Profilovka Ivvushak

Ivvushak

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
7 listopadu 2017, 18:54:58

Jassmínku, k dnešním kulatým narozeninám ti přejeme všechno nejlepší, hodně zdravíčka, štěstíčka a hlavně dalších roků vedle nás. Máme tě moc a moc rádi, buď tak veselý a zlobivý, jak jsi byl doteď, čím víc lumpáren, tím víc jsi to ty. Užij si krásně svůj narozeninový den, tví páníčci, Baly a Ríša:-)

6 listopadu 2017, 23:11:06

Ahoj kamarádi, dnes jsem měl senzační den, odpoledne mi totiž přišel balík od nejlepšího kamaráda Honzíka Čičouna plný dárečků a dobrot. Mimo jiné jsem dostal krásný heboučký pelíšek, na kterém se mi leží jako králi, taky parádní ručník, abych se mohl po koupeli pěkně osušit, plyšáky na hraní a spoustu dobrot. Honzíku, moc děkuji, Jasmínek:-)

28 prosince 2015, 18:11:38

Ahoj kamarádi. Tak a Vánoce jsou za námi, ale já toho nelituji, příští rok přece přijdou znova. A navíc jsem si konečně mohl rozbalit spoustu dárečků od Honzíka, na které jsem se tak moc těšil. A to těšení stálo za to, dostal jsem od něj parádní kytaru, kočičku, velkého hafana, kapříka, sobíka a taky hromadu dobrot. Teď nás čeká ještě silvestrovská oslava a pak nový rok, do kterého přeju všem kamarádům i jejich páníkům všechno nejlepší, hlavně hodně toho zdravíčka, to je to nejdůležitější.

16 prosince 2015, 19:54:15

Jupíííí, u nás už dnes byl Ježíšek a donesl mi spoustu dárečků od Honzíka Čičouna. Když jsem rozbalil balík, ve kterém je přinesl, skákal jsem radostí až do stropu a do Štědrého dne snad ani nebudu spát, jak se těším, až si je všechny pěkně rozbalím. Přeju všem kamarádům i páníkům krásné prožití vánočních svátků:-)

7 listopadu 2015, 10:41:06

Jassmínku, k dnešním narozeninám ti přejeme hodně štěstíčka, zdravíčka a taky elánu na provádění malých i větších lumpárniček, které jsou pro tebe tak specifické, ale aspoň je doma pořád sranda. Užij si dnešní oslavu a pochutnej si na tom parádním dortu, který jsme pro tebe s láskou připravili, páníci, Baly a Ríša:-)

5 listopadu 2015, 19:25:03

Ahoj kamarádi, dnes jsem měl moc šťastný a vydařený den, přišel mi totiž narozeninový balík od Honzíka Čičounů plný dobrot a krásných dárečků, který mi udělal velikánskou radost. Obzvlášť v pelíšku ve tvaru medvídka se mi moc krásně odpočívá a relaxuje, je to prostě paráda. No a o lahodných pamlscích nemluvě, ty bych nejraději zládoval pěkně hned a všechny najednou. Jenže mám smůlu, panička mi je sebrala a prý, že mi je bude pěkně přidělovat podle toho, jak budu hodný. No jestli byste ji nekousli do zadku, to je ale nehoráznost, co? Ještě mi z nich bude uždibovat, jsou to fakt opravdické kulinářské poklady.

15 října 2015, 11:59:03

Milá Afinko, k dnešním nedožitým pátým narozeninám ti s páníky, Balym a Ríšou přejeme všechno nejlepší, užij si krásnou narozeninovou oslavu s ostatními kamarády na obláčku. Moc na tebe všichni myslíme a máme tě rádi, Jasmínek. Moc děkujeme všem kamarádům za vzpomínku, přáníčka i dárečky.

20 dubna 2015, 16:47:24

Jupííí, doma má nového kamaráda Balyho. Je to pořádný divočák, to víte, jižanská krev, pochází totiž až ze Srbska. Přivezli jsme si ho už před třemi týdny a za tu dobu se z nás stala nerozlučná dvojka. Podle paničky celé dny děláme jen samé skopičiny, ale znáte ženské, jak strašně rády přehánějí. Jde o to, že si nonstop celý den spolu "hrajeme", ovšem podle svých pravidel, které se paničce zhola nelíbí. Prý jí uděláme z bytu kůlničku na dříví. Ale ona to tak jistě nemyslí, sice naoko brblá, ale je moc ráda, že nás oba dva má. Jo, málem bych zapomněl, Balymu jsou čtyři měsíce, ale je skoro dvakrát tak velký jak já. Ale mně to vůbec nevadí, že mě tak trochu přerostl, nic to nemění na tom, že je to parťák k nezaplacení.

7 listopadu 2014, 11:20:05

Nejhodnější Jassmínku, k tvým dnešním sedmým narozeninám ti přejeme všechno nej nej nej, hodně zdravíčka, štěstíčka, ještě víc elánu a energie, kterých máš na rozdávání a taky nám je plnými doušky rozdáváš. Buď stejně zlobivý jako doposud, protože sice to někdy trošku přeháníš, třeba když si spleteš obývák s dostihovou dráhou nebo když mi taháš dosti neomaleně zuby co chvíli ponožku z nohy a pak s ní zdrháš pryč a já, abych ji dostala zpět, naběhám snad sto jarních kilometrů, sem tam zlikviduješ něco, co bys zlikvidovat neměl, ale máme tě takového rádi a zůstaň stejný, jak jsi doposud byl, protože jinak bys to ani nebyl ty. Máme tě moc rádi, páníci, Afinka a Ríša:-)

28 dubna 2014, 15:56:37

Ahoj kamarádi. Zatímco minulý týden jsem si o víkendu užíval klidu a pohodičky Velikonoc a většinu svého času trávil povalováním se na sluníčku, tento byl vyloženě pracovní. A nejen pro mě, i páníci si pořádně mákli. I když je zima pryč a za chvíli se můžeme těšit na léto, jejich práce spočívala v sekání a řezání dřeva. Panička se chopila sekery a páník zase motorové pily. Nechali totiž pokácet poměrně vzrostlou borovici, asi tak dvanácti metrovou, která, když se ocitla na zemi, zabírala pořádný kus místa na dvoře. Takže ji páníci chtě nechtě museli zlikvidovat. Jak jsem už avizoval, panička si vzala na straost práci se sekyrou, osekávala uřezané větve, které pak dostal do parády páník a porcoval je tak, aby se nám vešly do krbových kamen. Nikdy bych neřekl, jakou má panička páru, mydlila sekerou, jenom to švištělo. Mladší panička jí větve podávala a držela na špalku, a když paničce došla pára, tak se vystřídaly. No a já jsem byl osobou nejdůležitější, koordinoval jsem totiž veškerou činnost tak, aby vše plynule hladce tak, jak má. Takže i když jsem v tlapce nedržel ani pilu ani sekyru a dění sledoval pěkně zpovzdálí vleže, nadřel jsem se vlastně nejvíc,. Vždyť práce hlavou je kolikrát daleko náročnější než ta manuální. Abyste si mohli udělat obrázek o tom, jak to u nás na dvoře vypadalo, dal jsem na profil pár fotek. A nejen to, přibylo i jedno nové video, na kterém řádím v obýváku po návratu z vycházky. Vypadám na něm jako zmoklá slepice, jako bych zrovna vylezl z vany, ale nebylo tomu tak. Takhle zmáčený jsem se vrátil z vycházky, na kterou jsme se s paničkou vydali minulý týden. Když jsme vycházeli z domu, vůbec nás nenapadlo, že se za chvíli budeme vracet promočení na kůži sprintem domů. Asi v půlce trasy nás chytil strašitánský liják, kdy jsme byli v momentě oba dva mokří (panička totiž neměla deštník) a stejně i kdyby měla, byl by jí houbelec platný, jak to chrstalo ze všech stran. Přemýšlela, zda ve vycházce pokračovat, abych udělal hromádku, kvůli které jsme ven vlastně šli nebo to rychle obrátit a petat zpátky. Nakonec se rozhodla pro první možnost, bláhová očekávala, že se v té hrozitánské slotě opravdu vykakám. Já bych se i vykakal, protože se mi dost chtělo, ale kakejte, když vám za krk tečou hektolitry ledové vody. Takže jsem to raději vydržel a paničku pořádně namíchl, protože celá zmáčená se vrátila domů úplně zbytečně. Kdyby to totiž otočila hned, s kakáním by to vyšlo nastejno a mokrá by byla sice taky, ale mokrá snesitelně. Takhle byla mokrá tak, že se musela celá převléct, oblečení na ní bylo durch mokré sakumprask i s koženou bundou. A myslím, že ji to její nedobré rozhodnutí začalo ještě více mrzet dnes, kdy se jí po ránu spustila rýma jak hrom a možná nezůstane jen u ní a bude z toho pořádná angína. Snad se příště víc zamyslí a situaci vyřeší lépe. Nebo se před odchodem domu pořádně podívá na oblohu, jak to na ní vlastně vypadá, i když tahle průtrž byla dosti zákeřná a nečekaná.

1 března 2014, 20:48:02

Ahoj kamarádi, tak místo sněhu nám v únoru rostly sněženky, je to jakési na hlavu postavené to počasí, že? Pomalu, abych vytáhnul ze skříně plavky, onehdy jsme na teploměru na terase s paničkou naměřili rovných šestadvacet stupňů. Ale nic proti jaru, akorát mě teda dost mrzí, že za tuto zimu jsem se ani jednou nezabořil do pořádné závěje sněhu. No jo, ale co nadělám, že? Raději si ale nebudu stěžovat, aby ten sníh a mráz nakonec přece jen ještě nepřišely, to by myslím byl pořádný průšvih, když už začínají pučet stromy.

9 ledna 2014, 20:14:23

Tak, a máme po Vánocích, sakumprásk i se stromečkem. V pondělí ho panička poté, co jsem pod ním proběhl a on ze sebe shodil pořádnou dávku jehličí, odzdobila, zůstalo po něm akorát prázdné místo v obýváku. Co se dá dělat, hlavní ale je, že dárečky mi zůstaly. Nejvíc mě štve, že jeden dárek, bundičku, kterou pro Ježíška mé paničce koupila Lulinčina panička, jsem ještě ani jednou neměl na sobě venku. Je tam totiž pořád blátivo a paničce je líto ji ničit. Pořád čeká, až napadne sníh, aby mi ji konečně mohla obléknout a vyfotit mě v ní, ale nevím, nevím, jestli se letos vůbec dočká. Se sněhem to vypadá mizerně a co se počasí týká, to je přímo hnus. Celé dny akorát všude mlha a nevlídno, ani se mi moc nechce ven chodit do takové nepohody. Jo, to kdybych se ráno probudil, mrknul z okna a uviděl pořádnou sněhovou peřinu, to by bylo jinší kafé. Ale co se dá dělat, budu doufat, že sníh co nejdřív vystřídá sedmikrásky a petrklíče, které kolem chodníku, kudy chodíme s paničkou na vycházku, kvetou. Je to celé jaksi postavené na hlavu, že?

10 prosince 2013, 13:08:55

Ahoj kamarádi. Tak co, už to u vás taky vypuklo? Mám tím na mysli samozřejmě přípravu vánočního cukroví. Pochybuji, že mi někdo z vás odpoví, že vaše panička neupekla zatím jeden jediný kousíček. A jestli ano, tak nemějte obavy, během pár dnů u vás začne pečící blázinec taky. Moje panička zahájila pečení přesně v neděli, pokračovala v něm i včera a pokračovat bude ještě i dnes, kdy bude napečené a už i slepené cukroví máčet v čokoládě a polévat různými polevami. Jen jsem zvědavý, kdy pak po Vánocích zahájí taky odtučňovací kúru, myslím, že to bude potřebovat, protože má napečeno snad pro celý regiment. Přikládám pár fotek, jak to celé probíhalo. Myslím, že největší zásluhy na pečení jsem měl já, protože jsem dělal vrchního dohližitele na hladký průběh celé této důležité akce. Doufám, že budu po zásluze odměněn minimálně ne nějakým cukrovím, ale pořádným velkým platem kuřecích řízečků.

8 listopadu 2013, 14:51:33

Ahoj kamarádi, včera jsem oslavil své šesté narozeniny a dnes jsem slavil podruhé, protože mi přišel narozeninový balíček od Honzíka Čičouna. A řeknu vám, tolik dárečků jsem nedostal snad ani pod stromeček. Však sami vidíte na úvodní fotečce, co jich bylo a jak byly krásné a ty, co jsou k jídlu, mi určitě budou i pořádně šmakovat. Moc Honzíkovi děkuji a ještě jednou chci poděkovat i všem kamarádům, kteří si na mě včera vzpomněli a poslali mi spoustu přáníček a dárečků.

7 listopadu 2013, 12:22:59

Jassmínku, k dnešním narozeninám ti přejí hodně zdravíčka a štěstíčka tvoji páníčci, kteří tě mají moc rádi, i když jsi občas nebo vlastně spíš pořád zlobivec jak hrom:-) Ale tak to má být, jsi to prostě ty, náš divočák, který strašně rád sprintuje po obýváku a doskočiště má na sedačce, na které nechává stopy od svých drápků, který pokaždé, když někdo zaklepe na dveře a panička jde otevřít, ji tak dlouho koušeš do nohy, až jí sundáš ponožku nebo ti ji pak už raději dobrovolně daruje, který roztrhá na cucičky každý papírový kapesník, co se mu dostane do cesty, který jsi paničce rozkousal už nespočet všelijakých "drobností" včetně mobilu, ale který má své páníčky neskutečně rád a hlavně za paničku by dal život. Zůstaň takový, jaký jsi, hravý, veselý, mazlivý (ale jen když chceš ty), divoký, ale taky řádný hlídač, který na své území jen tak někoho nepustí. Ještě jednou - máme tě všichni doma včetně Afinky a Ríši moc rádi:-)

23 října 2013, 19:18:58

Ahoj kamarádi, tak se panička konečně dočkala. Na popud jednoho našeho souseda, který pobláznil páníka, že předecčírem našel tady v okolních lesích košík hříbků, jsme se dnes s páníky taky vydali na jejich "lov". A světe div se, opravdu jsme jich pár ulovili, takže o aspoň jednu smaženici tento rok panička nebude nakonec ochuzena. No a já jsem samozřejmě během té parádní vycházky po lese nebyl ochuzen o focení, takže zase přibylo pár fotek do mé galerie. A panička je spokojená tuplem:-) Já se musím přiznat, že jsem teda pořádně po té štrece unavený a ležím jak placek na své kožešince pod stolem. Doufám, že večer dostanu pořádný nášup ke klasické večeři, když jsem během toho slézání kopčárů spotřeboval tolik energie.

1 září 2013, 14:08:00

Ahoj kamarádi. Tak si představte, že panička neodolala pohledu na nádherné hřiby na profilu u Dennýska a v pátek odpoledne jsem se vypravili do lesa s tím, že nemusí pršet, stačí, když bude kapat. Takže když to přeložím, panička nechtěla být nějaká nenasyta a najít hned kupříkladu sto nádherných hřibů s obrovskými zdravými klobouky, stačilo by jí pár malých zdravých hříbečků, ze kterých by se dala udělat aspoň jedna parádní voňavá smaženice. Ale bohužel, ani tohle skromné přání se jí nesplnilo, našli jsme jeden jediný hřib, ale už si na něm pochutnal někdo před námi, konkrétně slimáci a červi, takže suma sumárum jsme nenašli vlastně vůbec nic, co by se dalo použít k nasycení žaludků páníků. Já samozřejmě o nějakou smaženici nestojím, já prefeferuji jiný druh potravy, hlavně teda kuřecí řízečky. Takže to, že jsme nenašli vůbec žádné hřiby, mi na rozdíl od na smaženici natěšené paničky nevadilo, naopak, byl jsem s vycházkou spokojený jak hrom, není nad to provětrat si pořádně plíce v lese, kde je krásný čerstvý vzduch a prostředí ideální na parádní výběh. Aby ale paničce nebylo líto, že přijde domů s prázdnou, zajistil jsem jí tím, že jsem bez zbytečných řečí zapózoval na místech jí určených to, a že si domů sice nepřinesla aspoň částečně zaplněný košík, ale částečně zaplněný foťák s fotečkami mé maličkosti. Výsledek mého snažení vidíte sami:-) Tak co, může být spokojená? Já myslím, že jo, vždyť jsem se snažil jak blázen, abych jí udělal radost. A to i přesto, jak je pro mě focení otravné. Jen teda doufám, že mou snahu náležitě ocení kupříkladu dvojnásobnou dávkou řízečků na večeři, kterou si, jistě uznáte, právem zasloužím.

14 srpna 2013, 14:59:00

Ahoj kamarádi. Tak ta příšerná vedra jsou snad už letos minulostí, a protože se během nich nedalo ani jezdit na pořádné výlety, rozhodli se páníci včera, kdy byl krásný den, sice slunečný, ale s rozumnou teplotou, na jeden výlet zajet. Nejeli jsme sice extra někam daleko, jen pár kilometrů od Šternberka, ale moc se mi to líbilo. Byli jsme se totiž podívat k jedné zajímavé bažině v blízkosti Chabičova, kde to vypadalo skoro jako někde v pralese. Voda byla posetá zelenými řasami, takže skoro ani nebylo poznat, že tam nějaká je. Ale byla a trčely z ní všeliajké větve a kmínky popadaných stromů, prostě taková divočina. A bylo to tak i trochu strašidelné, když páník pronesl, že kdo do té bažiny zapadne, už se nedostane ven. Přiznám se, že jsem měl i trochu strach, když mě panička posadila na břeh a jak jinak, než že mi musela na tomto zajímavém místě udělat pár fotek. Říkal jsem si, krucinál, kdyby mi tak uklouzla tlapka, to by teda byl průšvih. Naštěstí se nic takového nestalo, zato mám pár pěkných foteček u bažiny, což je myslím, docela vzácné. Ale ještě něco jsem si včera dovezl v tohoto výletu, nejen pěkné fotky. Během běhání po louce se mi chytil na přední tlapku vlk, takový ten bodlák, co se zamotá do chlupů, pořádně není vidět ani nejde vyndat, ale dokáže pěkně potrápit. A potrápil v noci nejen mě, ale i paničku, protože já jsem si díky té pichlavé potvůrce na tlapce nechtěl lehnout a spát, chodil jsem až do rána po bytě a nevěděl, co mám dělat a panička z toho byla pěkně na nervy, protože nevěděla, která bije. Jak jsem si lehnul, v ten moment mě bodlák začal nesnesitelně píchat do tlapky, takže jsem raději zase vstal a buď jen chodil, otráveně se sklopenou oháňkou nebo seděl. A to poctivě až do půl páté ráno, kdy si už pořádně vyděšená panička konečně všimla, co mě to vlastně trápí a proč si nechci jít lehnout jako obvykle. Poctivě se mnou bděla, dokonce se mnou šla dvakrát i na noční vycházku, protože si myslela, že chci kakat. Jenže v tom mém pochodování po bytě byl právě pouze a jen ten vlk zamotaný v chlupech. Ale to ponocování bylo přece jen i kněčemu dobré. Paničku totiž jednu chvíli napadlo, jestli mi třeba není špatně od žaludku a rozhodla se to i vyzkoušet, takže jsem měl takovou noční "svačinku" navíc v podobě krůtího řízečku. Žaludek jsem měl totiž v naprostém pořádku a ten nášup mi chutnal snad ještě víc než řízeček, co jsem slupnul na večeři. Kdybych to celé měl shrnout, výlet byl pěkný, dvojitá večeře taky, ale teď jsem úplně po tom nočním bdění vyřízený a asi budu celý den dospávat vzniklý spánkový deficit. Společně s paničkou, která je taky úplně mimo z toho nevyspání, ale je moc ráda, že jsem v pořádku a šlo jen o takovou prkotinu. Která nás oba dva ale pořádně potrápila. Tak si říkám, že se asi naučím mluvit nebo psát, abych pro příště paničce mohl dát hned na začátku vědět, oč kráčí.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Jassmin

Plemeno

Lvíček

Pohlaví
Datum narození

7. listopadu 2007

Hmostnost

8,4 kg

Krátce o mně

Narodil jsem se v chovné stanici Noblesa Aura v Hradci Králové. Ve 13 měsících si mě našli noví pánečci a o Vánocích si mě dovezli do mého nového domova až na Moravu. Takže jsem si chvilku musel zvykat na nový pelíšek. Mám veselou a hravou povahu, žádná bota přede mnou není v bezpečí. Mám dlouhé nožky a není pro mě problém skočit na židli a potom na stůl v kuchyni a prohlédnout si, co měli pánečci k obědu a přitom ještě sníst nějaký ten zbyteček. Nový domov si hlídám až moc,z cizích návštěv žádnou velkou radost nemám. Rád chodím na dlouhé vycházky a běhám po zahradě.

Co umím

sedni, pozdrav, zůstaň

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

syrové maso

Oblíbená hračka

plyšový mega medvěd, boty, gumový kohout pan Albert, igelitové sáčky

Co ještě zbožňuji

své nové páníčky

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Baly

Plemeno

Samojed

Pohlaví
Datum narození

24. prosince 2014

Hmostnost

30 kg

Krátce o mně

Jmenuji se Baly a jsem pěkný dáreček. A to do slova a do písmene. A to nejen proto, že mi to říká moje panička v souvislosti s tím, že jsem prý zlobivec. Já jsem totiž opravdický dáreček, protože jsem se narodil na Štědrý den. A narodil jsem se hóóódně daleko, až v Srbsku. Páníci si mě přivezli koncem března, takže jsem byl vlastně dáreček spíš předvelikonoční, ale to je úplně jedno. Hlavní je, že se mi v novém domově moc líbí, a bodejť by se mi taky nelíbilo, když mám milující páníky, a navíc můj nejlepší kamarád je Jassmínek:-) S tím tvoříme nerozlučnou dvojku, jakmile se k sobě dostaneme, což je skoro pořád, hrajeme si a dovádíme spolu až do uondání, a to si pak lehneme vedle sebe a chrníme. Akorát s jídlem je trochu problém, každý si to své bedlivě střežíme, ale o vodu se ochotně podělíme. Co se toho mého zlobení týče, musím uznat, že jsem hodně aktivní a podnikavý. Když mi zavazí v chůzi síťka na zahradním altánku, tak si v ní prostě pomocí zubů vyrobím patřičně velký otvor, když mi pro změnu doma zavazí stahovací dveře, prostě se rozběhnu a ony se pod mou váhou otevřou ochotně samy. Jedny ale stávkovaly a při srážce se mnou se rozpůlily, takže místo jedněch teď máme ve futrech dvoje. Akorát je problém, že jsou tím pádem k ničemu, když nejdou zavřít. Taky jsem paničce pomohl s trháním tulipánů na skalce či vyhrabáním zasetých semen ze záhonu, a kolik bot jsem \\\\\\\"poupravil\\\\\\\", to snad ani nebudu počítat. Ale znáte to, jak se to říká, hlavně zdraví, ne? O to paniččino duševní se prý sice svými kousky často pokouším, ale jinak je spokojenost na všech stranách. A nakonec to stejně dopadne vždycky tak, že i když se panička na mě někdy opravdu zlobí, podívám se na ni tím svým nevinným pohledem a hned je vše odpuštěno.

Co umím

sedni, lehni, pozdrav, ke mně, zůstaň

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

jablka, piškotky

Oblíbená hračka

kamarád Jassmínek

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Afrodité

Plemeno

Čau čau

Pohlaví
Datum narození

15. října 2010

Datum úmrtí

10. března 2015

Hmostnost

18 kg

Krátce o mně

Jsem středně velký (zatím) medvídek, který se narodil v chovné stanici \"Páníčkova šenčátka\" v Libišanech. Pocházím z pěti štěňátek, mám ještě dvě sestřičky a dva bráchy. Ke svým novým páníkům jsem se nastěhovala 2.dubna 2011, kdy už jsem měla skoro půl roku. První den jsem byla jak přejetá parniválcem, kam mě postavili, tam jsem zůstala stát, případně jsem si sedla, nechtěla jsem ani papat ani pít, ale druhý a třetí den to bylo lepší a teď mi připadá, že u páníků bydlím odjakživa a mám je strašně moc ráda. Ve společné domácnosti se mnou, teda vlastně o jedno patro výš, bydlí i takový malý divočák, můj nejlepší kamarád lvíček Jassmínek. Přímo mě zbožňuje a já jeho, fakt jsme si padli do oka a panička říká, že je to neuvěřitelné, jak se máme rádi. Nechám si od něho líbit prostě všechno, vždycky si lehnu na zem a nechám mu volné pole působnosti. No a on přede mnou všelijak skáče, válí se na zádech, kouše mě do uší, ale jen tak jemně, leží na mě jak na polštářku a já jsem nejspokojenější hafinka na světě, že ho mám. S páníky a Jassmínkem chodíme denně na ranní a večerní vycházky a řeknu vám, jak vidím vodítko, jsem jak šílená a nemůžu se dočkat, až vyběhnu z branky. Dříve jsem spala u babičky, to je maminka paničky Jassmínka, v obýváku, ale teď už pár dní trávím noci venku a hlídám domeček, ve kterém bydlí moji nejhodnější páníci na světě.

Co umím

pozdrav

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

pořádný kus libového masa, a když je nejhůř, tak tvaroh s granulemi

Co ještě zbožňuji

nejvíc Jassmínka :-)

Fotky

Více fotek

Přátelé (276)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?