Profilovka RoLa

Nástěnka

Nástěnka a informace

Deníček
30 září 2010, 10:32:14

Tak se po dlouhé době zase hlásím. Jsem ten nejšťastnější pejsánek. Včera večer mi přijela návštěva, tak mam na celý den vystaráno, běháme spolu s Chapinem kolem baráku. Je malej a tak ani moc neodporuje, spíš přede mnou pořád utíká a já ho následuju. Až zítra odjede, tak se mi bude hodně stejskat.

26 července 2010, 10:17:27

Včera jsme byli s paničkou zase na cvičáku. Paní cvičitelka nám řekla, že minule to nebyla náhoda, že už všechno, co jsem měl umět v miminkách umim a můžu jít do pokročilých. Taky panička zjistila, jak se rád předvádim. Ukazovali jsme chůzi při noze na vodítku a oční kontakt a uměl jsem to na jedničku, jakmile jsme to měli dělat všichni dohromady, na ten oční kontakt jsem nějak zapomněl a panička má na ruce zase puchejř:-D.

1 července 2010, 16:31:42

Tak včera jsem byl s páníčkem na rentgenu, tak mam trošku dysplázii, ale je to v normě, jenom mi budou páníčkové přidávat ještě něco navíc do krmení a teď budu brát do příštího týdne prášky na zmírnění bolesti. Ale mám oholenej kousek přední pacinky kvůli kanyle, tak doufám, že mi to brzy doroste, abych byl frajer:-D. Taky budeme muset ještě vyřešit, proč nejsem takovej žravec jako dřív. Normálka před krmením couvám. Tak nám budou ještě brát krev jestli nemam tu borelii, aby jsme to měli všechno zkontrolovaný.

28 června 2010, 11:26:12

Ahoj všichni moji kamarádi. Omlouváme se, ale panička teď měla moc učení a tak neměla pořádně čas sem něco za mě napsat. Včera panička probrečela hodně času, protože jsem nemohl vstát, nějak se mi něco stalo se zadníma pacinkama a strašně špatně se mi vstává i sedí. Bolí mi hlavně levá. Pan veterinář mě prohlídnul a řekl, že mi nejdříve udělají rentgen kyčliček a pak mi vezmou krev jestli nemam borelii od klíštěte. Jsem smutnej a páníčkové asi ještě víc, když vidí , jak mě to trápí.

20 dubna 2010, 12:25:49

Tak včera mě páníčkové vyndavali dvě klíšťata, celkem letos jsem měl už 4. Doufám, že už začně působit ten spot on, co mi dávali v sobotu. Páníček se mnou byl totiž v neděli na prochajdě, ale on si jel na kole a já zatim metl jako o život, takže jsem vymetl každou louži a nakonec jsem se vykoupal v rybníce a ještě jsem si pohrál s jednou fenečkou.

1 dubna 2010, 14:04:25

Tak boulička na noze je opravdu nezhoubný nádůrek, ale do měsíce by to prý mělo zmizet, tak to jsem moc rád, protože páníčci z toho jsou docela smutný. Jinak panička se rozmýšlí jestli nezačneme zase navštěvovat cvičák, když se udělalo hezky, abych byl poslušnej pejsek, všechny příkazy umím doma na zahradě, ale jakmile se objevim někde ve společnosti pejsku, tak mě není možno odvolat, takže proto panička chce zase začít chodit na cvičák, abysme to vypilovali.

19 března 2010, 10:55:33

Včera mi vzali náběr z tý bouličky a poslali na rozbor, byl jsem moc statečnej, když mi píchali tu jehlu do nožičky, ani jsem se nepohnul. Pan doktor řekl, že by to mohl být nezhoubný nádůrek, tím prej mladí pejsci občas trpí, ale oni se prý časem vstřebají, tak uvidíme, co na to řeknou výsledky.

18 března 2010, 11:50:18

Tak včera se mnou šel na procházku páníček, aby panička mohla vytřít schody, který jsem fakt hodně zaťapkal. Potom se panička dala do sběru mých hovňousků, jééé to bylo lopatek, sních slez a panička tam nasbírala 10 vrchovatých lopatek mých hovňousků. Jinak se mam fajne, jsem čím dál tím víc mazlivej, akorát ta boulička na tej noze mi pořád roste, tak dneska jdeme k panu veterináři, tak jsem zvědavej, co nám na to řekne, snad to nebude nic vážného.

25 února 2010, 09:43:02

V úterý jsem byl s páníčkama u pana veterináře, protože jsem si pořád olizoval zadášek, tak mi pan veterinář jeden anální váček vymáčknul, druhej byl prázdnej, tak snad z toho nebudu mít žádnej zánět. Potom mi taky teče jedno očičko asi mam obrácené spodní víčko do očička a dráždí mi sítnici, ale to se mi na to kouknou až budu uspinkanej, až půjdu na rentgen kyčliček, nemam papíry , ale páníčkové chtějí mít jistotu, aby něco nezanedbali, sice pan veterinář říkal, že mam pěknej postoj i pěkně běhám. Teď mi zase páníčkové našli na přední pacičce nějakou bouličku, tak tam s tim budeme muset také zajít. Doufám, že to nic nebude, že to bude jenom nějaká prkotina a všechno se vyřeší.

5 února 2010, 09:27:48

Tak včera jsem dostal paštičku do hračky a dloubal jsem to z ní jazykem jako šílenej, nic kolem mě nezajímalo, žádný pískání páníčků ani žádní kolemjdoucí na tomhle dárečku jsem si moc pochutnal. K večeři jsem dostal pořádnou porci masíčka z rýží, to jsem se oblizoval. No, když to vemu kolem a kolem, tak já mam narozeniny každej den, když to vezmu, tak hody mam každej den:-D

3 února 2010, 11:52:57

Tak včera jsme byli s paničkou na procházce, koupila si na mě halti ohlávku, to je takovej vopruz, pořád se pokoušim to ze sebe sundat, ale nějak mi to nejde, naštěstí jdu s tim krámem jenom kousek, když jdu z procházky, tak už je to lepší, budu si na to muset zvyknout, protože panička to asi nevzdá. A dneska mam sváteček, tak jsem zvědavej , co dostanu.

2 února 2010, 12:12:48

Tak panička se konečně taky rozhodla, že mi bude psát deníček. Měla toho teď hodně do školy, tak vůbec nestíhala, ani na mě moc času neměla, ale páníček mi to vynahradil. Včera jsem byl s páníčkama bruslit, to vám byla švanda, páníčkovi jsem zase natrh bundu a trošku mu sjel přes rukavici ruku zubama, nevim proč, ale musim lovit to co se nějakým způsobem rychle pohybuje, i když panička byla taky rychlá, ale včas mi vždycky okřikla, tak jsem na ní neskákal, ale páníček se se mnou vždycky pere a to já si rád pohraju a proto po něm pořád skáču:-D. Za dva dny budu mít narozeniny, tak jsem zvědavej, čím se páníčkové vytáhnou:-D

Mazlíčci

Základní informace

Jméno

Black

Pohlaví
Datum narození

4. února 2009

Hmostnost

něco málo přes 30 kg

Krátce o mně

Ten nejvíc uličnickej pejsek na světě:-D. Nikdo mě neutahá:-D

Co umím

Sedni, lehni, vstaň, ke mně, k noze, plazit se, sudy a zůstaň a pac;nově umim pusinku všechno dělam jenom, když chci:-D ach ta puberta

Co mám v oblibě

Oblíbené jídlo

Naprosto všechno

Oblíbená hračka

Tak teď moc rád okusuju rohožky a stromky, když jsem vevnitř u páníčku, tak plyšovej hroch

Co ještě zbožňuji

Miluju všechny lidi a zvířata, které potkám

Fotky

Více fotek

Přátelé (456)

Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?