Profilovka Moureček a Míček

Moureček a Míček

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
9 března 2010, 15:09:01

Ahoj Všem! Tak už mi je skoro 11 měsíců už jsem skoro dospělý, páníčkové mi budou schánět kočičku na krytí takže bych byl moc rád kdyby se o mne nějaká perská činčila zajímala, moc rád bych se stal tatínkem. Jelikož se budu krýt poprvé nemám žádné zkušenosti proto bych byl rád o zkušenou kočičku která by věděla co a jak. Budu se moc těšit.

2 prosince 2009, 17:26:47

Tak už mi jsou 3 roky a půl, srst pořád neroste a pořád musím nosit krunýř abych si neukousl ocásek, kterého se moc bojím. Výsledky z moče jsou celkem dobré ph 7, ale mám zánět (zvýšený počet leukocitů) proto musím jíst pastu. Jinak s Mikýčkem si pořád hrajeme, honíme se a preme se. Zničeho nic se mi objevila plísen na ocasku a pak po celým těle, zkoušeli jsme různé mastičky ale nepomáhá to, tak jde Moureček v pátek na třetí injekci na očkování proti plísni.

12 října 2009, 01:20:51

Tak předevčírem jsem byl oholit srst. protože sem měl moc chuchvalců, takže sem dočista holí i ocasek mám oholený protože jsem na něm měl exem, byl jsem pod narkozou ještě se pořád necítím dobře a nejhorší ze všeho je že se toho oholeného ocásku strašně bojím a agresivně si do něj koušu. Je to hrozné moje rodina je s toho naprosto nešťastná, bojí se abych si ocásek nerozkousal do krve a nedostal infekci.

16 září 2009, 13:55:01

Poslední dobou jsem velice divný, každý večer kolem deváté hodiny začnu strašně mňoukat. Sedím na okně a mňoukám o život. Moje rodina je z toho nešťastná. A nejhorší na tom je ýe nevědí proč. Tak mi zkusí hledat kočičku ke krytí, jestli si to teda ještě nerozmyslim s tím krytím.

29 srpna 2009, 13:59:14

V noci Moureček hrozně mňoukal a já zase řádil, ale ráno Moureček nechtěl pastu tak byl ušpiněn a všechno mu to padalo na zem. Já jsem samozřejmě všechno olízal i když Věruška nadávala. V jednom kuse chci chytat můry, když mi Věruška jednu chytí, tak mi to vůbec nestačí a pořád na ní v kuse mňoukám, je to semnou k nevydržení, já bych chtěl všechny můry na světě a nerad se chovám jsem velké zlobidlo.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Moureček

Pohlaví
Datum narození

14. května 2006

Hmostnost

3,60 kg

Krátce o mně

Ahoj, jmenuji se Moureček. Je mi 10 let a narodil jsem se 14 května 2006 spolu s bráškou Snížkem a sestřičkou Zuzankou mamince Lucince. Jsem moc hodný, vychovaný a rozmazlený perský stříbrný kocourek. Občas navštěvuji sestřičku Zuzanku, s kterou se vždy rád vidím. Mám moc rád svojí rodinu, která mě miluje, v jídle jsem hodně vybíravý a jím jen to nejkvalitnější jídlo. Zdravím všechny kocourky a kočičky. Moureček.

Co umím

Přijdu na zavolání a když se na mě mluví tak odpovídám

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Gourmet Gold paštika tuňák, Party mix

Oblíbená hračka

Plyšák

Co ještě zbožňuji

Svojí sestřičku Zuzanku, kamaráda Míčka a ohřívání v létě na balkoně a svojí rodinu

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Míček

Pohlaví
Datum narození

25. dubna 2009

Hmostnost

3,20 kg

Krátce o mně

Ahoj jmenuji se Míček, jsem sibiřsko-perský kocourek a je mi již 9 let. Narodil jsem se 25.4.2009 v Nymburku mamince Princezně a tatínkovi Gabrielovi. Do Teplic mě dovezla jedna mooooc hodná paní Diana, které za to budu do smrti vděčný. Jsem moc hodný a bojácný chlapeček. Mám tu kamaráda Mourečka, se kterým dobře vycházím ale někdy se pereme a naše rodina nás moc miluje. Zdravím všechny kocourky a kočičky.

Co umím

Příjdu na zavolání a pořád mňoukám v kuse

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Purina EN Gastrointestinal, paštika Gourmet Gold tuňák, Gourmet gold kuře losos, Gimpet sticks pstruh a losos

Oblíbená hračka

Nítě, ale spíš si už vůbec nechci hrát

Co ještě zbožňuji

Doprovázení k mističce s granulkama stokrát za den :D

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Zuzanka

Pohlaví
Datum narození

14. května 2006

Datum úmrtí

9. února 2017

Hmostnost

2 kg

Krátce o mně

AHOJ! JMENUJI SE ZUZANKA A JSEM PERSKÁ STŘÍBRNÁ ČINČILA, JSOU MI 4 ROKY A NARODILA JSEM SE JAKO POSLEDNÍ, SPOLU S BRÁŠKAMA SNÍŽKEM A MOUREČKEM MAMINCE LUCINCE V TEPLICÍCH NOVOSEDLICÍCH. RÁDA SI HRAJU S PROVÁZKEM, HODNĚ MÁLO PAPÁM, PROTO JSEM TAKÉ TAK MALÝNKÁ A HUBENÁ, S MOUREČKEM JSME SE NAVŠTĚVOVALI, ALE TEĎ UŽ MOC NE, MÁM HO MOC RÁDA!

Co umím

Slyšim když si o mě někdo povídá

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Granulky friskies

Oblíbená hračka

provázky, gumičky a kytky

Co ještě zbožňuji

Svého brášku Mourečka, hraní, spaní

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Jackínek

Pohlaví
Datum narození

24. května 2005

Datum úmrtí

18. října 2007

Hmostnost

Hodně málo, i když jsem tak mlsný

Krátce o mně

JACKÍNEK JE KRÁSNÝ, MILÝ A ŠIKOVNÝ DŽUNGARSKÝ KŘEČÍČEK. NARODIL SE NA JAŘE ROKU 2005. JE VELICE MLSNÝ A HRAVÝ, MÁ MALÝNKÝ DOMEČEK, V KTERÉM PROSPÍ SKORO CELÝ DEN. JE TO NÁŠ DROBEČEK A ZLATÍČKO.

Co umím

Umím perfektní kousky

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Jablíčko, brambora, salátek, zelí, slunečnicová semínka

Oblíbená hračka

plyšová myška, prolejzačky

Co ještě zbožňuji

Jídlo, spaní, hraní a velušku a miječka.

Fotky

Více fotek

Přátelé (50)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?