkám pomáhám, teda spíš s tím odstrojováním :o) hlavně když jsou pod stromečkem dárky, tak to je pro mě opravdu království :o)

Co umím

Umím hrát na schovávanou :o)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Granule Purina ONE, Perfect fit IN - HOME, Whiskas, kapsičky, konzervy Purina GOURMET, pamlsky Brit Let´s Bite, kočičí čokoládka a polštářky Whiskas

Oblíbená hračka

Řetízky, vábítko, provázky s kuličkou z papíru a zkrátka vše co šustí

Co ještě zbožňuji

Když mě panička krmí, dovádění s papírkem a provázkem a honění se s Kettynkou

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Kettynka

Pohlaví
Datum narození

13. května 2010

Hmostnost

9.7.10-60dkg,5.12.10-1.6kg,15.2.12-1.8kg,18.7.12-1.96kg,9.3.13-2,05kg,18.6.14-2,4kg

Krátce o mně

Pocházím ze Suchdola nad Lužnicí od jedné paní, která chová jorkšírky s pp i bez. Moje maminka se jmenuje Růženka a tatínek je s pp. Narodila jsem se 13.5.2010, jsem ze tří štěňátek, mám dvě sestřičky a jsme bez pp. Páníčci se na mě byli v červnu a začátkem července podívat a když přijeli po třetí (9.7.), tak to už jsem s nimi odjela do nového domova, tehdy jsem vážila pouhých 60dkg. Vůbec jsem neplakala a hned jsem si je zamilovala, doma na mě čekala kočička Nesinka, která mě hezky přijala. První noc jsem spala vedle paničky, ale v pelíšku u postele (panička spala na rozkládacím gauči), ale já jsem k ní v noci vyskočila a hned jsem se k ní přitulila. Od té doby spím s paničkou v posteli. První noci jsem se budila kolem čtvrté hodiny a to jsem si hrála s paničky vlasy, pěkně jsem jí je zacuckala a dávala jsem jí pusinky dokud se nevzbudila. Potom už jsme byly obě vzhůru a jen tak polehávaly a hrály jsme si. Mám hodně kamarádů, ze všech nejraději mám Terrinku, se kterou jsem vyrůstala. Jsem přátelská a kamarádila bych se s leckterým pejskem, ovšem ne každý je přátelský :o( Jsem prý hodně vybíravá a rozmlsaná. Nejraději mám mlsotky, hlavně z buvolí kůže. Avšak nejprve musím spapat granulky, se kterými jsem měla tolik trápení, ale už je prý hezky papám. Mám ráda procházky v přírodě kolem luk, na louce s paničkou vždy běháme a já mám velikou radost. Moc ráda se vyhřívám nebo odpočívám na balkoně, který máme na jaře a v létě snad denně otevřený, už kvůli Nesince :o) Obě sledujeme kolemjdoucí a občas i štěknu na nějakého pejska. Jsem hrozný závisláček na páníčcích, když jsem sama doma a páníčci se mi vrátí, tak mám nesmírnou radost a všechny strašně vítám a pusinkuji, i přesto, že mám kupírovaný ocásek, dokážu s malým ocáskem tak šíleně kroutit radostí, div, že si ho nevykroutím... :o)

Co umím

Sednout si, lehnout, dát pacinku, plazit se a poprosit

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Vývar, masíčko, kuřecí tyčinky, kedlubna...

Oblíbená hračka

Plyšáci, pískací hračky, míčky a paničky gumičky

Co ještě zbožňuji

Páníčky, mazlení, hraní, procházky, pochvalu

Fotky

Více fotek

Přátelé (244)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?