Profilovka Nelinková

Nelinková

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
3 března 2013, 14:45:17

Ták! Čanynka na mě žalovala, že jsem neposlechla paničku a vlezla za kachničkama do rybníka. A co dělala ona, když se panička nedívala, tak baštila zaječí bobky. Panička se otočila a nestačila se divit, Čanče chodila po ledové krustě od bobku k bobku a jak si pochutnávala. Mějte krásnou neděličku a celý příští týden.

3 března 2013, 10:28:29

Dnes jsme ráno spinkaly dlouho. Panička večer zatáhla žaluzie a Deborka si myslela, že čas na vstávání ještě nenastal. Ale už už chtěla bobkovat, proto jsme musely z teplých pelíšků. Venku panička zjistila, že se dá zase chodit po tvrdé krustě na sněhu, proto zamířila kolem rybníka na pastviny. Mohla to být pěkná vychajda nebýt ztřeštěné Debory, která na rybníku zahlédla kačenky a šupky hupky za nimi. Jen to nedomyslela, led nebyl tak silný a ona se propadla do vody. Ta byla překvapená, jak je ledová! No a bylo po prochajdě. Přeci jenom je to pořád ztřeštěnec ztřeštěný a to za 14 dní bude mít 4 roky.

2 března 2013, 10:37:51

Dnes jsme byly venku s Čany a s paničkou celkem brzy, v 7 hodin. Šly jsme na louku a panička myslela, že ledový škraloup na sněhu se bude zase propadat a měla obavy o mé nemocné drápky. Ale světe div se, vůbec jsem se nepropadala do asi 15 cm snížku. Bylo to divné, chtěla jsem se zase vyválet ve sněhu, ale klouzala jsem po ledovém krunýři. A když jsem se rozběhla, tak jsem běžela po tvrdé podložce. A představte si, že když na sníh vkročila má paňule, také se nepropadla, a to není zrovna z nejlehčích. Dnes u nás po dlouuuuuuhé době svítí sluníčko. Už jsme myslely, že moc zlobíme, tak se šlo sluníčko před námi schovat. Zdravíme všechny karamády a mějte krásný a pohodový víkendíček!

23 února 2013, 16:47:59

Milí čtyřnozí i dvounozí gratulanti. Moc moc děkuji za přáníčka k narozeninám. Panička mi k narozeninám potřásla pacinkou a já vůbec nechápala, proč to dělá. Vždyť ví, že to nemám ráda. Ale pak mi dala velkou čumáčkovou pusénku a dodala i mlsek v podobě tyčky z buvolí kůže, kterou miluju, tak jsem ji to potřásání packou odpustila. Řeknu vám, že u nás venku už od čtvrtku sněží a sněží a my asi už budeme chodit tunelama ve sněhu - tak, jak chodí hraboši pod sněhem. Vždyť už tu máme sněhu snad půl metru. Ale já jsem mazaná, chodím až těsně za paničkou, takže ona mi vlastně dělá cestičku. Jen čůrat a bobkovat musím do vysokého sněhu, ale pak hupky dupky zase na cestičku za paničku. Přeji všem krásný poslední únorový víkendíček.

5 ledna 2013, 14:20:09

Děkujeme všem, kdo nám posílali po celý prosinec kostičky, moc si toho vážíme, že jsme díky vám vyhráli medailičku. Ale co času ztrávila paňule a její kamarádka na kompu. Teď jsme spokojeni s metálama a kostičkujeme hlavně, když je venku škaredě, což je dnes. Babička by řekla, že je tam hnus kostičkovanej. A má pravdu.

4 ledna 2013, 18:39:33

Děkuji všem za přání. Koukám na ten váš svět z obláčku a mrzí mě, že tam nemohu být s vámi. Teď, když paňule má 3 fenečky, ty já měl vždycky rád. I v ulici, kde jsem bydlel s babičkou, jsou teď skoro samé fenky, dříve to byl samý pes a ty já neměl rád a vrčel jsem na ně. Za svůj harém bych se i popral. Mějte se všichni krásně a buďte všickni zdraví.

2 prosince 2012, 16:28:42

Přeji vám všem pohodový adventní čas. My si teď s paničkou moc neužijeme, protože má zdravotní problémy a nemůže tak s námi chodit na větší procházky, ale na krátké hrátky venku chodíme. Ještěže je za naším domem velká louka. Jedno plus to ale má, je s námi stále doma a já tak ráda líhám vedle ní.

17 března 2012, 23:42:06

Děkuji za přáníčka k narozeninám, taky za kostičky a dárečky. Dnes to nesjspíš vypadalo, že na mě panička zapomněla, tak jsem si oslavu trochu začala sama a sama jsem si podala a sbaštila cukroví, mňam to bylo dobré. Pak bylo paničce připomenuto, že mám narozeniny, tak mi potřásla packou a dala mi výborné vepřové ouško, tak jsem ji to i odpustila. Venku snad na mou počest hází dělbuchy, ale ty já nemusím, už aby těm hlupákům zásoby došly. Tak se mějte hezky sluníčkově a ještě jednou děkuji.

20 února 2012, 23:12:12

Děkuji všem za přání a dárečky k narozeninám. Dnes jsem si své narozky užila nejvíce s bábinkou, panička nás k ní odvezla a my jsme si celý den užívaly mazlení. Panička na mě skoro zapomněla, ale pak jsem dostala svou oblíbenou kostičku a páreček, tak ji odpouštím. Má toho teď nějak moc. Ani nestačí kostičkovat.

15 února 2012, 18:21:40

Ahojky všichni, kdo můj deníček čtete. Už ráno jsem viděla, že dnes připadne trochu sněhu. Foukal sice pořádný vítr, ale to mi nevadí. Provětrá a pročísne mi to trochu mé kadeře. Odpoledne jsme šly s paničkou ven, říkala jsem si hurá, konečně delší prochajda. Ale ouha, dokud jsme byly mezi domy, tak to bylo dobrý, ale jak jsme vyšly na louku, kde mimochodem pro vánici nebylo vidět nic jiného, než sníh, tak to i já otrlá a utužená mrazy minulých dní jsem si řekla, že to paňule brzy odpíská. A vůbec se ji nedivím, vždyť se bořila do závějí ještě víc než my s Čančulí a navíc si nevzala (zapomnětlivka jedna) rukavice. Ale bylo fakt nevlídno. Tedy já bych ještě klidně vydržela! Tentokrát jsem ve sněhu byla místy i schovaná celá a dělala jsem na paničku kuk. Taky jsem si toho sněhu v kožíšku donesla domů fůru. To aby se paničce nezkrátily žíly. Musela vzít hadr a ty loužičky po sněhu vytřít.

15 února 2012, 18:08:23

Ahojky všichni! Tak to jsem tuhle zimu ještě nezažila. Když jsme vyšly z domu, tak to už jsem tušila, že bude zle. Ale že zapadnu do závějí až po břicho, tak to jsem si nepředstavovala ani náhodou. A k tomu ještě fučelo a padalo z vrchu to bílé, ošklivě studené fujtajblo. Jsem ráda, že už jsem doma, teď mi musí ještě rozmrznout sníh nalepený na packách. Jak já se těším na jaro!

14 února 2012, 17:36:50

Přeji všem krásný zbytek dne, tedy dnes už bez sluníčka. Dnes jsme byly s paničkou venku na louce. No řeknu vám, že se to naše Deboře asi zbláznilo. Více než po packách zase jezdila ve sněhu po zádech, stále se válela, koulela nebo jak se ten její pohyb vpřed dá nazvat. Je to prostě mládě nevybouřené. No ve 3 letech by už mohla mít rozum, to já už jsem byla tedy holka rozumná! U nás už není takový mráz, takže ven už chodím raději. Jsem ale zvědavá na ty další dny bo panička říkala, že bude hodně sněžit. Fuj, to se zase bude lepit na pacenky, to fakt nemusím. Mějte se všichni krásně sluníčkově.

14 února 2012, 16:37:17

Dnes jsem se opět venku vyřádila, opět jsem si užívala sněhu. Škoda, že panička nevzala foťák, to by byly fotky! Jedna noha nahoře, druhá noha nahoře, jen čumák pořád někde pod sněhem. To je dobře mít hned za domem tak velkou louku. Auta už nehoním, tak mě panička nechává na volno. No já bych se za těma autama i pustila, ale nechci zase paničku zklamat. Myslela by si, že jsem nevychovatelná.

13 února 2012, 21:10:48

Už se těším na jaro. Ta zima mě už vůbec nebaví. Nedá se skoro nic dělat. Jak já se těším na to, až zajedeme s paničkou na cvičák a začneme zase agilitit. A taky na mé karamády - Kevču s Terčou a jejich paničkou tetou Věrkou a taky na tetu Světlu a Bena s Ťapkou. Mějte se všichni krásně sluníčkově.

13 února 2012, 20:56:12

Zdravím všechny čtyřnožce a jejich dvounožce. Včera a dnes jsem si zařádila ve sněhu jako snad nikdy. Místo po čtyřech jsem se snad pořád plazila jako had a přitom točila (válela sudy) jako krokodýl, když chce získat kousek z kořisti. Ale panička pro mé radovánky měla pochopení. Říkala, ať si ještě užiju, že nás čeká oteplení a pravděpodobně i lepkavý sníh, a ten já zrovna nemiluju neboť se mi lepí na pacičky.

8 února 2012, 23:04:33

Dnes a včera nám panička dala pár foteček do profilů a taky do soutěže. Však se včera u nás svítilo až do dneška. Když si panička sedne k počítači, tak neví, kdy přestat. Dnes vytvořila i další dva profily pro její dva hafany, které jsem já nepoznala, protože odešli za duhový most dřív, než jsem já přišla do rodiny. Ale měla je asi mooooooc ráda, protože ji párkrát ukápla i slzička. Tak jsem ji přišla utěšit, aby nebyla tak smutná. Mějte se všichni krásně.

8 února 2012, 22:55:33

Konečně je středa za námi. Tu moc s Deborkou rády nemáme, protože panička je dlouho v práci a my se tak trochu nudíme. Ale pak jsme se vyblbly ve sněhu, napadlo ho zase trošku, ale vyčasilo se a bylo trochu chladněji. No ne že by nám to s Debčou vadilo, ale panička si nevzala rukavice, tak ji trochu mráz zalézal za nehty. Je to popleta popletená.

4 února 2012, 23:35:04

Tedy řeknu vám, že se panička asi zbláznila. Ráno vařila jak divá, pak na internetu na rajčeti hledala moje fotky a navečer spustila tu hroznou věc - vysavač se tomu říká. Tu já fakt nemusím. Vždyť tady bylo celkem uklizeno - stromečky ještě z koberce nerostou. Stejně si tu s Čančou uděláme zase svůj pořádek, počkejte v pondělí! Mějte se hezky a užijte si posledního dne víkendu!

4 února 2012, 23:27:41

Dnes jsme byly s babčou prohlédnout celý náš okruh. Tam vám bylo tolik novot k čuchání. Těch vzkazů, co tam bylo. Taky jsem jich tam spoustu zanechala, tak si je jděte přečíst. Jinak úspěšně lenoším na gaučíku, který babča teď nechává rozložený, takže je nižší a já si na něj pohodlně vylezu sama. Mějte se všichni alespoň tak, jako já!

4 února 2012, 23:21:31

Dnes mi panička doplnila nějaké ty fotečky do fotogalerie. Jinak jsem si dnešek celkem užívala - několikrát jsme se přetahovaly s Deborkou, válela jsem se s paničkou v posteli a v poledne jsme byly na delší procházce. Vypadá to, jako kdyby se mrazy chtěly umoudřit. Mějte se krásně sluníčkově!

29 ledna 2012, 20:07:24

Hafojky! To je nuda, to je nuda! Panička je nějaká nachcípaná, tak ani nechodí moc ven. Když už ji z postele vytáhnu, tak prochajda je pro mě krátká. Ale i tak se vyřádím - lítám sem a zase tam a ve sněhu je parádní koupáníčko. Jen ty drápky kdyby rostly zdravé, stále nějaký praskne a krvácí. Ale já jsem celkem proti bolesti odolná. Venku dělám jako by nic, co kdyby panička kvůli tomu zkrátila procházku. Doma si je pak ošetřím sama - blížu a blížu a blížu. Ještěže to není jako loni, kdy mě postupně slezly všechny drápy. Asi se mnou už nechtěly nic mít!

29 ledna 2012, 18:12:59

Hafojky! Dnes jsem si s paničkou a Deborkou užívala volna. Panička je nějaká chcíplá, tak jsem ji dělala parťáka v postýlce, to já ráda. Kdyby nebylo Debořete, tak bychom se k sobě tulily klidně celý den. Ale to naše velké štěně je někdy fakt divné - pořád by něco tahala, jen se pohneme, tak je na čtyřech a "Bude akce, jo, bude?" marně ji panička vysvětluje, že spinkáme.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Čany (Chunkie Brown)

Pohlaví
Datum narození

20. února 2006

Hmostnost

22,3 kg

Krátce o mně

Pocházím z Jelma u ČB. Panička si mě pořídila ke své beardedce Nelince, také hnědulince. Utvořily jsme celkem silnou dvojku, ale Nelinka už byla dáma v nejlepších letech, tak pro mé psí kusy někdy neměla pochopení. Já jsem si oblíbila své dvounožce a ty cizí tedy zrovna nemusím, klidně se budu mezi nimi pohybovat, ale ať si hladí svoje čtyřnožce. Mě stačí ti moji.

Co umím

Těch je!!!

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Já mám ráda všechno, hlavně že ho panička dá. Nejsem vybíravá.

Oblíbená hračka

Když jsem byla malá, tak jsem měla zeleného dráčka, s ním jsem i usínala. Dnes mám místo hračky karamádku Deboru a rádi se přetahujeme o pletenec, který nám vyrobila panička z fleecové deky.

Co ještě zbožňuji

Pobyt venku, lenošení s paničkou na gauči, agilitění a procházky s karamády - Benem, Ťapkou, Kevinem a Terezkou. U babičky pak drbání na bříšku a taky ráda vylezu na křeslo dřív než babi a ona pak kouká, kam by si sedla. Ale já ji stejně pustím bo jeji hebká ručička pěkně hladí moje bříško.

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Debora

Pohlaví
Datum narození

17. března 2009

Hmostnost

21,3 kg

Krátce o mně

Babička (maminka od paničky) o mně říká, že jsem velké malé štěně. Asi má pravdu, protože se tak často, tedy skoro pořád, chovám. A to mi budou tři roky. No prostě si užívám mládí. Co je na tom, že?

Co umím

Tak těch moc není, já poslouchám, když usoudím, že chci poslechnout - tím někdy paničku vytáčím. Ale umím ke mně, sedni, na, hopí na křeslo.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Nejsem vybíravá a každé jídlo ve mně skončí dřív, než se panička otočí.

Oblíbená hračka

Hračku žádnou nemám zrovna oblíbenou, ráda se přetahuji s karamádkou Čanynkou o cokoliv, hlavně o pletenec, který nám panička upletla z fleecové deky.

Co ještě zbožňuji

Miluju lidi, ráda řádím s Čančou.

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Nelinka (Barbara Brown)

Pohlaví
Datum narození

8. června 1999

Datum úmrtí

26. února 2016

Hmostnost

22,4 kg

Krátce o mně

Než jsem přišla k nynější paničce, tak jsem vystřídala tři rádoby pánečky, kteří mě nejprve chtěli a pak už nechtěli. Ve 4 letech jsem se ocitla u paničky, která mi do ouška pošeptala, že už mě nikomu nedá. Ale když umřel karamád Roneček její mamince, tak jsem zůstala bydlet v Adolfovicích. Jsem tady šťastná, protože je babička se mnou celý den a já ji mám jen sama pro sebe, jen když na víkend přijede Čany a Deboře, tak se musím s nimi o ni dělit.

Co umím

Skoro všechny, ale někdy jsem tvrdohlavá, poslední dobou je ale neslyším.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Jsem vybíravá, nejraději mám, když mi panička dává piškotky rovnou do čumáčku.

Oblíbená hračka

Dnes už mám ráda svůj klid, hračky už mě nebaví.

Co ještě zbožňuji

Lenošení v pelíšku paničky.

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Rony (Iron Man)

Pohlaví
Datum narození

2. ledna 1994

Datum úmrtí

28. dubna 2009

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

piškotky

Oblíbená hračka

oslík

Fotky

Základní informace

Jméno

Ajka

Pohlaví
Datum narození

19. června 1991

Datum úmrtí

7. července 2004

Hmostnost

Asi už nevážím nic. Tady za Duhovým mostem se na to nehraje.

Krátce o mně

Byla jsem paniččina vysněná fenečka. Zažily jsme spolu mooooc hezkých chvil. Teď se na ni a moje následovnice koukám z obláčku a někdy si můžu pomalu ukroutit hlavu, cože se to u nich děje.

Co umím

Byla jsem vycvičená. Příkazy jsem plnila ráda a s nadšením.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

mně chutnalo všechno

Oblíbená hračka

pískací méďa

Co ještě zbožňuji

To, co jsem si potajmu čmajzla. Někdy to bylo cukroví z válu, jindy obložený talíř.

Fotky

Přátelé (87)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?