Profilovka Pospeta

Pospeta

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
22 března 2014, 12:40:37

Čauky mňouky kočičáci. Děkuji Vám všem za přáníčka k narozkám. Oslava nebyla velká, ale nějaké dobroty se našly. Včera to bylo trošku horší, byl jsem na kastraci. Dnes jsem už ale v pohodě. Tak Vám ještě jednou děkuji za přáníčka zachovejte mi přízeň. Váš kočičák Tuareg Redži Aksarah Bhutani.

7 srpna 2013, 21:59:20

Tak utekl měsíc od okamžiku, kdy nám páníčci nasadili do bytu pěkného ďábla. Každý den nás od rána do večera a od večera do rána neustále provokuje k zápasu a honičkám. Já jsem celkem rád, ale představte si třeba tlouštíka Kulíška jak lítá po bytě a páníčci si myslí, že nastalo zemětřesení. Což o to, on to potřebuje, ale když nestíhá toho malého, tak ztrestá nejbližšího kočičáka. Teď nás ale drtí ta VEDRA, ALE AŽ BUDE CHLÁDEK TAK TO PĚKNĚ ROZJEDEM. Tak čauky mňouky Boo-Butíček

11 července 2013, 11:51:57

Ahoj všichni kamarádi, dne 9.7.2013 jsem poprvé zarmoutil svoje páníčky a kočičí kamarády, vydal jsem se za duhový most. Dnes již sním svůj kočičí sen na duhovém obláčku, jsem šťastný, nic mě nebolí a dívám se na Vás. Cipísku zůstaneš navždy v našich srdcích a budeme na Tebe stále vzpomínat. Páníčci a kočičí kamarádi.

28 února 2013, 17:06:05

Ahoj kamarádi, tak jsme spolu s kočičáky nazmrzli a jsme opět tady, plní elánu. Těšíme se na jaro a jak můžeme, tak ho vyhlížíme. Jaro zatím nikde. Samou nedočkavostí to občas přeženeme s honičkou a něco se nám povede vylepšit (rozbít). Ale říká se, že když se kácí les, tak že létají třísky. Dlouhou chvíli nám páníček ukrátil ptačím videem - instalací krmítka na balkon. Je to docela zábava, ale jak se oteplilo, tak opeřenci přestali chodit na baštu, což nechápeme, my můžeme baštit i několikrát denně a to vždy. Tak zatím čauky mňouky Boo Butíček.

25 prosince 2012, 19:52:26

Na četné dotazy Vás chlupatých účastníků,Vám musím sdělit, že Ježíšek se k nám bohužel osobně nedostavil. Panina ho sice sháněla s Cipískem na veterině několikrát a tvrdila vždy po návratu domů, že Ježíška nechala na veterině, ale nikdy ho nepřivezli a pouze pořídila Cipískovi nějakou diabetes a každý den ráno mu jí píchá do kožichu při baště. Nevím proč nakonec Ježíšek z té veteriny nedorazil sám. Sice panina tvrdila, že ty dobroty a dárečky pro dvounožce donesl Ježíšek a nám taky chrastící myšule, ale osobní setkání já dávám přednost. Poslední šance bude 28.12. to jdu s Cipískem a paninou na veterinu na očkování a tak se tam po něm porozhlídnu. Jinak Vánoce proběhly v pohodě a všichni jsme se doma setkali u takového vonícího stromku, ke kterému se já nesmím moc přibližovat, páníci hráli nějaké neobvyklé písničky, cpali se námi nepoužitelnými pochutinami a hlavně se s námi mazlili a to bylo moc fajn. Všechny Vás zdraví Boo-Butíček.

17 prosince 2012, 16:27:01

Čauky mňouky kamarádi, musím Vám mňouknout dnešní noční zážitek. Můj největší kamarád a učitel, Boo-Butíček se v jednu v noci rozhodl, po častém sledování televize, bojovat proti používání alkoholu v naší rodině. Panina ho totiž použila v několika případech při pečení vánočního cukroví do těsta a náplní a nám se takto, pro nás znehodnocené, cukroví nezamlouvá. Panina si v zápalu domácích prací odložila lahev s tekutinou zvanou R.U.M. na horní skříňku na kuchyňské lince, což jí a i té láhvi bylo osudné. Statečný Butíček využil situace a láhev se mu podařilo shodit na sporák, kde se rozbila a celý obsah se vylil na podlahu. Naštěstí nedošlo k obětem na životech. Jenom panina vyletěla z pelíšku a za hrozného nadávání začala tu spoušť uklízet. Nevím proč, ale tento statečný čin nebyl vůbec oceněn, tak posuďte zda je to spravedlivé?

12 prosince 2012, 17:54:23

Ahoj kamarádi, dnes v onen magický datum 12.12.2012 mně nepotkalo žádné štěstí, spíš naopak - potvrdilo se podezření, že mám cukrovku. Ode dneška jsem oficiálně kocour diabetik a mám za sebou první dávku INZULINU pro kočky a to mně čeká každý den do konce života. Páníci nejsou z tohoto zjištění nějak odvázaní, ale slíbili jsme si že budeme s nepřízní osudu bojovat dokud to půjde. Tak mi držte paciny. Čauky mňouky Váš Cipísek.

1 října 2012, 14:22:36

Ahoj kamarádi kočičáci a hafíci, děkuji Vám za krásnou medailičku a vzkazíky. Velké rodinné lovení myšek skončilo - splnili jsme si předsevzetí, že každý člen naší kočičí rodiny získá medailičku. Čas ušetřený za lov myšek slíbili páníci věnovat nám kočičákům, hurá. Na poslané myšky a vzkazíky se budu snažit týdně odpovědět, ale mým cílem není ulovit co nejvíc myšek, ale aby se co nejvíc chovatelů seznámilo s námi, Kurilskými bobtaily. Prý si to vzhledem k tomu, že milujeme všechny lidi a zvířátka plně zasloužíme. Jsme ideální plemeno do rodiny s dětmi, kde nechtějí pouze ozdobu gauče, ale aktivního člena rodiny, který se zapojuje do veškeré činnosti a umí si krásně hrát s dětmi a páníky. Váš Boo-Butíček. Více o Kurilských bobtailech na www.aksarahbhutani.cz

1 října 2012, 14:08:56

Ahoj kamarádi kočičáci a hafíci, děkuji Vám za krásnou medailičku a vzkazíky. Velké rodinné lovení myšek skončilo - splnili jsme si předsevzetí, že každý člen naší kočičí rodiny získá medailičku. Nyní nechají páníci zapnuté myškování jenom Butíčkovi a to z důvodu propagace tohoto užasného plemene, který miluje všechny zvířátka a lidi a má užasnou povahu. Děkuji Vám kamarádi. Na vzkazíky určitě odpovíme. Váš lovec Timmy

1 října 2012, 14:06:39

Ahoj kamarádi kočičáci a hafíci, děkuji Vám za krásnou medailičku a vzkazíky. Velké rodinné lovení myšek skončilo - splnili jsme si předsevzetí, že každý člen naší kočičí rodiny získá medailičku. Nyní nechají páníci zapnuté myškování jenom Butíčkovi a to z důvodu propagace tohoto užasného plemene, který miluje všechny zvířátka a lidi a má užasnou povahu. Děkuji Vám kamarádi. Na vzkazíky určitě odpovíme. Váš lovec Bárny.

1 října 2012, 14:03:11

Ahoj kamarádi kočičáci a hafíci, děkuji Vám za krásnou medailičku a vzkazíky. Velké rodinné lovení myšek skončilo - splnili jsme si předsevzetí, že každý člen naší kočičí rodiny získá medailičku. Nyní nechají páníci zapnuté myškování jenom Butíčkovi a to z důvodu propagace tohoto užasného plemene, který miluje všechny zvířátka a lidi a má užasnou povahu. Děkuji Vám kamarádi. Na vzkazíky určitě odpovíme. Váš lovec Cipísek.

1 října 2012, 14:00:20

Ahoj kamarádi kočičáci a hafíci, děkuji Vám za krásnou medailičku a vzkazíky. Velké rodinné lovení myšek skončilo - splnili jsme si předsevzetí, že každý člen naší kočičí rodiny získá medailičku. Nyní nechají páníci zapnuté myškování jenom Butíčkovi a to z důvodu propagace tohoto užasného plemene, který miluje všechny zvířátka a lidi a má užasnou povahu. Děkuji Vám kamarádi. Na vzkazíky určitě odpovíme. Vaše Brigita mazlíček.

1 října 2012, 13:50:52

Ahoj kamarádi kočičáci a hafíci, děkuji Vám za krásnou medailičku a vzkazíky. Velké rodinné lovení myšek skončilo - splnili jsme si předsevzetí, že každý člen naší kočičí rodiny získá medailičku. Nyní nechají páníci zapnuté myškování jenom Butíčkovi a to z důvodu propagace tohoto užasného plemene, který miluje všechny zvířátka a lidi a má užasnou povahu. Děkuji Vám kamarádi. Na vzkazíky určitě odpovíme. Váš lovec Kulíšek.

22 září 2012, 15:47:24

Ahoj kočičáci, tak jsem měl dnes v noci malér. Chtěl jsem elegantně skočit paničce a páníkovi do postele, odrazím se a letová dráha se nevyvíjela dle mých představ, následovalo nouzové přistání - páníkovi na hlavě a rychlý přesun z místa dopadu. Bohužel jsem byl přistižen a páník prohlásil, že nejsem kocour ale bagr a spal dále. Ráno naštěstí z toho nic nedělal a tak jsme všichni v pohodě. Váš kocour - bagr Kulíšek.

2 srpna 2012, 22:08:30

Ahojky kamarádi, konečně se dostalo v lovení myšek i na mně, nejstaršího člena naší kočičí rodiny. Jsem vůdcem kočičí tlupy a vládnu packou tvrdou, ale spravedlivou. Chráním mladé, nemocné a kočičí dámu. Jinak jsou mi ty jejich bláznivé honičky fuk a vzhledem k mé důstojnosti se jich nezúčastňuji. V mládí jsem prodělal jednu náročnou urologickou operaci a od této doby musím denně polykat Uropet a od paničky jsem napájen vodou z injekční stříkačky s přídavkem výtažku z Lichořeřišnice. Už jsem si na to zvykl a hlavně jsem rád, že se neopakují moje problémy se záněty močovodů. Jinak jsem mazlivý kocourek a velký pohodář a mám rád tekoucí vodu ve vaně z kohoutku. Tak to je pro dnešek všechno. Čauky mňouky, zdraví Vás Cipísek.

25 března 2012, 23:51:35

Ahojky kamarádi. Držte mi zítra paciny, jdu totiž s našima dvěma maxi kocoury Cipískem a Kulíškem na pravidelné očkování a to je vždycky náročná akce. Hlavně kvůli Kulíškovi, který má fóbii z malých prostor a řve celou cestu v přepravce, dokud ho páníci nevyndají na veterině, tam by si nechal klidně dát třeba tři injekce, jen aby nemusel znova do přepravky, No a potom řve zase celou cestu domů. To je všude pozdvižení a ostuda, už aby to bylo za námi. Tak čauky mňouky Bárny.

10 března 2012, 16:44:51

Ahoj kočičáci. Dnes není Brigita nějak ve formě, ani mě neprohnala. Nebo že by pochopila, že už jsem velký kocour, větší než ona. Každopádně jí nechávám při tom, že z ní mám trochu strach a vždycky před ní na oko utíkám ať má stařena radost. Třeba se tak uklidňuje a zahání nudu a to jí přece nemůžu zkazit. Páčko Timmouš.

10 března 2012, 16:38:53

Ahojky kočičáci. To je paráda páníci nám koupili kartonový domeček se škrabadlem uvnitř a páník tam do něj nasypal moc voňavou věc. Říkal že nám dělá "Šantán", nebo tak něco. Vlezl jsem si dovnitř a nechci tam nikoho pustit dokud se nenabažím té vůně. Váš Bárny z šantánu.

10 března 2012, 16:32:47

Čauky mňouky kočičáci a jiní chlupatí kamarádi, dnes máme pohodovou sobotěnku a tak si to užíváme. Sedím na stromě co máme na lodžii a vyhlížím kvetoucí kočičky, ale zatím nic. Kdoví co páník viděl když říkal že už kvetou kočičky, asi to popletl. Ať koukám jak koukám vidím jenom samé venčící páníky a jejich psy co je vedou za sebou na tom řemínku. Ještě že takhle nemusím naše páníky vodit ven. Tak čauky mňouky Boo-Butíček.

10 března 2012, 16:21:40

Ahoj kamarádi, dnes máme pohodovou sobotu, ve vzduchu je cítit jaro a i já jsem naměkko a ani jsem dnes Timmouše neprohnala. Už ho moc neproháním, on už je totiž větší než já, ale zatím to neví. Nechci ho moc provokovat aby to nezjistil a bylo by po legraci. Tak si užívejte jaro a važte si když máte kamarády doma a můžete si s nimi "hrát". Brigita, bývalá Xena bojovnice.

25 ledna 2012, 22:16:49

Dneska jsem oslavila svoje třetí narozeniny. Dostala jsem spoustu dobrot a páníci ani tolik nehudrovali když jsem prohnala Timmouše. To dělám několikrát denně ať je svátek, nebo pátek a narozky nejsou výjimkou. Stejně mám pocit, že už si z toho tolik nedělá a asi se blíží chvíle, kdy se přestane bát docela. Vždyť už je větší než já. Tak ještě jednou děkuji Všem za přáníčka. Vaše Brigitka - Xena bojovnice.

30 prosince 2011, 20:12:13

Dnes jsem byl na nedobrovolné procházce s páníky. Byl jsem totiž na pravidelném očkování. Cesta na veterinu se mi nelíbila, ale pan doktor byl sympaťák a tak jsem mu dal pusu a on říkal, že u psů je na to zvyklý, ale u koček jsem byl prý první. Teď už jsem doma v pohodě a těším se na zítřejší rachejtle, mám je totiž rád a rád ten bengál pozoruji. Vadí mi akorát ty hvízdavé rachejtle, jinak nic. Tak šťastný a veselý Nový rok přeje Boo-Butíček.

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Kulíšek

Pohlaví
Datum narození

5. září 2004

Hmostnost

8 kg

Krátce o mně

Jsem vesnický kocour - bojovník a mazel. Po narození mi umřela maminka a páníčci mně odkojili z láhve. Nejraději asistuji páníčkovi u počítače. Teď zrovna kontroluju co o mně píše.

Co umím

Kulíšku šunčička

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

všechno

Co ještě zbožňuji

šunku

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Barnabáš

Pohlaví
Datum narození

13. prosince 2007

Hmostnost

5 kg

Krátce o mně

Jsem něžný a pozorný kocourek, mající rád svůj klid. Rád se mazlím, ale musím chtít já sám. Nejradši mám moji kamarádku birmičku Brigitu.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

tuňák

Co ještě zbožňuji

Brigitu a páníčky

Fotky

Základní informace

Jméno

Brigit Birmastar

Plemeno

Birma

Pohlaví
Datum narození

25. ledna 2009

Hmostnost

3,4 kg

Krátce o mně

Ahoj, jmenuji se Brigitka a narodila jsem se v Brně v chovatelské stanici Birmastar CZ, kde mě měli moc rádi a jen těžko se se mnou loučili. Přesně v den mých 3.měsíčních narozenin jsem se přestěhovala do Prahy k mým současným páníčkům a ke svým třem nevlastním bráškům - Cipískovi, Kulíškovi a Barnabášovi. Všichni mě přijali moc hezky, ale nejvíce si rozumím s ročním britským kocourkem Barnabášem, ten mě naučil všechny lumpárny, které jsem ještě neuměla. Sama to neumím posoudit, ale páníčkové všem říkají, že jsem odvážnější a větší raubíř než všichni tři bráchové dohromady. Podle toho, jak mě rozmazlují, jím to ale určitě nevadí a navíc jedním dechem dodávají, že jsem jejich zlatíčko, které se moc rádo mazlí.

Co umím

Na zavolání přiběhnu jako blesk

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

tuňák, granulky, masíčko

Oblíbená hračka

myšičky z jakéhokoliv materiálu

Co ještě zbožňuji

Mazlinkání a dovádění s nevlastním bráškou Barnabášem

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Boo Aksarah Bhutani.CZ

Pohlaví
Datum narození

19. října 2009

Hmostnost

5,7 kg.

Krátce o mně

Jsem krátkosrstý kocourek - plemeno kurilský bobtail. Moje barva je černá tečkovaná s bílou - KBS n 09 24. Narodil jsem se v Brně v chovné stanici Aksarah Bhutani mamince Chili Agharta.CZ. Jsem velmi aktivní a také mazlivý kocourek.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

všechno kočičí a hodně

Oblíbená hračka

myšičky a chrastící kuličky

Co ještě zbožňuji

honičky s kočičáky po celém bytě. Skákání páníčkům na záda.

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

TUAREG AKSARAH BHUTANI

Pohlaví
Datum narození

16. března 2013

Hmostnost

4300

Krátce o mně

Jsem druhý Kurilský bobtail v rodině. Páníčci si naivně mysleli, že budu stejně hodný jako Boo-Butíček. To se ale šeredně spletli, řádím jako všechny ostatní kočky dohromady. Zatím jsem zlikvidoval co jsem mohl a to hlavně úpravou zvanou rozkousání. Umím se ale i pěkně mazlit a tak mi všechny maléry zatím prošly. Už jsem se naučil všechno co umí ostatní kočičáci. Nyní je učím rychlému běhu. Jediný Boo-Butíček je konkurence.

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

granule British

Oblíbená hračka

chrastící míček

Co ještě zbožňuji

rád zkoumám to dlouhé zařízení ostatních koček, které s Butíčkem takové nemáme

Fotky

Základní informace

Jméno

Jang Aksarah Bhutani

Pohlaví
Datum narození

11. dubna 2016

Fotky

Základní informace

Jméno

Timmy

Pohlaví
Hmostnost

3 kg

Krátce o mně

Jsem mrňous, který se dostal náhodně k současným páníčkům. Všichni kočičí kamarádi až na Brigitu mně mají rádi. Brigita se snaží o mé vypuzení z rodiny a neustále na mne utočí. Nepadli jsme si do noty. Páníčci doufají, že až vyrostu tak si nebude na mně dovolovat a uklidní se. Páníčci říkají, že by mě už nikomu nedali. Já se snažím rychle vyrůst, mám v 6ti měsících už 3 kg a určitě budu velký kocour. Páníček říká, že mám v sobě něco z Bengálského kocoura a to nejen zbarvením.

Co mám v oblibě

Co ještě zbožňuji

Jídlo a Butíčka

Fotky

Více fotek

Základní informace

Jméno

Cipísek

Pohlaví
Datum narození

15. dubna 2002

Datum úmrtí

9. července 2013

Hmostnost

7,2 kg.

Krátce o mně

Jsem nalezenec a svoje páníčky jsem si nalezl sám. Jsem s nimi spokojen.

Co umím

hop

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

tuňák a hovězí maso

Co ještě zbožňuji

mazlení ve vaně a proudící vodu

Fotky

Více fotek

Přátelé (37)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?