Profilovka Manul 25181

Manul 25181

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
29 června 2018, 22:54:57

Mňaujda, dneska byl hezký den. Zase se vrátilo léto :D V noci jsme spal na židli vedle postele, abych mohl člověčíču hrdinně bránit, kdyby si nějaká myš dovolila vlézt dovnitř. Manulka jako obvykle kvílela 8-} ona tomu říká zpěv 8-| Přes den jsem byl střídavě doma, venku i na své milované půdě. Zítra to bude horší, člověčíča odjede, tak musím zůstat doma a "hlídat" :-D Mňoujo, jeden den se to dá vydržet. A teď si ještě rozmyslím, jestli v noci zas budu u člověčíči nebo půjdu za svými kocouřími záležitostmi.

29 června 2018, 22:42:06

Miuk, člověčíča se zas plaší, že je v domečku myš. A tak mě i Zlaťáka nechala na noc doma. Nejdřív jsem seděla v kuchyni na lince a svým hlasitým kvílením jsem plašila tu myš. Kdepak by si dovolila jen se ke kuchyni přiblížit :-D Potom jsem si upravila kožíšek a šla se podívat do kamrlíku. Člověčíča spala na své posteli a Zlaťák spal taky, ležel na židli v nohách postele. Já jsme si vyskočila na okno a začala svoji parádní árii, aby se člověčíča probudila a pustila mě ven. To jí ale trvalo, málem jsme tím zpěvem ochraptěla. Jako obvykle jsme se nastěhovala do skleníku. Dnes to bylo s donáškou stravy docela dobré. Vrátilo se k nám léto. Člověčíča se hrabala v záhonkách, něco trhala a něco sázela, taky něco kutila doma. Navečer, když sebrala prádlo a zalila záhonky, chvíli seděla na lavičce, Zlaťák se přišel lísat, a když mě zavolala, udělala jsem jí tu radost a přišla jsem taky. Vlezla jsem si na lavičku z druhé strany, a nechala jsem se chvíli hladit. Prý smím přes noc zůstat ve skleníku, tak jsem na večeři došla domů. Horší to bude zítra, člověčíča nám zas na celý den ujede. Miu, jestli nám připraví moc dobrou snídani, tak se nechám chytit a zavřít doma. Na Miciny se dostaneme až v neděli, tak vám všem mňoukám hezkou letní sobotu.

27 června 2018, 09:47:27

To je ale obsluha >:-( ráno jsem si musela na snídani doběhnout domů sama !! Jinak pořád sedím ve skleníku a koukám, kdy přijde to léto 8-} a ono nikde :-D ani to včerejší zapršení za moc nestálo, na záhonkách je sucho. Začal zas foukat vítr a je zima, jsem ráda, že mám takový dlouhý kožíšek.

27 června 2018, 09:18:57

Tak jsem se nechal přemňoukat a spal jsem u člověčíči. Vlastně mě ani moc přemňoukávat nemusela, do postele jsem si vlezl sám. Ušlapal jsem jí polštář a namasíroval nohy. V noci jsem si přelezl na židli vedle postele. Najednou člověčíča rozsvítila a honem se rozhlížela, prý slyšela nějaký šramot. Ale myška to nebyla, já jsem si olizoval tlapku a čistil kožíšek. A fakt jsem žádnou myšku nikde neviděl 8-}

26 června 2018, 20:36:04

Mňaujda, dneska ráno se zdálo, že začíná léto. Člověčíča si šla namáčet vlasy a já jsem se raději uklidil na zahradu. V noci jsem byl doma, tak jsem se musel pořádně vyvenčit. Kolem poledne zahřmělo a začalo takové nijaké dešťové zalévání, jako když člověčíča kropí konví a chodí pro vodu někam daleko. A taky se znovu ochladilo. Proti zimě mám kožich a proti tomu dešti-nedešti mi stačil můj úkryt pod pivoňkou. Raději jsem byl venku. Doma totiž člověčíča si nejdřív namáčela srst na hlavě a když uschla, lozila po všech koutech a hledala škvíru - prý doma zůstala ještě nejméně jedna myška. A já fakt nejsem zvědavý na to, aby mi povídala, kdybys byl pořádný kocour, tak ji chytíš, ani nemňoukneš :-D

26 června 2018, 20:03:24

Miuk, po několika podzimních dnech a včerejším jarním to ráno vypadalo, že konečně bude i léto. Hned ráno jsem vlezla do skleníku a pozorovala zahradu. Člověčíča si nachystala něco na práci, ale nejdřív si šla namáčet vlasy a prádlo a už se těšila, že pak udělá kus práce a prádlo i vlasy venku usuší. Jenomže zahřmělo a nějaký pidimráček se zrovna nad námi vyždímal. Člověčíča raději pověsila prádlo na půdu, a než se převlékla do zahradněpracovního, začalo pršet znova, tak na zahradu už nešla. Ono to celý den vypadalo, jako když kropí konví. Mraků bylo hodně, chvíli poprchávalo, chvíli nic - jako když jde člověčíča nabrat novou vodu do konve. Pod denivkami a v bramborách je zem skoro suchá. Ale dneska už zalévat nebude.

21 června 2018, 21:36:54

Miuk, Zlaťák ulovil myšku a může se z toho pomňoukat. Dostal za to kuřátko, miuk, já jsem taky dostala svoji porci. Dneska bylo moc horko, ani člověčíča nedělala moc práce na zahradě. Dopoledne pověsila prádlo a chvíli si povídala se sousedem, Mik se po operaci dobře hojí, zítra k němu přijde na kontrolu paní doktorka. To je dobře, přeju mu, aby se brzy uzdravil. Ale očičko už mít nebude. Navečer začal foukat veliký vítr a přihnal mraky, ale než se stačily vyždímat, zase je odehnal. Zlaťák šel domů, ale já jsem zůstala ležet pod denivkou. A kdyby ten déšť přece jen přišel, schovám se do skleníku.

21 června 2018, 19:59:06

Mňaujdá, já jsem taky dobrý myšilovec. Dneska jsem před domečkem ulovil myš. Chtěl jsem ji odnést do domečku, ale člověčíča mi to nedovolila. Ale pochválila mě a dostal jsem kus kuřátka, větší než byla ta myška. Tak dál odpočívám na židli ve stínu před domečkem a koukám, jestli nepřiběhne další. Přiletěl velký vítr a úplně se zatáhlo. Člověčíča jde sebrat prádlo, už je úplně suché. A určitě by byla ráda, kdyby nemusela zalévat. I včera to vypadalo na déšť, ale nespadla ani kapka

19 června 2018, 20:06:28

Miuk miuk mňauvajs, tak už vím, proč u nás dlouho nebyl mourovatý Mik od sousedů. To je takový hodný kocourek, sedává na lavičce před svým domečkem nebo na zahradě. Někdy se k nám přišel podívat, ale nikdy neujídal masíčko. Když přišel na zahradu, uložil se mezi jiřinami nebo v bylinkovém záhonku, že jsme o něm ani nevěděli. Je asi jen o trošku mladší než my, když jsme se přistěhovali, už to byl velký kocour. Naproti od naší zahrady bydlí Olinek. To je ještě mladý, ale už vykastrovaný kocourek, taky mourovatý a divoký. Běhá i k nám na zahradu, ale když vidí člověčíču, začne prchat. Vyhání od nás 3-barevky a ujídá jim z talířků, i když se o něj doma hezky starají. Nejradši by vyhnal i mě se Zlaťákem, ale my se nedáme. A tenhle Olinek se popral s Mikem a vyškrábnul mu očičko. Při té rvačce dělali takový rámus, že se sousedi šli podívat, co se děje, a rozehnali je. Mik musel jít na operaci a celé očičko mu vyndali. Poslouchala jsem, když to sousedka odnaproti povídala člověčíče. Mika je mi líto. Držíme mu se Zlaťákem drápky, aby se brzy uzdravil.

19 června 2018, 10:08:15

Mňaujda, to si užívám, že se člověčíča už drží doma a já můžu být venku. Dokonce jsem zůstal venku i přes noc. Ráno jsem přiběhnul na snídani, a už zase přemýšlím, jestli si mám zamňoukat u okna nebo u dveří. Člověčíča se chystá taky ven, ale nejdřív se prý nasnídá. No mňauvajs, jí to vždycky moc dlouho trvá. Já chvilku kmitám jazýčkem a masíčko je pryč. A ona někdy stojí u sporáku a něčím míchá a na mě jen mňoukne: zlatíčko, počkej, teď od toho nemůžu odejít. A taky si pak vaří kafíčko. S kafíčkem potom někdy přijde ven, sedne si na lavičku za domečkem, já si sednu vedle ní a nechám se hladit.

17 června 2018, 23:50:44

Miuk, člověčíča se vrátila !! A pustila nás ven. Večeři nám donesla na zahrádku. Zalila rostlinky a načerpala vodu na zítřek. Já už zase jsem Manulka ze skleníku. A protože jsem kočka zahradní a taky chytrá jako rádio, poradím všem zahradním dvounohám: zítra dopoledne (při tom našem opakovaně kradeném a zas přidávaném čase do 13 hodin) je obzvlášť příznivá doba pro pletí. Ale pozor - neponičit rostlinky, které si chcete na záhonkách nechat.

12 června 2018, 22:23:43

Miuk, to je toho, tak jsem byla přes noc v skleníku. I když pršelo a byla bouřka. Člověčíča se v noci probudila, pustila domů Zlaťáka, který už brekal na okně, a volala Manulku. Byla jsem zalezlá ve svém skleníkovém koutku, tak co bych běhala ven do deště. Ráno za mnou přiběhla člověčíča, přinesla mi snídani a vzala mě domů na počesání. Trochu jsme si taky pomňoukaly. Včera tu byly 2 její kamarádky. Jedna z nich je kočičková, měla perského kocoura, který je už na obláčku. Teď má novou "obyčejnou" kočičku a vzájemně se ochočují. Já jsem se jí moc líbila, a mě se líbilo, že si mě jen prohlížela, ale nesnažila se mě chytit. Ta druhá kamarádka je zase alergická na kočičí i pejsčí srst, tak na mě koukla jen z dálky. Teď zas půjdu bydlet do akleníku. Člověčíča tam dnes něco upravovala a přesazovala, a chtěla dát ven židli, aby měla víc místa. To jsem si ale na ní miukla. Židli tam musí nechat, abych mohla pohodlně lézt nahoru na poličky. Přece nechce, abych jí při skákání poničila rostlinky.

10 června 2018, 23:10:38

No mňauvajs, člověčíča asi bude dobrá myšilovka, ale lakomá >:-( myšku mi nedala :( To já jsem si všimnul, že hlodá a škrábe ve skříňce na moje kapsičky a dobroty, a chodil jsem kolem a hlídal si ji. Jenže člověčíča to škrábání uslyšela taky. Popadla celou skříňku, vynesla ji ven a otevřela. Myška vyskočila a pádila po silnici pryč. A já mám zakázáno běhat po silnici!! Jsem přece hodný kocourek, tak jsem zůstal na zahradě, a myška byla fuč >:-( Domů jsem přiběhnul až odpoledne. Měl jsem hlad na nějakou dobrotu. Venku se setmělo, udělal se veliký vítr a začal liják a kroupy. Koukal jsem u předního okna, jak se po silnici valí voda. Teď už voda odtekla a kroupy roztály, asi půjdu zkontrolovat zahradu.

10 června 2018, 21:24:46

Miuk, tak jsem ze skleníku pilně pozorovala, a deště jsem se dočkala. Odpoledne člověčíča sbírala jahody a škubala rebarboru, prý k ní zítra přijedou dvě kamarádky, tak upeče nějaký koláč. Najednou se setmělo jako večer, člověčíča rychle všechno donesla domů a ještě utíkala sebrat ručníky a utěrky. To už začínalo pršet, člověčíča ještě popadla a uklidila domů i Manulku 8-| Zlaťák už se rozvaloval na křesle, a já jsem se vmáčknula na okno vedle truhlíku. Člověčíča pořádně zavřela venkovní okna, aby je vítr neotevřel, ale já bych stejně neutekla. Jen jsem koukala, jak fičí velikánský vítr a padají kroupy. Po silnici i po cestičkách tekla voda proudem, na cestičce u záhonku byly srovnané kolíky od rostlin a voda je odplavila až ke skleníku. Ještě párkrát zahřmělo a bylo po dešti. Chvíli jsem pozorovala, jak kroupy roztávají a voda se ztrácí, navečeřela jsem se a nechala počesat. Teď ale hodně nahlas zamňoukám, že chci zase ven. Musím se podívat, jestli mi nenatekla voda do skleníku.

10 června 2018, 09:06:22

Miuk, dneska ráno mě člověčíča donesla domů, abych se nasnídala. Potom jsem na chvilku vylezla na rádio, abych měla z výšky přehled. A to jsem koukala 8-} prý na Šumpersku byly bouřky a lijáky!! U nás tedy bylo víc mraků než sluníčka, ale teplo, a nespadla ani kapička. I dneska sluníčko vykukuje mezi mraky, to jsem zvědavá, jestli bude pršet. Teď už ale koukám na okno a mňoukám, že chci ven.

8 června 2018, 09:16:09

Mňáu, včera jsem skoro celý den hlídal domeček, tak jsem musel být celou noc venku. Ale je to nespravedlivé, člověčíče ten ukradený zoubek vrátili, a ten můj si vetka nechala :-D mňoujo, dobrotky můžu baštit i bez zoubku. Ráno jsem přiběhnul domů oknem a hned jsem utíkal ke dveřím, za nimi jsme cítil Bezocáskového, tak jsem na něj musel zasyčet >:) Všimnul jsme si, že nějak zhubnul. U dveří je ze všech koček první, člověčíča dává misku i pro něj, ale on skoro nic nejí. Já jsem zbaštil asi tak půl kapsičky, nechal se pomazlit a počesat, ale teď koukám na okno 8-} už zas chci jít ven.

8 června 2018, 06:27:59

Miuk, mám přehled ze svého místa ve skleníku. Teprve se rozednívá, ale už jsem viděla Zlaťáka, jak skáče na okno a chce domů. Člověčíča ho pustila. Určitě už baští snídani. Taky bych si něco dobrého dala, ale ně ně nie, nepoběžím domů. Počkám, až člověčíča půjde krmit 3-barevky, určitě donese taky něco pro Manulku :-)

6 června 2018, 22:17:47

Miuk, včera ani dneska nespadla ani kapička. Aspoň nebylo hrozné vedro, ale příjemné teplo. A tak pořád bydlím na zahradě a ve skleníku, poslouchám, jak tráva roste, pozoruju rostlinky, ptáčky, kočičky ... 3-barevky s Mouruškou mi moc nevadí, když jsou dotěrné, zasyčím >:) mají ze mě respekt. Už jsem naučila člověčíču, když nese krmení kočkám, že musí také Manulce dát misku ven, a žádné, aby mě nosila domů :-D

3 června 2018, 20:11:20

Člověčíča slíbila, že nám opraví to rozložené škrabadlo. Kdysi na něj přinesla z lesa opravdový kus břízy, někde na smeťáku našla koženkovou desku ze staré židle, od stolařů vyžebrala silnou desku na podstavec - jenomže za dlouhé roky používání a hlavně při stěhování se škrabadlo rozložilo. Teď ho přes léto chce dát člověčíča k oknu do kuchyně, na zimu tam zas přijde její vynález, rozkládací "stolek" pod kytky. Už vymyslela, jak ho zpevní, a zjistila, že bude muset kousek uříznout, aby mohla otevírat okno. Před řezáním se má dvakrát měřit 8-} člověčíča měřila třikrát, a pořád se jí to nezdálo 8-| zatím neřezala, ale rozložené škrabadlo nechala pod oknem. Prý když se na věci moc nespěchá, řeknou si samy, co se s nimi má udělat. Tomu bych rozuměl, my kočičky taky nespěcháme - pokud tedy nevyháním nějakého cizáka z MOJÍ zahrady :-D

3 června 2018, 19:29:14

Miuk, dneska je celý den příjemně, ale pod mrakem. Aspoň se mi hezky bydlí ve skleníku, člověčíča nemá strach, že se upeču, nechodí mě namáčet kožíšek vodičkou :-D Po obědě si dala kafíčko, pak šla domů a při mytí nádobí poslouchala pohádku. Manulce přinesla oběd do skleníku, nějakou kapsičku, ranní kuřátko bylo lepší >:) Pozorovala jsem, jak stříhá odkvetlé kytky a dosazovala novou potravu pro slimáky, místo těch rostlin, které nám snědli. A pak zabouřilo a nějaký mračoun se vyždímal zrovna nad námi :-D Našla jsem si místečko, kde není děravá střecha, a koukala jsem, jak se člověčíča se Zlaťákem jdou schovat domů. Voda rychle odtekla, dokonce se na nás přišlo podívat sluníčko. Mňoukla jsem na člověčíču, že už může jít na zahradu, ale prý má nějakou práci doma. To já se zas vrátím do skleníku.

30 května 2018, 21:28:03

No mňauvajs, co nám to zas ta člověčíča udělala?? Po snídani jsem hlídal u předního okna, ani jsem nešel s člověčíčou na půdu. A ona přinesla ty naše kočkoklece a hned mě chytila a do jedné zavřela. Potom přinesla zvenku Manulku a strčila ji do druhé. A už nás nesla pryč. Trošku jsme si zazpíval. Manulka se ke mně nepřidala, tak jsem taky uraženě mlčel. No mňaujda, skončili jsme u veta. Nejdřív člověčíča vytáhla mě, musel jsem strpět, že mi kouká do tlamičky a do oušek, prohmatal mi bříško, a pak mi udělal ďouru do kožíšku. Začal jsem trochu brekat, ale člověčíča mě schovala do přepravky a vytáhla Manulku. Dělal s ní to samé, co se mnou, a nakonec jí ještě něco dal do tlamičky. Člověčíča ji taky schovala, dala vetovi několik platicích papírků a už nás nesla pryč. Šla trošku jinou cestou, přešla náměstí, otevřela nějaké dveře, nás postavila do koutku hned za dveřmi a kočky, to byla vůně !! čmuchal jsem, ani jsem nemňouknul. Člověčíča chvíli mluvila s paní prodavačkou u pultu, dala jí taky platicí papírek a něco schovala do batůžku. Když nás zvedala, nevydržel jsem to a kníknul. Paní prodavačka přiběhla: jé, ten je krásný!! a hned volala kolegyni, ta zas povídala, že měli doma podobnou kočičku, jako je Manulka, a obě na nás koukaly - takhle to asi vypadalo v té ZOO, kde se narodila Manulka - lidi koukali do klecí na zvířátka 8-| Pak už nás člověčíča donesla domů, vypustila do kuchyně a vyndala ten balíček z batůžku. No mňaujdá, byl to pěkný kousek kuřátka. A hned rozdělila, co dá zmrazit, a co nám nakrájí hned. Oba jsme kmitali jazýčky - a já jsem ještě dostal tabletu na odčervení, mezi těmi kousky kuřátka jsem si ji nechal strčit do tlamičky a spolknul ji jak malinu.

29 května 2018, 20:50:14

Mňauvajs, ráno už nebylo na záhonkách vidět, že včera trošku zapršelo. Dneska se uprostřed odpoledne setmělo a někde v dálce hřmělo. Babička člověčíči prý takovému hřmění říkala, že andělíčkové koulejí kuželky. Ale za chvíli zas vysvitlo sluníčko. A teď navečer se znovu zatáhlo a začal foukat vítr. Člověčíča slyšela, že nějaký pán říká sousedovi, že o pár vesnic dál prší. Ale sem nedošla ani kapička, a už na nás zas kouká sluníčko. Šel jsem se navečeřet a pomazlit. Teď ještě chvíli počkám, jestli se můj profil ukáže celý, aby mi člověčíča přemňoukala psaníčka od kamarádů.

28 května 2018, 22:41:57

No mňauvajs, odpoledne konečně přišla bouřka. A s ní trochu deště. Byla jen krátká, než jsem si rozmyslel, jestli mám slézt z půdy a jít za člověčíčou, bylo po bouřce. Voda padala prudce a krátce. Pod velkými lupeny se zem ani nenapila. Člověčíča byla ráda i za tu trošku vody. Večer zalila jen záhonek kolem domečku, který byl úplně suchý, a květináče na stojanech před domem.

28 května 2018, 15:04:57

Miuk, ně nie, jsem uražená kočička. Člověčíča si dovolila kápnout mi za krk kapku proti bleškám a klíšťatům. To mě nezajímá, že včera tahala klíště z Mourušky. A dneska prý měl velikého klíšťáka Bezocáskový, ale ten se chytit nenechal. A tak pokapala mě i Zlaťáka. Je veliké teplo, schovávám se ve stínu mezi óbrkvětináči s nějakými lupínky, prý z nich vyrostou jiřiny. A jednu zprávičku pro kamarády - při ranním myšičkování na nás vyskočil skřet internet, že je zase vyčerpaný. To nám přestane ukazovat celé profily kamarádů, nechce posílat dárky ani zprávičky. A když něco ukáže, to trvá moc dlouho :-D tak nebudeme posílat myšky všem, i když vás máme všechny rádi.

27 května 2018, 23:07:46

Kocourek, o kterém jsem mňouknul v minulém deníčku, je prý ještě v útulku PSOZ, jsou mu asi 3 roky a člověčíča tvrdí, že je moc pěkný. Jen aby nám ho nechtěla nastěhovat do domečku :-D Dnes bylo velké teplo, schovával jsem se pod pivoňkami na zahradě. Člověčíča chtěla něco sázet na volné místo po tulipánech, ale je moc veliké sucho a v tom teple by rostlinky uschly. Voda v té naší studnojímce už není. Snad aspoň pár kapiček deště spadne. Půjdu se podívat ven, jestli všechny mraky zase nezmizely.

27 května 2018, 22:52:47

Podle poslední informace je kocourek ještě v útulku PSOZ, je fakt fešák a jsou mu asi 3 roky. Dneska byla teplá neděle, i v domečku je už 21°, ale já raději uteču ven. Člověčíča mi nechá venkovní okno otevřené, a kdybych náhodou v noci chtěla domů, přes to vnitřní se domňoukám.

24 května 2018, 22:51:51

Našel se PERSKÝ KOCOUR (nekastrovaný, stejný jako je v reklamě GE Money bank), byl nalezen 20. 5. v Praze 6-Dejvicích. Je milý a přítulný, zjevně zvyklý na lidi a zvyklý dokonce i na jízdu v autě. Hledáme původního majitele nebo někoho, kdo by si ho vzal do dočasné péče a pokud se nenajde původní majitel, nechal by si ho nastálo. Zatím je v útulku PSOZ, kontakt psoz@seznam.cz nebo 728 193 712.

24 května 2018, 22:46:45

NAŠEL SE PERSKÝ KOCOUR (nekastrovaný, stejný jako je v reklamě GE Money bank), byl nalezen 20. 5. v Praze 6-Dejvicích. Je milý a přítulný, zjevně zvyklý na lidi a zvyklý dokonce i na jízdu v autě. Hledáme původního majitele nebo někoho, kdo by si ho zatím vzal do dočasné péče a pokud se nenajde původní majitel, nechal by so ho nastálo. Zatím je v útulku PSOZ, kontakt psoz@seznam.cz nebo 728 193 712.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Manulka

Pohlaví
Datum narození

15. května 2002

Hmostnost

3,75 kg - to bývalo, teď jen 2,60 kg

Krátce o mně

Narodila jsem se v ZOO na Svatém Kopečku. Byla jsem hezká a umanutá šelmička, a tak jsem dostala jméno po manulech. Asi jsem měla štěstí, že jsem se dostala k člověčíče a podařilo se mi vychovat ji k obrazu svému. A jak jsme spolu bydlely a stárnuly, si můžete přečíst v deníčku.

Co umím

Umím dávat příkazy

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Myšičky, hovězí masíčko, granulky (umím vybrat ty nejdražší - nejlepší)

Oblíbená hračka

kromě živých myšek i mávátko, na podzim šustivé listí

Co ještě zbožňuji

teplíčko a masíčko, volnost a člověčíču, rádio a skleník

Fotky

Základní informace

Jméno

Zlaťák

Pohlaví
Datum narození

24. prosince 2003

Hmostnost

jsem 6 kg pravého kočičího zlata

Krátce o mně

Byl jsem ještě mrňavé koťátko, které mělo být u své maminky - a někdo mě vyhodil do velikého parku. Měl jsem štěstí, že si mě všimnula člověčíča, krmila mě a ochočovala, a právě o vánocích se rozhodla, že si mě nechá, i když měla Manulku. A tak jsme dostali dárek oba - já domov a člověčíča zlatého kocoura.

Co umím

Copak si kocour nechá něco přikazovat ?

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

maso, ryby, někdy vyžaduju i mlíčko

Oblíbená hračka

Vlastně jsem si nikdy moc nehrál.

Co ještě zbožňuji

Měl jsem rád Mikešku. Teď mám rád člověčíču.

Fotky

Základní informace

Jméno

Mrňousek

Pohlaví
Datum narození

5. prosince 2013

Krátce o mně

Jsem maličký kocourek. Kde jsem se tu vzal, nevím. Jsem hravý, zvědavý a důvěřivý, asi mě někdo chytil a odnesl od mé kočičí maminky, a když jsem omrzel, tak mě jen tak vystrčili ven. V té zahradě, kde mě nechali, jsou už 4 kočky, o které se jejich majitelé nestarají. Viděl jsem, že chodějí na jídlo do sousední zahrady. Bylo mi smutno a měl jsem hlad, tak jsem se běžel za nimi, i když na mě syčely. A dobře jsem udělal. Dostal jsem dokonce svoji vlastní misku - a plnou papání. A ta paní pohlídala, aby mě velké kočky neodehnaly. Tak teď aspoň netrpím hladem, ale zůstat tady napořád nemůžu. Moc bych chtěl mít svůj domov. Ozvěte se někdo, že mě chcete, moc a moc prosím.

Fotky

Přátelé (99)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?