Profilovka Antlíci

Antlíci

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
24 června 2018, 17:31:57

Služby probíhají v poho, akorát štěkám, když se něco šustne:-D :-D , však vod toho jsem taky hlídač, žejo. Včéra jsem byl zase s našima na srazíku, ale nedojeli jsme, páč zlobil "karbec", čico8-} , tak jsme s pomocíbóží dodrkotali domů a já se svalil jako podťatej, to ježdění mi nějak nedělá dobře, aji jsem blinkal8-} :_( , za chvilku mi ale otrne a klidně mlsám cokoli dál;-) , tak tě pac a mějte se Alfík;-)

17 června 2018, 11:45:36

Teda - náročná sobota - páníci mne poprvé vzali sebou na sraz, prej: koupili jsme kvůli tobě Esmeraldu (škodovka 105), tak si to užívej! No byl jsem hotovej8-} 8-} , zavečír pak šli eště na chvilku na svatbu a to mě samože na žranici nevzali>:-( , no nejsem chudák, za trest prospím celou neděli pac Alfík;-)

13 června 2018, 14:55:45

Jezusmankote, kamarádi, to jste zlatí, že jste si vzpomněli, jak říkají páníci - v mým věku to už neslavím8-} , ráno podstrčila panice pařátky, teď páník k obědu zase pěkně prasečí ouško sušený a prej eště zavečír něco bude, tak asi Fanda předvede striptejz:-D :-D :-D , díky moc a pacenu Bártík-starej pardál;-)

6 června 2018, 16:13:38

Tak jsem byl zase s panicí ve službě - to tak říkáme, když jde ke klientovi;-) , mám se tam dobře - možná líp než doma:-D :-D :-D , páč jsem tam vzácnej, dneska je zase hic8-} a zítra jdu odpol. k bábí, páč páníci jedou na pohřeb jednomu príma bezva pánovi, kterej rozdával pozitivní energii, ale sám nedal najevo, že ji potřebuje....páníky to zaskočilo a jsou moc smutní - kamarád veteránista - bude strašně chybět:_( :_( :_( , tak si všici užívejte každého dne, protože: co je dneska, už nikdy nebude?! pac Alfík

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Alfons von Starák

Pohlaví

Fotky

Základní informace

Jméno

Sindí:-))

Pohlaví

Fotky

Základní informace

Jméno

Alfíček II

Pohlaví

Fotky

Základní informace

Jméno

Babů

Pohlaví

Fotky

Základní informace

Jméno

Pišta

Pohlaví

Fotky

Základní informace

Jméno

Funny

Pohlaví

Fotky

Základní informace

Jméno

Bárt

Pohlaví

Fotky

Přátelé (289)

Články

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?