Profilovka Pavla N.

Pavla N.

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
8 prosince 2015, 01:31:07

Moje panička si domů přinesla dalšího zachráněného člena rodiny. Jsem moc ráda že má dalšího ušáka kamaráda s podobným osudem jako jsem tehdy měla já. Já je všechny pozoruji z králičího nebe a vzpomínám na krásné chvíle, co jsme spolu prožili. Všechny zdravím z nebe ušáků

8 prosince 2015, 01:10:15

Tak dneska jsem přes noc poprvé doma sama, tak uvidíme jak to zmáknu. Naštěstí mám dost sena a vody, tak jsem maximálně spokojená :-) Je to tu moc hezké, mám prostorný domeček, jsem často venku a když už tam jsem, dovádím jak neovladatelná raketa. Zkrátka jsem už od pohledu šťastná a vděčná, že jsem v tomto krásném domově, kde mě mají všichni (zatím zřejmě kromě kocoura) rádi a ne u hada kde jsem měla původně skončit.

8 prosince 2015, 01:04:48

Tak si páníčci přinesli domů ušáka a mě se to teda vůbec nelíbí. Přece já jsem ten král celé rodiny a teď se mi tu ochomejtá nějaký přistěhovalec. Jsem prostě žárlivka, ale nechávám ušáka ušákem a snažím se přitáhnout pozornost páníčků na mě, kterou mi naštěstí stále dopřávají :-)

22 října 2015, 13:26:54

Včera, hned jakmile jsem uslyšel otevírat dveře od auta mých páníčků, vyběhl jsem pod brankou a běžel s mňoukacím pozdravem za nimi (naštěstí tam nemáme velký provoz). Celý nadšený a nedočkavý jsem běžel ke dveřím, když panička odemykala a jakmile se otevřely dveře, vrhl jsem se dovnitř (ne, že vchází první pán mě skutečně nezajímá :-D ) a okamžitě obsadil svůj trůn u krbu. Večer jsem dostal do misky na vylízání zbytek nízkotučného jogurtu a asi hodinu po tom večeři :-) Dneska panička jede za babičkou, takže se mnou doma bude jen páníček :-) Hezký čtvrtek všem přeje Bane

21 října 2015, 12:11:28

Tak jsem byl včera u veterináře. Nasoukali mě do přepravky, kde se mi to vůbec nelíbilo (bylo tam na mě moc těsno) tak jsem sebou mlel a hlasitě celou cestu protestoval. U veterináře se mi vůbec nelíbilo, ale to je pochopitelné, protože jsem dostal pigáro a ještě mi do krku nasoukali tabletku na odčervení. Také mě nechali zkontrolovat, jestli nejsem čipovaný (nejsem), zvážili, koukali mi na mé tesáky a kukadla... Každopádně jak říkali páníčci, je to prý pro moje dobro a pravda že se mi po tom hezky spalo, jestli mysleli zrovna tohle. Když mě pustili doma konečně z přepravky, sedl jsem si uraženě na sedačku a ani se na mé majitele nepodíval. Když mě přešel vztek, přišel jsem si k nim teda lehnout na pohovku (dobře, protože měli zrovna něco dobrého, jinak bych pořád trucoval).

20 října 2015, 12:35:51

Dnes jsem musel brzo ráno ven, protože páníčci museli do práce. Vůbec se mi do té zimy nechtělo, tak jsem protestoval. Včera jsem dostal pořádně vynadáno, protože jsem skočil na linku když se nikdo nekoukal a rozbil jsem krásnou keramickou misku. Dneska jdu za oplátku (to snad zase ne) k veterináři, tak na mě kočičáci myslete.

28 května 2009, 21:53:46

Panička mi koupila tunel na prolézání a tak jsem si řekla že to zkusím rozkousat, ale to se s tím asi nemá dělat a tak mě panička vzala, strčila do tunelu a zablokovala východ abych nemohla zpátky (potvora jedna) a tak mi nezbývalo nic jiného, než tím proběhnout ale pak jsem probíhala pořád a přitom si párkrát ohlodala konstrukci tunelu :-D

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Bane

Pohlaví
Datum narození

10. října 2010

Hmostnost

4,5 Kg (prý musím ještě trochu přibrat :-)) - tolik jsem vážil když jsem byl poprvé u veta, teď už jsem macek

Krátce o mně

Ahoj, moje jméno je Bane (Bejn) podle DC komiksové postavy, protože jsem prý tak mohutný a zle koukám (mám to ale prdlé pány). Jsem tulák z Janova (ano, takový krasavec). Pravidelně jsem se toulal v okolí chalupy mých nových majitelů, bál jsem se jich, až jsem si na ně nakonec zvykl a teď už jim nedám pokoj. Páníčci se zkoušeli ptát jestli něčí nejsem, nikdo se nehlásil, tak si mě s láskou nechali :-) .Jsem rád že takhle před zimou si mě někdo našel abych se měl kde ohřát a samozřejmě najíst. Jo a jsem velmi dravý lovec, s myšákama se moc nemažu, hned je žeru. Dobře, někdy si s nimi nejdříve hraju :-)

Co umím

Je to dobrýýý (když má dostat mňamku), klasické čiči

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Kapsičky všeho druhu (jako chuťovka ke granulím), Porta 21, čerstvé maso, sem tam nějaká ta ulovená myš, či dokonce kobylka (ty velký jsou nej)

Oblíbená hračka

Myška, větvička břízy, vše živé co ulovím

Co ještě zbožňuji

Společnost (ale hlavně nenápadně) a zároveň klid, jinak jsem nervák

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Fairy

Pohlaví
Datum narození

6. června 2015

Krátce o mně

Ahoj, jmenuji se Fairy. Do života jsem neměla moc lehký start. Ve zverimexu mě ostatní spolubydlící nepřijali, tak mi ohlodali ouško. Jelikož bych už nebyla pro zákazníky \"atraktivní\", chtěli mě vykrmit a dát hadovi. Naštěstí jedna moc hodná paní zavolala do záchranné stanice, kde si mě další hodná paní převzala a za pár dní si pro mě přijeli moji současní majitelé.

Co umím

Běž hop, okolo, nahoru, jdeme

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Mrkev, petržel, celer, a hlavně králičí granulky, po tech se můžu utlouct

Oblíbená hračka

Ruličky od toaleťáku

Co ještě zbožňuji

Granulky, hlazení, společnost

Fotky

Základní informace

Jméno

Ianus Arqeva

Pohlaví
Datum narození

31. října 2016

Hmostnost

nyní 41kg

Krátce o mně

Co umím

Sedni, lehni, ke mě, čekej, na místo, slalom pod nohama, pac, pusu, štěkej, down (hlava na packy), držet pamlsek v puse bez sežrání

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Maso všeho druhu

Oblíbená hračka

Všechno

Fotky

Základní informace

Jméno

Kulíšek

Pohlaví
Datum narození

20. listopadu 2005

Datum úmrtí

11. července 2013

Krátce o mně

Ahoj, jsem Kulíšek (samička) a jednoho dne mě našla venku když byla zima moje panička Pavla. Nejdřív jsem se jí bála, tak jsem brala nohy na ramena, ale jakmile mě chytla, už jsem se nebránila. Nikdo se o mě nehlásil, tak jsem zůstala u své Páji. Prožila jsem s ní spokojený a dlouhý život a v klidu a spánku od ní bohužel odešla. Nyní jsem pochovaná u chaloupky ve stínu krásné vzrostlé thuje a nikdy na svojí majitelku a všechny okolo nezapomenu, jako oni na mě :-)

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Sušená jablka, mrkev a ovesné vločky

Oblíbená hračka

Bedýnka, tunel a sisalová mrkev

Co ještě zbožňuji

Hlazení a samozřejmě dobré jídlo

Fotky

Více fotek

Přátelé (10)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?