Profilovka Leník a  Verunka

Leník a Verunka

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
1 července 2011, 20:17:16

Je krásný den a hurá prázdniny. Na léto mám nový sestřih, takže vypadám jako žížala. Opět to bylo mordování jako vždy, nejvíc mi vydilo stříhání choupků mezi prstíky. Panička mě nebránila spíš naopak. Bohužel mě vždy přeperou, ale s mou muší váhou to ani jinak nejde. No a jako bonus mi strhali ze zoubků kámen. Prostě úžasnej den. :-)

11 června 2011, 13:47:29

Po hrozně dlouhé odmlce jsem zase tu. A co je u mě nového? Tak s paničkama jsem se přestěhovala. Je to malý byt :-(, já jsem sice skladná ale chybí mi má zahrada. Nemůžu se pořádně vyblbnout, čichat a skoumat. Musím čekat až jedna s paniček přijde a jde se mnou na procházku. Pomalu se ze mě stává celodení spáč. Blíží se ovšem dovolená a já budu zase celý den venku (jupí), jen týden ale budu moc šťastná. Tak zase příště.

23 srpna 2009, 12:00:57

Tak dnes jedu na výlet.Paničky mě berou do Prahy. Zase se povezu autem, což miluji.Ale ta cesta, v tom vedru, ale jsem ostříhaná, tak to snad zvládnu.Začala jsem pít mlíko od Adama ( kočka ). To se paničkám nelíbí,ale mě to chutná. Hm , mňam , supééér. Hrozí mi časté čištění zubů,ale... No zatím a zase někdy..

13 května 2009, 21:16:32

Tak mám další den za sebou, nic moc. Byla jsem zase skoro porád bez paničky,ale naštěstí tu je také její otec a tak jsme byli venku spolu. Každý den se těším na spaní až zalehnu do postele ke své paničce. Dnes byla celý den pryč a moc se mi po ní stýskalo, vždy se těším až přijde domů a vítám jí.

10 května 2009, 22:04:25

Bylo krásně a tak se sekalo. ale beze mě,... bojím se sekačky. Pěkně jsem zalezla do pelechu a paničky dřete se sami. Můj nápadník mě opět přišel navštívit ale holky mi nedovolili \"bližší\" kontakt. Je to velice hezký jezevčík ale tato láska mi není přána. Prý jestli bude tak věrný až nebudu hárat. :-) Prostě byl krásný den.

6 května 2009, 07:10:46

Ach jo dlouho jsme nic nepsaly,tak to napravím.Už hárám, třetí den, hrůza, vůbec se i to nelíbí.Paničky mi daly nějaké kalhotky,ale dnes jsem potřebovala si odskočit a panička mi je zapomněla sundat...fuj..Chodí za mnou nějaký jezevčík,ale nevím co chce?...tak jsem si s ním hrála..Jinak se mám fajn.. zatím pá a zase někdy napíšu..

13 dubna 2009, 22:54:42

Nikdo mě nevypráskal. Koledníky jsme s paničkami zaspaly. Už jsou obě dvě trapný jak jen makaj kolem baráku a se mnou si nehrají. Ještě ,že máme ty sousedovic děti... U sousedů mají moje příbuzný, tak jsme hodily pokec...ale víc jak o yorkšírky, jsem se zajímala o statného německého ovčáka..

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Adam

Pohlaví
Datum narození

1. ledna 2003

Hmostnost

až moc

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Konzervy

Oblíbená hračka

řetízek s céček

Co ještě zbožňuji

koukání z okna a válení

Fotky

Základní informace

Jméno

Nelinka

Pohlaví
Datum narození

8. června 2008

Hmostnost

1,95

Krátce o mně

Nelinka je náš Vánoční dáreček. Máme jí moc rádi,i sousedé,ke kterým chodí i sama ráda na návštěvy.S každým je hned kamarádka.Je to mazlíček všech. Ráda by měla kamaráda na hraní ale kocour jí ignoruje.Teď když opadl sníh tak se snad nějaký kamarád najde. Má sice vlastní pelíšek, ale nejradči je zavrtaná pod naší peřinou.

Co umím

stůj,zůstaň,lehnout,místo

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

čokoláda,sušenky, gumový medvítci

Oblíbená hračka

ponožka

Co ještě zbožňuji

Ráda koušu ruce, noky , ponožky a pelíšek

Fotky

Více fotek

Přátelé (5)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?