Profilovka Jorkšíři

Jorkšíři

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
8 prosince 2011, 16:47:00

6.12.zrovna když Mikuláš nadělovar dárky dětem,nakoukl oknem k nám a do pelíšku nadělil 4 štěňátka.3 pejsky a 1 fenku.Vzorně se o ně starám,jsou čiperní a pěkně pijí.Jména jsou na M.Panička se radila s celou rodinou jaké jméno dát a nakonec jim vymysleli tato jména:Merry,Miky,Monty a Mário.

27 listopadu 2011, 20:00:34

21.11.2011 jsem oslavila 8.narozeniny,tedy psí důcod.Dostala jsem moc dobrou paštiku a panička mně vyfotografovala.Jenže já jsem nechtěla,nějak jsem se cítila najednou stará.Ale jen chvilku,musím přece dohlížet na pořádek u nás doma,aby si ty naše holky moc nedovolovaly,musí hlásit každou návštěvu a neznámé lidi u nás doma chytit za lýtko.To dělám jen někdy,ale už nemám přední zoubky,tak tu nohavici neudržím.Jinak se cítím dobře.Velice ráda aportuji a běhám po zahzadě,tam je zajímavých věcí a hlavně plno ptáků,koček atd.

19 ledna 2010, 18:43:20

Štěňátka se nenarodila,nezabřezla jsem. Ven do sněhu moc ráda nechodím,zebou mně nožičky.Těším se na jaro. Jinak se mám dobře a pečlivě sleduju,aby se o nás panička dobře starala.To znamená,že když mám chuť na nějakou dobrotu,nedám pokoj až nám něco přidají.Ranní běhání za aportem si nenecháme odepřít a tak dlouho předhazuju hračku až nám začnou házet.Učesat se nechám z radostí,hlavně to kartáčování je bezva.Dnes jsme se koupali,mám ráda napuštěnou vaničku,kde se válím v pěně,fénování je velká legrace.

19 ledna 2010, 17:47:17

Venku je plno sněhu a já v něm velice ráda běhám a skáču.Když mám teplou kombinézu,není mně vůbec zima,jen nožičky trochu zebou.Na sněhu je plno různých stop,tak je vždy pečlivě prozkoumám,proženu nějakého kosa,který k nám chodí do krmítka a potom honem do vany,kde nožičky rozmrznou.Asi je lepší jaro.

19 ledna 2010, 17:22:37

Tak nám začal rok 2010 a já jsem zažila hodně nového.31.12.09 jsem od rána byla protivná,nechtělo se mně vůbec na procházku a ležela jsem v pelíšku.Panička na mně nátáhla kalhotky a dlouze počítala v kalendáři. Byla jsem celá nesvá,ale nedalo se nic dělat.Jednoho dne,když venku chumelilo a foukalo,že by člověk ani psa nevyhodil,k mému velkému údivu vzala panička venkovní zateplenou kombinézu a naložila nás s Bettinou do auta.Byla jsem překvapená,ale docela ráda cestuju a tak jsem se radovala,že se něco děje.Páneček jel velice pomalu,my koukaly ven.Auto zastavilo před domem a tam čekal velice pěkný pejsek,můj ženich.Já jsem se mu také líbila a tak jsme si hráli a tulili se,skotačili.Asi budu v březnu mamimkou.Držte všechny palce,ať vše dobře dopadne.

13 října 2009, 19:14:56

Přišel studený podzim a já jsem smutná.Včera jsme sli na vycházku a všichni jsme strašně zmokli.Dnes sedím doma,venku zase prší a já ležím už dvě hodiny u dveří a čekám,že půjdeme ven.Panička jen řekla,: Je tam zima,budeme doma!" Páneček zatopil v kamnech,je tady pěkně teplo,ale já chci raději ven!

13 září 2009, 20:51:43

Také ráda běhám na zahradě a chodím na vycházky jako moje sestra Dina.Jenže já jsem hodná a když jde panička do města pěkně si lehnu do pelíšku a čekám.Dina vždycky řve a utíká ke dveřím a tak ju panička vezme.No jsem starší a tak musím být rozumnější.Na zahradě ráda pozoruju vše kolem a hlavně honím ptáky z révy.Musím hlídat,aby zůstalo něco i pro naše.

13 září 2009, 20:11:04

6.9.09 jsem oslavila 1 narozeniny.Dostala jsem velice dobrý kousek kuřecího masa a pěkně červené rajče,ty já můžu pořád.O novou hračku, zelenou a chlupatou žábu vůbec nestojím.Mám ráda ty staré a ožužlané,jak říká panička.9.9.09 byl úplně jiný den.První mě zarazilo,že jsem nedostala do misky ani jednu granulku.Žebrala jsem,ale panička nic nedala.Zato si nachystala fén,ručník a šli jsme do psí koupelny,kterou má panička v prádelně.Vykoupala mně,dala mi na srst kondicionér,vyfénovala a potom přepečlivě česala,česala a česala.Dostala jsem opravdu krásnou mašličku a potom fotila a fotila.To byla otrava.Když jsm myslela,že je po všem,posadili jsme se i s pánečkem do auta a jeli docela dlouho.To bylo bezva,velice se mně to líbilo.Přijeli jsme do Ostravy a tam probíhala bonitace Jorkšírů. Tam vám bylo kamarádů.Jeden hezčí jak druhý.Když jsem přišla na řadu,nějaký cizí pán mně pořádně prohlédl celé tělo,dokonce jsem mu musela ukázat i zuby.Panička byla nablízku a tak jsem vše trpělivě vydržela.Chození po chodníku byla už hračka.Byla jse ráda,že to mám vše za sebou a tak jsem se nesla jako princezna. Dopadlo vše dobře.Od 7.12.09 jsem chovná.Panička i pán byl moc rád.

1 září 2009, 20:26:58

Je prvního září,dětem začíná škola a já jsem dnes navštívila svého druha Zorra Stříbrné přání.Rozhodli jsme se mít další děti.Pokud nám vše vyjde,naše miminka půjdou dělat radost lidem 24.12.09 Přemýšlím jaká jména jim dáme,prý se musí všechny moje děti jmenovat na ch.Pokud znáte nějaké pěkné jméno,tak nám ho napište.

29 května 2009, 16:03:47

Ta je mně konečně lépe.Minulý týden na vycházce se do mně zakouslo klíště,ačkoliv jsem napuštěná smradlavou vodičkou proti nim.Zůstala mně nad okem boule,začalo otékat víčko a červenat oko.Chodila jsem píchat antibiotika a opravdu jsem se necítila dobře. Dnes jsem fit.Snad se to nebude opakovat často.

25 května 2009, 00:23:20

Tak už mám jenom Hajdy,Hakim včera zmizel.Hned jak zazvonil zvonek,věděla jsem,že si přijeli pro toho mojeho zlobivého kluka.To vám byl divoch!Běhal,skákal,kousal a hlavně trápil Hajdy.Někdy jsem musela zavrčet,když Hajdy moc křičela.Ale stejně jsem byla smutná,když jsem viděla jak sedí té cizí paní na klíně.No vypadala,že ho bude mít ráda a tak jsem se nechala také pohladit.Byli všichni na mně moc hodní.Pak jsem dostala strach,že odejde i ta moje holka,ale zatím je se mnou.Je moc hodná,hodně se ji věnuji,když vidím,že se jí stýská po bratrovi.Přetahuju se s ní o činku,nosíme balonek,papá se mnou z misky.Vím ,že někdy bude muset do ,,světa\",tak si to musíme spolu ještě užít.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Aimee

Pohlaví
Datum narození

21. listopadu 2003

Hmostnost

2.70 kg

Krátce o mně

Jmenuji se Aime,ale volají na mně Emčo když zlobím,Ejminko když jsem hodná. Velice ráda chodím na zahradu,kde aportuji balónek,běhám po trávníku ,hraji si se svou dcerou Dinou a Bettinkou,vnučkou Ginou a nebo jen tak odpočíváme na sluníčku.Je nám společně dobře.

Co umím

Přivolání,sedni,lehni,vstaň

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

kuřecí maso,mrkev

Oblíbená hračka

balón,pískací zvířátka

Co ještě zbožňuji

ráda se koupu

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Bettina

Pohlaví
Datum narození

30. prosince 2006

Hmostnost

3.05 kg

Krátce o mně

Jsem nejstarší dcera Aimee Jireva Bohemia.Zůstala jsem doma ,tedy v chovatelské stanici Růžička.

Co umím

Umím chodit po kladině,přeskakovat překážky.Samozřejmě sedni,lehni a přivolání.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Sýr,zelenina,maso.

Oblíbená hračka

Natahovací plyšová myška pro kočky.

Co ještě zbožňuji

Ráda spím s pánečkem na gauči.

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Dina

Pohlaví
Datum narození

26. září 2007

Hmostnost

3.10kg

Krátce o mně

Jsem sestra Betinky,ale jsme každá jiná.Zatím co Betinka je klidná ,chytrá,poslušná a hodná,já jsem přímo divoch a učení mně šlo zpočátku dost těžko.Prý jsem byla při porodu zachráněná jako jediná ze sourozenčů císařem,byla jsem trochu přidušená.Panička někdy říkala:Diná je krásná ,ale b...Naštěstí nejsem!Jen to vše trochu déle trvalo než jsem pochopila jak to chodí u lidí.Hrozně ráda chodím s paničkou na výcházky.Nejraději bych šla do města každý den a snažím se vždy paničku přemluvit ať vezme mě a ne Ginu,Bettinu,nebo Ejminu.Na zahradě je to také fain,ale je tam moc klid.Když panička odejde,pěkně si prohlédnu co nechali na stole.Jednou tam zapomněli máslo.To byla dobrota!Panička se strachovala,že budu nemocná,ale nestalo se nic.Dokonce ani moc nehubovala,jen řekla,že je skleróza. Včera jsem objevila,že je krásně vidět ven z parapetu.Když to jen trochu jde už tam sedím a koukám ven.Také se hodně kamarádím s Ginou.Tu chtěli naši prodat,ale snad už zůstane doma když je tak vzorná.Ta vám je tak hodná,že není vůbec poznat,že s námi bydlí.A jak poslouchá!Snad dopadne dobře u bonitace. Vaše Dinuška.

Co umím

Sedni,lehni,přivolání ,ale někdy trucuju.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Vše co je k jídlu.

Oblíbená hračka

Baví mně ničit hračky.

Co ještě zbožňuji

Běhání venku,vycházky.

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Gina

Pohlaví
Datum narození

6. září 2008

Hmostnost

2.80 kg

Krátce o mně

Jmenuji se Gina Růžička a jsem dcera Bettiny Růžička.Aime Jireva Bohemia je moje babička.Dina růžička je moje tetička.S tou se máme moc rádi.Běháme,skáčeme,taháme se o klacek a činku.Babička nás někdy rozežene,když si myslí,že toho bylo už dost.Dina je rošťák,ja vždy raději počkám jestli se panička nebude zlobit a potom se přidám.Moc ráda chodím na vycházky.Nejraději ležím s paničkou na gaučí a nechám se hladit.Nerada se češu.

Co umím

Sedni,lehni,přivolání ,aport.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Jablka,maso.

Oblíbená hračka

Zauzlovaná ponožka.

Co ještě zbožňuji

Ráda se hladím na bříšku.

Fotky

Více fotek

Přátelé (13)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?