Profilovka agilla

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
20 srpna 2012, 20:39:12

Dnes nás navždy opustil ve svých nedožitých 16-ti letech náš milovaný Bastíček - Kulíšek, náš čtyřnohý kamarád a člen rodiny. Bastíku, měj se v psím nebíčku moc a moc krásně, budeme na Tebe vždycky v dobrém a s láskou vzpomínat. Byl jsi nám vždy věrným přítelem, kamarádem a velikou oporou.

30 srpna 2009, 22:00:42

Dnes jsme byli na tréninku v Lednici. Počasí nám přálo a dráha byla po včerejším dešti měkounká. Jenom ty krtci! tak nám rozryli dráhu, že páneček s pánem co obsluhuje naviják museli asi hodinu dráhu upravovat. Seznámila jsem se tam s novými kamarády - afgány a už jsem se nemohla dočkat, až půjdu honit kůžičku. Krásně jsem šla dama do boxů a kůžičku 2x spolehlivě sledovala, dohonila a v cíli jsem se pořádně zakousla a zatřepala. Myslím, že páníčci byli se mnou moc spokojení. Aspoň jsem zaslechla, že říkali jak jsem šikovná, učenlivá a statečná. A teď už jsem moc unavená a taky dobře napapaná a jdu spinkat.

25 srpna 2009, 18:08:26

Dnes mě vzala panička na prochajdu k řece Moravě. Tam už jsem dlouho nebyla. Zpátky jsme se vraceli kolem slepého ramena, tam jsem uviděla na vodě plavat dvě kačenky. Kdybych nebyla na vodítku tak bych je mohla ulovit. Škoda. Panička mě na procházce z vodítka nepouští. Panička mi říkala, že je nesmím lovit a vyfotila si je.

20 srpna 2009, 19:35:03

Panička se vrátila z města a pry za to, že jsme byli doma moc hodní, koupila nám oběma nějaké nové dobrůtky. Když panička otevřela sáček, moc nadšeně se netvářila, prý to smrdí. Ale dala nám ten zachájící zázrak. Byli to kuřecí sušené kuřecí nožky. Každý jsme dstali dvě. Byly moc dobré.

20 srpna 2009, 19:30:43

Tak jsem dnes byla u pana veterináře. Prohlídl mě, poslechl jestli mám v pořádku srdíčko a pak mě ten ošklivec píchl do boku. Panička říkala. že je to očkování a na další půjdu až za rok. Všechno bych vydržela, ale za to píchnutí ho nemám ráda. Doma jsem pak dostala příděl piškotků za statečnost a hned jsem na to zapomněla.

5 července 2009, 16:51:51

Dnes ráno paničci vzali Heyu a odjeli s ní na měření výšky do Lednice. Já jsem chtěl jet s nimi, ale protože se Heya hárá, tak mě nechali doma. Tak jsem se jim pomstil. Vytahal jsem odpadky z koše. To mají za to, že mě nechali samotného soma. Měli velké štěstí, že se brzy vrátili. To bych jim možná provedl ještě něco.

30 června 2009, 22:12:15

Dnes jsem dostala od paničky hárací kalhotky. Nejdřív jsem se jich bála a když mi je panička zapnula nechtěla jsem v nich udělat ani krok. Ale panička si se mnou začala hrát a já poznala, že mi nijak moc nepřekáží. Ale stejně je to lepší bez nich! Musím říct paničce, aby mě v nich vyfotila. Jsou černé a myslím, že mi i sluší. A taky jsem musela chviličku počkat na paničku, než se vrátí z nákupu, v kleci. Abych si prý zvykala. A protože už jsem velká holka, 20 minut jsem hravě vydržela. A panička, za to, že jsem nevykřikovala na celý činžák, mi přinesla z obchodu dobrůtku. Hovězí plátky. Ty já miluju. A rozdělila jsem se i s Bastíkem.

27 června 2009, 19:25:15

Tak se moji páníčci chystali,že mě zítra /v neděli/ vezmou zase na výlet. Tentokrát bude dostih v Lednici na Moravě. Panička mi chtěla zaplatit 2 sóloběhy, abych si zase mohla ulovit kůžičku. Ale, ze mně se stala velká holka a začala jsem se hárat. Tak příroda zasáhla a je po výletě! Jsem z toho hárání trošku vyjevená, pořád ležím, koulím očima sem a tam. Panička mi říkala, že mě teď bude muset před Bastíkem pořádně hlídat.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Heya

Plemeno

Vipet

Pohlaví
Datum narození

2. června 2008

Hmostnost

10,5

Krátce o mně

Jsem malá modrobílá rozmazlená vipetka.

Co umím

Zatím ještě žádné příkazy neumím.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

maso všeho druhu

Oblíbená hračka

plyšová pískací kačenka

Co ještě zbožňuji

paničku

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Jasper

Plemeno

Vipet

Pohlaví
Datum narození

31. ledna 2011

Hmostnost

15

Krátce o mně

Jmenuji se Jasper. Je mi už 5 měsíců a teprve teď jsem našel svůj nový domov. Doufám, že tu na mě budou hodní.

Co umím

zatím žádné, moje nová panička mě musí nejdřív něco naučit

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

chutná mi všechno, ale nejvíc syrové hovězí masíčko

Oblíbená hračka

mám moc hraček, momentálně morková kostička

Co ještě zbožňuji

nejradši se zatím se svoji novou paničkou mazlím

Fotky

Základní informace

Jméno

Bastard

Plemeno

Vipet

Pohlaví
Datum narození

9. listopadu 1996

Datum úmrtí

20. srpna 2012

Hmostnost

13

Krátce o mně

Jsem už starý lenivý pejsek. Mám rád svoje pohodlíčko, paniččiny peřiny a klid.

Co umím

Žádné příkazy neumím. Slyším na dobrůtku.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

všechno

Oblíbená hračka

tenisák

Co ještě zbožňuji

Rád jezdím autem.

Fotky

Více fotek

Přátelé (122)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?