Profilovka Dajjin

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
16 března 2010, 18:11:04

Milý deníčku, dnes přijela panička až v 16:00,takže jsme už na procházku nešli :(Ale máme moooc velkou zahradu...Panička mě pustila,já běhal jako splašený,zatímco ona zmizela v kůlně.Vytáhla dvoje hrábě a jednu dřevěnou tyč.Nakonec přinesla i jeden kotouč.ÚÚplně nahoře na zahradě,kde už rostál sníh,postavila panička provizorní překážky.Ze zbytků sněhu udělala větší sněhové koule,na které pak posadila hrábě a tyč a kotouč postavila na začátek.Potom mě přilákala vůně vysočiny...MŇAM!Sedl jsem si poslušně u její nohy a pak jsme vyrazili!HOP,zdolal jsem kotouč...ale to je pro mě hračka,skočím až 90 cm vysoké překážky,ale panička mě nechce namáhat,na mé kraťoučké nožky jezevčíka :)HOP to jsem zdolal překážku s hráběmi...HOP,to jsem zdolal tyč a HOOOP to jsem zdolal další hrábě.Panička stále měnila pořadí a směr,až jsem snědl všechna kolečka salámu za odměnu... To byl krásný den!!!

9 března 2010, 20:00:26

Dnes nám přivezli z tátovi prááce dřevěné palety.Když mě Dájinka pustila,udělal jsem velikou chybu-neposlech jsem jí a hrabal se mezi paletami :( Palety se na mě sesypali :( Dája mě zkoušela všelijak vytáhnout,až když zjistila,že to prostě nepůjde,vzala kus provazu a paletu nadzvihla,já se vyškrábal ven a okamžitě jsem běžel jí dát pusu!!!Dája byla naštvaná i šťastná zároveň,dostal jsem přes zadek,ale právem,pak jsme se přetahovali a nakonec večere....mňááám

6 března 2010, 10:48:42

Včera jsem byl s paničkou na cvičáku.Bylo to úúúža!Nejdříve jsme si všichni hafani sedli do pozoru,ale nový pejsek,Westík Hermínka,prostě nechtěla.Po chvíli jsme šli na skákání.Panička a já jsme přišli první na řadu.Tak tedy,první tunel,ten jsem proběhl bez problémů,potom skočka a potom další skočka...super!A nakonec áčko...to nebylo nejpovedenější,ale též velmi dobré! Dostal jsem piškotek a za hoďku jsme šli domů :)A jel jsem autem!!!

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Max

Pohlaví
Datum narození

4. dubna 2006

Hmostnost

něco přes 15 určitě

Krátce o mně

Jmenuji se Max a jsem Zlatý retrívr.Moje páničky Sandra a Dája mi říkají Medvídku a Pipísku...jsem prý strašně roztomilý,ikdyž už nejsem štěně

Co umím

sedni,lehni,dej pac,válej sudy,přines

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Směska všeho

Oblíbená hračka

plyšáci

Co ještě zbožňuji

Prostor na běhání,lidi,ostatní pejsky,hračky

Fotky

Základní informace

Jméno

Punťa

Pohlaví
Datum narození

21. srpna 2008

Hmostnost

5,5 Kg(ale bude víc xD)

Krátce o mně

Jmenuji se PunŤa a jsem křížený pes,ale mooc se podobám svému tatínkovi Jezevčíkovi.Mám moc rád pozornost a rád zlobím svou páničku :DHlavně když ji na cvičáku neposlouchám :D Ale ještě radši mám,když jí poslouchám a za odměnu dostanu ňamku :)

Co umím

Sedni,Lehni,Dej Pac,Otočka,Hop(přes překážku),Tunel,Áčko,Kladina,

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Kapsičky Pedigree,jiné masíčko

Oblíbená hračka

Boty a rukavice,které vždycky rád zahrabu na zahrádce :D

Co ještě zbožňuji

Páničku,jídlo,prosor k běhání,agility a dlouhé procházky

Fotky

Základní informace

Jméno

Lola

Pohlaví
Datum narození

27. července 2016

Hmostnost

-- nevyplněno --

Krátce o mně

Jmenuju se Lola, ale říkají mi \"čiči\" . Jsem ještě miminko. Máma a táta si mě vzali, abych nemusela do útulku a mohla dospět v pohodlí milujícího domova. Ze začátku jsem se styděla a bála, tak jsem se s mámou ani tátou nebavila, ale už jsem u nich pár týdnů a dovádíme spolu a jsem spokojená kočička.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Masové kapsičky

Oblíbená hračka

Ráda koušu kabely

Fotky

Základní informace

Jméno

Lusy

Pohlaví
Datum narození

5. července 2009

Datum úmrtí

8. ledna 2010

Hmostnost

Než umřela měla 1,5 Kg

Krátce o mně

Lusynce byli 4 měsíce!Zatoulala se a už se nevrátila!Jelikož se narodila předčasně,byla trošku "zakrslá",ale přesto nááádherná!

Co umím

slyšela jsem na jméno,a pak také když někdo zavolal JÍDLO okamžitě jsem přiběhla

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Ukousla by mi i ruku :D Byla "šroťák"!

Oblíbená hračka

Plyšová myš

Co ještě zbožňuji

drbání,hlazení na bříšku(to lechtá :D)

Fotky

Přátelé (14)

Články

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?